• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky! Koukám, že asi ještě všechny slavíte nový rok, já jsem taky neměla kdy na net, ale dneska si válím šunky v posteli, tak nakukuju, co kde nového. Zase mě sklátila chřipajzna, ale teď teda úplně naplno, bolí mě celý tělo, hučí v hlavě a nemůžu se ani hnout. Honza vzal holky na návštěvu ke známým, tak aspoň můžu v klidu stonat, jen doufám, že to do pondělka vyležím, to už budu s holkama zase sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak na Silvestra nakonec přišli sousedi k nám, takže jsme tu měli veselo, odcházeli až ve 3 ráno, Honza pak šel ještě vyvenčit Berta a venku zpívali ptáci :grinning: holky se trošku budily, ale dudlík to vždycky spravil, ráno nás nechaly spát do 8 a pak jsem jim dala snídani, pustila Krtka a tak na to koukaly nebo si hrály v pokojíčku, ani pořádně nevím, protože my jsme chrápali až do 10 :slight_smile:

Aničko, Ondrášek je šikula, že se nepočůral, u nás se s čůráním taky daří, holky se snaží i venku vydržet a většinou máme suchou plínu :wink:

Míšo, taky už se těším na venkovní čůrání :grinning: Akorát nevím, jak to budu dělat, když se bude chtít oběma naráz, zatím totiž většinou čůrají spolu, ale tak bude muset vždycky jedna počkat. U nás je to znát dvojnásob, že se nekupuje tolik plínek :dizzy_face:

Chudák Daník, s tím ohňostrojem, ale ono to jsou docela rány i smrad, tak se mu nedivím, já bych se asi jako děcko taky bála :wink:

Renči, pěkná pfka, děkujem :wink:
2. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Jo a málem bych zapomněla, tchán poslal SMS k Novýmu roku, tak nás asi přece jen má trošku rád :dizzy_face:
2. led 2010 v 16:38  • Odpověz
ahojky hlásím návrat ztracené dcery, ještě jednou přeju krásný Nový roky 2010...

Na domečku bylo super, včera bylo i krásné počásko tak jsme si to protáhli ještě o jeden den, taky jsem si dala s klulkama do trumpety(Vladík to pro jednou taky přežil, mlíko řízlí s pivkem a šampíčkem:grinning:), ale bylo mi táááák zle z přežrání... ještě že jsem pak uklízela a pohybivala se aby mi vytrávilo...
s klukama jsme kecali do 5ti do rána a Janina s Vládíkem v 8 vstávali :rolling_eyes: , ale zvládla jsem ti i s 3hodinama spánku jako za mlada, a včera dojela kamoška s přítelem tak jsme to rozjely s kamoškou nanovo....vínečko a drinčíčky.... byla pohodička...Vládík si opět nestěžoval,krásně prospívá dnes jsem ho vážila 5.52Kg :grinning:

dnes jsme dorazili domu, příští vík pojedem asi s Michalem vymalovat, aspoň obývák a když to klapne tak 16.týho tradáááá na domek,definitivně, tak uvidíme....snad nás nic nezastaví...

Silvouš byl v rozstání v klidku, děti to nevzbudilo.... já jsem přišla o Vládíkuv spací rekord od 22h do 3,30 do rána bez koja a já to prokecám s chlapama místo toho abych se vyspala..

Bzun přáníčko uplně super, holky užasný :grinning: :grinning: :grinning: pobavilo mě to
Hajánku :grinning: ... krásný vánoční fotky...
Renčo Majuška trvala na všech těch hračkách na focení??? :grinning: jinak je ti hroooozně podobná, berunka...krásný

Míšo...napíču :grinning: :grinning: :grinning: super překlep :grinning: :grinning:

tak končím, jdu ještě pomrkat kde a co... Janina je u babičky vedle taťka v e vaně a Vládík tu spí tak toho musím využít :grinning:
2. led 2010 v 18:13  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska nemela cas ani juknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale pred chvilkou se to rozpustilo a hura uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: Miso-no vidis a pak ze jas jsem jen jak pubertak :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JJ,je to super s tema plinama,dokonce rval ze ji nechce na spani musela jsem dost bojovat aby si ji vzal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :sweat_smile:
Renco-jj dekuji za PF je pekna ale me teda prijde ze je Maruska strasne podobna Patrikovi :confused: :sweat_smile: :wink: :wink:
Jani-tak super ze se oslava povedla a uz se Vam to fakt hodne blizi :wink: No to teda pekne Vladu prolejvas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
adel-dortik je kraaaasnej-jsi sikulka.To ja bych jen tak neudelala jsem strevo :frowning2:
2. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
anicko..dekuji :dizzy_face:
2. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
holky tak trochu opožděně přeju k novýmu roku :slight_smile:
ještě furt jsem celá a už se mi nic nechce.....jsem otrávená a chci rodit a vono nic.....tak se mi ani nechce nic psát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Hezké nedělní dopolednééé!!!

Jééé a prvníííí :grinning:
3. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Maruško! Téda, to se miminku nějak moc ven nechce, že? Nebo že by do rána už? :wink: Přeju Ti, ať máš drobečku už brzy u sebe a bezproblémový a rychlý porod.

Adi, super dort. Jak jsitam dala toho krtečka? Maru koukala se mno na fotky a byla nadšená dortem s kr'tou :slight_smile:

Jani, paráda, že jste se měli na domečku dobře. A tédá už 16. stěhovačka? To je za chviličkuuuuuuu!!! A třeba tam budou dětičky líp spávat než v bytě..... a taky si hezky odpočineš. A hlavně tě nebude mamka nervovat.

Jani, přesně jak píšeš, Maruška trvala na focení se všema svýma nejmilejšíma hračkama.... s touto sestavu i spíme. JEště teda i s malým krtkem a kočičkou, oni se teda s námi taky fotili, ale jsoiu z druhé strany motorky, takže na fotce nejsou vidět :slight_smile: JEstli si oblíbí ještě nějakou hračku, tak už se na manželskou postel s ní nevlezu :grinning: :grinning: :grinning:

KRisti, no s tím čůrání ve dvou to je fakt složitější. Ale určitě vždycky jedna počká. Maru když zahlásí čůrat, a já se jí zeptam, jestli ještě vydrží, tak většinou řekne jo a fakt vydrží klidně i dalších 5 - 10 minut. HOrší je, když zahlásí pozdě, to si občas trošilinku cvrkne do gatěk.

Ani, Ondášek je šikula, že už taky čůrání zvládá na jedničku.

Míšo, není divu, že se Daník bál, já se jako dítě taky bávala, hlavně tokových těch co ještě burácivě prskaly a vydávaly zvuky, jako když střílíš ze samopalu.... Maru se ohnostroj líbil, ale my se dívaly jen z okna, takže to nebyly takové rány.
3. led 2010 v 09:23  • Odpověz
dobre dopoledne

byyz..ty tady jeste strasis?kdy mas jit na kontrolu?

renco..normalne natres na korpus nadivku a na to das obrazek...pokud bys to chtela dat na cokoladu ci marcipan tak musis mit specialni gel na nalepecni cca za 50kc..neboj vse je jedle :dizzy_face:

to mate doma sikulky..to u nas porad do plenek.. :angry: :frowning2: uz nevim co s nim delat :unamused:
3. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Adi, díky, a ten obrázek se taky kupuje a jedlý? Jsem na to pako, no....

tak jsem právě zvážíla a změřila Marušku.... Má 87 cm a 11,5 kg
za rok přibrala 2 kg a vyrostla 13 cm
3. led 2010 v 10:48  • Odpověz
jo je jedlej..ja jsem ho taky zkousela :grinning:
petan ma 16 a metr..tak za rok asi 18cm a 5 kilo :grinning:
3. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahooj

Maru, téda, já myslela, že už máš prcka dááávno u sebe :fearful: jaktože jsi už nešla na vyvolání???? :fearful: Vždyť na Bulovce nenechávají déle jak týden, ne????Tak ať je to už brzo za Tebou :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, ale Daník na Silvestra viděl spoustu těch malých ohňostrojů, byli jsme venku a byl nadšený, vůbec se nebál a taky to dělalo dost randál..tak jsme šli i na ten veliký, ale až další den a to už asi na to neměl nějak náladu :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, dortík moc povedený :dizzy_face: hele ta motorka je nějaká nízká, ne????Jak se Peťanovi jezdí????U nás už motorka nehrozí :grinning: má kolo a na motorku si ani nevzdechne, ani doma už ne :unamused:

Renčí, to je prcíček :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: závidím vám ty drobečky :dizzy_face: Daník má metr a 17,8kg :grinning: :grinning: v roce měl 12kg, cm už nevím :wink:

Kristi, super s tchánem :wink: alespoň něco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, bezva, jak jste si užili na domku, 16. už je za chvíli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
ahojky holky,

tak dneska jsme měli velký den, Ondrula šel prvně do školky. Musím říct, že to zvládl bravůrně, až nad moje očekávání. Normálně mi dal pusu a já šla. On šel za dětmi do herny. No myslím, že z toho mám trauma já jako maminka a Ondra to nese statečněji než já :sweat_smile:
4. led 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak u nas noc zase brutus-hajzlin malej si vymejsli :wink: :slight_smile:
Luci-tak super ze Ondrulka to takhle zvladl :dizzy_face:
Kristi-no tak to se tchan prekonal co? :slight_smile: :wink: Ale snad je to dobry zacatek :wink: :slight_smile:
Ondrasek ma 14kg a tak nejvic 90cm :slight_smile: :slight_smile:
Ve ctvrtek jedem na hory tak jsem tam na kluky zvedava :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky!! Hlásím se z pracovního procesu. Dneska odchod do práce dobrý, přišel děda a Maruška byla naprosto v pohodě. Přijde mi, že nejhůř moje odchody zvládá, když přijde babička, jakmile přijde chlap - Patrik nebo děda, tak se jen usmívá.... Já nevím, po kom to dítě je :grinning:

Jé Luci, gratuluju, že Ondrulka takhle erásně školku zvládnul. Tak přeji, at mu to vydrží a jste oba naprosto v pohodě.

Holky, téda, vy máte fakt doma velké děti už :grinning: Ale to je tím, že to jsou to kluci, Ti jsou vždycky větší. Ale upřímně, nedovedu si představit, že bych tahala tak těžké dítko..... Už tak si kolikrát říkám, že mám Maru místo posilovny.... :grinning: :grinning:
Tak já jdu zas pracovat. Ale zdá se, že nebude dnes tak velkej nápor, jak jsem čekala, tak sdnad ještě mrknu. Zatím pá pá.
4. led 2010 v 09:16  • Odpověz
ahojky holky,

dodatecne Jirikovi od Terky a Petrikovi od Adel vse nej.. nej.. k jejich 2.rockum. :dizzy_face:

...a vsem aby tenhle rok byl stastnej nejen pro nas, ale i nase deticky a vsechny co mame rady. :dizzy_face:

...my jsme dnes po pul mesici vypustili tatku do prace (byl s nami od 19.12 do 3.1. :sunglasses: ). ..teda vypustili ...hezky jsme to zaspali :sweat_smile: :grinning: ...budicek v 8:20 ...ale v pul treti mel zachvat kasle, takze to bylo i s nocnim prerusenim spanku. ...no on totiz je Risa nastydlej od 29. ...a ma teploty (no netrpime na vysoky horecky, takze je to furt v rozmezi 37-38) :unamused: ...a hlavne hnusnej kasel. :rolling_eyes: ...jsem musela vysadit i mliko, protoze kdyz se pak rozkaslal,tak ho vyblil. :confounded: ...i kdyz teploty uz mu tak nejak prestavaj, ale kasel je furt hnusnej. ...takze dneska pujdem znovu k dr, aby si ho zase poslechla, jestli to furt nema na pruduskach a nebo jestli nema neco v krku. ..zatim jsme to resili panadolem/nurofenem, fenistilem na noc a robitussinem na kasel. ...jinak na pohotovost jsme s nim nesli, protoze uz jsme tam s risou 3x za jeho zivot byli a pokazdy se na nas tvarili, jako ze kdyz dite neumira, tak tam nemame co delat :angry: ..tak na tohle jsem fakt na novej rok naladu nemela a pujdem az dnes k nasi dr.
...takze jsme teda od 30. doma a nebyli jsme jeste vubec venku ...a to je tam ted tak krasne nasnezino. :pensive:

Luci, jeeee ...tak to je Ondrulka sikulka, ze takhle hezky zvladnul jit do skolky. ..tak at je to furt takhle hezky bez problemu. :wink: :sunglasses:
4. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Jani, ...tak to stehovani je za chvilicku. ..to je paraaaada :dizzy_face: ....tak uz konecne budes mit svuj klid. :sunglasses: ..to jsem zvedava, jestli si aspon tvoje mati konecne uvedomi, co mela v tobe za podporu a ze kdyz te uvidi jednou za cas ze bude rada misto toho aby te porad za neco komandovala...? :confused: :confused:

kristi. ...ze by aspon jak na novej tak po celej. ...a s tchanovcema byly lepsi vztahy...a konecne jim doslo, ze prichazej o nejkrasnejsi chvile jejich vnucek? :confused: :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky

Hani teda máš štígro, že ses ozvala :grinning: :grinning: už jsem si včera říkala, že se dlouho nehlásíš a už bych Ti dnes psala sms, co se děje...je mi líot, že marodíte :unamused: :unamused: to to hezky začalo, ten leden co :cry:

Renčo, hele s Maru posilovna jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Daník měl 12kg v roce a to jsem ho poponášela pořád, hlavně i tady z podkroví nahoru, dolu, takže si to dokážeš představit, co asi moje záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě, že už teď bydlíme dole a už chodí pořádně a to nošení je minimální, jen třeba z gauče večer do postele, pže je to vážně záhul těch 18kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem dnes mluvila se šéfem, myslela jsem že už další týden nastoupím, ale je nemocná jedna hlavní laborantka, která nás ostatní má na povel a šéf chce, aby byla u toho, až se budeme domlouvat na té mé docházce..takže asi srazíka budeme mít až ten další týden a nastupovala bych buď v průběhu dalšího nebo až těch 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem byla už natěšená :grinning: jo a mám to "jen" na 600hodin za rok, ale to je celkem v pohodě, vychází to na +- 12 dní v měsíci na 5 hodin a léto bych byla doma :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Miso-tak super alespon ze tak :wink:
Hani-jee bobecek je marudek.Tak drzim palecky at jsme fit :slight_smile: :wink:
My jsme byli dop.venku na bobech a ted tu delaji bordelJsem dnes nejaka nervni uz jich mam plne zuby :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Oba dva uz dostali na zadek a Ondra me uplne s..*e :confounded: :angry: :angry: :angry:
4. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
No tak pohodka v práci se nekoná..... je tu nakonec frkot, ale s tím holt musím počítat...

Hani, to mě mrzí, že je Ríšulka marůdek. Přejeme brzké uzdravení, snad tu bude jen virozka. Já když si vzpomenu, jak jsme s Maru vloni od 1. prosince skoro dva měsíce v kuse s drobnýma přestávkama marodily... (no nebylo to nic hroznoho, jenom pořáde se střídala rýjma s kašlem, jen jednou na čtyři dny vyskočily teploty....) tak je mi až zle.... doufám, že se nám letos nemoci vyhnou, i když rýmku už máme taky za sebou a pokašlává v noci už asi týden. Ale je to tak 4x za noc a jen zakašlání a dobrý. Dávám ji preventivně probiotika - Laktobacílky, prý by mohli pomoct v exponovaném obdob, aby nic horšího nechytla..... My naštěstí přes jaro, léto a podzim nemocné nebýváme, jen přes tu zimu. Většinou únor bývá krizový a to u mě i u Maru.

Ani,klídek, hoĎ si nohy na stůl a dej si nějakou dobrůtku... to mi vždycky na mateřské pomohlo :grinning:
4. led 2010 v 15:37  • Odpověz
ahojky
no je po svatkach konecne tak to tady ozilo :grinning:

ja dneska byla u zubare i s petanem..des bes..ani pusu neotevrel a to jsem to dva mesice trenovala ale on jak vidi bílej plast tak konec..sice nerval ale ty jeho sceny stacily.. :angry: prej mame zase zkust dojit v kvetnu :confounded:

miso..no je tam psane 3 az 5 let..no mozna blba fotka a v te kombineze..ale je mu akorat...no ja bych mu novou nekoupila ted..ale kamoska ji prodavala za 500 tak jsem mu ji vzala..2000bych za to nedala

petan je taky zasopleny....

ani..je vy jedete na hory..hned bych jela :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
Adel-jj jedeme-kluci uplne poprve a Stepa bude stat poprve na lyzich.Tak jsem na nej zvedava :wink:
Jaka kombineza? :confused: Neco mi uteklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
My jsme byli u zubarky 30.1.a Ondra byl v pohode a hodne ho chvalila-tak jsem rada :wink: Horsi je to se Stepou no-ale co uz nadelam ze :confounded: :confounded:
4. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojky zdravím,
užívám si chvilinky, kdy oba bobci spí... byli jsme ted na očkování, tak se připravuji na dnešní noc...už do sebe deru homeo na zvyšení laktace, kdyby byla žíža...

po vašem jsem musela taky přemeřit Janinu tak má90cm a 12,5kg...
Vládík 60 a něco a 5,50kg...

Ted má Janina trochu prujmiky, nasadila jsem jí mectu, ale včera jí taťka dla mlíko a dnes babička jogurt a zase srandila chuda moje malá, tak budeme mít ted spolu rýžový týden, aby v tom nebyla tak sama

tak Vládík se hlásí, tak jdu :grinning:
4. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Miso, jsem vedela, ze bys mi hubovala, tak jsem musela napsat. :grinning: :grinning: ..jeee, tak to s tou praci mas akorat, aby sis neco vydelala, odpocala od Danika a pritom s nim furt jeste hodne byla. :wink: :dizzy_face: :sunglasses:

..tak u dr. jsme byli ...kdyby tam nekdo byl, tak bych tam nesla, ale nastesti cekarna prazdna, jen jeden kocarek s mimcem v ordinacce, takze dr. risu poslechla, ..a nastesti to neni na pruduskach, ..tak nam jen pozmenila sirup na kasel na acc, ze by mel bejt silnejsi, a kdyby nahodou mel risa furt teploty, tak mame dojit ve stredu, ale tak nejak doufam, ze uz se z toho dostava, tak snad budem bez teplot a kasel nejak odezni. :confused: :wink: ..jinak dekujeme za podporu. :slight_smile:

jinak pred chvili jsem se vratila z prace. ...jsem tam taky 3 tydny nebyla. :sunglasses: ..tak jsem tam ted 3 hodky pobyla abych udelala to nejnutnejsi ..a ted me ceka krusnejsi obdobi ...uzaverka a spousta dan.priznani. ..na to se netesim. :rolling_eyes:
4. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky! Tak já jsem přežila první den s holkama sama, Honza už musel do práce a já na tom nejsem o moc líp, pořád mě šíleně bolí záda, občas to vystřelí celými zády až k hlavě, a navíc mně pořád skáče teplota a cítím se slabá jak mucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: K dr. jsem zatím nešla, protože Honza teď nemůže odskočit z práce a nemá kdo pohlídat holky, takže pokud se to nezlepší, půjdu ve středu - to má mudra odpoledne a Honza by moh pohlídat. Tak hnusnou chřipajznu jsem ještě neměla, jen pořád doufám, že to nechytí holky :frowning2: jsou to berunky moje zlatý, dneska jsem jen uvařila oběd a jinak jsme si hrály v posteli nebo jsem ležela v obýváku a holky si hrály samy :slight_smile:

Jani, to je super, že už se stěhování blíží!!! Moc vám to přeju, tak hlavně ať se nic nepokazí a vyjde to :dizzy_face:

Adel, dortík nádhernej! Už jsem taky slyšela o těch jedlých obrázcích, jen nevím, kde se to kupuje??? :sweat_smile: normálně v cukrárně se to dá sehnat?

Maruško, mimísek si teda dává na čas, tak ať už je brzo venku! :wink:

Renči, v to já taky doufám, že vždycky jedna s čůráním počká :grinning: holky už taky docela vydrží, Liduška je na to expert - vždycky si někde dá nočník a pak ho hledá, lítá po celým bytě, drží se za pipinku a volá " kde je nočník? Likuka chce čuááát!" :grinning: takže vydrží :grinning:

Luci, fajn, že se Ondrášek nebojí školky, tak jen tak dál! :wink:

Hani, přejem Ríšovi, ať je brzo zdravej! :wink:

Míšo, tak s prací dobrý, ne? Přes léto budeš hezky doma a užiješ si dovolenou :dizzy_face:

Holky, s tím tchánem se asi fakt něco děje, dneska si začal psát maily s Honzou :dizzy_face: Tak držte palečky, ať se nám to vyvíjí dobře :wink: třeba jim po nás bylo o Vánocích smutno :confused: :wink:
4. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.