• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Renčo u nás se taky chodí spát až tak pozdě i bez odpoledního spaní.... a když jde náhodou Janina v 20h tak čučí do 22 Vládík, babička má pak jen blbý kecy, jak Jana nemá režim, ale jak se dítěti dělá režim mi neřekne... noo...jsem zase rozladěná ze včerejší hádky na téma výchova mých dětí...
10. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
Ner Renci my uz jsme doma-spatne jsem to napsala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bylo krasne :wink:
10. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
ahojte maminky.Tak jsem zas nachvilku mezi vás zavítala.Nějak ted máme uřvané období.Jak s Patričkem tak s Gabrielkou. :confounded: Je to hrůza mě skoro 9dní strašně třeštila hlava(asi to bylo k MS)No ta mi taky naštěstí už skončila takže zítra na kontrole po šestinedělí snad bude vše v pohodě a vpořádku.Zrovna se s dr.domluvím na antikoncepci.Na to moje vytoužené tělísko asi nedojde.Páč prej po CŘ se dává nejdříve za dva roky takže to budou asi zase prášky.A jelikož kojím tak to zase bude asi ta supr anti co jsem ji měla u Patrička a celou dobu co jsem ji brala jsem krvácela.Takže si asi stejně moc neužiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :angry:
Jinak tak nějak posmrkávám a je mi pořád zima asi na mě něco leze...ale manžel to není :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem byla s Patričkem venku,ale byla tady hnusná fureř takže jsme zachvilinku šli domů.No a počasí celkově taky stojí za prd.Už se těším na jaro. :wink:

U nás odpolední spaní je jak kdy.Vždy po obědě ho dám k mamce a jdou spolu spát.Někdy spí i dvě hodiny a někdy nespí vůbec a jen babičku zlobí.A večer se snažím aby do půl desáté spal.Dávám ho kolem 20h spát ale nekdy usne až za hodinu a někdy vytuhne hned co vypije mlíko.U nás se totiž stále ráno a večer dává ještě sunar.No a taky se u nás ještě nosí plenky,což teda nevím jak ho odnaučit.Vyzkoušela jsem snad všechno.Je to lenoch líná :angry: Chci jít na jaře k zápisu do školky a tak musím nějak přes den odbourat plíny.Snad se mi to do září povede aby mi ho vzali. :unamused: :wink:
10. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahojky

Peti, držím palce na zítra, ať je KO v pořádku :wink: s tím tělískem je mi to líto, to jsem ani nevěděla, tak o něm nějak uvažuju, ale tak já už dva roky po mám, tak mě by už šlo..

Ani vítám z hor, to bylo nějaké krátké, ten váš pobyt :confused:

Zítra ráno vstávám jako do práce a jedu nejdřív k Dr.na krev a pak jdu za šéfem vše domluvit, tak jsem zvědavá, jestli od úterka teda půjdu makat :fearful: zrovna v tomhle počasí se mi to moc nelíbí, musím jet autem ,dnes tu ani bus nejel :fearful: :fearful: tak na mě myslete...

A mám tip na dobrou polévku - krémovou česnečku :dizzy_face: Daníkovi taky jela :dizzy_face:
Na kusu másla osmahnout asi 3 stroužky jen překrojeného česneku, až zezlátne, dát na hrubo nakrájenou cibuli - dvě menší jsem dala, chvíli restovat a pak přidat další kus másla a na kostky nakrájené brambory - hodně a 5 min.restovat.Pak zalít drůbežím vývarem a mlékem(neměla jsem naše bezlaktozové mléko, tak jsem dala smetanu na vaření) až jsou brambory měkké, tak odstavit a vše rozmixovat.Bylo to vážně moc dobré, krémové, jemné a ještě jsem osmažila rozhlíček na vrch :wink:

jdu cvičit, fůůůj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Miško psala mi holčina z jiní diskuse že je taky po CŘ a že jí doktor řekl že tělísko může mít za 6m po operaci tak jsem zvědavá jak dopadnu zítra já a co mi řekne.Jinak jsem to tělísko chtěla protože na 5let ted neplánuju těhu a to tělísko je na 5let.Navíc se může ikdyž se kojí a taky nemusím myslet každý den na prášek.Ale pokud teda nejdřív budu muset mít prášky tak hold se nedá nic dělat.Nechci tady za rok zase chystat další postýlku a muclinkání se taky vzdát nechci :grinning: A pokud ty ted v blízské 5letce nechceš mímo tak si nech dát.Já až budu moct tak do něj 100%jdu. :wink: Jestli mám mít další dítě tak nejdřív ve 30let což je za 5let. :grinning:
10. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Ale jde vyndat i dřív nee???? :fearful: Já bych chtěla tak za 2 a půl roku na tom pracovat :grinning: :grinning: :grinning: a HA teda taky nechci a náplasti už vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
10. led 2010 v 18:25  • Odpověz
jj můžeš si ho nechat vyndat kdykoliv ale pro mě je lepší že to je na těch 5let,vychází to levněji než prášky.Já jsem si ho nenechala po Patričkovi protože jsem chtěla tak za 3roky další tak jsem nejdřív brala tu pro kojící a pak když jsem už nekojila tak zase tu kterou jsem brala kolik let.No a pak jsem ji přestala brát no a pak jsem zas byla těhu :grinning: ale ted bych to tělísko chtěla.Sic to je jednorázová platba ale žádné starosti v kolik brát prášek atd. :wink:
10. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Na kolik to asi tak přijde????Jestli na moc, tak je zase u mne blbost to mít, když by se to po 2a půl letech vyndavalo :unamused: ale je fakt, že nemám tuchy na kolik tohle vyjde....
10. led 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
Miso-tak my jsme to meli od ctvrtka do nedele a bylo supeeeeeeer :wink:
Za chvilku hodim fotecky :wink: Cesnecka vypada dobre tak vyzkousim :wink: A smetanu muzete?Ta Vam nevadi? :slight_smile: :slight_smile: :confused: :confused: Ja nevim vubec tomu nerozumim :confused: :rolling_eyes:
10. led 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
Tak holky-fotecky vlozeny :wink: :slight_smile: Ondra lyzoval jak drak-moc se mu to libilo :slight_smile: :wink:
Miso-tak drzim zitra palecky i na cestu autem i s praci :wink: :slight_smile:
10. led 2010 v 19:22  • Odpověz
my pujdem asi zase do pharmatexu, no žádná sláva to není ale prášky nechci, skrz moje žíly... a muže se to i při koju, tak je to jedno.... cerazete to nechci to nemusím souložit vubec a vyjde mě to ne stejno, co ještě huř mám celej měsíc krámy... tak to teda nedám....

jdou kouknout na fotečky a jdu do peřin, Janina nevím co dělá asi kouká v obýváku na krtka a Vládík spí tak jdu taky...papa
10. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Ondrula superrrrrrr.... je to bude šikula, kdo to naučí moje děti, já lyžovat neumím...

Míšo cvičit..jsi dobrá...
10. led 2010 v 19:56  • Odpověz
ahojky
ani..no super ze se libilo..ja hory a lyze a snowboard miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja se chystam uz pristi zimu ucit petana..decka se neboji a rychlej se to nauci...

miso..budu drzet palecky.. :dizzy_face:

ja jsem kdysi cosi brala...ale co jserm byla s petrem tak nic..po druhem chci taky telisko :dizzy_face:
10. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Kluci na lyžích supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, taky jsem ten Pharmatex pročítala, ale je mi nějak ekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně se po tom nesmíš umýt a prý to dlouho z pochvy vytéká :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale něco musím začít užívat, pže by se to teď fakt nehodilo, jen co jdu do práce a znáte to..zrovna se stane nějaký úlet :grinning: :grinning:
Cvičit musím, jinak kilča dolů nejdou, ale ani mi to neva, jedu 40 min.na rotopedu a na PC si pouštím třebas Ulici nebo Jste to, co jíte :grinning: a uteče to :sunglasses:

Díky za držení palců, hlavně na tu ranní jízdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Jdu chrupat, dobrouuuuu
10. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
jéééé prvníííí :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Aničko, to teda čučíím, jak Ondrášek lyžuje... to si teda Máju vůbec nedovedu představit. Ani mě nenapadlo, že tak malí prckové už stojí na lyžík, fakt čubrním. Ondrášek je šikulkááááá!!!!
U nás s lyžováním bude asi problém, bo já neumím, respektive umím jen totální základy, když jedu plužím a sjedu jen kopec pro začátečníky a to fakt pomalu. Patrik je na tom líp, ale žádnej superjezdec na lyžích taky není... ¨moji rodiče nelyžují vůbec a Patrikova mamka taky jen menší kopce... takže nevím, nevím, kdo to Marušku naučí... asi až pak instruktor v lyžařské škole. Problém ale bude v tom, že mě prostě ani lyžování neláká, takže nevím, kdo s ní na hory bude jezdit.... Na zimní dovolené jsem byla za celých takřka 36 let jen jednou, 2x pak na lyžařském výcviku (1X základka a 1x střední) a to je šlus.l Ale líbí se mi, když někdo umí lyžovat. Já jsme na zimní sporty lemra.... ani bruslení mi nejde a při běžkování jsem si před šesti lety tááák moooc narazila kostrč, že už mě nikd nikdo na běžky nedostane... tož tak.

Peti, jj, po císařáku se tělísko dva roky nesmí, mě to taky dr. říkal, cerazzete jsem nechtěla, bo se musí brát přesně a toho jsem se bála, a tak jsem zvolila injekce depo-provera. Ty se při kojení doporučují. Bylo to v pohodě, 1x za tři měsíce na injekci, bylo to levné - 120 Kč v lékárně a pak 80 kč za píchnutí u dr., taiže 200 Kč za tři měsíce za antikoncepci paráda. Jenomže jsem po nich začala přibírat, bobely mě klouby a byla jsem unavená. Už rok jsem na injekci nebyla a doteĎ mám MS rozhozenou, na podzim jsem 5 měsíců vkuse špinila, no prostě hnus. Takže nedoporučuji. Teď jsem bez antikoncepce a nechávám to na Paťovi, občas prezervativ. Tělísko nechci, tak nějak by mi to psychicky vadilo, že mám v těle něco cizího. Navíc moje kolegyňka s tím měla obrovské problémy, přišla o oba vaječníky bo se jí z toho tam udělala nějaká infekce.... Možná časem dám zase HA, ale to až přestanu kojit.... ale stejně se mi už moc nechce do sebe rvát hormony.....

Jani, tak režim přece Janička má.... prosřě chodí spávat v deset, no a co... Mája taky, už je to pravidlem. Mě to neva, bo se mi líbí, že pak jdeme spolu spát... A aspon nevstává ve 4:45, jak to měla vlétě, ale chrupká do půl osmé až půl deváté... takže pohoda. Je fakt, že akorát to žehlení tím pádem zaostává, ale prostě budu žehlit míň věcí, no.... hlavně moje košile do práce, to potřebuju a pak nějaké Maruščiny věci... ty na doba holt budu nevyžehlené.... no a co. Důležité je, že jsme v pohodě :grinning: :grinning:

a už nevím, co jsem ještě chtěla napsat.....

tak zas jdu pracovat. papa.
11. led 2010 v 09:44  • Odpověz
dobre ranko..
u nas noc des opet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
venku naledi jak prase ani ven se neda jit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky u nás noc stála za ho... Janina se v noci počurala a tak se rozhodla že bude spát na mojí posteli, tak jsem lezela v nohách jak pes, ale pak se Vládík začal zlobit, že namám mamku u sebe a tak jsme se nad ránem s Vládíkem stěhovali do obýváku na sedačku...no radost...

njn Renči, moje matka je ještě stará škola a prostě jí nepředělám, největší problém má s tí, co na to řeknou sousedi, že tady Jana v 22h ještě lítá, popravdě řečeno, byla bych taky ráda, kdyby chodila spát dřív, mám toho večer už taky plný kecky, ale už je v takové fázi, že si pohraje i sama...tak je to OK... jen mě se*e, když chytne raplíka a skáče po posteli, kde ležím, to bych jí i hlavu utrhla...a taky mě nebaví poslouchat ob den kecy, jak jsem nejhorší matka pod sluncem :angry:

Míšo no s tím pharmatexem je to fakt, ale není problém se osprchnout ráno a večer se koupu v 19h s dětma, a tam je psaný nějaký 2-3h před se nesmíš umýt mýdlem, takže než my se dostanem od 19h s sexu tak 2-3h jsou dávno překonány :grinning: ... a po já se sprchovat normal nechodím... :zipper_mouth: mě spíš štve že ty globule tak jaksi smrdí... no ale už jsme si zvykli, mě se příčí tělíska, prášky mi přišli v poho, než jsem je vysadila, to mi bylo asi 4-5 měsícu blbě...
11. led 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Jsem napsala dlouhy prispevek a neulozilo se to :angry:
Ja uz druhy den v noci a ve dne peru a porad nejsem na konci :confounded: :wink: :confused:
U nas je vic snehu jak na horach :confused: :sweat_smile: Odpol.asi pujdem sankovat :wink: Pak pojedem koupit lyze a bude se lyzovat.Ja jezdim rada ale taky nejsem zadny Tomba-ale sjedu skoro vse.A ty Carvingy jsou super-zataci to samo :wink: :slight_smile:
Se mnou nikdo nejezdil tak chci aby kluci jezdili :wink: Ne jak ja :slight_smile:
Zitra jedeme za segrou do te lecebny za psychoterapeutem tak jsem na to zvedava a na tu cestu-ridim ja :confounded:
11. led 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
Jo a 3.12.jdeme se Stepankem k zapisu do skoly :wink: Ale myslim si ze bude mit odklad :confounded: No a 15.1. je jeste jeden zapis do Waldorfske skoly ale Zdenda z toho odvazanej neni -jen bych se chtela mrknout-tajk uvidime :slight_smile: :wink:
Jinak noc u nas dobra a kolem 6hod prisel Ondra ke me a spali jsme do ctvrt na devet.Tak super :slight_smile:
A Antik.neberu zadnou.S nasi frekvenci a skoro moji neplodnosti mi snad nic nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holky

Cesta autem byla zajímavá, ale nebála jsem se ani tak sebe, ale ostatních ty hovada pražský prostě jezdí, jako by bylo jaro, suchá silnice přitom na ní ležel sníh a brzdy vážně moc dobře nereagovali, jela jsem 60(povoleno je 80) a byla jsem brzda všichni mě předjížděli jak diví a i kamiony...no vážně hovada u práce nebylo kde zaparkovat všude závěje sněhu, tak jsem to nechala u jiné firmy, naštěstí botičku jsem nedostala
Nakonec jsme se tedy dohodli, že při Petrově noční, bych chodila na celých 8 hodin - uvidíme, jak to bude P.zvládat a při jeho odpolední by mi dali vždy vědět, zda mám přijít, takže to třeba bude jen 3x za týden, no a to musím do půl 1 vypadnout, abych byla doma a P.mohl na tu odpo odjet...tak uvidíme.Zítra a ve středu nejdu, jdu až čt, pá a další týden teda je ta P.noční, takže už na celý týden na těch 8hod/za den..

Ani, proč myslíš odklad, kvůli té mluvě??????
:fearful:

Jani, tak u mě taky není problém s nemytím 2 hod před, ale po, teda to bych neusnula :sweat_smile: :sweat_smile: jsem na to háklivá a náchylná k zánětům, takže leckdy utíkám ihned po akci :grinning: do sprchy :grinning: :grinning:

Tělísko taky nechci, ale přijde mi takové nej z toho všeho a nebo guma no :unamused: :unamused: :unamused:
11. led 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
Miso-tak hlavne ze jsi to zvladla-ja jsem taky dnes vyjela a silnice nic moc teda :angry: :confused:
Tak super ze jsi se dohodla na smenach a hodinach.
jj,myslim ze kvulůi mluve-ale vsichni rikaji ze se zlepsil.Tak nevim a uvidime :wink:
11. led 2010 v 16:17  • Odpověz
ahojky holky,
tak dnes risa nesel po o spat. ...asi hodinu a pul jsme lezeli ..to se mezitim dvakrat posrajdil a pak prisel uz radek z prace. ..tak uz vykrikoval ...tata,tata,tata. ..takze bylo po snazeni a zkusime ho dnes dat spat driv. ..kolem osme. ..a uvidime, jestli zabere.? ...jeho obvykla doba na spani je taky kolem devate-pul desate.
dopol jsme byli na bobech. ..risa je moc nemusi. ...spis kouka na deti jak jezdej a rika jaky kdo ma barevny boby a obleceni ...a nebo se brodi snehem a ty boby tahne za sebou.

Ani, teeeeda, tak to je Ondrulka sikulka. :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak to jsem zvedava jak budem lyzovat my. :confused: ...ja rada lyzuju, sice se na me neda divat, ze mam styl/nestyl. :sweat_smile: ...rikam, ze z lyzovani umim nejlip jezdit na vleku a brzdit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...a radek teda nelyzuje vubec. ...takze u nas to s tim ucenim taky bude zajimavy. :fearful: :confused: ...a taky proto, ze risa jak je opatrnej, tak si myslim, ze bude stacit ze jednou spadne a bude po lyzovacce. :confused: :pensive: :rolling_eyes: ...proste moje geny se v tomhle nezaprou. ..jsem byla uplne stejna. ..jen jsem mela to stesti, ze uz jsem mela starsi brachy a pres tu opatrnost jsem na druhou stranu chtela delat co ony. ...coz risa v tomhle zadny vzory nema. :unamused:

Miso, tak hlavne ze jsi to tak hezky zvladla. :wink: ..a domluvila se na pracovni dobe. :slight_smile:
..ja jela vcera nakoupit do globusu a nastesti jsem takovyhle hovada na ceste nepotkala. ..no a prave aspon diky snehu byl globus poloprazdnej a mista na zaparkovani hafo. :sunglasses:

renco, jojo ...dulezity ze je clovek v pohode. :sunglasses: ...moje rec, zadny stresy kvuli zehleni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. led 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Hani-jj ja taky nejsem zadnej extra lyzar ale bavi me to :wink: Tak doufam ze kluci budou jezdit dobre a radi :wink:
11. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahojte kočky.Tak dnešní zprávy z kontroly a tak nějak všeobecně.Takže Miško tělísko MIRENA stojí 6tis na 5let a obyč tělísko je u mého gyn.za 1100,-kč.No a hned jak jsem se s dr. pozdravila a on zkouknul moj eúdaje v počítači tak se mě ptal jestli budu chtít nějakou anti.A já jsem mu řekla že jsem chtěla to tělísko ale že jsem po tom CŘ tak nevím jak to je.No ptal se mě jak dlouho jsem krvácela tak jsem mu řekla 3týdny a pak nic a pak že jsem asi dostala MS.Tak si mě zkouknul,udělal stěry a taky mě vyšetřil utz.No tak to opravdu na 95%MS byla a prej sem krásně zahojená a moje sliznice vypadá taky dobře a že prej začínám být zase plodná(ikdyž kojím)No a tak se podržte za měsíc si mám přijít pro tělísko mirenu.Pokud teda se mi dostaví MS znova.Protože to tělísko se zavádí po MS.No a jelikož jsem už MS ted měla tak se dá čekat do 30dní další.Obvykle se dává tělísko až po druhé MS ale u mě udělal vyjímku protože jako u kojící je možný že třeba ted ji ještě dostanu a pak třeba ne.No horší je to v tom že ted do té MS nemám žádnou anti,takže si prostě hold neužiju :frowning2: a taky musím schrastit 6tis.Jinak je to pro mě podle dr.nejlepší volba.Sice je to divný,mít v sobě v těle nějaký mechanizmy ale co už.Prostě další děti ted v blízské 5letce nechci.Pak se uvidí.No a jinak od rána mi je teda dosti mizerně.Mám teplotu a zimnici.Tak do sebe rvu paralen a snažím se potit.Jenže to jaksi moc nejde když musím nějak obstarat Gabču,která semnou v posteli prostě přes den spát nebude.O malýho se staral manža.No takže mi držte palce at to co nejdříve vypotím jinak asi chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdeme s Gabčou na utz kyčlí tak snad to dobře dopadne.

Tot tak nějak vše co jsem chtěla napsat.Zatím ahojky kočky :dizzy_face:
11. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
ha, prvníííí :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 09:22  • Odpověz
a to jsem teprve před chvíli dorazila do práce, venku je ledovka jak prase... jsem šla pomaličku, jako bych měla v kalhotách :grinning: Jdu vás rychle dočíst .
12. led 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojky
no u nas noc nic moc..petan nakraplej..zasopleny a uz pokaslava..to jsou ty jeho kaluze..priste mu dam na prdel hned venku :confounded:

renco u nas taky ledovka a zima..no autem pojedu az v patek.,tak snad uz to bude dobre :angry:
12. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Míšo, tak super, že jste domluvení. Mě se dneska táááák strááášně do práce nechtělo.... no, tak ostatně, je to vidět na mém příchodu.

Peti, to jsem teda překvapená, že Ti dá tělísko tak brzy. Já osobně bych do toho teda tak brzy po CŘ nešla, bo podle toho co jsme slyšela od lékařů a četla na netu, tak to prostě takhle brzy vhodné není. Ale jestli svému doktorovi stoprocetně věříš, že ví, co dělá, tak Ti to samozřejmě rozmlouvat nebudu.
12. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Adi, to mě mrzí, že je Petřík nachlazený.... my se zatím držíme, tak snad se to nezmění...
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.