• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Terko, co to je za kurzy, vůbec netuším????? :confused: :confused:
Jejda těhu cukrovka, to moc držím palce, ať to nemáš!!!!!Pak se ještě po porodu musí chvíli držet "dieta", kámoška jí měla a říkala, že je to šílený, že jí honily chutě na sladký a nic nemohla :pensive: :pensive:

Aji, tak super s čůráním :dizzy_face: a Daník už chodí na nočník 2 měsíce a stejnak bobku taky dost často říká "čuat" :grinning: :grinning: :grinning: V Ikee jsme pořídili stropnici do koupelky, co Petr v so rozbil :sweat_smile: upadlo mu to sklo :sweat_smile: hodiny a plast.bednu na Daníkova auta :wink: žádný velký nákup :grinning: :grinning:

Kristi, no jasan, jsem týden před tebou :wink: :wink: v sobotu....autí jsem si moc vybírat nemohla, pže na to nemám prachy :cry:budeme brát od mamky z práce bývalé služební, je to Octavia, už ta dvojková, ale krátká a 1,6 benzín..ale jak říkám, zaplať pán bůh za to, ty naše plečky už sotva jezdí!!!!Koupí mi jí mamka a budu jí měsíčně posílat nějaké prachy :wink:

Díky za přání všem :sunglasses:
25. led 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Miso-ja taky,ja taky Ty moje pritelkyne :grinning: :grinning: :grinning: Vse nej,nej k narozeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ondra rika ee,ee a kaky na nocnik :wink: :slight_smile: A jak neco vypoti tak sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Terko-jejda cukrovka,tak to je nemile-drzim palecky at je to ok :slight_smile: :slight_smile:
Jani-prdolkove jsou krasny oba dva a strasne si jsou podobny :sunglasses: :wink: Je videt ze jsou z jednoho pytliku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
Miso-tak ja si myslim ze dnes zase tak velky rozdil mezi naftou a benzinem cenove neni-spis asi o spotrbu ale i tak super.My mame Octavii a jedine co je problem je ze jsou drahe nahradni dily teda :confused: :pensive: :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jaky to mate rocnik?A jakou barvu?-ja jsem vzdy chtela cervenou a mame zelenou no :confounded: :grinning: Ale jak rika Zdenda-na barve to nejezdi :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:33  • Odpověz
jeeee, Misulko, tak to vsechno nej.. nej.. nej. :dizzy_face: :dizzy_face: ...to uz ses zase stara, co? :grinning: :grinning: ...a hezkej darecek k narozkam si porizujete. :wink: :sunglasses: ..a dobry je, ze mamka zalozi. :wink:

holky, no tak to risa bobana dela jedine do plinky. :rolling_eyes: ...jsme meli za jeho zivot asi 2 nebo 3 uspechy na zachode ci nocniku, ale jinak. ...proste tohle bojkotuje. :unamused: ..na curani nerika, pokud ho neposadim na nocnik, tak by se prochcajdil a bylo by mu to jedno a na kadeni ceka az mu soupnu plenu na odpoledni spani a nebo nekdy to stihne rano ...kdyz se probudi, tak je jak myska a probudi me az kdyz se pochcajdi a pokadi. :angry: :unamused:
25. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Ani :grinning: :grinning: ...no to ma Zdenda pravdu. :grinning: :grinning: :grinning:

kristi, no ty to mas dany s Bertem, ze at je 30 nad nulou nebo 30 pod, tak ven musite vzdycky. ..na jednu stranu to mas dobry, ze proste te to donuti jit s holkama na chvili ven :wink: ..ale na druhou ...prave kdyz je hnusne. ..to nezavidim. :rolling_eyes:
25. led 2010 v 18:19  • Odpověz
terko, tak snad tu cukrovku mit nebudes a nebo te to nebude moc omezovat....? :confused:
25. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Hani, ANi díky vy přítelkyně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hani, hele ještě mám stále na začátku věku dvojku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Máma je skvělá!!!!Strašně mi pomáhá finančně, hlavně s Daníkem, že kupuje spoustu věcí, boty..a teď ještě tohle, v tomhle je vážně veliká výhoda, být jedináček!!!!!Kdybychom byly dvě nebo dva, tak si to dovolit nemůže....

Ani, to má Zdenda fakt pravdu :grinning: mě je jedno, na co to jezdí, ale díky mé úchylce na auta, bych raději naftu, pže ten zvuk motoru, to je balzám na uši :sweat_smile: :grinning: je to tahle kráska :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3731996&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Tak to u nás se ven musí pořád :sweat_smile: zrovna teď...Dan přišel v 5 totálně zmrzlej, byl s babí hodku a půl a teď už zase vytáhl Petra ven :sweat_smile: on je vážně venkovní člověk, možná by se mu líbilo spát se psem v boudě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jaro je už potřeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Ani, rok 2005...a díly to je fakt pálka, ale to je prostě u všech značek, co už jsou novější..průser je, že už ani tohle Petr sám neopraví, pže se nedostane pořádně k motoru, na to je zase ten náš Forman super, že si vše opraví sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zase to nejezdí a nebrzdí :grinning:

Holky, jak jsem byla v so s těma kámošema, tak jsem měla úplně husí kůži, jedna kámoška bourala, ale vážně ošklivě :pensive: minulý víked, totálně si rozstřelila 4 měsíce nový auto za 300 tis. :pensive: :cry: naštěstí jí nic není a ani těm do kterých to naprala..uklouzlo jí to, auto jjelo ako sáňky a pod kopcem to čelně naprala do oktávky :pensive: auta jsou obě na odpis..ale všichni jsou v pořádku, to je hlavní!!!!
25. led 2010 v 18:43  • Odpověz
:grinning: ...no trochu mladice jeste ses, ale uz se ti to taky krati. :grinning::grinning:

tedada ty jsou rychly :frowning2: ...jsem to nestihla kouknout a to jsou jen 2 minuty. :angry: :frowning2: ...nemas nejakou fotku s autikem i s danikem ......bys je tim prechc*la :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Hm, tak admini byli rychlejší, než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy mě to tu fakt pěkně se*e, když vidím v ostatních albech fotky psů a koček a to je v pořádku a když dám na pár minut fotku auta a ještě tam napíšu, že za chvíli mažu..je hned fuč...takže Ani je modrá, pošlu Ti to na mail :wink:
25. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Hani, leda fotomontáž :grinning:
poslední dobou se tu stejnak dějí zvláštní věci a není to jako dřív, my jsme se s holkama ze snažilek přesunuly na jinou diskuzi, kterou udělal manželk jedné a je to i s heslem, takže žádný veřejný čtení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Misulko, teda tak to teda tfuuuuj tuj. ...hlavne ze se nikomu nic nestalo. ...na tom ledu je to hned. :rolling_eyes:

:grinning: :grinning: ...to je taky dobryyyy. ...si opravi sam, ale nebrzdi to a nejezdi :grinning: :grinning: ...to by me pak zajimalo na co to auto teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak kdyz jsme byli na chalupe, tak byl taky risa pecenej varenej venku. ..ale v panelaku to proste tak nejde. :unamused: ...proste neni kam. ..kdyby byl dvorek. ..tak proste bychom byli na dvorku ..ale tady je to jedno velky hovniste :confounded:
25. led 2010 v 18:49  • Odpověz
ahojky holky, jdu vás pozdravit.

Tak Ondrula je u babi a dědy v LBC a já se šprtím na státnice, bo s ním to nešlo. Ale mě fakt tam nahoře nemá někdo rád, páč jsem od soboty nemocná, tak jsem dnes bbyla u dr a vyfásla jsem zase ATB :frowning2: Mám rýmu, dutiny mě bolej, chytlý průdušky, tak že super stav na učení. Doufám, že zítra bude už lépe. A já se do toho budu moc zakousnout. Dneska mám pocit, že si to jen tak čtu a nic mi v tý hlavě nezustane.

Hani mám na tebe dotaz, prosím tě, jak je dańový bonus na dítě, můžu si ho uplatnit, i když jsem neměla příjmy ze závislé činnosti, ale jen z podnikání jako vedlejší činnost. Děkuju moc za radu.
25. led 2010 v 18:53  • Odpověz
tak jsme už doma zvenku :grinning: tak zase dneska nechtěl čurat na sníh.......ale naštěstí jsme to stihli dom.

holky, tu cukrovku pravděpodobně mám, volala jsem výsledky dr. a ta říkala, že je to fakt vysoký.....takže mě asi čeká dietka :confused: což je u mě jako u sladkožrouta fakt pohroma...najednou nevím, co mám jíst.

Míšo, ohledně těch kurzů - jsou to diplomové Montessori kurzy, poté bych se mohla stát učitelkou v Mont. škole nebo školce, ale jak jsem psala Áje, nevím, jestli to je to pravé pro mě. Každopádně kurz je zajímavý a i kdybych to měla uplatňovat jen doma, tak je to fajn.
25. led 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
Miso-jj mrknu :wink:
Ondra je taky rad venku ale jen se mnou.Jak tam nejsem tak chce za chvilku domu.To Stepa byl a je asi vic venkovni typ :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Hani-vsak on na to Risula prijde neboj :wink: :wink: U nas je zase zajimavy ze doma si krasne chodi a rika a jak je u Jolany tak prijde pravidelne pos*...j a pochcajdenej :angry: :confounded: :confused: :rolling_eyes:
25. led 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
Terco-tak to je opravdu mrzute.Ale na inzulin to snad neni ne? :confused: :rolling_eyes:
25. led 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
:grinning: Jo a u nas uz se od pul sedme spi-oba dvaaaaaaaa to je veget :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale uz vidim ten budicek :confused: :confounded: ale proste uz kluci nevydrzeli :cry: :confounded: :sunglasses: :grinning:
25. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Misul, tak to jste si s holkama zaridili dobre s tou soukr.diskuzi. :wink: :sunglasses:

Luco, teeeda ...tak snad atb rychle zabere. ...to fakt nemas jednoduchy takhle pred statnicema. :frowning2:
jinak bonus je v roce 2009 na mesic 890,- ..na rok 2010 to zvedli, ale nevim na kolik.
Jinak ja fyzicky osoby ktery jsou osvc, tak neumim :unamused: (umim jen zavislou cinnost) ...ale dite se da urcite uplatnovat, kdyz si udelas danove priznani i tady :wink: ..jen to teda muze uplatnovat jen jeden z rodicu. ...coz tvuj manzel/pritel si Ondrulku neuplatnoval?? :confused:

terko, tak to pro me by byla taky pohroma. ..tak snad vymyslis, cim si sladkustky nahradit. :confused: :wink:
25. led 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
Lucko-tak Ty mas taky pech s tema nemocema-kdyz ne Vasi tak zase Ty :confounded: :confused:
Drzim moc palecky at jsi ok a vse zvladnes :slight_smile: :wink: :wink:
Miso-jakou diskuzi.Nejak jsem to prehlidla :confused: :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Ani, teeeeda. ..tak u nas bude teprv vecere a pak cachtajda. :sweat_smile: :sunglasses: ..ale zase doufam, ze budicek bude nejdriv v pul osme. ...a cim pozdejs tim lip. :wink:
...no to ja vim, ze na to prijde, jen doufam, ze to stihne do skolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale spis me stve, ze na nem uz vidim, ze to pozna ze bude curat nebo kakat, ale proste je linej to rikat a to kadeni teda neni linej, to ho proste bavi jen do plinky. ..to nejsem blba. :angry: :unamused:
25. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Jooooooooo-uz jsem koukla.No je to tu posledni dobou fakt nejake divoke.Na hodne diskuzich :confused: :rolling_eyes:
25. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ani, co ma misa holky snazilky jaro,leto 07 ..tak se presunuly pryc z mk. :wink:
25. led 2010 v 19:14  • Odpověz
holky, co se tu deje? :confused: ..jsem nejak mimo :fearful: ..no taky nelezu jinam nez sem a tady mi to prijde nastesti normalni. :sweat_smile: ..v ramci moznosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
Hani-me to delal Ondra taky-a primo u kadeni mi jeste ted nekdy udela ze si zaleze do pokoje do rohu a tam se mi posrajdi do puncovh :frowning2: :angry: :angry: Ale jak je nahatej tak si krasne dojde-teda ted uz i vetsinou kdyz ma puncosky tak si rekne ale jeste se mu to nekdy nepovede :frowning2: Kdyz si vzpomenu na Stepu jak uz v tuhle dobu byl uplne bez plin i na noc :confused: :confused: :sweat_smile: No ale je fakt ze zase takhle jako Ondra nemluvil-ten je suprovej jak krasne mluvi :wink:
25. led 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
Jj,uz jsem to asi pochopila :wink:
Ja vim o prosincovych holkach 2008 a o unorovkach ale to jen diky tomu ze na MB chodi holcina a ta tam patri tak to psala.Jinak taky nikam jinam nechodim :wink: To bych na tom PC musela sedet porad :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Miso-auticko kraaaaaasny to budete hogo fogo co?Tak prvni vylet po Praze a nejkratsi cestou pres Bosen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:18  • Odpověz
ani ty me chces nasr*t. :grinning: ..tak ty to mas s klukama aspon takhle hezky rozdeleny ...to my nekadime ani nemluvime ...huuuuuuuaaaa :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
..no tak kdyby risa nic nedostal, tak by asi pockal az do vecera do nocni plinky. ...coz taky nekdy udela. ..proste kdyz nema srajdu, tak to kadeni dokaze zadrzet. :rolling_eyes:
25. led 2010 v 19:20  • Odpověz
a co se jim tam deje..? ..maj nejaky rozepre...?? :confused:

Miso, ja chci taky videt hogofogo autiiiii :wink:
25. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Hani díky, za info, ne manža si to neuplatňoval, bo jsem mu to zapomněla říct a nevím jestli to jde uplatnit najednou a pokud jo, tak jestli by mu to ten jeho šef vrátil :slight_smile:

No s těma nemocema je to u nás děsný, no naši pokračujou taky, tátovi naměřili vysoký tlak, tak už je ve spáru dr taky :confounded: Mamča má docela dobrou rekonvalescenci, tak snad bude dobře :slight_smile:
25. led 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Hani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No zrovna dnes jsme byli na logop.a tam mi oznamila ze spatne dava jazyk na to R-on pouziva kdyz uz se mu to povede to zadni.Jako na rackovani a to je spatne.Ale nejde mu ten jazyk udrzet nahore-taky chyba s tema zubama no.Doma brecel ze je to tezky a nejde mu to.Ale uz byl i unavenej,tak snad rano uz to bude lepsi-uvidime.Jinak je sikulka a vsechny pismena se krasne naucil a je zvidavej a strasne se tesi k zapisu 3.2. a nasledne do skoly jak se nauci abecedu a cist-ale to R mu nejde :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful:
Kamosky kluk se R uci uz 2 roky porad nic-tak doufam ze Stepankovi to pujde :slight_smile: :wink:
25. led 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Jinak co se tam deje ani poradne nevim-me prijde ze se chytaji za slovicka. :confused: ale nevim a ani me to nejak nezajima-nesmejdim tam :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.