• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Tak ja se loucim a jdu spat-kdovi jaka bude noc tak at neco naspim-dobrou noc preji :slight_smile: :wink:
18. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem se sem dostala az ted..
dneska jsem se byla a s petanem bobovat se rechtal tak super..
jdu vas trosku docist
jo anicko vlasky se me moc libi :wink:
18. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
ta první beruška je slaďounká :dizzy_face: dobrou Ani, hlavně ať už je Ondrášek v pohodě v noci :wink:

Ahoj Adel, taky jsme byly dneska sáňkovat, ani mně letos ta pozdní sněhová nadílka nevadí, když jsou holky na sněhu spokojený :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
bzun..no me to vadi jen na silnici :angry:
18. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
jj Adel, na silnici je sníh blbej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně už se těším na jaro, hlavně jak nebudu muset holky oblíkat ven půl hodiny :wink:

přidala jsem pár fotek :wink:
18. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
ja uz jsem kukala :grinning: pekne fotecky
tak ja se loucim a valim do postele :pensive: :pensive: :pensive: pa
18. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz
adel dík :slight_smile: už taky povalím, dobrou :wink:
18. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak noc nastesti uz dobra.uvidim jestli se mu to nespusti z toho ouska jeste.Dneska jedu s klukamam na navstevu.Tak si musim dat dohromady tu hlavu pac to mam jak rorejs :confused:
19. únor 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Jo a Patovi vse nej,nej k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2009 v 07:30  • Odpověz
dobre ranko..noc jako vzdy :unamused:
taky preji vse nej nej ke svatku :grinning:
anicko..uzij si navstevu :grinning:
19. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky :wink: u nás už se usíná, máme navařeno, tak se pustím do utírání prachu :slight_smile:

Aničko, tak snad to ouško nebude, když v noci už byl Ondrášek dobrej :wink: užijte si návštěvu :wink:

Patričkovi blahopřejem k svátku a posíláme trojitou pusu :dizzy_face:
19. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky
Ani, užijte si návštěvu Ty rorejsi :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš někdy hlášky :grinning: :grinning:

Kristy, holky jsou prostě fajn!!!Jsou to sluníčka, jak jsou vysmáté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta na nočníku je skvělá!!!!

Vše nej Patričkovi ke svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
Míšo, díky za pochvalu :wink: Jinak s nočníkováním jsme moc nepokročily, holky se vyčůrají akorát po spaní a po vycházce, jinak tam spokojeně sedí a nic. Dokonce si tam teď pořád chtějí sedat, ale nic neudělají. Liduška ráno hned po snídani vytáhne nočník, tak tiše doufám, že by mohla udělat bobek, ale udělá ho až když jí dám plínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi je ještě brzo :slight_smile:
19. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
tak u nas uz je konecne lip a nefouka tak pujdeme zase na boby
ted jdu sledovat MS..miluji vse a lyzich :grinning: :grinning: :grinning:
a po obidku vyrazim
19. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky holky,
jen v rychlosti

Anicko, melirek fakt uzasnej. ...moc se povedl. :dizzy_face: ..a vlasky jak pise misa. ...ofinku z cela a bude to super. :wink: ..jinak myslim ..tyden-dva a dylka bude taky dobra. :sunglasses:

kristi, holky hrozne zestarly :fearful: :wink: ...a jsou kouzelny. ....na tom nocniku ...to je bezvadna fotka :dizzy_face: :dizzy_face:
...a holky jsou uz jinak v poho?? ...to asi byla nejspis alergie na to ockovani, ne??? :confused:

no a my mizime na nahradni hodinu plavca. ..dokud je risa jakztakz zdravej. ...a hlavne pujdem prave v po na ockovani, tak nevim, co a kdy mam cekat. ..tak at mame jednu hodinu aspon prednahrazenou. :wink:
19. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
a Patrickovi vse neeeej k svatku. :dizzy_face:
19. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
Adel u nás je taky krásně, ale dneska sáňky vynecháme a půjdem s kočárem nakupovat :wink:

Hani to dělají ty delší vlásky, vypadají starší :wink: holky už jsou v pohodě, byla to fakt asi ta reakce na očkování, a to jsme měli šetrnou vakcínu. Měly tři dny teploty a navečer i horečky, ale naštěstí do 39 st. :wink:
19. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Tak holky uz jsme doma-navsteva docela dobra.Kamoska ma o mesic mladsiho kluka nez je Ondra-Nikolase ale je malo s detma a docela boji-musel se rozkoukat i doma a to my uz jsem zase opdjizdeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak uces me pry omladil tak snad lidi nekecaj :confused: A jen me neutesujou :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ondrasek chrupe a ja sjem trosku poklidila a uz se mi sem hrne Stepanek.Dneska je se Zdendou poslu sankovat-at si vycisti hlavu z te hospody vcera,i kdyz byl asi v pohode teda :wink: :slight_smile:
19. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Kristi-jj fotky a holky jsou taaaaaaaak krasny ale tolik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak asi to uosko nebylo pac mu z nej zatim nic netece-hlidam si ho.Asi mu fakt bylo tezko po tom salatu-chudatko moje malicky :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak už jsme zpátky doma. Je to celkem změna, pže jsme byly zvyklé, že máme kolem sebe lidi a najednou zase samy :confounded: a Klárka byla s kámoščinýma holkama taaaak spokojená. Tak zase za 14dní. Už teď se těším. Je to taková příjemná změna.
19. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kris, koukla jsem na fotky....a jsou supr :wink: holky jsou fakt šikovné berušky :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ani, a taky jsem omrkla tvůj nový účes. A sluší ti :wink: melírek vypadá dost hezky :dizzy_face:
19. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Byla jsem teď s Klárkou u dr., pže mě ten její nepřestávající kašel už štval a navíc se s ním v noci dusila :unamused: bobeček malý. Tak nám dala ještě jeden sirup k tomu, co už máme a prý ještě tak týden dva to potrvá. Že holt u těch dětí je to tak léčba na měsíc :confounded: akorát teda sirup patří do skupiny chemoterapeutik, což na mě působí značně jedovatě :confounded: tak musím prozkoumat na netu, co to je.
19. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Za hoďku jdu cvičit, tak už se těším, pže jsem u našich jen jedla a jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a včera večer jsme se nacpali uzenými kostmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska máme pokračování :grinning:
19. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak jsem právě půl hodiny drhla děcka a koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes: stáhly ze skříňky košík s čokoládovejma bonbónama, půlku jich nakousaly a rozpatlaly po koberci a Liduška měla jeden přilepenej na papuči, takže ho otiskala po celým bytě :angry: jen doufám, že jim z toho nebude blbě a že nesnědly nějakej staniol :unamused:

Holky děkujem za pochvalu :dizzy_face:

Aničko, tak vidíš, že se v účesu líbíš, až si na sebe zvykneš, tak budeš taky spokojená :wink: jinak super, že je ouško v pořádku :wink:

Ajo tak snad sirupek pomůže a konečně se kašle zbavíte. Jak dlouho už Klárka kašle?
19. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
pomoooc, Chocholouškááá!!! Tak než jsem napsala příspěvek, tak holky stačily vytahat celý balení vlhčenejch ubrousků a ošudlit s nima koberec, prostě maminka šudlila koberec, tak to musí taky zkusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak já se loučím a vypínám, nebudu riskovat další spoušť :wink: mrknu, až půjdou spinkat :wink:
19. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
JKristi-to jsou holky sikovny a uklizecky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Kris, však to říkám, že holky jsou šikulky :slight_smile: to s těma ubrouskama dělá i Klára. Akorát teda je zatím nestačila vytahat všechny. Dneska jimi vytírala u dr podlahu a lavice :confounded:

A s tou čokoládou si teda tu spoušť dokážu představit....a teda nezávidím :wink: holt je vidět, že jsou holky dvě a stíhají toho dvakrát tak více :grinning:

Malá kašla už 14dní. Už to bylo lepší a teď se to zase o něco zhoršilo. Dneska je to zase lepší, takže jsem z toho jelen. Každopádně snad už do těch dalších 14dní bude ok, jinak mě klepne.
19. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
Valím cvičit. Papa večer
19. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Tak my jsme prisli z venci a kluci sankovali :wink: Ted jim hodim do trouby pizzu a ja tady chroupu salat :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.