• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
dobre ranko...
tak vecer me nesel kun :angry:

bzun..dekuji za pochvalu dortiku..kdyz si das do vyhledavace jedly papir na dort..tak je jich tak kopec..ja to mam z MMB
5. led 2010 v 09:53  • Odpověz
bzun..http://www.upavoucku.cz/katalog.php?kategorie=58300
tady je jich hodne :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasny den :wink:
Kris-tak snad uz se tchan trochu srovnal a nezmeni se to :wink: :slight_smile:
5. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojky

Hani, tak super, že to není na průduškách :dizzy_face: brzo bude andílek fit :dizzy_face:s précí Ti nezávidím, je mi jasný, že teď bude honička a furt nějaký čísla a výpočty :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, já bych to dělat nemohla, bych se do těch čísel zamotala :grinning: :grinning:

Aničko, to je fajn, že jedete na hory :dizzy_face: tak to jsem zvědavá, jak to štěpíkovi půjde na lyžičkách :sunglasses: kam jedete?????

Kristi, no tak to je skvělá zpráva, moc držím palce, aby to zase tchán neutnul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teda a holky jsou super, že Tě nechají v klidu, vůbec si nedovedu představit, jaký by byl Daník, kdybych marodila :fearful: :fearful:
5. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Tak jsem si teď pospala s holkama 2,5 hodiny, jsou zlatý, že spaly tak dlouho, většinou spí jen 1,5 h :dizzy_face: Nakonec jsem byla u dr. už dneska, Honza se ulil z práce, a je to teda s největší pravděpodobností fakt chřipka - podle CRP to ukazuje na virový původ. Ale nic jsem nedostala, má brát jen ibalgin na bolest a jinak mám ještě vydržet do pondělka a hlavně ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Adel, díky moc za odkaz! Uložím si ho a příští rok vyzkouším, vypadá to dobře a přitom bych dort s tímhle mohla zvládnout i já :sunglasses:

Ani, Míšo, no snad už tchán bude zas v pohodě a doufám, že na delší dobu než v předešlých letech :sweat_smile: vždyť my už jsme od svatby (6 let) spolu takhle nemluvili 4x, z toho jednou to trvalo rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani, jé vy jedete na hory? A Ondrášek už bude taky zkoušet na lyžičky? My jsme přemýšleli o brusličkách na příští Vánoce a pak jsem koukala na krasobruslení, kde jedna krasobruslařka prý začínala už v 1,5 roce :sweat_smile:

Holky tak já se jdu zas chvilku natáhnout, koukáme na pohádky, a za chvilku přijde Honza a vezme holky ven, tak pak ještě chvilku nakouknu. Je fakt zlatej, všechno teď dělá za mě a k tomu ještě chodí do práce :dizzy_face:
5. led 2010 v 15:55  • Odpověz
čauky holky,nějak nestíhám tak vás zas jdu jen pozdravit.My máme ted asi týden docela hororovej!!!!!!Malej strašně zlobí,mám nervy v háji,malá pořád brečí a to už skoro nic nejím aby neměla prdíky,já jsem dostala menzes a mám docela fest bolesti jak hlavy tak břicha.Fakt supr období :confounded: :angry: kdyby mě ta hlava aspon nebolela ale asi se mi vrátila migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Snad jste na tom všechny líp a jst i s dětma zdravý :wink:
5. led 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
Miso-jedeme do Jizerek na Severak-uz se tesim jak bude Stepa lyzovat.Doufam ze se mu to bude libit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na Ondraska mi to prijde jeste brzy,nevim no-ale lyze mu neberem teda :slight_smile: :wink:
Jo a Miso-budeme mit taky to kolo jako Danik-sice ne asi to same a z druhe ruky ale i levnejsi tak budem jezdit :wink:
5. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahojky já taky jen probíhám:grinning:, včera jsme byli na očkování, dnes Vládík skoro v noci nespal, tak jsem trochu jak přiožralá už... ale to zvládnu, snad :sweat_smile:
Odpolko jsme byly s kamoškou a dětma 2 hodinky venku, JAnina mi usla v nosítku, tak jsme vyzmrzaní a príjemně unavení, snad bude dnes lepší spaníčko...
Taťka šel na pifko , JAnina je s babičkou a Vládík spí, tak jdu trochu dočíst a něco pouklízet... a pobalit... :sunglasses:

AAA...Peťo ty už jsi dostala MS??? ty jo, tak já teda nic, ani pravda na gyndě po 6 nedělí jsem nějak ještě nebyla... hmmm...měla bych si skáknout pro testík... nějak jsme se poslední dobou s taťkem nechali unest příjemným milováním bez ničeho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak abych zase v profilu neměla nějaké tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ani užijte si lyžovačku, já chci taky dětem příští rok brusličky a lyžičky, teda Janině a Vládík to pak podědí... chci příští rok za domem soukromé kluziště:grinning:

Jinak jsem koukala na facebook a ta Maruška tam ještě furt datlí, že ona je maskovaná slonice, ty nosí sluně 2 roky... neee... MAru promiň... ať už je to brzo za váma a prcínka/ku máte doma....
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Peti, tak to si ta MS teda nějak pospíšila, nato že kojíš, to mně přišla až když bylo holkám 9 měsíců :confused: tak ať je brzo líp! :wink:

Ani, tak Onrášek si zařádí na sáňkách a příští rok už to taky zkusí :wink: ty lyžuješ? :wink:

Jani, tak to by bylo docela brzo na další těhu, ne? :sweat_smile: :grinning: já myslím, že to bude spíš tím, jak hodně Vládík nasává, to se pak tvoří jiný hormony než ty menstruační :wink:

Tak mě teď úplně dostala sousedka, ráno jí Honza říkal, že su nemocná, a ona mi teď donesla ze sušárny prádlo a dokonce nám ho i vyžehlila, jsem z toho úplně na měkko! :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Kristi-jeeeeeeeee to je ale krasny.Takova hodna sousedka :dizzy_face:
Jani-jeeeeeeee takze dalsi mimi? :confused: :sweat_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kristi jj ja lyzuju ale nejsem zadnej Tomba-ale docela tak nejak sjedu vsechno :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 v 19:45  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem u rodicu na par dni

dneska sok jak prase..sla jsem na wc a pak rana a rev..petan na sebe prevratil skrin s boxama na hracky..a na tom byly tri kvetinace zrovna zelete..hlina a strepy vsude..vse spive a mokre..no nastesti petan asi nejak utekl..ale nechapu jek to prvratil..ma to na vysku tak 180cm..nic mu neni..jsem myslela ze me jebne :angry:

ja chci taky pristi rok ucit petana..deti se neboji..ja jezdim na prkne uz 10 let + 5 lyze :grinning: u nas ale neni snih a na hore nejsou penize :confounded:
5. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ani, jj, a to má sama dvě malý děti a práce nad hlavu :wink:

Já teda nelyžuju vůbec (pokud nepočítám dvakrát lyžák se školou v posledním družstvu :grinning:) a Honza na to taky moc není, ale kvůli holkám se budem muset asi překonat, ať není další generace padavek :grinning:

Adel, tak to je teda zážitek, ještě, že se Petříkovi nic nestalo! :confused: To bych teda rozdejchávala dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
bzun...no ja se ucila sama a pak jsem jezdila kazdy rok s partou na firemni chatu..bylo to vzdy super :grinning:
taky jsem prvni brecela jak jsem se lekla a pak dostal na prdel pac zlobi cely den :angry: :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Helou první
6. led 2010 v 08:56  • Odpověz
to jen pro případ aby mě někdo nepředběhl... :slight_smile: :grinning:

jinak mám zprávu od Marušky došla mi o půl pátý ráno:
Darja Tereza 3430g, 48cm, 6.1.2010 ve 2:20....

takže Marušce obrovská gratulace k Darjušce....už jsem jí psala smsku s přáníčkem....

dneska noc lepší, malej spal v kočárku, pže s náma v posteli odmítal spát a pořád plakal, už abychoím byli na domku, tam bude mít vlastní postýlku a Janina velkou postel...

ty jo Adel to by mě jeblo... tak hlavně že jste v pořádku

Bzun no doufejme:grinning:
6. led 2010 v 09:01  • Odpověz
ahojky
jani..no sak ja se tak lekla...
marusce gratulace...teda ta ma jmena..i prvni ma dve ze??

u nas dneska napadl snih..no uz jsem si myslela ze letos ani nebude :sweat_smile:
6. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zase Ondrulu odvedla do školky, a on byl tak šťastný :dizzy_face: :dizzy_face:

Marušce gratuluji k narození prďolky, ať jsou holky v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel, z toho mám hruzu taky, my tu máme taky stěnu a Ondrula furt po ní lozí. Ještě že se Petříkovi nic nestalo, ale ty si musela mít teda šok.

No u nás lyže, já je miluju, ač nejsem žádný machr, Ondrula dostal takové ty dětské, tak jsme už to zkoušeli, docela mu to šlo a bavilo ho to. Teď začne s Honzou chodit jednou za 14 dní bruslit, samo že na těch kačenkách. Musíme ho nějak zaměstnat, jinak asi padneme, on je prostě neunavitelnej :grinning:
6. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahooj

Marušce veliká gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: a míry krásné, na to, že tak dlouho přenášela :sunglasses: no jména jsou fakt luxusní, to musejí vždy dlouho vymýšlet :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Janíí, tak třetí prďola jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty chceš být druhá matka Tereza, ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kristi, no tak to teda klobouk dolů, před sousedkou :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, bezva s kolečkem, pak budou moct dát na jaře kluci závod :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, ty wo*e, tak to by mi bušilo srdce ještě teď :fearful: :confused: ještě, že se mu nic nestalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To bych mu ani na zadek nedala, jak bych byla mimo a byla bych šťastná, že se nic nestalo :sweat_smile: My máme taky jednu blbou komodu, ta má tak 130cm, mám na ní věž a kytky a taky ho furt odháním, aby neotvíral šuplíky :pensive:
6. led 2010 v 10:29  • Odpověz
tak ja jsem dosla z venku..konecne u nas je snizek...
petan byl snad dve hodky na sanich a s revem sel domu..nechtel jit ze sani :angry:

miso..no ja jsem byla v soku..prvni jsem ho kontrolovala a brecela..a pak dostal na zadek pac se me hnetl v te hline..ani nevim cim to dam dolu ..koupim novy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
my máme asi smulu, sáňky jsme odvezli na domek a už jsem obvolala všechny známí a nikdo nemá dvoje bobky nebo sáně, aby nám pujčili...
6. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak ja balim a mam toho az nad hlavu :frowning2: :confounded:
Doufam ze toho polovinu zapomenu teda :frowning2: Jeste musim jidlo a snad to bude OK-i kdyz je mi jasny ze toho bude mnohem vic :confused: :rolling_eyes:
Tak jedu jeste pro naftu a nejake jine veci teda :sweat_smile: :rolling_eyes:
Marusce velikanska gratulace k druhe holcicce :wink: Ted je to manza a jeho menzes team :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ja teda valim :slight_smile:
6. led 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
Adel-jo a to jstre meli obr stesti ze to dopadlo takhle.Musel to byt sok pro oba dava-to mi je jasny.Snad si to Petula bude uz pamatovat :confused: :sweat_smile:
6. led 2010 v 15:53  • Odpověz
ahojky holčiny.

Jj Bzun MS si pospíšila.Já hold musím mít asi všechno a hned?!?!?! :angry: :grinning: Ale k dr na kontrolu jdu v pondělí a mám přijít ikdyž budu krvácet,tak snad je vše v pořádku.Doufám že se ve vnitř nic špatnýho neděje a pěkně se to hojí a zhojilo. :wink:

Jinak jsem dnes byla s malou na kontrole a má už 3740g a 52cm a doktorka ji kupodivu chválila...což je co říct.Za takovej nárust váhy mě u Patrička sjela jak malou holku. :angry: No máme jít až v březnu na očko a kontrolu.Ted se musíme objednat na kyčle a snad už bude pak klid. :wink:

Marušce mocinky gratulujeme k princezně.At jsou obě zdravý a at malá pěkně hamá a roste. :wink:
6. led 2010 v 18:48  • Odpověz
tak u nas uz se spi..konecne :angry:
od rana je hore a protivny jak prase..leze nam 5tka..uz jen jedna a pak snad uz klid :astonished:
6. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: už jsme zase ze Zlína doma. Všude dobře, doma nejlíp :dizzy_face: Peťa musel do práce, tak vegetujeme s malou samy. Je tu mega sněhu, takže chodíme hlavně na kopec sáňkovat. Včera jsme měly zase po dlouhé době službu v herničce, takže to bylo super. Zítra máme cvíčo, tak se těším.
6. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Mno, na monolog to dneska moc nevypadá, pže kůň jede, jak těsně před chcípnutím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adel, tak z toho bych teda měla taky šok. Ještěže se malému nic nestalo. Radši ani nemyslet. My máme knihovnu z Ikea radši přidělanou ke zdi, aby se nepřevrátila. Ale u ní to vyloženě doporučovali, takže jsme to neriskovali, i když stála v pohodě i bez toho. Je dost těžká, tak bych byla nerada, kdyby žuchla.
6. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Marušce velká gratulace k holčičce :dizzy_face: jména zajímavá. Darjí moc není. I když teda já jednu znám z práce :slight_smile:
6. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
My jedeme teď v sobotu taky na hory, takže tu zas týden nebudu :frowning2: jedeme do Jeseníků. Pro mě nic moc dovča, pže hory a zimu moc nemusím. Ale malá a Peťa jsou nadšení. Tak si to užijou i za mě :slight_smile:

Z Peťovi strany lyžují všichni, takže to čeká další sezóni i malou :unamused: tož jsem zvědavá, jestli jí to chytne nebo ne. Lyže už mají připravené ve sklepě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peťův brácha je lyžařský instruktor, takže to bude mít Klára s profíkem a ještě zadara :grinning: tak snad k tomu nebude mít takový odpor jako já. Já lyže jako vůbec nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Kris, vidím pozitivní zprávy ze stran tchána :dizzy_face: jen tak dál. Snad mu to vydrží a je to na lepší cestě.
6. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Tak, povalím do sprchy a spát. Jsem z toho sáňkování unavená víc než ta malá opice :slight_smile:

Dobrou všem :pensive:
6. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.