• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Holky hodila jsem nejake fotecky at vidite jaka je radost ze snehu u nas :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky! :wink: Honza šel se sousedem na pivo, tak mám chvilku na koně :wink: Dneska tu byli naši a měli jsme takovou malou oslavičku mých narozenin (o týden dřív), ale užily si to hlavně holky - řádily s babičkou :slight_smile:

Aničko, koukala jsem na fotky a supeeer, je vidět, jak si kluci sníh užívají :wink: :slight_smile: Lyže taky super, to se ti bude jezdit jedna báseň :dizzy_face:
23. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Kristi-jj u nas je snih parada a kluci jsou jak u vytrzeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mam velikou radost z lyzi ale uz se Vam tam neukazali pac je pan smazal :slight_smile: :wink: V tydnu mi prijdou preskace a pak bych chtela uz vyrazit na lyze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kristi-tak vse nej,nej k narozkam a hodne zdravicka a co nejdriv to miminko.Popripade dve :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahojky holky, tak zase po delší době na vás mrkám, já dočítám pruběžně, ale nestíhám psát, tak ted snad chvilenka, kdy bych mohla napsat, že taky žijem...
Jsme stále v Brně a nebližší možný stěhovací termín se posunul na 7.2., a zase to bude záležet na počásku...

celý týden byl jaksi v jednom kole, už ani nevím, co jsme dělali, v pondělí jsme byli dlouho venku a dělali sněhuláky, v uterý jsme byli s kolegyní s dětma v práci, ve středu jsme jeli za taťkem vláčkem ráno do Vyškova a pak vyřizovat po uřadech v Prostějově a všude možně, ve čtvrtek jsme chvíli odpočívali a v pátek jsme zase byli s babičkou na procházce a velkém nákupu v Lídlu pěšky ... včera jsme s taťkem objeli Asko, Ikeu a Kaufland nakoupili zase něco do domečku, taťka šel večer na pifko a vrátil se dnes o půl 5 ráno :grinning: , tak tu spí, Vládík ted taky usnul a JAnina tu před chvílí dělala scény, že ji nechci pustit k PC...uražená s brekem odešla k babičce.... no a takhle každý den :grinning:

Zítra pujdu podat daňová přiznání z nákupu nemovitostí, tak jsme zvědavá, kolik mi FU napaří...snad to moc nebude...a v uterý jsme domluvená předběžně s kamošou, že pujdeme s děckama ven, tak snad nebude takovej mráz...

Ani super fotky, já vždycky zapomenu vzít ven foťák

Kristi, přidávám se gratulaci, Anička to vystihla, nemám co dodat:grinning:...
24. led 2010 v 09:49  • Odpověz
já jsem přidala taky jednu fotečku z dnešního rána

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3726711&vReferer=
24. led 2010 v 09:55  • Odpověz
ahojky holky
tak ja byla s klukama na vik u mamky
v sobotu jsem byla s muzikem na plese a dosla ve 3h.ale to rano desne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska mela babicka 80 tak byla oslava...

ani..je to mate snihu..lyzovani super :grinning:

jani..krasna fotecka :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Aničko, Jani, díky za přání, ale já mám ty narozky až 30.1. :grinning: včera jsme slavili s našima v předstihu, protože příští týden slaví švagrová 30 tak měla přednost :wink: :grinning:

Ani, holky si sníh taky užívají, jen teď jak jsou ty mrazy, tak moc nechodíme, jen na chvilku vyvětrat a zas domů do tepla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, vidím, že máte pořád co dělat a obdivuju teda to tvoje cestování s dětma vlakem, to já jsem si ještě netroufla, i když bych taky třeba někdy vyrazila s holkama k našim :wink:

Fotka super, Janinka zase povyrostla a Vládík je moc hezkej klučík:dizzy_face:

Adel, super, že jste si ples užili! :dizzy_face: Kdo hlídal Petříka? :wink:
24. led 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Ahoj holkly-krasne dopol. :wink:
Dnes jsme byli v MB na preockovani TBC-Ondra ani nemukl. :dizzy_face: Ve ctvrtek jdeme na kontrolu a kdyz nebude mit reakci tak znovu pigaro do ramene :confused: :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:06  • Odpověz
ahojky holky,

tak my jsme se pred chvili vratili z venku. ...jsme nejdriv jeli do lidlu pro tu zabranu na postel a nastesti ji meli :wink: ..a pak jsme dojeli domu, tak jsme jen vzali boby a jeste si jeli na pul hodky zajezdit. ..ale teda venku je hnusna zima. :rolling_eyes: ..tak jsme se svezli tak 5x a sli zase dom. ..ted ohrejvam zapeceny brambory a jdem papat a pak zkusim, jestli pujde risa spat a nebo ne.

Ani, to je Ondrulka sikulka. :dizzy_face:

Jani, Janicce a Vladikovi to spolu moooc slusi. :dizzy_face: ...kdyby to bylo takhle furt vid. ...ze by byli takhle hodnoucky a tulici. :dizzy_face: :sunglasses:
jinak jak vyrazis s detma na vylety vlackem. :fearful: ...klobouk dolu. ...predtim s Janinkou jsem koukala, ale takhle s obema. :fearful: ..teeeda ...to ja bych sama nezvladla. :pensive: :zipper_mouth: :sweat_smile:
25. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vás dočetla ,co je u vas nového
Jani vy se chcete stěhovat ted v zimě? mě by se moc nechtělo už vím co to je a to malímu byl necelí rok .To balení věcí a vůbec všeho.....jsem ráda že je to za mnou.Obdivuju tě se 2 dětma se stěhovat.
25. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem odvezla rano tatku do prace a pak jela koupit zabranu na postel aby petan nepadal :grinning: maji je v lidlu v akci za 499

ja bych taky ani vlakem ne..jela jsem snad jednou vlakem...ja radej auto :grinning:
25. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
taky jsme dneska dopolko byli venku mladymu se moc líbí když ho vozim na bobu ale jak se mu dostane sníh do ubličeje tak se mu to moc nelíbí , ted je utahanej a spinká .
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
zdravím vás zase po dlouhý době :grinning: :grinning: :grinning:

koukám, že Míša už nastoupila :wink: tak držím palce, ať jde všechno dobře a ať se ti tam líbí.

U nás všechno při starém až na to, že se Jurajda rozmluvil a od té doby skoro nezavře pusu. Já jsem měla minulý týden fofr, začala jsem chodit do Montessori kurzů, od 9 do 5 a domů jsem chodila jak mátoha. Bylo to 8 dní v kuse, te´d mě to čeká každý měsíc pár dní, tak to snad nějak zvládnu :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky holky

jdu se na vás zase po čase juknout...nějak o vík.nebyl čas, v sobotu jsem uklízela po celém týdnu :grinning: a večer jsem slavila s kámošema narozky :dizzy_face:
včera jsme byli v aquaparku, Daník se vyblbnul a pak cestou domů v autě vytuhl :grinning: a večer jsme byli v Ikee, dostala jsem dárkovou pouukázku, tak jsme se byli rozšoupmout :grinning:

Dneska jsme byli na očko - 2.dávka, zarděnky, spalničky...Daník byl úžasnej, vůbec je zase poslední dny jak andílek :sunglasses: sestru i Dr.pozdravil, způsobně seděl a ani necekl, jen pak při pinďovi trochu jančil, ale to se nedivím :pensive: a nemá ho dobře rozlepený, takže se máme někdy stavit a strhne mu to :cry: :cry: :cry: chtěla dnes, ale zeptala se a já řekla, že ne :pensive:

Jinak nic nového, snad příští týden budeme mít konečně to autí nové :dizzy_face: tak bude honička s přepisováním a pojišťěním...jinak je klídek, do práce jdu až další pondělí :wink: zítra jedu k mamce a budeme tam do středy, aby taky Daník zase změnil prostředí :wink:
25. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Už mám dneska hotovo a holky ještě spí, tak mám chvilku čas :slight_smile:

Aničko, Ondra je šikulka, že tak zvládl očkování :wink:

Hani, koukám akční dopoledne, my jsme taky vylezly jen na chvilku vyvenčit Berta, a vyzmrzaly jsme pěkně, odpoledne ještě skočíme do obchodu a jinak budem doma hezky v teplíčku :sunglasses: Chystáme se zase vytáhnout plastelínu :slight_smile:

Terko, to jako budeš potom dělat lektorku Montesorri, nebo chodíš na kurzy jen tak pro vlastní potřebu? :confused: docela časově náročnej kurz teda :sweat_smile:

Míšo, zrovna dneska jsem přemýšlela, kdy máš vlastně ty narozeniny, protože si pamatuju, že loni jsme slavily nějak kousek od sebe. Myslela jsem, že máš týden po mně, tak to bylo asi týden přede mnou, že? :sweat_smile: Tak všechno nejlepší, hodně zdravíčka, hodného Daníčka, ať se ti daří v práci a máš se pořád fajn! :dizzy_face:
S novým autíčkem to bude super, jakou sis vybrala značku? :wink:
25. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak zase po nějaké chvíli nakukuji. Venku zima jak v Rusku, ani se nám nechce ven. Chtěla jsem sice na chvilku na sáňky, ale malá nechce, tak zůstaneme doma a budeme si hrát. Klára má teď Krtkové období, to je děs, takže furt jede nějaké dvd s Krtkem nebo prohlížíme a čteme knížky s Krtkem. No, každopádně furt lepší než Teletubies :grinning:

Malá byla na víkend u našich a my si udělali sobotní výlet do Brna. Prošňupali jsme obchody a večer zase hurá domů. Cesta po dálnici byla paráda, takže zy dvě hoďky jsme byli zase v OV. Já mám aspoň nové botky, Peťa taky, nějaké hadříky, něco málo pro malou a taky jsme prolezli Ikeu.
25. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Teri, to s tím Montesorri kurzem by mě taky zajímalo ? Takže pak budeš lektorka ? A budeš se tomu aktivně věnovat ?
25. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Míša má narozky ? Tak to přeji taky všechno NEJ a ať se daří v práci a Daník je hodný na maminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Konečně máme úspěchy s čúráním :dizzy_face: Klárka začala chodit na záchod :dizzy_face: nočník nechce jen teda ten záchod, ale daří se nám celý den pěkně odchytávat :dizzy_face: buď si řekne sama nebo se jí ptám. Bobky zatím hlásí jako čúrání a pár jich kolikrát skončí v kalhotkách, ale zbytek končívá v záchodě. Tak jsem ráda, že se to konečně hnulo i u nás. Tak snad se bude dařit dál a hezky to vypilujeme.
25. led 2010 v 15:04  • Odpověz
V herničce asi začneme sloužit i nějaké dopoledne, pže nás tam bude teď málo. Pár maminek se už vrací zpátky do práce a některé jsou těhu. Budu muset ráno malou budit, ale to jedno dopo snad zvládneme.
25. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Míšo, co pěkného jste v Ikey pořídili ?
25. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Jdu se vrhnout na malou, musím jí přistřihnout ofinku, pže už jí to zase leze do očí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz
ahoj bzundo, já si to dělám tak nějak pro sebe, ale když budu chtít a najdu místo, tak budu moct učit v Montessori. Ale bůhví, jak to všechno bude, trvá to cca rok a půl a já netuším, jak to budu zvládat se 2 dětmi :wink:
25. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Tak to byla rychlá akce :slight_smile: šmik šmik a zase vidí :grinning: měla slíbenou čokošku, tak ani moc neprotestovala. Ale až pojedeme do Zlína, musím jí objednat ke kámošce, ať jí to zase hezky všechno přistřihne.
25. led 2010 v 15:17  • Odpověz
jééé, ája zase přidala několik příspěvků, než jsem se rozkoukala :grinning: :grinning:

míše taky přejeme všechno nejlepší k narozkám :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ať jsi zdravá a spokojená, ať tě ti tví kluci moc nezlobí.

ájo, já ještě nevím, jestli by se mi chtělo jít pracovat do školky nebo do školy, nějak se na to ještě necítím, spíš jsem si to chtěla udělat kvůli angličtině, že bych to třeba při výuce začala trochu praktikovat. V montesssori školách se mi líbí, ale já nějak nejsem na to strávit celý den s dětmi. Přiznám se, že mi stačí ten můj jeden "drobeček" doma a občas jsem dost na nervy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak se záchodem máme taky celkem úspěch, jíra zase začal čůrat venku, což nám trochu prodloužilo procházky a bobování. akorát mě dneska naštval protože si v poledne v postýlce sundal plínu (na spinkání jí ještě nosíme hadrovou) a pak jen zahlásil "moko" (jakože mokro) - holomek se počůral do postele :angry: :angry: :angry: a bylo zle..
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz
ájo, ty jseš domácí kadeřnice :grinning: my jsme stříhali poprvé strojkem a pohoda. Ale musel to předem vidět u tatínka a sám si o to řekl, tak jsem ho ostříhala. :grinning:

jo a byla jsem na testech na cukrovku a asi jí mám............. zítra jdu k dr. ukázat papír s výsledky, ale co jsem si stihla vyklikat, tak moje hodnoty jsou od normálu dooooost nahoře....ach jo.
25. led 2010 v 15:20  • Odpověz
koukám, že všichni nakupovaly zábrany :slight_smile: taky bych ji brala, ale zatím nemáme velkou postel, tak ještě počkám. Ani nevím, kde pak budu velkou postel shánět...jestli v Ikey nebo jiných obchodech.
25. led 2010 v 15:25  • Odpověz
To zní zajímavě propojení montesorri do angličtiny. To by bylo určo fajn. Však později uvidíš, kterým směrem by to pro tebe bylo nejlepší. Ono je to celkem dost náročné pracovat s dětmi. To chce docela pevné nervy. Ale tak třebas po dvou dětech budeš na tu bandu dalších dobře připravená a obrněná :grinning: :wink:

Mno, kadeřnice to nevím nevím :grinning: zrovna jsem jí tu honila, ať zarovnám jednu stranu, kterou měla nějak šišatou :grinning: ještěže se to na těch jejích vláscích jakž takž ztratí :sweat_smile: má tam trošičku zuby v ofince :sweat_smile:
25. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Teda, že by tě postihla těhu cukrovka ? Tak snad nebude třeba nějaké velké omezení.
25. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.