• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ještě jsem zapomněla popřát Aničce šťastnou cestu :dizzy_face: a ať se Štěpánkovi na lyžích líbí :dizzy_face:

A teď už fakt táhnu :grinning: :pensive:
6. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
ahojky holky,

Ani, uzijte si hory, doufam, ze se Stepankovi bude na lyzich libit. :wink:

Ajo, preci jen si to i s pomalym konem zvladla zasamomluvit az na dalsi stranku. :grinning:

Adel, uuuf, tak to je fakt stesti, ze se Petrikovi nic nestalo. :wink: ..aspon ma takhle clovek ponauceni pro priste, co jeste vsechno dalsiho musi zabezpecit. ..aniz by to tusil. :confused: :unamused:

kristi, jeee, tak to je dobre, ze se takhle tchan pochlapil a zacina komunikovat. ..jen tak dal. :dizzy_face: ...a ta sousedka. ..klobouk dolu. ..tak bych takovou brala. :wink: :grinning: :sunglasses:

Marusce gratulace k druhe holcicce. :dizzy_face: ...a teda na to ze tak dlouho prenasela, tak miry jsou luxusni. :wink: :sunglasses: ...a co se tyce jmena. ..tak ja znam/znala jednu Darinu :wink: ...tim teda nemyslim rolincovou. :sweat_smile: :grinning: ..Darju zadnou, bych se pak ptala, jestli nema jugoslavskej puvod. ...teda by mi prislo. :slight_smile:

jinak risa je bez teplot. ...tak snad uz se to bude lepsit. ...kasel zatim furt, ale snad je na ustupu. :confused: :wink: ..zitra zkusime prvne ven. ...ale asi to nebude na boby. ..jen ho zkusim v ty kose dat do kocarku a projedem po okoli. ...tapkat ho dam asi az ten dalsi den. ..aby si zase zvykl na studenej vzduch. ...a co jsem koukala na predpoved, tak snad by snih nemel slezt, takze bobovani by si jeste mohl uzit. :wink: :sunglasses:
6. led 2010 ve 23:51  • Odpověz
Adel, jinak jsem jukla na dortik ...a mel ho Petrik krasnej. :dizzy_face:

Peti, jee, tak to Gabrielka krasne pribyva na vaze. :wink: ...a dobre, ze te dr. nesprdla. ...treba zacina moudret. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a kdyz vidi, ze je to z kojeni, tak by do toho nemela co kecat. ..lepsi, nez aby to bylo naopak. .....a nebo uz ze jsi druhorodicka, tak si uz tohli nedovoli ti kecat do vychovy, kdyz vidi jak prospiva Pata. :sunglasses:
6. led 2010 ve 23:55  • Odpověz
prvniii, abych nezapomnela. :grinning:
dobrou :pensive: :slight_smile:
7. led 2010 v 00:08  • Odpověz
Ahoj holky!

Marušce gratulace ke druhé holčičce!!!

Adi, teda, to musel být šok s Pétou...hlavně, že se mu nic nestalo.

Ani, užijte si to na horách.

Jé, a Aja jede taky, tak to se holky máte!!!¨

Peti Gábinka krásně přibíra, šikula!!!

Kristi, paráda s tchánem. Tak snad už bude jenom dobře.

Hani, to je fajn, že se nachlazení lepší.... njn, a opět ponocuješ :slight_smile: Já už teda takle pozdě spinkat jít nemohu.... chodím s Maru nejpozději v deset :grinning: No, možná někdy o víkendu jo... a přes týden mám smolíka.

Holky, mě nějak roste prádlo v koši, co se má žehlit... nějak na něj nezbývá čas. Když přijdu z práce, ta chci být s Maru, pak se obě vystřídáme ve vaně a pak jdeme spolu do postele, kde si čteme a pak usneme. Usíná teĎ kolem desáté a to už se mi fákt nechce v pyžamu vstát a jít žehlit.... tak snad o víkendu, při Maruščině spinkání po obědě... ale už mi to z toho koše přepadává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prát stíhám, uklízet taky, ale žehlit ee, to je asi tím, že u všeho mi může Maruška asistovat a pomáhat, ale u žehlení to nejde.

Jinak u nás hafol sněhu, je to paráda, všechno bíle a ještě má připadnou. Včera se Mája na bobech s taťkou bála, ale dneska jde na sáně s dědou, sáně miluje, tak bude určo nadšená. Nevím , jaktože se na bobech bála a na saních je ráda, zvláštní.

tak jdu zase pracovat, papapapaapa
7. led 2010 v 10:26  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc opet des..ale snad to bude tim zubem..

haniku..dekuji...no sak dort je lehky udelat..me zase nebavi varit..nesnasim to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renco..me se taky nechce zehlit..co nemusim nezehlim..pac petan je skoro kazde rano procurany tak bych se uzehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak ja zu mam snad vse opravdu hotovo-jeste jsem se stihla odchlupit :grinning: :grinning: :wink: Kluci-teda maly Milda+Ondra delaji prubezne bordel az jsem z nich na mrtvici :frowning2:
7. led 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Miso-kolo uz je doma.Jen je mu jeste trochu vetsi ale jezdi jako drak :wink: Vcera hysterak a nechtel z nej vecer slezt :grinning: :grinning: :confounded:
Jdu jeste juknout na spolecenske hry pro dospele :wink: :wink:
7. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Tak holky ja se loucim.Za chvilku vyrazime.Preju vsem krasny vikend a v nedeli ahooooooooj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
7. led 2010 v 11:58  • Odpověz
ahojky holky,

tak dneska budicek v 8. ..mam tucha ze uz risa ma vyrostly vsechny zubany nejakej ten patek, takze co se tyce tohodle, tak je to v poho. :sunglasses: ..ted nas budil jen ten kasel. ..ale dnes v noci uz to zvladnul bez nej. :slight_smile: ...takze jsme sli ven. ..teda risa jel na kocarku po dlouhy dobe. ...a tak asi 5-10 minut tapkal. ..ale jak sedi na kocarku, tak se mu z nej nechce. ...jsme se stavili na hrbitove vymenit svicky, tak to jediny ho dostalo z kocarku, ze chtel ty stary jit vyhodit. ..pak uz se zase ritil do kocarku. ..takze nakonec vychazka dopadla podle mych predstav, ze vetsinu doby sedel a na chvili se probehl. :slight_smile:
..ale na boby nejdriv v nedeli nebo pondeli. ..jeste preci jen pres den chrchla.

renco, ..tak to ja uz nezehlim. :sweat_smile: ..proste na to nemam nejak silu. ...radek si uz zvykl ...tchyne to teda nerozdejchva, ale to je jeji problem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jediny co vyzehlim je kosile a tu naststi ma radek jednou za uherskej rok. ...nejakymu kamaradovi na svatbu :sunglasses:
..a co se tyce bobu, tak risa na nich taky nechce, ale vim proc. ..protoze se nam 2x vyklopil, kdyz jel sam ...ale se mnou nebo s radkem uz se prestava bat, takze se s nami na nich sveze. ...a sanky na chalupe jsme taky zkusili a to se mu taky libilo. ..ale sam na boby, to teda nechce.

Ani, uzijte si to ...a v nedeli se tesim na info z hor. :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
adel, tak to ja rada varim i pecu, ale potrebovala bych aby mi nekdo daval recepty na vareni, protoze jsem lina hledat neco novyho a to stejny uz me tak nebere. ...protoze vetsinou mam nejlepsi jidlo kdyz ho udelam uplne prvne ...a na peceni bych potrebovala novou troubu, protoze tu mame starou hnusnou plynovou a v tom pecu nerada. :unamused: ..ale zase teda i kdyby byla nova, tak bych si na dort netroufla, to mi prijde hrozne pracny :confused: :sweat_smile: ...spis jednodussi veci, jako babovku nebo zaviny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :sunglasses: ...takze z toho vlastne nakonec plyne, ze ted teda varim a pecu nerada :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zdravím všechny, i u nás je plno snížku a já jsem se dneska konečně vypravila s holkama na sáňky protože už se cítím o mnoho líp :slight_smile: akorát jsme byly tak vyvětraný, že jsme po obědě zalehly všechny 3 :grinning:

Marušce velikánská gratulace a malé princezně všechno nejlepší do života! Jména máte moc pěkný :dizzy_face:

Aničko, užijte si hory! Ať se kluci hezky vyblbnou a vy si s taťkou pořádně odpočiňte :wink:

Peti, super, že Gábinka tak krásně přibírá a dr. je k vám milejší!:wink:

Holky tak s tchánem se to vyvíjí stále dobře, včera jsme přemýšleli, co mohlo způsobit takovej obrat, a pak jsme si vzpomněli na to DVD, co jsme jim posílali na Vánoce. Tak jsme asi udělali dobře a snad zase holky brzo uvidí babičku s dědečkem :slight_smile:
7. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Renči, mně se teď prádlo taky nakupilo, teda kdyby mně jednu várku nevyžehlila zlatá sousedka, tak už nám to taky přepadává z koše, asi se do toho budu muset večer pustit, záda nezáda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u tebe se není čemu divit, když chodíš do práce! Já kolikrát přemýšlím, jak budu zvládat domácnost jako pracující matka :sweat_smile:

Hani, tak já to mám s vařením stejně, pořád vařím dokola to samý, ale občas už se naštvu, vezmu kuchařku a podle obsahu si vypíšu, co už jsem dlouho nevařila, protože na některý jídla si třeba ani nevzpomenu, a přitom je máme rádi. Vařím spíš takový ty český klasiky, přes týden spíš ty zdravější jídla a o víkendu, když doma obědvá Honza, tak musím slevit z požadavků na zdravou stravu :grinning: pečení mě baví, ale peču tak jednou za týden, víc nestíhám :wink:
7. led 2010 v 15:43  • Odpověz
kristi, jeee, tak to jste s tim dvdckem meli dobrej napad. :dizzy_face: ...a trklo je, o co vsechno s holkama za tu dobu co je nevidaj prichazeji. :rolling_eyes:
ja akorat probiram fotky k vyvolani z roku 2008 a koukam jak byl risa malej a jak se akorat ucil sedet a lezt. :confused: :sweat_smile: :slight_smile: ...proste to jsou chvile ktery uz se nedaj vratit a myslim, ze je skoda tyhle chvile ...a i dalsi propast. ...a kdyz uz se jim to v hlave konecne otocilo, tak jen dobre. :wink:
jinak ja varim uz stejny jidla pro nas i pro risu ...teda krom treba ted ryby, kdy jsem ji risovi uvarila ...protoze mi prijde, ze toho smazenyho ma nejak dost. :confused: :rolling_eyes: ...ale mam ted teda s nim problem, ze mi nechce uz ani zeleninu v polivce. ...teda ...obcas neco sni, kdyz je to na maly kousicky a nezavadi mu to o chutovy bunky na jazyku, ale jen co se mu nejaka zelenina dostane na jazyku ze ji cejti, tak se mu to v hlave pretoci a zacne to plivat, ze chce jen vyvar a nudle :-/ ...takze treba delat dusenou mrkvicku, to nema ani vyznam, to by uz do ust ani nevzal ...a brambory uz mi taky ani moc nechce. ..takze to zacina bejt s jidlem strasny neco vymyslet, aby to snedl. :rolling_eyes: :unamused:
7. led 2010 v 18:58  • Odpověz
ahojky
tak u nas zase den des..ja uz nevim co s petanem delat..porad jen knoura a rve..strasne protivny..nic ho nebavi..jsem s nervama nekde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Hani, jj, strašně to všechno letí, když jsme byli u tchánovců v létě naposledy, tak holky jen spojovaly dvě slova a teď už mluví v souvětích, dokonce už i mluví sprostě a já se je to zatím marně snažím odnaučit. A to stačilo, aby Honzovi jen dvakrát ujelo "do pr..le" a Liduška už to používá jako součást bežnýho slovníku, když jí něco nejde ( např. včera si navlíkala na nohu moji rukavici a najednou prý "obedele, kde je ten palec?" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ) ale tím bych se zrovna chlubit nemusela, doufám, že to holky brzo odnaučím :unamused: jinak na fotky koukáme často a nejvíc holky, i na ty videa, pořád se chtějí dívat na miminka :slight_smile:

Holky teda zeleninku milují, vždycky dávám do polívky jednou tolik a holky už se úplně třesou, až jim dám vařenou mrkvičku, petržel a dokonce jim jede i celer. A dušenou tu mají taky moc rády, nejvíc hrášek, a ze syrové rajčata, papriky a okurku. Takže já vařím přes týden hodně se zelenikou a přizpůsobuju se s jídelníčkem holkám, o víkendu se zas přizpůsobujem my Honzovi, protože ten teda dušenou zeleninku nemusí :grinning:

Zkusila jsi Hani udělat Ríšovi třeba svíčkovou? Nebo tam tu zeleninu taky identifikuje? :wink:
7. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
petan taky zeleninu miluje a hlavne polevky :grinning:
7. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahojky
u nas tak snezi ze mame 20cm noveho snihu fuuuj..tolik uz nemuselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem prvni
pekny den vsem :dizzy_face:
8. led 2010 v 09:15  • Odpověz
AHoj holky!!!

U nás pořádná chumelenice!!!!!! Včera jsem Marušce dělala koníka, zapřáhla mě do saní a volala, hý maminko, hý, hý koníku a smála se jak střeštěná

A doma mě teda čekalo překvápko... jak jsme si spolu kreslili, tak mě nakreslila... .ale fakt povedeně.... hlavičkku, očička, nosánek, pusinku.... jsem čučela... mám to vyfocené, tak jak pijdu domů, tak stáhnu do PC a dám do albíčka.....
jo a nakreslila i sama auto.... taky jsem fotila.... bych to nečekala, že to už ve dvou letech zvládne.... ale tak asi je to normální v tomhle věku... jen já jsem pořád jak Alenka v říši divů. I to, že krásně vymalovává omalovánky je pro mě zázrak.... a o vodových omalovánkách ani nemluvím. To u nás jede pořád. Akorát to leze do peněz, bo jedny stojí 50 korun a máme je vymalované tak za dva dny.
8. led 2010 v 09:33  • Odpověz
KRistýnko, fakt super s tchánovcema.... a DVD evidentně parádní nápad. Tak jen aby jim to vydrželo.

HOlky, já teď vařím jen o víkendu. To je asi jediná výhoda chození do práce. Přes týden vaří ten, kdo hládá, takže někdy babička, jindy Patrik. Doufám, že ji krmí zdravě, je mi blbé se denně ptát, co měla k obědu.... ale dostali ponaučení co může a co ne... tak snad to dodrží... i když dnes rýno mě PATRIK nemile překvapil, donesl dia marmeládu, že je výborná pro Máju. Jsem myslela, že mě omejou..... Jako umělá sladidla fakt ne. Tak jsem mu musela znovu zopakovat, co ano a co ne... tak snad už si to zapamatuje.
8. led 2010 v 09:38  • Odpověz
oMLOUVÁM SE ZA Překlepy, píšu jak trotl... no holt toho chci hodně napsat a mám málo času, práce nepočká....

tak zatím pááá a já zas mrknu
8. led 2010 v 09:40  • Odpověz
chjo moc ráda bych vás dočetla, ale není čásek, takže probíhám zdravím a jdu uklízet, jsem trochu naštvaná z počáska, pže jsme chtěli jet na domeček malovat a nepojedem, jednak kvuli sněhu na silnici a druhak, chtěli jsme Janinu nechat s babičkou přes noc doma a takhle si to nelajznu, pže babi by nevylezla ani před barák a kdyby náhodou něco potřebovaly tak tu budou uvězněny jak na věži... no neva práce neuteče, stejně se obávám, že díky přívalum sněhu budeme muset stěhování min. o týden posunout... ale zase na druhou stranu jsme sehnali sáně, takže hurá za barák na svah...na všem špatném musí být něco dobrého...:grinning:

tak se mějte, užívejte snížku a jak bude chvilka tak snad dočtu :wink:
8. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, sousedka si před chvilkou přišla pro holky, ať prý jdu odpočívat, tak koukám, co kde nového, a pak půjdu na chvilku zalehnout :wink:

Adel, to máte teda pořádnou sněhovou nadílku, u nás není sice 20 cm, ale sněhu taky hodně a navíc pořád chumelí :dizzy_face:

Renčo, tak to je Maruška šikulka, u nás se teď maluje pořád "kolo kolo" - kruhový čmáranice, nebo prší prší- tečky, a taky holky svoje kresby pojmenovávají, ale zatím se to ničemu nepodobá :grinning:

Jani, tak fajn, že jste sehnali sáňky, jen škoda, že musíte to stěhování posunout, tak snad už se brzo dočkáte a budete se konečně zabydlovat! :wink:
8. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahojky

Krísti, hele ta sousedka je vážně poklad :dizzy_face: :dizzy_face: Moc milá ženská :dizzy_face: Jak je stará????¨
Tak vidíš, měla jsi obavy, jaká bude reakce na dvd a nakonec asi moc dobrá :dizzy_face: jen aby to vydrželo!!!!!!!!Tfuj, tfuj pro štěstí :grinning: :wink:

Renčooooo, tak to čumim jak puk, jak ta Mája maluje :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Tak to Ti povím, že je teda strašně šikovná...ostatně to už víme :grinning: , pže tu byla s Janičkou jedna z prvních, co mluvilya opakovlay říkanky :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc se na ten obrázek těším :grinning: Daník teda maluje čáry a občas kola, ale i mimo papír :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: o omalovánkách nemůže být vůbec řeč, to prostě začárá jednou barvou celou stránku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Adel, to jsou určitě zuby!!!!!Vydrž, psala jsi, že je už poslední, že :sunglasses:
8. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Míšo, sousedka je fakt zlatá, je jí 34 :wink: má dvě děti, Barunku už ve školce a je doma s ročním Pepíkem, takže je i ráda, že si s ním holky pohrají. Jen doufám, že tam moc nezlobí :sweat_smile:

Jinak díky, snad to tchánovi fakt vydrží a bude zas na chvilku dobře :slight_smile:

My taky malujem i mimo papír, Honza teď nosí z práce velký archy, co by jinak vyhodili, tak to mají holky přes celej stůl a můžou se pořádně vyřádit :sunglasses:
8. led 2010 v 11:10  • Odpověz
miso...no nic jineho nezbyde nez vydrzet :sweat_smile: jinak petan taky maluje jen kola a carky a taky mimo :grinning: zub nas ceka uz jen jeden :dizzy_face:

bzun..zlata sousedka..me by se taky sikla :grinning:
8. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Adel, ty na tom seš s hlídáním asi jako já, co? Jedna babička daleko a druhá nemá zájem :unamused:

Tak to nakonec dopadlo tak, že Anička byla za 20 min. zpátky- prý hrozně plakala o maminku, ale Liduška tam pak zůstala sama a naopak nechtěla vůbec domů :grinning:

Tak my jdem obědvat a pak všechny 3 hajat :wink:
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
se mate ze vam jeste decka spi..
no jedna nema zajem a mamku nechci moc otravovat
8. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Adel, Daník je teď taky taková protivka, sice už míň jak na Vánoce, ale je to fakt jen kvůli tomu zubu!!! :angry: Mažeš mu to něčím???já mám ten babydent a vždy je po tom klid, jen teda už se nevyrábí :cry: :cry: :cry:

U nás se taky chrní, já s ním zase usnula, poslední dobou jsem jak medvídě :grinning: furt bych spala.
8. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojky holky,

tak ja akorat dodelavam obidek. ..predpekla jsem kureci stehynka a ted dopejkam a delam k tomu rejzicku. ...jsme byli pred chvilkou na 3/4 hodky venku a teda chumelenice paradni ..to uplne slehalo do oci, kdyz jsem sla. :rolling_eyes: ..risu jsem mela jeste dnes na kocare. ...jen vybehnul na ctvrt hodky na detskym hristi a zase na zpatek se hnal do kocarku, ..no shnilej po mamince. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kristi, jeee, ja chci taky takovou sousedku. :dizzy_face: :wink: :grinning:
jinak svickovou sni ...teda ja jsem jeste svickovou nikdy nedelala. :sweat_smile: ..bud u my mamy nebo babicky ci tchyne. ...ale u tchyne ji moc nechtel. ..ta to dela fakt jen rozmixovana zelenina. ..nasi jeste do toho davaj smetanu a to si teda na tom smakuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....takze tim ho taky moc casto ladovat nechci. ... :unamused: ..jinak syrovou zeleninu sni jen trochu papriky nebo okurky, rajcata nepozdre. ...ale ma aspon rad rajskou. :wink: ..tu jsem mu delala vceera. ....ale na tom taky nemuze bejt ziv. ...stve me ta mrkev, protoze tu ja sama mam moc rada na vsechny zpusoby. ...tak v lete zase az bude dobra cerstva, tak se ji doufam nadlabne. ..to totiz jedl. ..jestli si pamatuju. :confused: :sweat_smile: ...no je vic masovej.

renco, jeee, tak to je Majuska sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: ..to my taky koncime na jakztakz kolech a carach a nejradsi dava zrni slepicim, aneb tluce tuzkou dokud ho to neprestane bavit a nebo dokud se nezlomi tuha. :grinning:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.