• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky,

my jsme byli ve městě, kopuila jsem ségře dárek k narozeninám.

Tady se peče o sto šest a já do sebe tlačím Margotku. Večer jdu na aquaaerobik. Zaplatili jsme si neděle a byla jsem ukecána, abysme si připlatili ještě středy. Tak snad to aspoŃ k něčemu bude. I když nechtěla bych se vidět, kdybych nic nedělala, jsem teď tak rozežraná, že by se za to i chlap styděl.

Holky, už bych tak nakupovala pro Kubu na jaro, léto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale taky bych nejdřív mohla dofotit spoustu věcí po něm na MMB. Mám tam toho pořád málo. I když každej týden jdu s něčím na poštu.
18. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
holky, jak jde o ordinaci a o zradlo, tak jste nejaky ukecany. :grinning: :grinning: :grinning:

my jsme se pred chvili s risou vratili z plavca. ...myslela jsem, ze mi usne v autobusu, kdyz od rana neusnul ...a ze se s nim pak projdu z proseka do kobylis a on trupka ze ne. ...tak jsem s nim sla na druhej bus a chtel usnout pred vystoupenim, tak jsem mu to zatrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ted uz haja v postylce. ..ale i tak ....nejak trha rekordy. ..od 8:20 do 15:40 vzhuru. :fearful:

kristi, no ja myslim, ze si to ani nepamatuje, protoze prej pak vymetli jeste 4 hospody cestou domu a to ze prej v jedny usnul ...teda si to mysli. :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..a pak si mysli, ze usnul ve stoje v metru. :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....no musel bejt na srot. :grinning:
18. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak Honza dneska překvapil, přijel z práce brzo a vzal holky ven, takže mám veget :dizzy_face: akorát musím udělat karbenátky na zítra, ale to zas není tak hrozná práce :wink:

Ani, péřová byl můj tajný tip :wink: musím teda taky kusit, když ji s Mikul tak vychvalujete :slight_smile:

Luci taky bych měla nafotit spoustu oblečků a hodit na MMB, ale nějak není kdy a když je, tak se mně zrovna nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem taky koukala po letních oblečkách, na jaro už mám nakoupený čepky a šátečky.

Hani, tak já jsem myslela, že poradíš, jaký je nejlepší, když už se Radek obětoval a všechny ochutnal, a on si to nepamatuje :unamused: :grinning: no to jsou super akce, Honza taky občas takhle vyvádí, hlavně s kolegama z bývalé práce. Ale v neděli to zvládl i u našich s mým bráchou, popíjeli pivo, pak víno a pak myslivce, takže následky jsou asi jasný :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bráchovi teda vůbec nic nebylo, ale Honza si to teda užil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ho ještě moje mamka litovala, že má určitě nějakou chřipku, když tak zvrací :grinning: hodlá teď prej abstinovat, tak uvidíme, jak dlouho :sunglasses:
18. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
kristi, tak radek dorazil z prace, tak jsem se ho na to zeptala, tak preci jen si neco pamatuje. :grinning: ...nejlepsi je prej z toho bernard svatecni lezak 12° a pak bernard "ox" 14° :wink:
..ale jinak prej toho co sli pak jeste dal, ...a jak si myslel, ze v ty jedny hospode usnul a rozhodne tam nejedl. ...tak ho kamarad vyved z omylu. ...prej mu kamos rikal, at se prospi, ale radek prej nechtel, tak kazdou chvili vybihal ven na vzduch a pak ze si objednal nejaky maso s krenem. ....no prej byli oba total na kary. :grinning: :grinning:
no tak honza se taky nezda. :grinning: ...takhle michat. .....to ja bych blila aspon tejden. :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Holky tak jsem doma od kadernice a chtelo se mi az plakat-barva je super a ostrihala me hodne moc.Jak mi to ukazovala mokry a v zrcadle tak to tak nevypadalo ale ted-no...... uvidite :confused: :confused: :confused: Ale tak si rikam ze vlasy dorostou a bude to-ale kdyyyyyyy.................
18. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Mam to samo vyfoceny tak az Ondrulka po vecernicku usne pac u nas se chodi uz po vecernicku tak je vlozim :slight_smile: :wink:
18. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Jo a jeste kdyz uz si tu takhle vykladam sama se sebou tak Vam muzu rict ze Ondrasek me vubec nepoznal a ani ke me nechtel od babicky jid.Porad si me prohlizel pac jako hlas jo ale vizaz ne-ee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
Ani, ja myslim, ze to nebude tak tragicky. :sunglasses: ....vzdycky je blby, kdyz ti nevyjde tvoje predstava uplne presne...to jsem taky nastvana, ale zase si muzes rict, mohlo to dopadnout mnohem hur. :sweat_smile: ...a hlavne ja si myslim, ze to mas hezky a jsi urcite kooooca. :dizzy_face: ...tak uz jsem zvedava na fotecku. :wink:
18. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
...takze dej rychle ondrulku spat, at uz tu je fotecka. :grinning: :grinning:

:grinning: ...tak takhle jsem prej nepoznala tatu, kdyz se oholil. ...kdyz ke mne byl zady a promluvil, tak jsem se k nemu hrnula a jak se otocil, tak jsem prej spustila total hysterak a bezela za mamou. :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
No a pak po kom ten jecak Risulka ma no-jestli on se Vas taky neboji :grinning: :grinning: :grinning:
Jasny jdu ho strcit do postylky a pak uz chci taky hodit sprchu-a jinak si myslim ze uz to horsi byt nemuze.Je to hodne sportovni a hodne kratky,no vsak pockej uvidis :confounded: :confounded: :confounded:
18. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Jo mam uces alaaaa Ondrasek-po stranach odstava a v zadu kudrnaty-vsak uvidite ale pripravuju Vas na to aby jste nebyli v soku :wink: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky tak jsem tady a jdu na ty fotky ale fakt se neleknete :confounded:
18. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Tak je tam mate :wink: :slight_smile:
18. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
Aňule super, jen si to pak při foukání trochu vyfoukej z čela, jako trochu nahoru, chňápeš?? :wink: Jinak ten sestřih je bezva a řeknu Ti, že jsi teda dost zhubla v obličeji!!!!Kolik máš dole kg z toho cvíča??????
18. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Miso-Ty jsi tak hodna.Ale jA jsem tak otravena-ach jooooooo :wink: :slight_smile: No jo me se ty kila ukazou nejvic v obliceji-mam dole porad jen 12kg ale snad uz se to zacina opet hybat-jen mi chybi ten pohyb ale strasne :frowning2: :confounded: :confounded:
18. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Vlozila jsem jeste nejake fotky tak juknete :wink:
18. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hani, tak ten sváteční ležák je fakt dobrej, taky jsme ho kdysi měli :wink: Jakou značku budou ochutnávat příště? :wink: :grinning:

Aničko, to je blbý, že nejseš spokojená, ukazovala jsi jí tu fotku? Koukala jsem na fotky a máš to pěkný, fakt, škoda, že to není podle tvých představ :unamused: souhlas s Míšou, taky bych ofinku trošku načechrala a bude to super :wink: jo jinak melírek se povedl na jedničku! :slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
No 12 zní dobře!!!!!!!!!!!!Hele musíš si na to zvyknout!!!!Mě akorát vadí ta připláclá ofina na čelo, ale tu já např.vždy po příchodu od kadeřnice předělávám, páč mi taky dělá helmu :grinning: Takže trochu z čela a bude to naprosto ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To Ti říkám :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ty vado-pred chvilkou takovy rev z postylky-tak tam jdu ale ne ten vzteklej spis litostivej,bolavej.A vubec ho nemuzu uklidnit jen v naruci-to je v klidu ale jinak rve-takze typuju bud opet str.ucho,2zub dole a nebo se boblije pac skyta.Ach jo-doufam ze je to jen ten zuban a ne zase usi :confounded: :rolling_eyes: :confused:
Uces-no musim si na to i zvyknout strasnejch let jsem mela jen dlouhy nebo polodlouhy-tu ofinu pak nacepejrim a uvidim.Jdu na nej :frowning2: :unamused: :confounded:
18. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
A nebo se me boji chudatko malicky :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ani, chudák Ondrášek, snad to budou jen zoubky a nebo tě nepoznal a čeká, kdy přijde maminka :sweat_smile: Držím palce, ať to nejsou ouška :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Hmmmmmm-tak ho mam tady v obyvaku a myslim si ze se mu zveda zaludek-takze doufam ze se vyzvraci a bude to dobry :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Aničko, mě se D zase budí cca po 2 hodkách spánku a taky brečí, musíme být u něj nebo teda spíš on u nás na sedačce a pak až jde spát s náma..nevím co to je..prostě se sám bojí a to jsme v jedné místnosti :grinning: zatím teda spí, ale čekám to opět :frowning2:
Doufám, že to u vás není ucho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ani, kluci mají úžasný kostýmy, hlavně Ondrášek ducháček, to je tak roztomilý!! :dizzy_face: kde jste ho sehnali?
18. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Tak uz se 2x vyzvracel-a ja mam pocit ze mu Zdenuna dal u babicky ochutnat br.salat :angry: :angry: :angry: :angry: Beda mu az prijde z hospody :frowning2: :confounded: :angry: A tyky nekdy zvraci pred tim nez mu to ousko praskne,tak uvidime co to bude.
Kris-ten duchacek je od pani z MMB-stal asi 185kc coz mi prislo pekny :slight_smile: :wink:
18. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Aničko, tak snad to bude jenom ze salátu a ne ouško :wink: kostým je fakt krásnej a i ta cena je pěkná :wink:
18. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Porad jsem hledala v cem pujde az jsem nahodou narazila na tohle a pani byla moc prijemna a ochotna :wink: :slight_smile: :wink:
18. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Jinak jsem nasla jen tohle a to jsou docela palky za kostymky-ale jsou suprovy :wink: :dizzy_face:
http://www.levnykarneval.cz/eshop/levnykarneval/cz/k2-Karnevalove-kostymy/2k4-Detske/3k2-Zviratka/?idecko=103149
18. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jé Ani, ty jsou krásný, na holky by se mně hodily berušky nebo zajíčci :dizzy_face: no třeba něco ušije babička, až půjdem na karneval, jako děckám nám s bráchou ušila Makovou panenku a Emanuela :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Za berusku pujde asi Milanek pac na cmelaka je moc hubenej-nebo za vcelku :wink: :wink: :wink:
Tak jsem Ondraska konecne uspala,byl vyrizenej.Dala jsem mu jeste cipecek na zklidneni a snad bude spinkat :sweat_smile: :pensive: :pensive:
To je dobre ze mate sikovnou babicku,nase by asi taky usila.Mame u ni jeste kostym saska co mel Stepanek.Je jeste po Zdendovi.Ale uz jsem mu koupila tenhle je peknej :slight_smile: :wink: Kdyz bude trosku casu tak Stepanka v kostymku saska naskenuju-je to nejak z tehle doby.
18. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.