• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky holky,

tak risa vcera usnul az kolem 3/4 na 9 ..na to ze pres den nespal, teda vydrzel dlouho. ....ale posledni hodinku byl uz pekne protivnej a vsechno ho rozervalo, kdyz nebylo po jeho.

po jedenacty vyrazime na chvili na boby. ...chodi nam na kopecek deti ze skolky. ...a kolem 1/4 na 12 mizej. .tak abychom se tam s nima nemlatili :wink: ...ale dnes to vidim jen na chvilku ..na teplomeru mame -5 a to dole je vetsinou o 2-3 stupne min :rolling_eyes:
12. led 2010 v 10:26  • Odpověz
zdar lyžařům!!!! Aničko, jak to děláte? To se snad už s lyžema narodil, ne? U nás byl boj i ty boby, vůbec nechtěl jezdit, až poslední 2 dny se mu to začalo líbit, ale to nesmíme jezdit z prudkého kopce,jinak křičí a leze dolů.
Museli jsme se s Jirkou hodně o víkendu snažit a vymýšlet různé blbiny na sněhu, aby se mu to líbilo a myslel si, že je to sranda být venku. Předtím jen furt fňukal, že chce domů, ale po víkendu je trochu zlom a už se mu venku líbí. Dokonce zase začal venku čůrat, což je super, aspoň tam můžeme být déle než 45 min.

Včera jsme se byli kouknout na nějaký kočár přes MMB, ale nebylo to ono - teda líbil se mi (Jané Nomad), ale nevyjela bych s ním po kolejnicích v baráku (má moc široký kola), pak se mi nelíbil nákupní koš, tam by se mi nic nevešlo.....a pak byl docela drahej, paní za něj chtěla 4500....takže jsme stále bez kočáru, dneska Jirka doveze aspoň ten, co mám u rodičů (ale to je velkej Quinny), takže stále hledám nějaký větší golfky, kam narvu velký dítě :wink:
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
trochu jsem dočetla poslední stranu :wink: antikoncepci jsme nějak neřešili, co se narodil Jíra, tak u nás vedl latex :confounded: ale to nebylo nic moc. No a pak jsme nepoužívali nějakou dobu nic :sweat_smile: a netuším, co budu používat, až se druhý mimčo narodí. Během kojení nechci žádný prášky, pak se k nim asi ale vrátím.....
ale to je ještě daleko.
12. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsme dnes byli za segrou :confused: Rekal jsem psychousovi vse co si pamatuju a i jsem se s ni videla.Pry moc nespolupracuje tak uvidime jak to bude pokracovat.Jestli to nebylo vsechno taky zbytecne :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded:
Terko-tak jsem ho zkusila postavit na lyze a on jel-Adel ma pravdu ze cim mensi tim lepsi.Neboji se tolik :wink:
Dnes me Stepa tak strasne nastval uz ve skolce ze jak jsem si rekla ze nebude dostavat tak proste bude,zacla jsem tim ze kdyz chtel neco koupit tak mel smulu pac to opravdu prehnal. :angry: :angry: :angry: :angry: Zatim seka latinu akle je to jen pulden tak se pak jeste uvidi :wink: :frowning2:
12. led 2010 v 18:24  • Odpověz
tak u nás je to s tím strachem skoro naopak, on sa fakt bál sjet i malý kopeček na bobech. Teď je to už lepší, ale velkej jirka s ním musel dělat psí kusy, aby se mu to líbilo. Dnešek byl super, to už si dokonce sám řekl, že chce ven na boby, tak jsme šli a jezdili. Dokonce trvá na tom, že si boby do kopce bude vozit sám, nesnese, abych se dotkla provazu :grinning:
12. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
po dnešku jsem nějak k.o., byli jsme dlouho venku, dopoledne i odpoledne a ještě jsme stihli odstrojit stromeček. jenže jsem se dorazila tím, že jsem ho vzala na dvůr k popelnicím, rozřezala pilou a nadupala do popelnice :confounded: pak jsem uklízela doma tu spoušt - jehličí i na zíchodě :wink:
furt jsme řešili, jestli to uděláme, až bude jirka spát, ale pak mi přišlo lepší, aby se na likvidaci podílel. On se mu ten stromek tak strašně líbil a vyžadoval neustále rozsvícená světýlka. zezačátku natahoval, když jsem dávala ozdobičky dolů, ale pak mi začal pomáhat a dodělali jsme to spolu. Ještě mi otevřel popelnici, já jsem to tam nacpala. A pak všechno okamžitě vykecal Jirkovi, když se vrátil večer z práce :grinning: zvoneček jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky

holky strašně mě zlobí kůň, téměř celý den se nešlo přihlásit, vždy jsou jen nějaké světlé chvilky,kdy to jde :angry:

Ani, držím palce se ségrou, ať psycholog pomůže!!!!!!!!!!!!

Terko, no jo další kozoroh, teď jsem měla podobnou reakci na batolatech v jednom tématu...když oni se všeho novýho tak bojí :grinning: :grinning: sralbotky naše :grinning: jsem se normálně uculovala, jak jsem četla ty boby u vás, pže u nás je to jako přes kopírát a taky 2.den teprve jezdí.On se bál, že vypadne, pže jak jsme najeli na sníh, hned se to překlápělo, teď už ví, že se má kdyžtak podepřít rukou...a s rychlou jízdou nemluvím :grinning: taky hned piští :grinning:
12. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
jo, my taky musíme jezdit pooooooomalu. Takže žádný prudký kopce :wink: to jsou všechny kozorozi??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A když vypadnul z bobů, tak ho velkej Jirka přesvědčoval, že je to strašná legrace, ale nevim, nevim :slight_smile: :slight_smile: asi se mu to moc nepovedlo :grinning:
12. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
aničko, taky doufám, že to s tím psychologem půjde ..... těmhle věcem moc nerozumím, ale snad to ségře pomůže.
12. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Teď na batolatech jedna holčina psala, že její kluk se bál sněhu a trvalo, než v něm začal chodit :grinning: :grinning: Daník je ke všem novým věcem strašně proti, hned kvílí, že nechce :grinning:
a psala o řádu, že má rád vše podle řádu,to taky na nás sedí a což vlastně souvisí s těma novýma věcma - nezapadají do řádu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
tak to sedí i u nás :grinning: hlavně nesnáší nový boty :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
a to jsem měla mít střelce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem zvědavá, jestli to druhý dítě bude taky nějakej rohatec :grinning: :grinning: kozoroh a býk :grinning: :grinning: :grinning: to bude kombinace.
12. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
ahojky
tak to petan jezdi na sanich a bobech jak o dusu :grinning:
tak pristi rok na lyze..letos jeste ne kdyz teprve chvilku chodi :grinning:

me taky kun nic moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
ahoj Adel, tak to jsem příští rok zvědavá, podle mě to i s lyžema bude boj. Ale zkusíme to, ve 3 letech by už mohl zkusit jezdit. já hrozně ráda lyžuju, ale teď s pupíkem nikam nepojedu :wink:
12. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahoj přišla jsem vás pozdravit a Marušce poblahopřát k druhé holčičce :slight_smile:

jinak koukám, že se máte fajn hory a někdo začal do práce vid Míšo, Renča už je v práci dýl.

bzun a adelinka jsou snažilky tak moc držím palečky :slight_smile:
bzun ty chceš další dvojčátka kluky co? :grinning:

jinak u mě zatím vše v pohodě jen už vypadám jak velryba a to jsem v půlce a nahoře mám skoro 3kg :angry: to zase budu jako vorvaň, ale co hlavně at je Kájinka v pohodě.

Janička ještě nebydlí nebo jsem to nepostřehla :astonished:

terko a co ty? jak se cítíš?
12. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
beru, ahoj :grinning:

tak s bzundou to je dobrej vtip, myslím, že si tu už někdo podobnou srandu dělal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak se mám výborně, ani skoro nevím, že jsem těhotná, jenom jsem víc unavená a trochu míň pohyblivá, do schodů už pěkně funím. Mám 4 kg nahoře, Vánoce se na mě podepsaly. :cry:
12. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Terko hlavně, že se dobře cítíš. Nám když nejede výtah tak jsem KO bydlíme v 6 patře a to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: to funím ještě půl hodiny doma :grinning:

no co u nás na alergologii má sestřička dvoje dvojčátka a je moc spokojená :grinning: má párečky, ale potřetí už do toho s manželem nešli :grinning: se báli, že to budou zase dvojčátka.

no hlavně aby se to bzundičce neroztrojilo a dítek nebylo dokupy pět - chudák :frowning2:
12. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
koukám, že Karlička už má spoustu pěkných věcí na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
5 dětí by byl fakt mazec :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
jé Terko doufám, že se bzunda neurazí, že si z toho děláme srandu, ale fakt to vem, že stát se to může :astonished:

jo děkuji nakupuju jak o život jen moje mamka stále tvrdí, že to bude pindík :grinning: to by mě houplo mám tolik šatiček :grinning:
12. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
tak já šatičky nemám ani jedny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tobě držím palce, ať je to co to je, hlavně ať jste zdraví :slight_smile:
12. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
teda holky :grinning: :grinning: :grinning:
no ja taky doufam ze to nebudou dvojky :grinning:
12. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
adelko :grinning: :grinning: :grinning: a dá se to předem nějak ovlivnit???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
teda já jsem se taky bála, že to u nás budou dvojčata (přinejměnším), protože mi v 6tt tak strašně vylezlo břicho, takže před první kontrolou jsem se docela bála :slight_smile:
12. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
tak u nas je kopec dvojek a mamka je z dvojek..se toho celkem bojim :grinning:
12. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
adel, nedá se to třeba poznat z těhotenskýho testu????? Místo dvou čárek tři čárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
terko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to asi ne a to uz by me bylo prd platneeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak valim spat :pensive: :pensive: :pensive:
12. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
tak dobrou :slight_smile:

no, třeba by tam taky mohly být 4 čárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám pár dní absenci a už se tady přetřásám :grinning: :angry: :grinning: :grinning:

Beruško, to víš, že jsme doma rozebírali i možnost dalších dvojčátek, ale tak snad se na nás příroda vyřádila už dost a užijem si jen jedno hodný, klidný miminko, nejlíp chlapečka :grinning: a i kdyby se zadařily zase dvě, tak to nějak zvládnout musíme, no :sunglasses: hlavně aby to teda nebyly ty trojčátka, to by byl fakt mazec:sweat_smile:

Koukám Beru, jak ti hezky skáčou týdny, to je super, že jste s malou Karličkou v pořádku a že si tak hezky užíváš nakupování výbavičky:wink:

Aničko, snad to bude se ségrou dobrý a pomůžou jí tam, ona se šla léčit dobrovolně? Jinak lyžaři super, to teda koukám, jak šlo Onrdáškovi lyžování! To máme šikovný ženichy :dizzy_face:

Terko, my už jsme stromeček zrušili v sobotu, holky taky asistovaly a hlavně je zaujalo, jak ho pak Honza vyhodil oknem, doteď tam pořád chtějí koukat a říkají "chudák stromeček", ráno na něho vždycky vzpomínají, že stromeček už není, tak se aspoň chodíme dívat na strom na náměstí :wink:
12. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
tak defenestraci jsme u nás neměli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bychom mohli venku na chodníku někoho trefit :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyby to šlo, tak je to nejlepší řešení, protože bych tolik nenasvinila :grinning:
12. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.