• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Holky díky....Daník je naprosto ok, on je sice mega mamánek, ale když ví, že jsem někde poblíž, jakmile ví, že jsem někde na srazu nebo teď v práci, tzn.hodně daleko :grinning: tak prostě vezme zavděk toho, kdo s ním je :grinning: sice prý Petr za to dopoledne slyší "máma" asi 1000x, ale jinak fajn :wink: Petr ho ještě po O uloží a akorát já přijíždím, takže jak se probudí, jdu k němu už já, ty dva dny se začal tak culit radostí, až z toho zase usnul, samou spokojeností, že jsem tam s ním :grinning: no je to úplně něco jiného, moc se na něj těším a to odpoledne si s ním užívám, předtím jsem už odpo byla znuděná a nic mě nebavilo, takže myslím, že ač to bude záhul, že to bude k něčemu moc dobré!!!!!!!!!!
15. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
No je vikend tak si kazdy uziva milacku a tady je pusto prazdno :slight_smile:
Ja jsem je poslala lyzovat a udelala jsem zel.vivar+delam halusky s brynzou+slaninu na cibulce :wink: No a odpol.jedeme do MB kamosce na oslavu 35-ale ja mam smolikas pac musim ridit takze budu pit nealko :slight_smile: :wink: Neva alespon mi nebude soufl :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Miso-tak super ze to chlapi tak dobre spolu zvladaji.Taky bych nemela strach nechat chlapi doma-na Zdendu je spoleh :wink: :wink: A co Petr uz mluvi? :confused: :sweat_smile:
16. led 2010 v 11:41  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma od mamky..se me vubec nechtelo...

miso...vidim ze v praci ok a domu se tesis na danika a ze danik vse zvlada..hned bych menila :dizzy_face:

brun..je na ples ja bych hned sla..ted jsou u nas dva..vcera a dneska ale nejsou lidi :confounded:
16. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky

Aničko, kde Ti tam ty chlapiska lyžují, vždyť tam nemáte kopec??? :grinning: :grinning: :grinning:

jj už mluví, on byl uraženej kvůli sms, co jsme si ve čt večer psali :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak mu neseděla výplata a tak to šel se šéfem probrat a nakonec to P.špatně spočítal :sweat_smile: takže to bylo dobře a já mu napsala do sms, že byl akorát za blbce, ale nemyslela jsem to ve zlém, myslela jsem to, že si to o něm bude myslet šéf...a on to vzal asi nějak osobně prdlouš :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dnes uklízela, v týdnu jen setřu podlahu, teď na úklidy 2x do týdne fakt čas nebude :sweat_smile: zítra si musím jet koupit džíny, pže jsem zase zhubla a jsem na mezivelikosti, potřebuju 40 a doma mám 42 a nebo 38 z doby před těhu :grinning: :grinning: ještě 4kg holky a jsem na své původní váze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je už veselejší, než když těch kilo bylo 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
Miso-ty chlapi jsou paka vid?Hned si vse preberou po svem :confused: :sweat_smile:
Jakto ze nemame kopce?Preci sama Bosen je na kopci a pak mame ruzne ulicky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi se u nas vubec nekochala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je super ze Ti to jde tak krasne :wink: Ja mam 3kg dole a byla jsem v posilce na chodicim pase-moc me to bavi.Tak doufam ze se mi to taky konecne vic hne a budu kupovat nove dziny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Jo a musim se pochlubit ze jsem konecne prisla na to jak vlozit pismenka a nebo pisnicky do alba tak jsem se do toho hned pustila.Tak kouknete :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kluci uz spi tak pohodicka.Vcera jsem vyzehlila a dne poklidila tak mam klidek konecne :wink:
16. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Tak ja jsem se odchlupila takze uz nevypadam jako angrest a za chvilku asi povalim spat :slight_smile: :wink: :wink:
Zitra jedem ke tchanovcum a mam mit zchuzku s tou maminkou holciny z regionu MB-logopedkou.Tak jsem na to zvedava co nam rekne :wink:
16. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
ani..no krasne ted uz jen ja jsem tele :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja to neumim..
no jdu uklidit bordel po stromku..jsem ho dneska rusila s petanem..
povesim pradlo a budu zehlit..v telce uplne hovno...
dam si vinecko :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
Zdenda kouka na Hodina pravdy a ja asi pujdu hrat vlka a zajice :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-ale nejsi,zase umis plno jinych veci a je to fakt lehoucky-se divim ze jsem to neobjevila drive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Krásný večer..no vlastně skoro noc :grinning: já tady kukám na tv na Sedm a tak nějak jsem se na vás přišla kuknout.Malá mi zatím hajá tak je chvilku klid.Já se stále peru s nemocí a cpu se paralenem.Už mě to nbaví.Jsem totálně vyčerpaná jen z toho že musím bejt vzhůru.Bych prospala klidně týden v kuse ale to by asi Gabča umřela hlady :grinning: :grinning: No a do toho všeho jsem začla zase krvácet tak nevím co se děje.Pokud to do pondělka nepřejde tak volám na gyndu co se to sakra semnou děje :angry:

Tak nějak nemám ani energii vás dočítat jen jsem potřehla že Miška úspěšně hubne,Anička si ráda hraje a Adelce tiše závidím to vínko :wink:

Tak pa pa a dobrou a klidnou
16. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
Noc u nas docela ok-jen 3x vzhuru a ted sedi na nocniku a uz tu mame Milanka :slight_smile: :slight_smile: Kluci jsou vzhuru od 7hod tak je veselo :slight_smile: :wink:
Pak jedeme ke tchanovcum a ja k te logopedce,jsem docela zvedava co se dozvim :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Vcera jsme byli u kamosky na oslave-tak jsem na ni nesetrila pac je to moje nej,nej a mam ji moc rada.Nakupovala jsem cilene o cem vim ze se ji to bude libit.Sice malickosti ale i tak s kytkou kolem 500kc :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: Mela veeeeeeeeelikou radost tak ja samo taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vecer jsem se odchlupila a myslela jsem ze budu mit rano o nejake to kilco mene a prdlajs,mam stejne :angry: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Hezké nedělní ránko, holky!!!

Jen v rychlosti jsem dočetla....

Míšo, super, že Daník tak krásně zvládá Tvé odchody do práce!!!!! A že to vidíš tak, že Ti to prospělo!!! Já mohu jen závidět.
Já jsem totiž z toho pořád dost špatná. Respektivei momentálně jsem na mínus 100 :frowning2: Včera jsem měla s Maruškou večer řeč a řekla mi, že má radši tatínka, protože si s ní hraje, že maminka i když s ní je, tak s ní není, protože pere, vaří, uklízí, nebo je v práci. Já fakt nevím, jak to udělat, aby to bylo dobře. Jsem fakt grogy. A to s ní shválně chodím večer spát, abychom si v posteli ještě četli a povídali a tulili se..... Její oblíbenou pOhádku o 'Cervené Karkulce už umí Maruška celou sama vyprávět..... Když příjdu z práce, tak si s ní hraju, kreslíme, vystřihujeme a lepíme, zpíváme, tančíme, říkáme si říkadla, pohádky... ..... ale prostě není to tak dlouho, jako když je s taťkou, a samozřejmě mezi tím ještě musím stihnout vyprat, pověsit prádlo, vysát utřít prach, naskládat nádobí do myčky nebo vyskládát (bo mi tady fakt nikdo neuklidí a i když tady nejsou celý den, tak stihnou při snídani pořádně nadrobit a rozházet kde co a mě to prostě vadí, když je tady čurbes a navíc sem alespoň jednou v týdnu přijde některá kamarádka s dětmi, aby Maruška nebyla jen s dospělými, takže ji přece nemohu přivítat ve špíně....). Při domácích pracech mi Maru pomáhá, tak jsme si myslela, že to bere jakou součást hry,ale kdo ví.... NO včera jsem brečela do polštáře pěkně dlouho, když Maru usnula. Je fakt, že teď chodím z práce až kolem páté.... ale taky nechodím na osm, ale až tak na devět. POřád si říkám, že se to časem zlepší a že fakt budu bývat ve tři doma, jak jsem si to plánovala.....

Míšo a gratuluji ke krásnému hubnutí!!!

Aničce taky!!!

Kristinko, to mě mrzí, že tchán zase obrátil :frowning2: K tomu není co dodat :frowning2:

Peti, přeji brzké uzdravení!

A už nevím, co jsem ještě chtěla.....

No, Maru už je po snídani (snídala u Včelích medvídků), tak jdeme na chvíli ven.

Papapa. Mějte se krásně.
17. led 2010 v 09:38  • Odpověz
ahojky
peknou nedeli :dizzy_face:
peti..no tak kapka vinka by neuskodila :dizzy_face:

anicka uz ma od rana veselo :grinning:

renco...ja myslim ze si to zbytecne moc beres..petr kdyz dojede dom tak malej se od nej ani nehne a na me si ani nevzpomene..ja si vrasky nedelam..vzdyt ty jsi uzasna mamca a chces jen to nejlepsi pro majulku..ted to mozna bude znit skarede ale kdyby byl patrik co k cemu tak si najde praci a ty bys mohla bej s majulkou klidne o rok i vic doma....
17. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahojky

Tak já dnes jela po nákupech, potřebovala jsem ty džíny, ale žádné mi buď nebyly nebo se mi nelíbily :frowning2: ale mám alespoň takové tmavé, látkové z HM a podprdu :grinning:

Renči, taky si myslím, že to bereš moc vážně, vždyť ty dětičky ještě tomuhle moc nerozumí a myslím si, že je to prostě jen způsobené tím, že je s ní Patrik teď víc...vždycky má přeci dítko nejraději mámu, co si budeme říkat!!!!!!!!!!!!Já to teď taky vidím i po těch dvou dnech, že Daník furt táta, táta s tátou spát s tátou jíst...to dřív nebylo..vůbec si to tak neber, je jasný, že musíš fungovat i jinak než jen přijít domů a hned zasednout k Máje!!!Já to teď taky tak měla, po nich je čurbes, vše vyjedený, takže taky pouklízim, večer uvařím..akorát teda, že jsem doma mnohem dřív než Ty no :pensive: a taky mě je teda trochu líto to, že musíš Ty chodit do práce, že si Patrik něco nenajde a nedává Ti třeba 5 tis.měsíčně, abys mohla ten rok být s Maju doma a mohlas mít ten rodičák na 3 roky!!!!Ale to je samo vaše věc, ale je to vážně škoda :pensive:

Ani, tak hned napiš, co logopedka, jsem napnutá :dizzy_face: ..no je pravda, že se k vám do kopečka jede :grinning: ale krajinou jsem se fakt nekochala, když jsem řídila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petí, teda s tím krvácením, to je v řiti, určitě si tam v Po zavolej, je fakt, že po 6.nedělí ze mě už nic nešlo...ale třebas je to jen nějakou nerovnováhou hormonů!!!!!!!!!!!
17. led 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Holky tak jsem doma :wink:
No z logopedky nakonec seslo pac holcina omarodila.Tak snad priste :slight_smile: :slight_smile:
Miso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Rnci-jj souhlas s Misou co se tyka Patrika a vlastne i s tim ostatnim :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded:
Peti-drzim palecky at je vse ok. :slight_smile: :wink:
17. led 2010 v 18:17  • Odpověz
ahojky holky

:grinning: :grinning: Ani, ...to by si musela vzit i s hlavou, aby slo dolu aspon kilo ..jako yetti si snad nevypadala, ne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak mne davaj na MGM "Hair" (Vlasy). ..ten film miluju ...teda skoda ze je nadabovanej a k pisnickam nedali titulky ..jsem ho vzdycky videla s titulkama, tak jsem ted z toho nejak v soku :confused: :rolling_eyes: ..ale uz to znam pomalu zpameti. ...a hlavne pisnicky z toho filmu zboznuju a na zaver si vzdycky porvu ..no uz rvu pomalu ted, jak si uvedomim ten konec filmu. :cry: ..no jsem blba :sweat_smile:

Miso, to mas super s Danikem. ...jo takhle je to myslim dobry. ...si navzajem odsebe s Danikem odpocinete a pak o to vic se na sebe tesite. :dizzy_face:

Renco, ...souhlasim s holkama. ...a taky si myslim, ze Majuska to nema tak cernobily jak sis to vylozila a myslim, ze i kdyz ma moc moc rada Patrika (dyt je to taky jeji tata, tak je to normalni :slight_smile: ) ...ale ze tebe ma urcite 1000x radsi :dizzy_face: ...si s ni byla od narozeni do ted a ted s ni nejsi jen po dobu prace a pak si s ni zase furt. :wink: ...a praci s tebou urcite bere jako hru. :wink: ....jen od tebe musela slyset, ze se tohle musi udelat a tamto musi vyprat, tak jen ty slova zopakuje, ale bere to taky jako hru. :wink:
...a taky si vem, kdyby chodila do jesli ..nemela si jinou moznost, tak prece nebude mit z niceho nic radsi pani ucetlku, protoze ta ma cas na to si s ni jen hrat. :sunglasses:
17. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
no ja se pro dnesek loucim a preji vam pekne sny a hezky novy tyden :dizzy_face: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak už jsme z hor zase zpátky doma. Peťa teď odjel směr Brno, takže nastává opět tvrdá realita :cry: už teď je mi smutno :cry: chjo, nějak to všechno strašně moc rychle uteklo.

Na horách bylo super, kupa sněhu, mrazivo, prostě paráda. Mladou jsme zkusili dát na lyže a překvapivě z nich nechtěla slézt a bavilo jí to. Kupodivu i sama nějaké kousky ujela :grinning: tak to vypadá, že se potatila :slight_smile: což je fajn. Já ty lyže fakt moc nemusím. Zkoušela s Peťou jezdit i v lyžařské školičce. Ale tak přece jen je na nějaký trénink ještě dost času. Většinou to zkoušejí ve 3 letech a nejlépe pak prý ve 4 letech. Jsem úplně hleděla jak ti malí prcci valí ze svahu dolů a ani trošku se nebojí.
17. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Dneska jsem celý den jen prala a uklízela. Taky jsme zlikvidovali stromek, ten chudák už vypadal. Malá si užívala s taťkou, když ho teď uvidíme zase až koncem týdne. Tak snad nebude moc tesknit.
17. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Musím dočíst, co se tu stalo nového a trošku se zase zorientovat. Koukám na Zoufalky a po týdnu si užívám připojení k netu :grinning:
17. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
:grinning: ahoj holky :wink:
Ajo vitej :wink: -jj na horach je super.To je parada jak ty mrnata jezdi vid?Odrula se taky vubec nebal a jezdil a jezdi porad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Oni se takhle maly vubec neboji :slight_smile: :wink:
U nas budicek po pul sedme a ted koukaji na vlka a zajice-no ale ja musim jid dat Ondrovi rohlik nebo ho klepne :sweat_smile: :grinning:
Jo a dneska jde Stepanek na hodinu do skoly tak jsem na nej zvedava jak se mu tam bude libit :slight_smile: :wink:
18. led 2010 v 07:23  • Odpověz
ahojky
aji..je ja bych taky hned razila..no snad se to povede pristi rok..aspon na tyden :dizzy_face:

u nas noc super budik az v 5 a pak v 8h.malemu davam homeopat.sirup,tak mozna uz zabira nebo nahoda :sweat_smile:
18. led 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
My jsme ted prisli z venku a udelali jsme klukum kopec.Tak jsem cele dopoledne u baraku bobovali :wink: Myslela jsem ze se Ondra unavi ale nevypada a lita tady na motorce :confused: :sweat_smile:
Za chvilku jdeme se Stepou do skoly na 45min a nechavam ho tam.Pak si pro nej jedu :wink: :slight_smile:
18. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Ani, jj, koukala jsem, že ty prcci fakt nemají vůbec strach. Ti větší 6-7letí už třeba při učení něco málo strachu měli, ale ti malí vůbec. Což mě teda trošku děsí.

My byly dopo doma a hrály si a malovaly. To nám chybělo :slight_smile: akorát si malá naházela všechny hračky kolem sebe a pak zakopla a spadla na stůl a rozsekla si kousek kůže vedle koutku oka :confounded: řvala bobek jak tur. teď tam má krvavý šrám, trošku oteké a fialové. Ledovaly jsme to, tak snad bude do večera ok a zůstane jen šrám. Ještěže se netrefila do oka :confounded:
18. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Odpo se chystáme ven, pokud se mi teda mladou podaří vytáhnout, pže to vypadá, že se zatím nenabažila všech hraček. Musím osondovat, jak se zítra dostaneme do herny. Jestli kočárem nebo na sáňkách. Zatím to vypadá na sáňky, pže všude jsou hromady sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky zdravím a probíhám, víkend strávený na domečku přinesl ovoce, aspoň jsme vymalovali obýváček, dnes jsme s Janinou byli 3 apůl hodiny venku, bylo super i když sněžilo, bobovaly jsme, stavěly sněhuláky, ted jsme se najedly a čekám až Janina usne a Vládík se v kočárku vzbudí, už spí 4h takže bude za chvíli vzhuru...

no jdu mrknout co jste nakecaly a pak se věnovat svým ratolestem... :slight_smile: :wink:
18. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem dosla z venku..petan si dal svacu a caj a necekane usnul v 15.45..jsem zvedava co bude v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aji..chudina..no snad tam nic nezustane :astonished:

janicko...no super uz se vam to rysuje..kde ze to mate ten domek?mame tam nekde chatu tak bych se stavila v lete na kaficko..pisni do IP :grinning: super ze si uzivate snihu..
18. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Ahojky holky moje.Tak jsem se konečně taky dostala k pc.Ted už dva dny polehávám na rozloženém gauči v obýváku a snažím se vyléčit.Čajuju,práškuju,potím se atd.No ale kažodápádně jsem za včerejšek vypotřebovala skoro celej balík vložek tak jsem si ráno volala k dr.a sestřička mi řekla at hned přijedu.Tak mě tam manža odvezl.No celou dobu co jsem ještě čekala v čekárně tak jsem cítila jak hodně krvácím.DOcela jsem z toho byla špatná.Tak jsem to pak doktorovi řekla a vzal mě na utz kde schledal že absolutně vše v pořádku a že se tam nic zlého neděje.Jsem v pořádku :wink: No a tak jak jsme se bavili tak mi řekl že to je nehormonálníma změnama a taky asi tou chřipajznou co ted mám.Možná v tom třeba hraje i roly to že jsem ted už začla Patrička nosit na rukách a chovat a je fakt že teda už není žádný peříčko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná ke dvaceti kilům mít bude. :confused: Tak mi dr. napsal dvoje tabletky.Jendy co se berou po šesti hodínách a jsou na zmírnění krvácení a druhé na zacelení žilních stěn.No tak už jsem si dneska 2x brala a je to už o dost lepší okdyž ještě krvácím.No ale pozval si mě na příští týden na úterý na zavedení té Mireny.To už bych krvácet neměla tak mi ji zavede.Ono je jedno jestli ji budu mít už ted nebo až za měsíc protože mi říkal že stejně ze začátku i s Mirenou budu špitnit nebo nepravidelně krvácet,než se to celý srovná.Ale tak po třech měsících bych měla mít už klid.A navíc to má výhodu že hned po zavedení jsem chráněná antikoncepcí :grinning: Ne že by mi mazlinkání s kondomem vadilo..to né,ale manžovi to asi není moc příjemné :sweat_smile: Každopádně jsem v pořádku a nic se neděje.Hold první porod byl ok a šestinedělí taky a druhý porod hold císař a šestinedělí prokrvácené a už dvě MS. :grinning:
18. led 2010 v 19:17  • Odpověz
No a ještě jsem chtěla napsat:

Renčo nic si z toho nedělej že ted chce Mája jen tatínka a má ho radši.U nás to je taky tak.Protože od té doby co jsem se vrátila z porodnice a nemohla Patrička nosit a vstávat k němu v noci a staral se manža tak je malej na něj víc upnutej. :wink: Ale mě to tak nějak nevadí aspon trochu ví že má rodiče dva a taky jsem ráda že mi s tim manža pomohá. :wink: Ikdyž je to pro něj asi na smrt vyčerpávající v noci k malému vstávat ale mě to pomáhá :wink:
18. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.