• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Holky :grinning: tak já jsem teda měla čárky jenom dvě a ještě tu druhou slaboulinkou a co víc, dvojčátka nebyly vidět ani na UTZ, řekli nám to až v 9.tt :grinning: až tam byli takoví dva malincí sněhuláčci a bouchaly tam dvě srdíčka, a já jsem to viděla ještě dřív, než to doktorka stihla říct, že jsou tam 2 :dizzy_face: jinak jsem teď nedávno četla příběh jedné paní, které napřed našli jedno, na další kontrole dvě, ona se z toho málem složila, protože měla už doma dvouletý dítko, no a na další kontrole našli ještě další mimčo, takže trojčátka a doma batole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Terko, my máme pod oknem trávník, sice tam občas někdo projde, ale samo že jsme se napřed podívali. Ale jak to z toho 3. patra krásně letělo :grinning:
12. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
tak koukám, že jste si odstroování pěkně užili :slight_smile:

adel a brzundi tak držím palce a at se zadaží každé z vás po jednom miminku jooooooooooooo :slight_smile:

my máme taky v rodině dvojčata, ale zatím nikdo nic ani sestra ani já :slight_smile: .

pa pa mějte se krásně a příjemno dobrou noc :slight_smile:
12. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Beru, díky :wink: ono se ty dvojčátka prý dědí spíš z chlapovy strany, nejvíc prý přes koleno, přesně tak to bylo i u nás :slight_smile: tak dobrou, hezky se vyspi! :wink:
12. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
bzundo, tak to by mě asi trefil šlak :confused: já bych byla v šoku i z dvojčátek, i když by se člověk neměl rouhat, co by za to třeba jiní dali, což?
12. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
no taky jsem si říkala, že to musel být teda šok, prý když přišla domů s tím, že čekají dvojčata, tak manžel vtipkoval, a pak po informaci o trojčatech spolu týden nemluvili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: já vůbec nevím, jak bych reagovala, ale jak říkáš, radši 5 dětí než žádný :wink: kdyžtak se ostěhujem k našim, aspoň budou mít veselo a nebudou se v důchodě nudit:grinning:
12. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
beruško, dobrou noc :pensive:

bzun, to by pak chtělo aspoň 5+1....my se budeme ještě chvíli mačkat v našem starým bytě, než se přestěhujeme. Máme jenom 2 místnosti, spát budeme všichni v 1 ložnici, neumím si to představit.... už abychom byli v novém :grinning:
12. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
tak já taky půjdu do hajan :pensive: tak se tu mějte hezky a neponocujte :grinning:
12. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
No to by chtělo, a taky mikrobus :slight_smile: :grinning:

My máme 3+1, takže pokud bude přírůstek jen jeden, tak se vlezem :wink:

Tak já už povalím do sprchy, zítra se snad chvilku urvu a přijdu zas pokecat, nějak pořád ještě doháním resty, jak jsem měla tu chřipku, a nebo chodíme na sáňky, tak není moc času. Tak dobrou všem! :wink:
12. led 2010 ve 23:04  • Odpověz
ahojky
u nas noc naprosto desnaaaaaaaaaaaaaaaa..vic jak 12x hore..jsem uplne mrtva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kamoska sla na UTZ a dr.rekl ze tam ma dve a na dalsim ji taky rekl ze ceka tri..maji dva kluky a holku...nar.se v srpnu :grinning:
13. led 2010 v 08:50  • Odpověz
ahojky holky,
tak dnes jdem na plavco. ..risa se tesi, tak jsem zvedavej jak po mesici bude nadsenej z potapeni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale vcera jsem se ho ptala, jestli se bude potapet a rikal ze jo. :wink: :sunglasses:

jinak kdyz tu vidim rozebirani moznejch dvojcat, tak u nas v rodine se taky nekde v nejakym kolenu objevily. :rolling_eyes: ...tak doufam, ze to nepadne pak na nas, to bych sla asi brzo do blazince. :sweat_smile: ..a myslim, ze nejlip by tu dvojcatka zvladla kristi. :dizzy_face: ...uz by vedeli do ceho jdou. ...teda si myslim. :sweat_smile: :wink: ...takhle mi to rikala sestrenka, ktera mela taky jako prvni dvojcatka a kdyz se snazili o dalsi, tak rikala, ze by ji bylo vcelku jedno, jestli by mela zase dvojcatka a nebo jen jedno, ze uz by vedela co ji ceka. ..jen teda by museli zmenit vozitko, protoze maj fabku ...a diky tomu, ze se jim narodilo jako treti jen jedno, tak se jim dozadu 3 autosedacky vesly. ..i kdyz teda nechapu jak..? :confused: :fearful: :slight_smile:
13. led 2010 v 10:02  • Odpověz
adel, to bude asi ten posledni zuban co..?? :confused: :rolling_eyes: ..tak at je brzo venku a ty se konecne v klidu vyspis. :wink:
...u nas krom par zoubku jsme ani rust nejak nepostrehli...? ..nastesti. :slight_smile: ..a to jsme teda nicim dasne nemazali

Miso & Terko, tak to my mame stira a teda bobovani taky nemusi. ..ale teda nema strach z novejch veci, ...ma strach, kdyz si nejak ublizi, tak uz nechce znova. ...coz se nam 2x - 3x vyklopil a uz ma teda z bobu respekt. ..takze si s nim taky lyzovani za rok nedovedu predstavit. ...sice jsou takhle maly deti hodne tvarny, rychle se ucej a maj mensi pud sebezachovy. ...ale teda to posledni u nas neplati a ma ho risa dooost velkej. ....teda az na nejaky vystrelky, kdy mu v hlave prepne a zapomene, ze se normalne boji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..ale fakt ma velkyho pamatovaka, se obcas az divim, co si vsechno pamatuje..? :confused:
13. led 2010 v 10:11  • Odpověz
AHojky holky jdu vás pozdravit.Koukám že tu byla Beru tak ji moc zdravím a jí a Karličce hodně zdravíčka a at jsouv pořádku.

No Bzun je pravda když jsem viděla že se snažíte že mě napadlo že by to mohli bejt zase dvojky a kluci.Přeci jen s dvojčatama máš už zkušenosti,tak si myslím že by to zas takovej problém nebyl.Ale přeju at to výjde jak si přejete. :wink:

Adel jestli u vás je tvoje mamka z dvojčat tak tobě by to hrozit nemělo.Mělo by to jít ob generaci takže by jsi měla mít zase jen jedno mimi,ale uvidíme jak se přírodě bude chtít. :wink:

No s bobováním a lyžováním u nás je docela problém.Malý lyže nemáme a nemám na to abych mu je koupila.Boby tady nějaký sou ale on se bojí.Tak spíš chodíme na procházky a trochu si prolítá ve sněhu.A jelikož je zima jak v Rusku tak to je vždy max.na hodinu. :wink:

Já jsem stále nachcípaná a nedělá mi to zrovna dobře.Včera jsme byli na utz kyčlí tak to má v pořádku,tak musíme k ortopedovi a pak zase ve 3m.Jinak tak nějak normal. :wink:
13. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky :wink: já mám dneska nějakou lenošivou náladu, akorát jsem navařila a teď se půjdem ještě před obědem projít, ale nic se mně nechce jinak dělat. Odpoledne jdem k sousedce pohrát si a na kafčo, už se těším :dizzy_face:

Adel, tak to si kámoška dala, co? Já bych se u trojek hlavně strašně bála komplikací v těhotenství :unamused:

Hani, já to cítím asi podobně jako tvoje švagrová, nebojím se, že bysme další dvojčátka nezvládli, ale nejvíc bych se bála těhotenství, protože je rozdíl ležet měsíc v nemocnici, když nemáš doma jiný dítko, a ležet tam, když máš dvě a nemá se o ně kdo starat, když by byl Honza v práci. Naštěstí mamka šla teď do důchodu, tak by případně mohla na čas u nás bydlet, nebo by holky mohly být u nich, ale přece jen je to 100 km daleko :unamused: takže já bych fakt radši jen jedno mimi už kvůli tomuhle :wink: no a auto budem muset i tak asi pořídit větší, protože si myslím, že se nám tři sedačky dozadu nevlezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Peti, kdyby to byly dvojky kluci, tak to by ještě Honza vydejchal, horší další dvě holky :grinning: Jinak s tím děděním dvojčecích genů je to ještě trošku složitější, myslím, že ob generaci to platí u jednovaječných, jinak u dvojvaječných záleží na tom, kolik se ženě najednou uvolní vajíček :wink: takže záleží, z jakých dvojčat je Adel mamka? :wink:
13. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojky tak jsem vás trochu dočetla, Vládík spí a Janina čučí na krtka, tak mám vteřinku..

POrve Berušce gratuluji ke Karličce, hlavně ať je vše OK a KArlička ať se má dobře...přestěhovaní nejsme, plánovali jsme na 16.1., ale přívaly sněhu nám to trochu znemožnily, takže druhý pokus bude 23 nebo pak až 7.2. , pže nám nabídl stěhovačku kamarád a 30.1. nemuže...takže máme další dva termíny na obzoru a čekáme jaké bude počásko....

Já mám střelce střelenýho (Janinu) a musím říct, že ta se nebojí ničeho, jezdili jsme z velkýho kopce spulu na saních a víc jsem se bála já jak ona, dole totiž stojí panelák a tak jsem měla co dělat abych ubrzdila, ale byla to paráda, ještě je tu trochu sněhu, ale je to dost namrzlí, takže to pojedeeeeeee

Ad dvojčata, ač v noci nadávám jak špaček, pže Vládí se kojí co 2h, vždycky usosne a usne a já taky, takže se nikdy nenají a jak se otočím, tak protestuje, že chce zase prso, takže jsem nevyspaná a přeležená, takže se faaakt těším, až mu lupnu kaši a trochu se vyspím... tak ve dne je to pohodička, určo pujdem ještě do třetího...no a kdyby to byly dvojčata, tak to taky nějak zvládnem...
Nich jdu za JAninou, pže dělá lumpiny a babička má kecy, na který nemám nervy...tak papa..mějte se
13. led 2010 v 11:09  • Odpověz
beny..no ob generaci je to tak ze mamka nemela a ja muzu ne????
tak valime ven pa :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano vsem preju :slight_smile: Teda spis dopoledne-nejak fakt nestiham.Odpol.mame Klubicko a Stepa pujde se Zdendou lyzovat na kopec.Ondru jsem dala spat ale moc to nevypada teda ze by chtel :confounded: :grinning:
13. led 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
Ondra se taky skoro niceho teda neboji-a TAKY je strelec :confused: :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahojky

tak kůň zase na chvilku jede....

tak oni střelci mají v povaze to, že jsou střelení :grinning: ty se vážně ničeho nebojí, je to jedno z takových nejdivočejších znamení a v dětském věku mívají nejvíc úrazů, pže nemají pud sebezáchovy..i pro to jsem chtěla, aby Dan vydržel na kozoroha, ale to jsem netušila, že to bude zase taková posera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, tak to je škoda se stěhovačkou :frowning2: :frowning2: snad nezačne znova sněžit a neprotáhne se vám to až na jaro :pensive:

Jinak se přidávám k dvojčatům :grinning: Petrův otec je z dvojčat, takže taky to u nás hrozí :grinning:

Beru ahojky, jj už jdu od zítra makat, ale ne na každý den, tak na přeskáčku to bude, penízky jsou prostě potřeba, no :pensive: s kilči si nic nedělej, 3kg ve tvých týdnech se mi zdají ok, no ne??? :sunglasses:
13. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Miso-streleny dobry :grinning: Tak ja to mam dvakrat teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Dnes mi holcina na MB nabidla pohovor s jeji maminkou je to logopedka tak mi taky rekne co si mysli o Stepovi :wink: Dela to uz 30let tak jsem zvedava.Jsem rada ze budu mit nekoho kdo mi to porovna jeste :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Muj děda je z jednovaječných, ale zase jsem slyšela, že tato dědičnost je po ženské linii, že by musela být babička z dvojčat, aby byla nějaká pravděpodobnost u nás... tak čert ví kde je pravda:grinning:
13. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jani, tak já jsem zas slyšela, že se to dědí přes koleno z chlapovy strany, tak kdovíjak to nakonec je :grinning: u nás to takhle bylo, protože Honzova babička měla mít dvojčata. Jinak je to ještě o něco složitější, protože i ženská musí mít určitý předpoklady, aby vznikly jednovaječná dvojčata - musí se potkat mnohomocná spermie s mnohomocným vajíčkem, takže za to můžu trošku i já :grinning:

Aničko, to je fajn, že můžete Štěpánkovu řeč zkonzultovat! :wink:
13. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
jsem si krásně odpočala, Vládík stále ještě spinká a Janina je s babičkou, už hodinu mám klídeček-balzám na nervy, za chvilku dojde taťka, už se na něj těším, nějak mi dnes byla po něm smutno :slight_smile:
13. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
My jsme ted prisli z Klubicka.Byli jsme tam jen dve maminy tak jsem to zabalila a sla jsem se podivat jak Stapa lyzuje :wink: :wink: No sice jeste nic moc ale hlavne ze ho to bavi a snazi se :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Kristi-jj jsem rada ze to muzu prokonzultovat s nekym nezavysim :slight_smile: :wink:
V patek se asi pojedem podivat na zapis do te druhe skoly a uvidime-ale spis jen na kukacku :wink: :wink:
13. led 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
Jo a segra meho taty je taky z dvojcat ale nejak jsem to neresila.Spis kdyz mi zavedli 2 vajicka tak to jsem pak na UTZ sla se stazenym zadkem :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 17:15  • Odpověz
ahojky
ja tady mela kamosku tak den v klidu a pohode :grinning:
asi budem muset zacit nekde chodit mezi decka ale u nas neni kam :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak tchán už se asi úplně pomátl, ráno mně Honza přeposlal od něho maila a zase všechno při starým, urážky, všechno, co mu Honza psal, pochopil úplně špatně, vytahování starých věcí, já už fakt nevím, on je asi fakt psychicky nemocnej :frowning2: a to jsme se snažili, aby v mailech od nás nebylo ani slůvko, co by mu mohlo vadit, já to fakt nechápu. Teď jsem mu volala a on to samozřejmě zase nebere, i když předtím měl obsazeno, takže na příjmu je. On pořád nemůže pochopit, že nám vůbec nejde o jeho finance a majetky, ale jen prostě o vztahy a aby holky měly babi a dědu. Na holky se třeba ještě vůbec nezeptal, od srpna je neviděl, a ani slůvko o nich. Tak to asi fakt nemá cenu se o něco dál snažit, asi jim občas pošlem fotku holek a to bude tak všechno :unamused: Omlouvám se, že si tady tak stěžuju, ale potřebuju nějakou vrbu.
14. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Tak už tady bulím, je to všechno na pytel. Tchán se nakonec ozval (prý volá omylem, že to asi zmáčkl :sweat_smile:) tak jsem mu řekla, že mě mrzí co se zase děje, že bych chtěla, abysme na všechno co bylo zapomněli a zkusili to od začátku a on mně zas začal vyčítat, co mu Honza napsal před 4 měsícama (Honza vůbec neví, že by něco špatnýho napsal) a že on na to rozhodně zapomenout nechce, že on se snažit o nic nebude, že to stejně nemá cenu a vidět se s náma nechce. Párkrát na mě vyjel a položil to, tak já už fakt nevím, že se aspoň o ty holky nezajímá, ani jednou se na ně nezeptal, asi to fakt nemá cenu. Honzovi jsem to volala a prý dnes přijede brzo a dáme vínko, tak aspoň že tak, nemůžu tady moc bulet, protože holky nechápou proč. :cry:
14. led 2010 v 11:40  • Odpověz
bzundo :frowning2: je to těžký......... chápu tě, že se trápíš, ale když čtu o tvým tchánovi, tak já bych to už asi dávno zabalila. Kolikrát jste se snažili všechno urovnat a oni se pořád babraj v nějakech malichernostech. Taky by mě to strašně mrzelo, protože vidím, jak Jirka má obě babičky s dědečkama rád a já bych ho taky nechtěla o kontakt s nimi ošidit. Pokaždé se těší, když k nim jedeme......

dejte si nějaký dobrý víno :wink: asi bych nechala emoce zase nějakou dobu vyprchat, třeba bych to po času zkusila znovu, možná bude nějaká příznivější situace........

hlavně neplač, sice tchána neznám, ale myslím,že za to nestojí :confused:
14. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Terko, díky za podporu! Už je to trošku lepší, holky mě rozveselily. Mně jde taky hlavně o holky, protože tchánovci vůbec nejsou špatní prarodiče a když jsme k nim ještě jezdili, tak to bylo fajn. Možná to ještě někdy zkusíme, ale teď už teda nemám sílu ani chuť se do něčeho pouštět, když není vidět žádná odezva z druhé strany. Honza už si dávno nedělá žádný iluze, že by to někdy klapalo, ale já se s tím pořád nějak nemůžu smířit.

Tak jdu si udělat kafčo, vyštrachám nějakou čokoládu a půjdu trochu uklízet, ať jenom nesedím a nefňukám, holky už spí :wink:
14. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.