• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jo a Jani kukala jsem na fotečky a pěkně jste s tim mákli...klobouk dolů :wink: jste šikulky
18. led 2010 v 19:27  • Odpověz
první!!!!!
19. led 2010 v 00:02  • Odpověz
tak jsem zapila prášeček a můžu jít spinkat.Tak přeju pěknou dobrou noc a krásné ráno :grinning:
19. led 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahojky holky

Já jsem včera ani neměla na vás čas, přijela jsem domů ve 3 a v půl 4 jsem razila ven s Danem.Pak jsme přišli, najedli se, Petr podřimoval u telky, tak jsem ani na PC nahoru nešla...včera jsem už byla s kolegyní na jednom stoji na potahování tablet(je měsíc nový, takže jsem ho neznala, stejně tak je to s půlkou strojů v laborce, které jsou taky nové :frowning2: )no a dnes už budu potahovat já, tak se docela i těším....
No ale večer jsem byla jak omámená, oči se mi klížily a šla jsem spát už v půl 10 :grinning: :grinning:
Daník se mi včera ráno vzbudil ve čtvrt na 7, když jsem se malovala a Petr tu ještě nebyl, ale zůstal v pelechu a vylezl, až jak slyšel P.v předsíni a už nespal :grinning: dnes zatím spí, tak mám chvilku než P.dorazí vám alespoň napsat..

Tak přeji hezký den a zase nějak kouknu :wink:
19. led 2010 v 06:23  • Odpověz
dobre ranko

miso..no super..ze se i do prace tesis..to malo lidi..potahovani tablet?sem ani nevedela ze delas nekde v laborce :astonished:

u nas zase snezi a uz me to pekne sere..cesty desne :stuck_out_tongue_closed_eyes: snihu jak prase..uz je ho moc :angry:
pekny den
19. led 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
19. led 2010 v 09:41  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsme vcera vyrazili s risou v kocarku na nakupy do lidlu ..abych to nemusela tahat rukama a z auta se mi nechtel odhazovat snih. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale jak vcera bylo nad nulou,tak zaclo tat.. ..a ja teda mam ze strech hrozne velkej strach ...takze jsem risovi natahla boudicku pres kocarek ...ale stejne se u nas musi obejit takovej blok, aby byl clovek schovanej pod strechou, nez muze rychle na volnej chodnik mimo dosah baraku (takze 2x je v ohrozeni ze na nej neco spadne). ..no a i tak mi to presne vyslo hned pri tom prvnim vystrceni, ze jsem unikla ledovym blokum asi o setinu vteriny. :confused: :astonished: ...a risa asi o tu vterinu. ...ani nevim, jestli by to ta boudicka vydrzela ...ani nemyslet :fearful: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...tak doufam, ze uz je ted vsechno ze strech pryc. ...nejhorsi je, ze proste z vlastniho baraku se nejak vyjit musi. :unamused: ...pak uz se od tech strech nastesti tady u nas da drzet docela dobre.

Miso, tak aspon tady vidis jak rychle pokrocila doba jen za ty 2 roky - 2 a pul co jsi doma. :wink: ..ale hlavni je, ze te to bavi a rychle se to naucis. :wink:
19. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
Teda Hani-tak to bych asi pos*.....a :fearful: :rolling_eyes: :confused: To jsme meli kliku :confused:
Miso-jj vsechno jde strasne dopredu.Ale Ty jsi holka sikovna a vse se rychle naucis :slight_smile: :wink:
Dnes spal Ondra celou noc-asi byl zmozen z tolika cerstveho vzduchu,byli jsme skoro celej den venku a nespal. :wink: :slight_smile: A ja misto abych si to uzila tak jsem celou noc prochrchlala :frowning2: :frowning2: :confused: :sweat_smile: :grinning: asi an me neco leze :confused: :rolling_eyes:
19. led 2010 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky chtela bych se zeptat jestli se k vam muzu pridat a psat si s vama.internet mame chvili a nahodou jsem na vas narazila
19. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my si dneska přispaly do půl deváté, pže měla Klára nějakou špatnou noc, tak ráno dospávala. Dopo jsme zůstaly doma, malá si teď maluje a u toho poslouchá písničky. Jo, a už tak hoďku je navlečená v gumáčkách a pláštěnce :grinning: ta bude teda zapařená, ž ji svleču :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpo bereme sáňky a jedeme do herničky, máme službu. Tak snad nás ten sníh nezasype, pže furt sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi to taky leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oko, dobrý, zůstal jen ten šrám.
19. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Hani, teda to jste ale měli štěstí. Uf, to by mě asi kleplo. Mi včera stačily ukázky v telce, jak to padá ze střech a demoluje auta. Ještěže tady v okolí pod žádnýma střechama nemusím chodit. Taky bych měla z toho strach. Přece jen je ten sníh dost mokrý a těžký.
19. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
Perlorotko-jj jasny ze si s nami muzes psat :wink: Vitej :slight_smile:
Ajo-u nas uz nesnezi a je docela obleva-tak uvidime co z toho bude :frowning2:
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz
my jsme byli venku dali obidek a pujdeme dadat :pensive: snad usne vcera se mu moc nechtelo :wink:
19. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Čauky kočky

Vítám tu novou posilu,další mamina v našich řadách :wink: a koukám že z okolí HK to zas není tak daleko ode mě :grinning:

Já vám tak závidím holky že chodíte s prckama ven.Já se bojím vytáhnout paty z baráku.Mám tu hnusnou chřipku tak nechce ještě někde víc prochladnout,tak jsem radši doma v peřinách :frowning2: ne že by mě to vadilo,ale taky bych ráda vzala kočárek a malýho a šli byjsme na prochajdu :wink:
Jinak u nás je teda taky sněhu tři pr... :zipper_mouth: Už bych brala jaro nebo líp i léto.V létě budu sice zase zdechat vedrem a říkat si at je už zima ale mě ted ta zima nebaví zvlášt když jsem marod. :unamused:

Aji vidím to že to na čem jsme se domlouvali výjde asi až úplně opadne sníh a zima takže si ještě asi počkáme. :frowning2:

Jo a to vám musím napsat.Večer jak jsem teda konečně zalehla do pelechu tak jsem usnula a Gabču jsem měla vedle sebe.Jsem jí ještě kojila a samo jsem u toho usnula,takže jsem spala s kozenkou v Gabčině pusince :grinning: no ale tak nějak jsem musela asi dost tvrdě usnout protože pak asi spadla hromada sněhu ze střechy a byl to teda sešup a hrozná rána,že jsem se tak strašně lekla a z toho spaní vylítla jak když mě střelí no a jak jsem sebou trhla tak jsem vzbudila Gabču a ta chuděra se asi taky lekla a začla hodně brečet.Tak doufám že z toho šeoku nebude mít nějaký postih :confused: Ale fakt jsem v první chvíli byla pos.... strachy co se to děje.Než mi došlo že je to sníh ze střechy :wink:
19. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
perlo-tak u nas uz se pres den vubec nespi :frowning2: :confused:
Peti-jj jsou to rany a chuderka Gabulka.Ale neboj vsak ona se z toho vyspi :wink: :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Tak samože byla zpocená jako čuně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem jí tu pláštěnku musela sundávat pomalu násilím, pže v ní chtěla i spát...tele jedno :grinning:

Za půl hoďky jí musím probrat, ať stihneme dorazit do herničky včas. V těch hnusných kupách sněhu to teda bude zážitek. A co teprve až začne tát, tu bude chuťovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď jsem se nacpala obědem a jdu chvilku spočnout k Zoufalkám.
19. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Peti, to je jasný. Je to sice škoda, ale až sleze sníh, tak si to možná ještě více užijeme :dizzy_face: i když taková koulovačka a sněhuláci by taky nemuseli být špatní :grinning: ale důležité je, aby ses taky dala dokupy zdravotně, a to taky chvilku potrvá. Však pak dej jen vědět a domluvíme se :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vás rychle přelítla. Nedalo mi to a nakoukla jsem. Ondrula je ve školce a já se tu snažím učit na státnice, už klepou na dveře. Jsem z toho vybobkovaná, chuť k učení téměř řádná :sweat_smile: Tak snad to zvládnu.
19. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Luci-jsi holka sikovna a drzime palecky at to zvladas na 1* :wink: :slight_smile: :slight_smile:
U nas taky chumeli asi jsem to zakrikla :sweat_smile: :grinning: ale ja jsem rada-je leden tak at je snih :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky! Zdravím po víkendu, včera jsem se sem nedostala :wink:

Na plese bylo super, hezky jsme se vytancovali a pokecali s bráchou a skorošvagrovou. Holky s babičkou zvládly hlídání na jedničku, mysleli jsme, že odejdem až usnou, ale nakonec je babička i uspávala. Bylo to poprvé, co usínaly s někým jiným než s náma, a prý ani slzička neukápla, jen Anička těsně před usnutím si povzdechla - "maminka přijde, šla nakupovat" :slight_smile: Tak už jsme s našima domluvení, že někdy přijedou hlídat k nám a my půjdem s Honzou do kina, už se těším :dizzy_face: konečně začínáme trošku společensky žít :grinning:

Peti, přejem s holkama brzké uzdravení, a taky ať už máš pokoj od toho krvácení. Hlavně že to není nic vážnýho :wink:

Míšo, super, že tě to v práci baví! Já si svůj návrat do práce vůbec neumím představit a navíc je to prý u nás teď nějaký divoký, šéf se nám sesypal a odchází, tak kdoví kdo tam bude místo něho a jak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, s tím padajícím sněhem teda horor, to jste měli fakt štěstí! :fearful:

Ajo, Klárka je šikulka s lyžema, a fajn, že jste si užili hory! :wink:
My teď jezdíme všude na sáňkách, taky všude kupa sněhu, takže jsme kočár měli naposled před Vánocema a od té doby sáňky a batoh na záda, chodíme tak i do obchodu. Jen přes přechody jdem pěšky. Ale už to dneska trošku taje a chuťovka to teda fakt je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopoledne ještě chumelilo a teď už poprchá :unamused:
19. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Luco, držím palce, ať ti jde dobře učení! Mně se zrovna dneska zdálo o státnicíh z češtiny, že jsem měla na učení jen 2 dny a neměla jsem ani zpracovaný otázky, brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak ráda jsem ráno vstávala :grinning:
19. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
tak ja jsem byla venku stavit snehulaka...
na obidek jsem delala halusky...

petr rekl ze dneska dojede dom pujde s petanem sankovat..tak se mu jak naschval vysralo auto..me picne kuwa a tak je v servisu...

ale bude doma snad vikend :dizzy_face:

vitam perlu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda malej jeste spinka :astonished:

vam to spani zavidim..petan nespi uz dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luc..hodne stesti at mas za 1 :dizzy_face:

bzun..no parada..taky snad vyrazim na ples..ale neni kam ..s kym..a hlidani :grinning:
19. led 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
Tak ja jsem se na pohovoru nedozvedela nic noveho-je bystry,spolehlivy,sikovny,slunicko skolky,proste zraly na skolu uz tam nema pry co delat :confused: :sweat_smile: :grinning: Chybejici zuby a nasledne sislani jen docasna kosmet.vada a ma jeste pry 9mes.na dopilovani takze jeste uvidime 3.2.u zapisu a kdyz ok tak v zari pomaze do skol :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: Strasny jak to uteklo :dizzy_face: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Ježkovy oči, Ani, vždyť ty už máš vlastně doma skoro prvňáčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to ale fakt tak letí. Chjo, někdy je mi to až líto, když vidím, jak mi Klárka roste před očima.
19. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hlídací odpo proběhlo super, už jsem dostala i klíče a kód :slight_smile: takže jsem právoplatná členka :dizzy_face: jupí :dizzy_face:

Dokonce i Klárce to pomáhá v tom být samostatnější, takže jsme obě spokojené :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
nando u nas se vcera taky nespalo ale kdyz usne tak jen na max. na hodku jinak vsem preji dobrou
19. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahojky probíhám zdravím, vuec nestíhám, včera jsme byli v práci kouknout odpolko návštěva kamarádek, dnes valím vláčkem s Janinou a Vládíkem do Vyškova pro taťku a pak jedeme do Prostějova a na domeček neco vyřídit, tak se valím oblíkat sebe a děti..papa krásný den
20. led 2010 v 06:35  • Odpověz
jooo a abych nezapoměla PRVNÍ:grinning:
20. led 2010 v 06:36  • Odpověz
dobre ranko
aji..jaka clenka?sem asi neco prehledla :grinning:
preji vam hezky den :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:40  • Odpověz
ahojky maminy.Tak jsem to včera nějak nevydržela a vzala jsem ven malýho a jezdili jsme spolu na bobu.Sic mi je pořád mizerně ale prostě on potřeboval provětrat a já taky :wink: Sna mi nebude ještě hůř.Krvácení ustává a pomalu končí takže jsem ráda.A tu chřipajznu snad taky nějak porazím.Od rána tu trochu prokukuje sluníčko takže venku bude asi pěkná kosa. :confounded:

Aji tak třeba to ještě výjde ikdyž bude sníh ale hlavně chci se dostat z té chřipky páč bych nerada aby to někdo chytil a hlavně děti.Vím jakej to je hnus když se s tim nemůžu pořádně poprat já natož ty drobečci malý :slight_smile:
20. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.