• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
čokoška určitě zabere :grinning: teda spoň u mě to tak je. Tak ať je líp :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Dík :wink: Už je líp :wink:
14. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
:grinning: co budete dělat odpoledne?
my teď co je sníh chodíme každý den dopoledne i odpoledne na boby, aspoň se Jirka hýbe a unaví se :grinning: apk líp spinká
14. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
My jsme byly se sáňkama dopol na nákupu, a až přijde Honza, tak asi vyrazíme znova a vezmem i Bertíka, ať se taky vyběhá. Akorát škoda, že nám začali uklízet zasněžený chodníky, to už se holky moc nepovozí. Taky bych chtěla do města koupit si nějakou halenku, v sobotu jdem na ples - naši budou hlídat, tak ať trošku vypadám k světu :wink:
14. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
jéééé, já jsem na plese nebyla snad 7 let :grinning:

u nás taky odklízejí chodníky, ale jen ty hlavní, na vedlejších jsou zase závěje, takže tam neprojdeme. Ale v parku se jezdí o 106.
14. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahojky
je bzun..no asi je fakt nemocnej :confused:
u nas noc opet desna 10x hore..jsem uplne mimo..ted si maleho vzala teta a ja pecu dort s jeji dcerou pro galana a delam jeste dvoje nehty :stuck_out_tongue_closed_eyes: se me nechce nic

pekny den
14. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Já jsem taky byla naposled před těhu, teda pokud nepočítám hodovou zábavu v květnu :wink: naši se nabídli, že máme někdy přijet a jít na ples, takže jdem teď v sobotu a už se moc těším, jak uvidím všechny svoje známý ze své rodné vísky :grinning:

U nás je to s chodníkama taky tak, ale ty hlavní začli uklízet teprve dneska, jinak jsme jezdili nakupovat i do města se sáňkama a holky šly pěšky jenom přes přechody. V parku je taky sněhu dost, ale všude je to jen rovinka, holt Haná je placka, no :grinning:
14. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Adel, jj, taky si to myslím čímdál víc, že v tom musí být nějaká psychická porucha :unamused:

Ty seš teda akční, to mně se nic nechce a už jenom vyhlížím Honzu :grinning:
14. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
ahoj holky-nejak opet nestiham :confused:
Rano jsem byla v posilce cvicit :wink: ,pak jsem objela a neco kouúpila a pak jsem jela pro Zdendu a byli jsme pro uhli na 2x tak aby jsme meli teplicko :slight_smile: V 16hod ma Stepa ve skolce besidku+hru 3 tralove a od pul seste mam schuzkzu s ucitelkou ze skoly do ktere jde.Tak to je nabyte teda.Ondrasek pujde se Zdendou lyzovat.Jsem mu dnes pujcila v pujcovne lyze a pomazou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Stepa jezdil vcera a dnes to nestihne tak az asi v sobotu.Zitra se jdeme podivat do te jedne skoly :wink:
14. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
právě jsem poprvé ostříhala Jiříkav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

on se probudil, prohrábnul si vlasy a řekl: dolů. Tak jsem se ho zeptala, jestli chce ostříhat stejnou mašinkou, kterou stříhám taťku a on řekl že jo. Tak jsem ho vzala mašinkou, všechny kudrnky jsou dole :frowning2: ale zase vypadá jako kluk :grinning: takovej raubíř :grinning:
14. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
Kristi-tak ale to je trubka ten tchan.On je asi fakt psych.labilni jinak to nevidim :confused: :rolling_eyes: O co mu porad jde k sakru a to se tolik snazite-ach jooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je mi fakt lito,jeste ze alespon maji holky dtuhou babi a dedu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Uzijte si ples my taky vyrazime ale asi az 5.2.no uvidime :wink:
14. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
a on se tomu neustále chechtá a chce se koukat do zrcadla :grinning: a říká: je to pavda (jako že je to pravda) :grinning:

aničko, teda to je fakt nabitý. Já mám jednou dítě a i tak mi přijde, že máme pořád co dělat
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
jedno dítě, ne jednou dítě :grinning:
14. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Aničko, ty máš teda taky akční den :wink: no holky mají těch babiček ještě víc, protože mají taky tři prababičky a dva pradědečky, a ty mají hooodně moc rády a oni holky, tak naštěstí to mají trošku vykompenzovaný :wink: to je fajn, že jdete taky na ples, já se těším, ale zároveň se trošku bojím, že už jsem zapomněla tancovat :sweat_smile:

Terko, tak to jsou teda hlášky od Jiříka :grinning: hoď potom nějakou fotku, ať vidíme, jak mu to sluší!
14. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
jj,docela porad litam.
Dnes jde Zdenda poprve v zivote na nocni.Ja jedu zitra s Ondrou do MB tak se snad trochu prospi :confused: :sweat_smile: Stepa jde do skolky :wink:
Terez-jj to je teda hlasic Jurasek :dizzy_face: :dizzy_face:
Kristi-tak alespon ze to maji trosku vyrovnane holky :wink: a tancovat se nezapomina neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
14. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Ani, tak to aspoň bude víc penízků za noční, že? :wink:

Tak my jdem s holkama ven, Honza, volal, že ještě nedorazí, tak ať tady netrčíme doma. Zatím ahoj! :wink:
14. led 2010 v 15:12  • Odpověz
přišli jsme z venku celí zmrzlí, ale zase jsme jezdili celou dobu z kopce, tak aspoň něco, ten strach už překonal a myslím, že se mu to i líbilo :grinning:

fotky holohlávka jsou v albu :wink:
14. led 2010 v 17:16  • Odpověz
myslím, že Jirka vypadá jako před rokem, to na tý hlavě toho taky moc neměl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky nějak nemám čásek a nestíhám vás ani dočítat.Ted mám chvilinku tak sem nakoukla.
Stále jsem dosti nachřajzaná a aby to bylo lepší se nedá říct.Kašel,rýma,teplota a únava. :frowning2: Všechno mě bolí a jsem total,ale musím aspon trochu fungovat.Dnes jsem musela s malou k orotopedovi tak doufám že jsem v čekárně na chodbě nikoho nenakazila.Manža byl s náma.Nožky má v pořádku.Prej máme dávat široký balení jen na noc...aby se neřeklo :grinning: a další ko ve 4m. :wink:
Patriček dnes po O nespal tak doufám že brzo dnes vytuhne.Ráda bych si odpočala u tv.Malá ted pomalinku usíná tak snad než uspím P tak bude spát.Čítám že tak kolem 9h se vzbudí na hamu a pak by mohla spát zas třeba do 3h ráno :grinning: poslední dobou přes noc docela dobře spinká akorát po 5h ranní má období tlačení takže tlačí a mrčí a pak musíme rychle přebalit nebo by to bylo až za ušima :grinning: prdelína naše :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:58  • Odpověz
ahojky holky,
tak ja pred ctvrt hodkou dorazila z prace. :sweat_smile:
..no a jsem zvedava na Misu, jak se ji libil prvni pracovni den..? :confused: :wink: :sunglasses:

kristi, :rolling_eyes: :frowning2: ..teeeda a na tak dobry ceste to bylo ...a zase tchanovi preskocilo :frowning2: ..a co tchyne?? ...ta se k tomu stavi jak? ..jako co rekne tchan to je svaty a kvuli tomu neuvidi svoje vnucky..?? :confused: (teda jestli jsem neco nezblbla...ale tchyne je, ne?? :confused: :zipper_mouth: )

ani, teda, ty si zase litala jak nadmuta koza co. :grinning: :grinning: :grinning: ..nechapu, jak to vsechno zvladnes v jednom dni. ..to co jsi vyjmenovala bych mela aspon na tyden. :sweat_smile:

peti, super, ze se gabince dari. :dizzy_face: ..co si pamatuju, tak risa sam o sobe spal vecne s roztlemenejma nozickama, takze jsme mu ani to siroky baleni nedavali :wink: ..no a ty se brzo vykuryruj. ...aby sis ty svy dva drobky hezky uzivala a ne to takhle protrpet. :unamused:

terko, tak hlavne ze to pak Jirik neorval, ze mu sly vlasy dolu. ..to by se asi blbe vracelo. :sweat_smile: ..jdu se ti hned juknout do alba jak mu to slusi. :dizzy_face: :wink:
14. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
Jirik krasnouckej :dizzy_face: :dizzy_face: ...mi prijde, jak ty nase drobky ostrihame takhle na kratko, ze hrozne zestarnou..? :confused: :slight_smile: ...jinak jak se smeje na ty prvni fotce, tak nejak podobne se mi obcas risa zakreni, kdyz mu reknu at se mi usmeje do fotaku :sweat_smile: ..vyceni zuby a stahne ocicka. :grinning: ..tak uz mu radeji nic nerikam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. led 2010 ve 23:47  • Odpověz
prvni :slight_smile: :sunglasses:
dobrou :pensive:
15. led 2010 v 00:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
U nas uz budicek hodne brzy tak si tu uzivame. :wink:
Tatka nam jeste neprisel z nocni,psal ze se zdrzi tak nevim co kde vyvadi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 07:16  • Odpověz
ahojky
ja vcera delala dortik a celkem se povedl :grinning: a jeste dvoje nehtiky..
dneska me cekaji taky jeste dvoje a pak hura domu..dojede me muzik ale musi se stopem dostat z vidne..ty ku.vy mu nechteji zaplatit vikend a jeste se musi dopravit na vlastni naklady :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

tak se mejte krasne :dizzy_face:
15. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahojky tak nějak zase jen probíhám...

koukla jsem na Jiříka, je to mazlík nádhernej, hned bych ho brala jako ženicha pro Janinu :grinning:
Ade ty jsi šikulka s těma nechtíkama...tiše v dobrém závidím...
Kristy s tchánem je mi to líto, znám to, jak je člověku, co se snaží a pak je furt za blbce :frowning2: , já si taky musím dávat pořád pozor na to co říkám, minule jsme měli hádku doma kvuli tomu, jak to že jsem řekla:já jsem si naložila kotlety...když je platila matka.... u nás už se hádame i o kus žvance...no nic no...

já ´jsem včera byla na delší procházce s kamoškou obstarat nějaké věci na malování na domečku, chtě nechtě musíme dnes znovu s taťkem do hornbachu, měli výprodej otopných žebříku do koupelky a protože jeden potřebujem tak se sleva 50% opravdu hodí a opravdu je to sleva, ne jen takový ten tah obchodníku, kdy nasadí cenu a tu na papíře šktnou,i o proti netu je mají ve slevě...takže tam dnes pojedem autem,. pže bych fakt pod paží neunesla...včera jsem koupila červenou barvičku, budeme mít 2 stěny v pokoji červené tak jsem zvědavá jak to dopadne:grinning:

Vládík spí a já musím se psem ven..ani se mi tam nechce je tam určo zima, ale jdu, možná vezmu i Janinu chvíli na sáně, ale je to už dost zledovatělý, takže já dnes z velkýho kopce nejezdim, bo se bojím:grinning:

tak papa mějte se
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Terko, Jiříkovi to slušííí!!! Vypadá fakt dospělejší :wink:

Peti, přeju,ať se brzo zbavíš bacilů :wink:

Hani, ty si teda dáváš, tak dlouho v práci. Teď je ale myslím pro účtařky kritický období, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchýně sice je, ale přesně jak píšeš, prostě tchán je doma kápo a ona nekriticky přebírá všechny jeho názory a postoje k ostatním, stejně jako švagrová, která pořád bydlí doma, nikdy s nikým nechodila a díky tatínkovi asi ani nikdy nebude, protože jí vtloukl do hlavy, že je moc inteligentní na to, aby si našla sobě rovnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, vidím, že to fakt nemáš s mamkou lehký, tak ještěže se vám už blíží to stěhování, to je moc fajn, že už takhle nakupujete barvičky a zařizujete! :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoooj holky

Hani, díky, že na mě myslíš...v práci dobrý, krásně to uteče, akorát jsem dnes už utahaná :grinning: a to jsem byla jen dva dny makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale blbě spím v noci, pořád se budím, jestli už nemám vstávat :grinning: a pak jsem od pěti vzhůru(vstávam v 5:40) a nemůžu už zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Petr byl dnes nějaký naprdlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: už odjel do práce, tak jsme se ani nebavili..tak nevím co je...

Jiřík je krásnej bez vlásků :grinning: já si teď vlásků konečně užívám, že rostou, takže stříhání bude až na jaře :grinning: a ksichtík dělá úplně stejný jako Daník :grinning: :grinning: :grinning:

Kristinko, no četla jsem to už včera, ale nereagovala...je to v řiti :pensive: víc už se k tomu nebudu vyjadřovat..ach jo :pensive: :pensive:

Ani, už máte doma taťku po noční????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kde se zatoulal???
15. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Míšo, to je fajn, že se ti v práci líbí, to spaní se snad taky brzo srovná, já bych teda asi měla opačný problémy :wink: Co Daník, jak to bez tebe zvládá?

Jinak máš pravdu, mého tchána už asi fakt nemá cenu řešit. Jsou na světě důležitější a příjemnější věci! :slight_smile: Takhle jsme si to i včera řekli s Honzou, on mu chtěl ještě napsat maila a některý věci mu tam vysvětlit, ale pak jsme naznali, že tchán má stejně svou pravdu a že by to beztak nepřijal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já už pomalu balím, holky spí, a jak přijde Honza z práce, tak vyrážíme k našim a zítra na ples :dizzy_face: Už se strašně těšíííím! :dizzy_face: Nakonec jsem si samo na sebe nic včera nevybrala, takže jdu v černých šatech na ramínka a přes ramena mám takový krátký průsvitný červený bolerko, Honzovi jsem se líbila, tak snad budu vypadat aspoň trošku k světu:grinning:
15. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
Miso-tak super ze se Ti v praci libi :wink: :wink:
Tatka uz je doma :grinning: :grinning: Byl v praci dele a pak jsem ho vyzvedla :wink: Byli jsme v MB atd.... :sunglasses:
Pred chvilkou jsme prijelůi ze zapisu na tu Wald.skolu-pry je hodne bystry tak jsem na to zvedava jak dopadne .To se dozvime postou :slight_smile: :wink:
15. led 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Kristi-jj aj uz bych na tchana taky prdela :sunglasses: A uzijte si ples :wink: :slight_smile:
15. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.