• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani, máš to na mailu stejně jako Aňucha :grinning: :grinning:
a já mám na Tebe taky dotaz, zda musím někam hlásit, že si přivydělávám????
No poslední dobou je to tu jak za totáče, svoboda projevu na prd..uzavírají přístup holkám, které tu jsou už leta a jen třeba napsaly nějaké ostřejší slovo v nějaké "hádce" apod.je tu prostě už moc adminů a jestli i jsou nějak osobně zaměřeny na některé z nás...nevím.... :fearful:
Ríšula na to určo brzo přijde!!!!!Vždyť bez plíny taky není moc dlouho ne???!!!
A Dan mi taky zalézal do pokoje a potají kadil, ale měl aspoň plínu :grinning: do kalhot to bylo vždy omylem, že seděl na bobku a tlačil si na břuch a hovňajz vylezl sám :grinning:

Ani, Daník taky beze mě venku moc není..ale když vidí, že fakt já nejdu, tak jde i s ostatníma...jj je to už pěkný auto, zatím nejlepší a nejnovější, co jsme kdy měli, budu se strašně bát, abych ho někde neodřela nebo teda spíš někdo mě :angry: do Bosně určitě zavítáme, ale až bude tepleji :dizzy_face: :dizzy_face: a teď je řada na vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luco, to je nemilé, že stonáš..hele Ty se furt jen šprtáš, kdy už budeš mít od toho klid??? :grinning: budu držet palce, aby Ti to dobře vyšlo a hlavně abys byla na ty státnice už ok :pensive:

Terko, ale furt nechápu, co znamená to Montessori???Co se v té školce pak učí, na co je zaměřená??? :fearful: Se nedivím, že Jiřík nechtěl čůrat v tom mrazu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Hele Ani, to bude v pohodě, Štěpánek to zvládne :slight_smile:

No u nás ségra teď dostala posudek na Filípka, a fakt nevím podle čeho to psycholožky posuzujou, když ho vidí jednou za půl roku. Napsala o něm v podstatě, že má vady řeči, že je levák a špatně drží tužku, no a že neumí převyprávět příběh, básničku a tak. No prostě napsala, že ho doporučuje do školy s vadou řeči, a nebo mezi postižené do jedličkárny :angry: dobře nejdou mu taky nějaká písmenka, je to kluk tak lumpačí a nesoustředí se tolik, ale když chce tak odříká všechno. Zrovna u našich jsme koukali na Karlík a továrna na čokoládu, a on mi to odvyprávěl pomalu slovo od slova a i písničky zaspíval.U zápisu byl v normální škole a zvládl to, a dokonce učitelka říkala, že se na něj budou v září těšit. Tak fakt nevím co by po těch dětech chtěli, všichni nemůžou být geniové :angry:
25. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Štěpa je šikulka :dizzy_face: a to R určitě nejde kvůli té díře, co má místo zubů :frowning2: až narostou, bude mluvit krásně :dizzy_face:
A Ondra mluví hezky ve větách?????
Daník se poslední dobou šíleně rozmluvil :confused: řekne větu i o 5 slovech, teda spojky nedává ale prostě krásně řekne, co potřebuje...dnes řekl venku psovi, že je dobytek :sweat_smile: o strejdovi, že je hloupej :sweat_smile: no a jiné hezké věci, co různě odposlouchá od nás nebo to zaslechne v telce :unamused:
25. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Miso-jj ve vetach docela dost-treba hleda backoru a povida a kde je druha mami?nebo,co je mami,s nekym telef.a on na konci hovoru uz vola-kdo to byl mami?,Ale taky ma chvilky kdy mi prijdde neco rict a mele si po svym a nerozumim ani slovo :frowning2: :sunglasses: :grinning: :sweat_smile:
jo a s autem.no nam zrovna nekdo min tyden obtahl auto a mame tam ryhu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Luci-fakt jo?Co to bylo za kravku?Jako ze je levak neni preci zadna vada-preci ho nepreuci na pravou.Ja jsem taky levak a nesla jsem o rok dele a ze to bylo za komancu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No uvidime toho 3.2. :pensive: :pensive:
Jdu koukat na Vypravej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky dnes jste toho tolik nakafraly, že nemám čásek to dočítat, přečetla jsem jen začátek , ale budu to muset nechat na zítra...

dnes jsem byla s Janinou ráno na finačáku v Brně, odpolko jsem si udělala výlet vláčkem s Vládikem do Vyškova a od tama s taťkou autem do Prostějova na druhý finančák (dan z nemovitostí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a ještě mi zbývají boskovice:grinning:...no ve středu s taťkou autem nebo bez taťky s dětma vláčkem... :wink:

Děkuji za pochvalu fotek, oni jsou skoro pořád taky hodný :dizzy_face: , až na nějaký malý vyjímky, jako dnes ráno :angry: :zipper_mouth: ...jsem se moc rozčílila :zipper_mouth: , že mi pak bylo Janičky moc moc líto :cry: :cry: :cry: :cry: , ale schválně kopla Vládíka do hlavy a tak to ve mě vřelo...

Jinak pohodka, jde to s nima docela dobře:grinning: i cestovat...

Perlo, já už mám z 75% zabaleno, já se toho nebojím :grinning:

Musím už jít, pže taťka mi tady funí za krk...ápá, zkusím si udělat chvilku ráno a dočíst vás :wink:
25. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Teda holky, vy jste to dneska rozjely, poctivě jsem všechno dočetla, ale už stejně nevím, na co jsem chtěla reagovat :grinning: tak snad na nic nezapomenu :wink:

Terko, tak aspoň pak budeš mít s tím kurzem víc možností, jak se upíchnout, každopádně to musí být hodně zajímavý :wink:

Ajo, gratulace Klárce k úspěchům s čůráním a bobkama! U nás už je čůrání téměř stoprocentní, ale zato bobky většinou v kalhotkách, a to několikrát denně. I když teď se od soboty holky docela snaží a tak jednou denně se bobek zadaří do nočníku ( chodí každá 3-4x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Míšo, tak to jsem ti týden věku ubrala, vidíš, já si vůbec nepamatuju data :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: auto bude určo fajn, snad nebudete muset moc často opravovat, a jinak super, že vám mamka pomohla s financováním :dizzy_face:

Hani, s Bertem se sice musí, ale když je extra hnusně, tak s ním jdu až po obědě, když holky usnou. Vezmu si do kapsy chůvičku a oběhnu s ním jen kolem paneláku, Honza s ním pak jde na dýl, když přijde z práce :wink: Jinak ho venčím zároveň s holkama a nejlepší přes léto, to si chlapec užije, protože je s náma venku třeba celý odpoledne :slight_smile:

Tak jdu koukat chvíli na telku, pak dopíšu zbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Tak já vás taky poctivě dočetla a taky si prd pamatuju :sweat_smile:

No k těm adminům...je fakt, že když někdy šmejdím po mk, tak narazím na nějaké vyhrocené spory a pře (přijdou mi teda úplně zbytečné), zamykání diskuzí (taky kolikrát zbytečné), ale tak jelikož přispívám povětšinou tady, tak to jde prozatím mimo mě. S takovou jim za chvilku všichni utečou na jiné servery.
25. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak jsem mrkla taky na Vyprávěj a teď koukám na Barrandov, kde je slovensko-český seriál. Taky není špatný. A od 1.2. tam budou Šmoulové :dizzy_face: jupí, už se těším. Teď dávají o víkendech Melrose Place, tak se vracím vždycky do mladých let :slight_smile:

Malá dneska usla hezky, jídlo na zítřek mám ještě od mamky, tak se tu válím s nohama nahoře :sweat_smile: i když bych teda měla žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
A, jupí, dnešek byl jenom se 2 plenkami :dizzy_face: na odpo spaní a na večerní :dizzy_face: čúrání jsme zvládly do záchodu, pár bobků se vykutálelo z kalhotech :sweat_smile: ale to už hlásila a zbytek stihla do záchodu. Šikulka moje zlatá :dizzy_face: akorát nevím, jak zítra v herničce. Asi ji tam taky nechám bez plinky a snad to odchytáme a nic tam nepočúrá. Nechám si u ruky nočník a budu doufat, že se spokojí s ním nebo, že stihneme doběhnout až na záchod :unamused: no, uvidím. Ale nechce se mi ji nechávat zbytečně s plínkou, když jí to tak hezky jde.
25. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Miso, jeeee, hezkyho broucinka budete mit. :dizzy_face: :slight_smile: ...to se bude drandit, co. :sunglasses:
..no pres den doma bez plinky jsme uz docela dlouho ...bych rekla ze pul roku urcite uz to bude. :confused: ... ..ale proste je to na nas. ...Risa na to pece. :unamused:
jinak s tim nahlasovanim nekomu. ...tak to nevim komu a proc by se melo neco nahlasovat. :fearful: ..kazdopadne ja jsem nikomu nic nehlasila. ...protoze se staram o dite, nechodi do skolniho zarizeni a ted je neomezena castka vydelku pri rodicaku. ..takze ja jsem nikomu nic nenahlasovala, ale nevim, jestli je to spravne. :confused: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luco, to vis ze si muze manza zpetne uplatnit Ondrulku u zamestnavatele. ..a nemel by ti ani hlesnout, protoze z jeho penez to nejde. :wink: ...jinak jestli si nemela ted zadnej prijem ...pripadne maximalne 68000 za rok (rodicak se do toho nepocita), tak si muze uplatnit jeste tebe. ...no to budete mit hezkou vratku. :dizzy_face: :wink: :sunglasses: (jinak manzovi by zamestnavatel mel dat podepsat jednou za rok takovej ruzovej formular "prohlaseni" poplatnika dane ..a tam se prave podepisuje co chces kde a jak uplatnovat a pak i to rocni zuctovani. ..tak by tam ondrulku mohl dopsat. :wink:

Kristi, tak dobry ze ti holky jeste po obede spej, ze muzes to odpoledni venceni takhle v klidu zvladnout :wink:

Ani, Stepanek je kluk sikovna, takze to urcite zvladne. ..zvlast kdyz s nim furt trenujes. ..to urcite prinese brzo svoje ovoce :wink: ...a jinak myslim, ze se kvuli "r" svet nezbori :wink: ..Miska od svagrovky taky "r" neumi, chodej k logopedce a uz je ve druhy ...nebo uz treti...??? ..teda to to leti, ani ted nevim, do jaky chodi tridy. :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth: ..no kazdopadne ho kvuli tomu nikdo nerika, ze nemuze chodit do skoly. :wink:
25. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ajo, jee, klarka je sikulka. :dizzy_face:
...a co se tyce starejch znamejch serialu, tak ja bych teda brala spis stary dily beverly hills 90210 :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
25. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Jj, Beverly, to bych taky brala. Čekám, jestli s tím na Barrandově taky nepřijdou. Když už dávají Melrose Place, tak by mohli i Beverly Hills. Nebo Dallas :grinning:

Taky měla Klárka už načase. Všichni kolem už dáááááávno čúrají do nočníčku, jen u nás furt nic. Tak teď jen doufat, že to vydrží a dotáhneme to do zdárného konce :dizzy_face:
25. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Hani děkuju, tak já to přetlumočím manžovi :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
první :grinning:
26. led 2010 v 09:13  • Odpověz
dnes stála noc za prd, ještě že dnes nikam nejdeme, budeme doma uklízet, v noci u nás zase sněžilo, ach jo, kdy ta zima zkončí....
ve čtvrtek budu muset asi ještě do hornbachu pro barvu a sprchu, nějak nám tím mrazem praskla sprchovací hlavice na domečku, tak ať se o víku mužem osprchnou
nic jdu za dětma a na ten nepořádek... pěkný den všem

jo a Klárce gratuluji k bezplenkování :wink:
26. led 2010 v 09:16  • Odpověz
dobre ranko...
no ja jsem moc nedocitala jste kecalky :grinning:
taky jsem neco napsala a admini smazly hned....tam at se radej staraji ze to vecne nejede :angry:

aji..u nas vubec nic..jak vidi zachod ci prkynko ci nocnik ma zachvaty :angry: kdyz ho necham bez plenky tak se pocura a mu to nevadi nechce se ani preslect :angry: vidim to az na jaro..ho vyslecu a hodim ven bez plenky
26. led 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne slunickove mrazive dopoledne :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
I kdyz uá nas je teda 12st.nad nulou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja jsem poklidila,dosla na postu poslat balik,vytrela doma i venku chodbu,podrbala s Jolanou a za chvilku zkusim dat Ondru spat pac uz v pul seste strasil :grinning: Tak uvidime jak to dopadne :frowning2:
Klarce gratulace-sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani-jj ale uz se Vam to krasne blizi a tio je dulezite :slight_smile: :wink: :wink:
26. led 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Adel-nic se neboj tak Petrik je i nejmladsi a hold potrebuje na vse vic casu tak mu ho dej a bude vse ok :wink:
26. led 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
No a dnes jsem se ptala logopedky na toho Stepu ze to vzdava a breci u cviceni a ona rikala at ho necham, tyden odpocinout a ze to zase pujde.Byl zvykli ze mu vsechno slo hned a ted to nejde a je problem :confounded: :confounded: :confounded: Tak uvidime co bude dal :wink:
26. led 2010 v 10:36  • Odpověz
TAk jsme zpět ze sáňkování...hlásím v Brně taky nádherně ...nevím kolik stupňů, bo jsme všechny teploměry odvezli na domek :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
ani..no jo ale kdyz vy porad pisete jak jsou decka sikovne a u nas nic :frowning2:
no jdu neco delat..petan je venku s tetkou tak mam klid :grinning:
26. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
Adel-to neres.Z vlastni zkusenosti Ti opravdu muzu rict ze nemuzes srovnavat :slight_smile: :wink: :wink: Stepa byl taky piomalejsi a jak to vsechno dohnal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My jsme byli lyzovat na kopci u nas a bylo to super :dizzy_face: :grinning:
26. led 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
No a od nedele do patku mame moznost jet na hory do Vitkovic v Krkonosich.Strasne bych chtela ale uvidime-je to hodne na rychlo a navic mame ve stredu zapis a museli by jsme spesl kvuli tomu prijed.Tak uvidime jak rozhodne tatka :slight_smile: :wink: :wink: :confused: :sweat_smile: :confounded:
26. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahojky maminy.jdu vás pozdravit.Zase jsem na skok nakoukla.
Dnes jsem teda byla na gyndě aby mi teda zavedl tu Mirenu.Od Pátku jsem už nekrvácela tak jsem mohla jít na to zavedení.No tak vám řeknu že jsem z toho měla větší strach n ež když jsem šla rodit.Ale je fakt že já jsem se nebála ani jednoho porodu :grinning: No takže mě osobně to nebolelo jen to trochu štíplo a zatlačilo a bylo.Ted akorát trochu špiním,což je normální protože mi doktor muset trochu poštelovat dělohu :sweat_smile: Ale dělal mi zrovna vnitřní utz a je to na správném místě a za půl roku na kontrolu. :wink: Akorát mě ted trochu bolí podbřišek ale to by taky mělo tak do pár dní přejít. :wink:
No chřipka nás taky snad už opustila jen trochu smrkám ale bez teplot a kašle.No Počasí dnes bylo nádherný ale už chci jaroooo!!!!!
Malej je raubíř zlobivej pořád stejnej a malá taky trochu víc ubulená ale co se dá dělat.Jinak jsme v pořádku.Myslím na vás ale tak nějak moc nestíhám.Tak zatím pa pa

PS:Aničko ve Vítkovicích má můj strejda penzion :wink:
26. led 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Peti-a jak se to tam prosim Te presne jmenuje?Ja si davam do hledace Vitkovice v Krkonosich a nechce mi to najit cil :confused: :confused: Ja jsem se tam neco najezdila-je tam krasne :wink: a jak se to u strejdy jmenuje? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Aničko to ti nepovím ani jedno.Zkus třeba v Podkrkonoší :wink: A jak se to u strejdy jmenuje to ti taky nepovím protož já se s ním nestýkám a nikdy jsem v tom penzionu nebyla.Jen vím že ho tam má a že je trochu zazobanej ale víc nic. :wink:
26. led 2010 v 19:48  • Odpověz
MOžná se to jmenuje CHata nebo penzion Eliška.Nevím. :wink:
26. led 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
jj,ja to zkusim :wink: Hmm tak to je skoda-treba by nas tam nekdy ubytoval :wink: :slight_smile: :grinning:
26. led 2010 v 19:50  • Odpověz
No nevím no jelikož na hory a lyžovat nejezdím tak bych tam musela být asi v létě :grinning: Jdu uspat tygra :wink:
26. led 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
Ja uz mam kluky v posteli-myslim ze Stepa uz spi ale Ondru jeste slysim :sweat_smile: :confused: Taky spal odpol.pres 2hodky :sweat_smile: :confused: :fearful: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja mamm zase hory rada a rada lyzuju-jestli tam nepojedem tak si vyskemram alespon jeden den nekam na sjezdovku :slight_smile: :wink:
26. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.