• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky :wink: Tak jsme doma z Motola a zadne gromety se konat nebudo :slight_smile: Pry to neni tak strasny ze to prasklo 3x a slysi dobre a nasledne i hezky mluvi.Je pry zbytecne ho davat pod narkozu :sweat_smile: Tak jsem rada-ma brat Aerius a vlhcit nosanek a tot vse :slight_smile: :wink: Jo a Stepa na nej nema plivat a prskat kdyz bude nastydlej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 16:07  • Odpověz
ahojky
tak petan ted usnul a ja taky pujdu
..
rano jedeme k mamce a na nakupy na babicky 80tiny a taky jdu v sobotu na ples tak se tesim a sama pac petr nechce nikam jit..toz at sedi doma a hlïda jednou za rok chci nekam jit a on ma problem....

dobrou :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky holky

zdraví vás pracující lid :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, jsem laborantka na vývoji tablet, takže děláme tabletky od namíchání surovin, přes vytvarování do tablety až po potah :wink:

Hani, teda včera jste měli štěstí, já jak jsem to viděla v telce, tak mi z toho bylo úplně na nic :unamused: :unamused: to malé mimi a ten školák :pensive: šílený!!!!!Tady to naštěstí mezi barákama nehrozí....
Hanči, dnes jsme měli leták z Lidlu a bude v akci přesně naše zábrana na postel za 500,-, ale nevím kdy akce začíná, tak si to kdyžtak očíhni :wink: a prosím ještě jeden odborný dotaz, musím někde hlásit, že docházím do práce??????díky!!!!

Ani, tak bezva jak s Ondrou a grometama, tak se štěpou, že je šikula v mluvě a je připravený na školu :sunglasses: :dizzy_face: na tu sobotu to platí, jestli chceš ještě nějak popsat cestu, písni mi, jinak od dvou můžete klíďo dorazit, přijede i Zdenula?? :dizzy_face: :dizzy_face: jo a Aerius taky baštím :grinning: akorát ten nosánek nezvlhčuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, no bezvadný, že krvácení ustává :dizzy_face: :dizzy_face: dnes muselo být u vás krásně s tím slunkem, viď :dizzy_face: hned je lepší náladička...

Tak holky moje, jdu chrnět, mějte hezký čtvrtek, pápá
20. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Prvníííí :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj kočky, jak se máte? Jdu vás honem dočíst, mám chvilku.
21. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Hani, fuuuuj, s tím ledem ze střechy jste měli teda štěstí... četla jsem na netu ty zprávy o ročním chlapečkovi a devítiletém školákovi a jsem z toho hotová, když si představím, že by na jejich místě bylo moje dítko.... ach jo :frowning2:

Kristi, paráda, že holky takhle zvládnou hlídačku.... aspoň můžete vyrážet častěji :slight_smile:

Ani, to jsem ráda, že má Ondrášek ouška v pořádku...a teda hledím, jak ten čas letí, že Štěpánek už půjde do školy... to jsou fakt fofry....

Peti, tak už je líp?

Míšo, bezva, že se Ti v práci líbí....
21. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Jani, tak kdy bude stěhovačka? Nenecháte to až na jaro? TEĎ V ZIMĚ BY TO ASI BYLA HRŮZA VŠECHNO STĚHOVAT, NE?

Adi, hezkou oslavu!!!

Luci, ať zkoušky dobře dopadnou!!!!
21. led 2010 v 09:54  • Odpověz
My doma v pohodě, akorát občas probém ráno s oblíkáním, ale jiak dobrý.....
21. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Už jdu zase makat... papappa
21. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojky jdu pozdravit a trochu se k vám vykecat a uklidnit. :angry:
Tak si představte že mi dnes volali ze socky protože mi dali papír na výpočet mateřský a já ho musela poslat do druhýho okresu aby to vypočítali.No takže mi volali jestli ten papír už mám abych jim ho dovezla zpět.Tak říkám že mi ještě nic neposlali tak jsem tam volala a paní mi řekla že to můžou vyplnit až v únoru takže supr.Tak zas volám na tu svou socku a říkám že jako mi to vypíšou až v únoru a paní mi řekla že teda se nedá nic dělat a že teda peníze dostanu asi až na konci února nebo v březnu což je teda fakt supr když mám na 16.2 zase splátky atd.Už mě ty úřady fakt se... :angry: :angry: :angry: Nejen že si to nemůžou vyřídit socky mezi sebou přes poštu nebo internet ale musím to řešit já a navíc nedostanu do stanoveného termínu peníze :angry: :angry:

Omlouvám se že že to tady rozepisuju ale hrozně mě to vytočilo!!!! :angry: To už je podruhý co takhle něco řeším a zas se to opozdí.MInule mi to drželi přes měsíc protože jim zaměstnavatel co jsem tam byla na přivýdělek neřekl že jsem s Patričkem na rodičáku.Tak kvůli němu jsem dostala peníze až za dva měsíce :angry: Je jasný že je nezajímá že má člověk něco platit..pojistky,splátky atd.To je hold můj problém :unamused:

Tak jsem se vypsala a je mi trochen líp.Malá tu vedle mě povídá.Je to supr jak už si povídá :dizzy_face: Patriček trochu protiví ale to je u nás normal.CHudák zas má šíleně opruzenej zadeček.Jenže na nočník a záchod chodit nechce a tak má pořád plínky a navíc se mi hrozně líbí v posrajděné plínce takže to pak takhle dopadá :confounded: Ach jo.

1.dubna je u nás zápis do školky tak to zkusím jestli by ho od září vzali aspon na dopoledne.A budu doufat že ho do září nějak donutím přestat nosit přes denplenky. :unamused:

A počasí u nás je pěknej hnus.Zima!!!! :angry:
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz
ahojky

ja byla na nakupy babicce na oslavu a u nas -11 jsem byla na kost zmrzlaaaaaa

v sobotu jdeme na ples tak aj petr nakonec pujde..se bal me pustit :grinning:

miso..je to je zajimave povolani :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:12  • Odpověz
ahojky zdravím všechny

nando jsem ráda že máte ouška vpořádku :wink:

beny to je opravdu padlí na hlavu , proč si to nevyřeší mezi sebou při dnešních vymoženostech.Asi záleží co tam sedí za babu.... :rolling_eyes: .ja jsem měla taky problémy v práci mě blbě vyplnila papír na socku takže jsme tam jeli uplne zbytečně a to je ženská která tam dělá nejmín 10 let a neumí vyplnit papíry jako kdybych tam byla první těhotná
21. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Zdravím při večeru!!
Mája tančí na Dádu, tak jsem mrkla na účty a nedalo mi to a mrkla jsem i sem :slight_smile:

jééé a zapomněla jsem dopoledne přivítat novou prosincovku :slight_smile: Perlorodko vítej u nás :slight_smile:

Hani, mám otázku asi na TEbe... dnes mi přišla ještě na účet rodičovská... myslíš, že je to správně když už jsem měla i v lednu výplatu za prosinec? Měla jsem někde hlásit, že už nastupuju do práce, že měla Mája dva roky? Já myslela, že si to hlídají oni.... jsem z toho trochu zmatená... jako 11 400 mi samozřejmě bodne a čučím jak puk, že mi je na účet poslali, aspon nejsem v tak těžkém mínusu, jako předtím, ale tak nějak mám obavy, že je budou chtít vrátit. A z Úradu práce mi přišlo lejstro, že mi poukážou ještě nějaké peníze (kolem čtyř tisíc) za červenec 2008. Jsem z toho jelen. Vůbec ničemu nerozumím. nějak si vůbec neuvědomuju, že by rodičovská chodila s dvouměsíčním zpožděním? myslela jsem, že třeba přijde nějaká malá poměrná část za těch prvních šest dnů za prosinec, co jsem ještě s Maruškou byla doma, ale že mi přijde celá částka.....Asi tam budu muset zavolat.... Jééé, jak já bych byla ráda, kdyby se nespletli a ty penízky byly fakt moje. :confused:
21. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jééé, vidíš Peti, ty řešíš, že Ti peníze nepošlou a já zase, že poslali :grinning:

Na těch úřadech je asi fakt nějakej nepořádek......

:angry:

Tak letíme koupat a číst a hajat. Podle toho, jak je Mája čilá vidím na spinkání zas až půl jedenáctou. Ale já už bych spala hned.

Tak papapa a hezký večer!!!
21. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsem se vratila akorat z prace, dnes jsem tam byla teda kratsi dobu nez posledne, ale i tak to teda je na psychiku zahul jak blazen ..jsem delala danovy priznani na silnicku, dph a pak vyuctovani zalohove a srazkove dane a jsem grogy :rolling_eyes: ..no snad to budu mit dobre a financak nebude prudit. :confused:

holky jojo s tim snehem jsme fakt meli stesti a stali pri nas vsichni svati. ..teda my bydlime v panelaku, tak toho nebyla takova hora, jako kdyz se sesune cela klopena strecha, ale i tak to byly pekny kusance. ...ale treba tam jak spadl rampouch na praze 4 na toho chlapecka v kocarku :cry: ..tak tam jsem chodila kazdej mesic ze socialky, kdyz jsem jeste pracovala klasicky....takze to tam znam. :rolling_eyes: :frowning2: ..a i parkrat s risou jsme tamtudy sli ..ale nastesti v lete.

Misulko ..dekuju za info ...jojo uz jsem to videla taky, takze si to hlidam a v pondeli nabehnu do lidlu a snad to tam budou mit, protoze co jsem koukala na netu, tak je to dost dobra cena. :wink: :sunglasses:

Renco, s tim rodicakem ti moc neporadim, protoze jsme to meli taky jako ty. ....rodicak teda nezavisi na tom, ze chodis do prace, na to bys mela narok i kdyby si chodila treba od roku Majusky. :wink: ..jen by nesmela Maja chodit do jesli nebo skolky. ...ale jinak risa je listopadovej a taky jsme dostali plnou davku jeste v prosinci, s kterou jsme nepocitali. :slight_smile: ..tak doufam ze vedej co delaj a ze se rodicak posila zpetne v plne vysi. :wink: ..ale taky jsme dostali dopis, ze uz nam to koncej. ..tak snad je to v poradku. ..my jsme jim teda kvuli tomu nevolali. ...prijali jsme to v dobre vire, ze je to tak spravne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ..a volala bych az kdyby mi to poslali v lednu ..coz pro tebe teda v unoru. :wink:
21. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Anicko, super ze Ondrulka ma ouska v poradku :wink: ...a Stepanek ze uspel ve skole. :dizzy_face:

Peti, to je taky divny, ze si to ty socialky mezi sebou nevyridej sami...??? :confused: :angry: :frowning2: ..myslim, ze ty mas mit jiny starosti a ne resit jejich problemy. ...tak at te tim moc nestvou a brzo poslou penizky.
21. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
jinak nam risa uz druhej den nesel odpol spat. ...vzdy kdyz jeden den nesel pres den spat, tak to druhej den prave pres den dospal ...ale ted. ...uz to fakt asi vypada, ze se u nas vypousti odpoledni spani. :confused: :unamused: ..a to ja za nej byla tak rada. :sweat_smile: ..vecer jsem flamovala a odopol to s risou dospala. :sunglasses:
21. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
a abych nezapomnela ..dodatecne vitam mezi nami dalsi maminku. :wink:
21. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
jsem ted jak Aja ..tu zacinam trpet samomluvou. :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
dobre ranko
prvni :grinning:
u nas -15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz
krasne dopol

ze by druha :grinning: ..a u nas -5 ...tak to je asi jeste pohoda jak vidim. :sunglasses:
na to ze druhej den nespal pres den tak budicek uz ve 1/4 na 8 :rolling_eyes: ...chci budicek az kolem osme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne dopoledne-jeste :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani-jjdekuju jsem rada ze to takhle dopadlo nakonec :wink:
Ja mam ted hodinu Ondru v posteli a spat proste nebude a nebude.Asi ho vyndam a bude to :angry: :angry: :angry: Muzu ja mit alespon chvilku klidu?Proste asi en :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas je ted -2 ale sviti krasne slunicko tak je super.Odpol.vezmu sanky a lyze pujdem s klukama na kopec :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
Hani-ty vado pry budicek na 8hod-to snad ani neznam :grinning: Ba ne asi se mi to parkrat stalo ale spocitala bych to na jedne ruce :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
:frowning2: No tak jeste chvilku pockam a vytahnu ho to nema cenu-ach joooooo :frowning2: :unamused: :confounded: :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile:
Ted tu zase trpim samomluvou ja teda jak to tak vypada :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Tak nakonec prisel sam lump jeden :confounded: :grinning: :grinning:
Tak snad usne drive vecer-ale to ho jestre pekne protahnu venku :wink:
22. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Holky tak my jsme prisli z venku a je tam pekna kosa :frowning2: -doma teploucko to je parada :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ondra uz teda vubec neusnul a ted venku vymrzl tak vecer vytuhne a mysleim ze i Stepa :wink: No a ja budu zehlit teda :confused: :rolling_eyes:
22. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Ani, ale znaaas, dyt jsem tady z toho aspon jednou byla v soku, ze ti Ondrulka takhle dlouho zaspal. :sweat_smile: :grinning: :grinning:

no my byli dopol bobovat a povedlo se mi rozsednout risovi boby. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nojo, kdyz je to zmrzly (to ze jsem tlusta se do toho nepocita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ) ...tak je to hned. :unamused: ...takze jsem jela odpol koupit novy a jeste jsem koupila takovou tu plastovou lzici (aspn ze jsou ted slevy), ze kdyby risa nechtel jet sam. ...coz on prave nechce, tak ze bych vedle nej zkusila frcet na ty lzici a pritom mu drzet ty boby. :confused: ..no a doufam, ze za rok uz bude risa normalni a bude umet na tech bobech jezdit sam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to my jsme dneska spali. :dizzy_face: ..a jak mi to bodlo. :sunglasses: ..ale zejtra jedem na navstevu do liberce za moji babickou, takze se urcite nevyspim. :unamused: ...v aute neumim usnout i kdybychom jeli nekam celej den. :rolling_eyes: ..no a v nedeli jedem ke tchanovcum oslavit 60tiny tchana, takze to se taky neprospim, tak to abych jeden den zalehla driv.
22. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak dnes se Ondra vzbudil uz ve 4.45hodtak ja mam jako dost :confounded: :confounded: :grinning: a hned vyzadoval polevku-tu ja samo jeste nemam uvarenou takze mel smolika a ja s nim pac uz nespal :confounded: :fearful: :rolling_eyes: :confused:
Hani-jeee my taky jedem dnes do Liberce ale mi k nejakemu panovi pro lyre pro me poslu odkaz :wink: :wink:
23. led 2010 v 06:22  • Odpověz
autor
Tak pro lyze :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsou ty fesandy :wink:
http://sport.bazos.cz/inzerat/5083831/Lyze-sjezdove.php
Myslim ze super cena a delka odpovida me pod bradu tak super :slight_smile:
23. led 2010 v 06:23  • Odpověz
autor
tak koukam holky jak to tu dnes frci :grinning: :confused: :confounded:
Uz mam doma holky lyzeeeeeeeeee a i hulky mi pan nechal za 150kc PC-450kc :wink: :grinning: Asi se mu me zzelelo :grinning: :grinning: :grinning: Nabizel i boty ale ty uz mam prec objednany ale byli krasny teda :slight_smile: :slight_smile: :fearful: :sweat_smile:
23. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.