• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile: díky za gratulace. Já jsem tak ráda, že to ta naše opice taky konečně pochopila :dizzy_face: a fakt se snaží. Dneska jsem jí nechala v herničce v kalhotkách a nepočurala se :slight_smile: hezky si sama zašla na nočník.

Adel, vůbec se neznervózňuj, vždyť má Petřík ještě čas. Však ono to pak přijde najednou, ani nebudeš vědět jak. My už to taky lezlo na nervy, že všichni kolem hezky čúrají a my furt nic. Tak jsem ji jednoho dne vysvlékla z plenky, počurala xkrát koberec, pak se jednou trefila do nočníku a druhý den už bylo mnohem lépe. To už se nepočurala vůbec a všechno šlo do záchodu. Jen si ještě neříkala a musela jsem to zkoušet já. Teď už si většinou řekne sama.
26. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Je, Ani, takže další lyžovačka :dizzy_face: akorát škoda s tím zápisem, že byste museli odskáknout. Ale i tak byste si to tam určo užili :slight_smile: tak uvidíš, jak se rozhodnete. Sněhu plno, tak by měli kluci ráj.
26. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
My měly dneska službu v herničce. Bylo nějak moc lidí, více než jsem zvyklá, tak jsem z toho ruchu všech těch dětí nějak mimo. Ale jinak bylo fajn. Klárka si to užila, měla tam kamarádky, tak byla spokojená. A já si aspoň podrbala :slight_smile:

Zítra přijede děda a bude tu s námi celý den, tak se těším.
26. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
ahojky
tak u nas se noce zase vratily do stare koleje..opet dneska tak 10x :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..je lyzovacka.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aji..no snad ho to brzo taky napadne ze je nocnik lepsi nez curani do plenky :astonished:
27. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Ahojky a krásné ráno. :wink: Tak u nás v noci k 25st brrr táta topil celou noc takže ráno úplná nádhera.Poprvé se člověk vzbudil do tepla a ne do zmrzlé ložnice :grinning:

Aji tiše závidím s tim nočníkem a gratuluju.U nás se asi plíny budou nosit až do dvaceti :angry: :cry: ZAčínám být z toho neštastná.CHci jít v dubnu na zápis do školky ale pokud ho do září neodnaučím aspon přes den bez pleny tak mi ho pak nevezmou.A on potřebuje být mezi dětma. :unamused: Já nevím co mám udělat aby se mu ty plíny zprotivily zkoušela jsem snad vše.Nejhorší je že on se pos...do plíny a když mu ji du sundat a otřít tak strašně řve že ji sundat nechce.Jemu se v tom prostě líbí :frowning2: Když ho nechám jenom ve slipkách tak mu musím kažou půl hodinu připomínat čůrání ale stejně to neodchytnu a počůrá se a nebo udělá i bobek do slipů a pak řve když ho meju a převlíkám.Ach jo.U nás to bude asi běh na dlouhou trať. :frowning2:

No a tak nějak jsem na dnešek i špatně spala.Kažou hodinu jsem byla vzhůru. :confounded: Možná to bylo tím že mě pobolíval ten podbřišek.Ještě trošinku mě to bolí ale není to tak hrozný. :wink:

Jo a Adel nic si z toho nedělej u nás se taky ještě v noci vstává k Patrikovi. :confounded:
27. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Jo a Aji co by jsi říkala třeba tak v březnu ...to by už nebyly takové mrazy a u nás by to snad taky bylo vše už ok. :wink:
27. led 2010 v 09:18  • Odpověz
ahojky..jak to vidite letos na srazik?neco jsem nasla
http://www.dovolena-jeseniky.cz/penzion.html
27. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
ahoj holky-to je kosa dnes co?
Deti ve skolce ani nebyli venku :confused: a my s Ondrou taky vlastne ne :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
byla jsem cvicit tak jsem prijeme unavena-jsem spokojena :grinning: :grinning:
Adel-jeeeee Jeseniky jsou krasny ale My to mame cestu na pul dne-to je moc daleko :pensive: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: :slight_smile: :wink: :wink:
27. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Adel...co to má znamenat???? :confused: Já myslela že letos bude sraz u vás na tom praseti...???? :confused: :grinning: :grinning: Jsme říkala že přijedem :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ani já jsem taky s malou dnes nebyla venku.Navíc na mě nějak dolehla blbá nálada tak ani na nic chut nemám natož šmajdat někde v mrazu.
27. led 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Adel-jj to je vlastne pravda s tim srazikem :wink: Taky se tesim na selatko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahojky

tak my jsme dorazili od mamky, byla to zase příjemná změna, dopo jsme byli v herničce, tak byl taky Dáda mezi dětma :dizzy_face: kosa je šílená, byli jsme před odjezdem asi 45 min.venku a byla jsem zmrzlá jak psí ho... :sweat_smile:

Ani, jsem Ti ani nepochválila ty lyže!!!byly super a ta cena :confused: tos našla dobrýho prodávajícího :sunglasses:

Adel, penzionek krásnej...ale to samé jako u Aničky, je to daleko..i když k vám to máme teda taky sakra daleko :grinning:

Klárce gratulace k nočníkování :dizzy_face: :dizzy_face: a všem ostatním to brzo taky půjde, holky nebojte!!!!!Fakt to přijde a do těch 3 let budou zcela jistě bez plíny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hani, taky si myslím, že se nic nikam nehlásí, že podmínka je to, že nedáváš dítě do jeslí/školky, pak si můžeš přivydělávat třeba 100 tis.měsíčně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Aničko, mohu tě poprosit o tu mastičku na pindíka, máš jí ještě????Díky
27. led 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Miso-jj mam ji jeste-chces Danikovi? :confounded: :confused:
27. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: myslím, že jsem tu malou opici přechválila :confused: dneska si tak 3x pročurala tepláky :rolling_eyes: vždycky něco učurla a pak hlásila, že čúrá a zbytek šel do záchoda. No ale i tak :unamused: dopo v pohodě vše do záchoda, odpo měla nějaké špatné. A když jsem šla na poštu a po obchodech, tak se dědovi prochcandila úplně :sweat_smile:

Peti, malá si v rozsedlém bobku v plínce taky libovala :rolling_eyes: jsem si říkala, že se jí to musí protivit, ale prd. Klidně by v tom tak byla celý den :rolling_eyes:
Já se taky chystám na zápis..v březnu, tak jsem taky začala panikařit, že bych to bezplenkování měla trošku popohnat jinak mi jí nevezmou. Tak snad se do léta podaří je na den úplně odbourat a bez nehod. No a snad mi ji vezmou.

Březen by nebyl špatný. Akorát je to docela dopředu, tak si teď netroufám říct, jak na tom budeme. Ale prozatím může být :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
My dneska byly celý den venku, pže byla mooooooc zima...brrrr :rolling_eyes: já akorát musela odpo poběhat, co jsem potřebovala a velmi rychle jsem šupajdila zpátky domů. A to hlásí zase jakousi vichřici a chumelenici. Tak jsem zvědavá, co se přižene. Zítra dopo máme cvičení, tak snad nám počasí dovolí tam dojít.
27. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Adel, penzion moc pěkný :slight_smile: ale já jsem taky připravená na prase u vás :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahojky holky,

tak my jsme dnes byli na plavcu ...a pak jsem jela odpol do prace. :wink: ...takze venku jsme byli jen kdyz jsme se presouvali z auta na plavco a domu. ...fakt kosa velika. :rolling_eyes:
...a zitra rano jdem na plavco taky, tak doufam, ze nenasnezi ..abychom nemeli problem s cestou. :wink:

Miso, jojo, taky si myslim, :sunglasses: ...jen bych potrebovala taky nekoho, kdo by mi dal tech 100tisic mesicne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ..a pokud mozno za nic. :sunglasses: :dizzy_face: :grinning:
27. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Hm, tak toho někoho, kdo by mi dával 100 000 měsíčně bych taky brala :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
ahojky..tak noc opet desna..

jj sak prasatko plati :grinning: tohle byl jen napad na dalsi srazik :grinning:

kuwa u nas zase napadlo snihu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jdu to odhazet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja jsem myslela ze loni to bylo taky v jesenikach.. :confused: ale to jsem si spletla s horama s luckou a julinkou

me by stacilo i 20tis.mes bez prace :grinning:
28. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem prolítla poslední stránku a vidím, že už koukáte na chatu pro další srazík. Mrkněte na tuto:

http://www.jeseniky.net/penzion-ostruznik

Kámoška tam jezdí, zrovna teď tam je s dvouletou holčičkou na dovolené a je nadšená, říká, že všechno je super. A ceny příznivé. Děti do šesti let včetně polopenze zdarma :slight_smile:

Jinak u nás pohoda, odchody už zvládá Maruška na jedničku, jen má častěji takové ty vymrčovací chvíle, než měla před tím, než jsem nastoupila do práce.

JInak si s ní užiju spoustu legrace, má super hlášky.

Tak třeba náš úterní rozhovor, když mi sebrala mobil a chodila s ním po kuchyni sem a tam, jednou rukou mačkala klávesy na telefonu a druhou měla v bok.

Já: Maruško, co s tím mobilem děláš?
Maruška: Ale, píšu esemusku tatínkovi.
Já: Jo? A co mu píšeš?
Maruška: Ale, zlobím maminku.
Já: Tak to jsem zvědavá, co Ti na to tatínek řekne. Asi Ti dá na zadek, jak příjde.
Maruška: Neboj maminko, nepíšu mu.

Nebo jsem jí včera navrhla, že bychom mohly spolu chodit do Sokola cvičit.

Já: Maruško, budeme spolu chodit cvičit?
Maruška: Nemůžu maminko ven. Venku špatnej vzduch, špinavej, víš? Já malinka. Malý děti nemůžou dýchat špinavej vzduch. Nemůžeme cvičit maminko. Venku špína, já malinka, nemůžu dýchat, víš?

Já zůstala s otevřeno pusou čučet, jak tohle všechno ví. VOlala jsem Patriokovi a on taky hleděl, že si to zapoamatovala, že prý jí to včera dopoledné říkal, ale jen tak mimoděk, že nepůjdou k němu, ale zůstanou doma, protože venku je špatnej špinavej vzduch a že malé děti ho nemohou dýchat. No a ona si tohle všechno zapamatovala a řekla mi to večer.

No a když jsem jí pak po čtení asi třetí pohády řekla, ať zhasne a že půjdeme spinkat tak ona na to:

ANo maminko, znasnu, ale ještě povykládáme, jo?

No prostě mi přijde, jako kdyby byla veliká a ne malinká, taková malá rozumbrada.
28. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky má koníkovská rodino.
Jen v rychlosti na vás kukám a něco píanu.Malej je od 6:50h vzhůru takže je supr protivnej a malá ta je v klidu akorát mrčí že nemá klid na spaní.Ale to je u nás prostě běžný :angry:

Aji já vím že to je ještě mesíc do předu ale tak nějak jsem to jen navrhla.Uvidíme časem zda se to bude hodit nám oboum.Já ani nevím kdy pojedeme za tchánovcema.Martin by tam asi jet chtěl ale nevím kterej měsíc to výjde.No však na sebe máme kontakt tak se porom přesněji domluvíme.Ale od března by to bylo už reálný :wink:
S tim bobkováním a nočníkováním u nás katastrofa.Ale třeba ho to stihnu odnaučit aspon před den dotoho září.I já sama potřebuju aby šel do školky abych si trochu odpočla.Jsem z něj hrozně vyštavená.A ve školce by se vyřádil i kdyby aspon na ty 4h denně :wink:

Jééé já chci taky 100tis měsíčně.ALe mě by to stačilo tak jednou.Bych šla konečně na tu operaci a ještě by mi zbylo na jiný věci :grinning:

Renčo koukám že Maru je už opravdu jako velká a rozumná. :wink: To už asi nemáš doma to malé díťátko :grinning: :sweat_smile: :confused: Náš PAtrik je děsně ukecanej ale zas tak rozumný řeči ještě nevede. :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:37  • Odpověz
AHojky

Renčo, no sranda je s Maju :grinning: Daník je taky rozumprd, akorát ještě tak hezké věty neumí poskládat, ale hází jen slova a to mi taky stačí k pobavení...a s tím pamatovákem, to je u nás taky, vždy hledím jak puk, co všechno postřehne třeba z mého a Petrového hovoru a pak to přednese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aničko, jj mast pro Daníka, já mu to prostě násilím nenechám strhnout :confounded: nejsem saďour!!!!!Budu se snažit to odlepit všemožně jinak :wink:

Jó holky, to jste se hezky chytly mého příkladu ze sto tisíci :grinning: :grinning: to bych taky brala a klidně bych makala jak šroub :sunglasses: to by byla balada, mít tohle za měsíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes je krásně teplo, akorát dost fučí :frowning2: Daník dnes vytáhl kolo, tak drandil na něm, bylo to 100x lepší a rychlejší než pěšky, pže pěšky mu to klouže a na kole to bylo ok :wink:
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
miso..u nas teda kosa a napadlo kotel snihu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja byla minule v obchode a chtela jsem mu zkusit kolo co mas ty a petan ani nechtel nasednout :confounded:
28. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky, dnes opět jen probíhám, děti dnes mají nějakej blbej den a tak zlobí oba, Janina dělá lumpiny a Vládík buď jí, nebo kňourá, spal za celý den 2x 30 minut jinak nic...v noci jí každý 2h, asi nějakej sprutík nebo co, už se skoro přetáčí na břicho a hrozně kope a frčí celej den to otáčení trenuje a jak mu to nejde tak se zlobí....tak mě to trochu vyšťavilo...

My chtěli jít do obchodu ale ráno sněžilo, pak se hrooozně ochladilo a fučí, ani nevím jestli pojedem na domek, taťka se ráno sotva doklouzal autem do práce...

Renčo:grinning: Mája mě pobavila, jj to máme doma taky, takový srandy :grinning: :grinning: , janina je taky hrozná treperenda, minule sousedovi odpověděla že se o ni stará babička, ne maminka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Jinak Janina umí vyměnit si dvd v přehrávači, ví jak to otevřít a zavřít a co na ovladači zmáčnkout aby to jelo... takže si to předělává sama asi 10x denně... až budem přestěhovaní dám to někam nahoru jinak bude přehrávač za chvíli ve smrti ....
a konečně si začala i zpívat písničky, když hrajou, číst bohužel zatím stále ode mě nechce, což mě trochu mrzí, ale ona pořád jen sama sama s knížkou...

jdu prokouknout ty odkazy, než se tady Vládík uplně rozeřve...
28. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: -tak my jsemsi dnes privezli Matyska na prazdniny :wink:
Taky jsme koupili Zdendovi hulky a Stepovi kuklu pod helmu tak mam radost.Na ty hory nakonec pojedem asi ve stredu po zapisu :slight_smile: :wink:
Jo a Stepu s prehledem prijali do te skoly jak jsme bylio na zapise poprve :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ondra taky hodne mluvi a strasne si pamatuje-ale ne teda jako ze byl s mluvenim jako Maruska teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miso-jj to chapu ze se Ti do toho nechce-je to s tema klukama trapeni :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Adel-Ondra na tom jezdi rad ale je mu to jeste vetsi tak doufam ze na jare uz doroste :slight_smile: :wink: :slight_smile:
28. led 2010 v 18:35  • Odpověz
ahoj děvčátka jdu vás pozdravit a měla bych prosbu nemáte některá po dětech tyhle plenkové kalhotky ??? ráda bych je pořídila i starší děkuji :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27004868&tab=11

jinak jsme byli na kardiu a vše je v pořádku pan doktor byl hotovej jakej je Kájinka živel prý se máme na co těšit. Nechtěla mu vůbec pózovat jak chtěl on. tak hlavně , že jsme OK to jsem moc ráda :slight_smile:
28. led 2010 v 19:57  • Odpověz
ahojky holky,

tak dneska budicek v 7. :pensive: ...ale nastesti to az zas tolik nevadilo, protoze jsme dnes sli na plavco ktere bylo od 9ti, takze jsme tam museli bejt na 3/4 na 9. ..takze jsme v poho stihali. :sunglasses: ..a cestou zpatky jsme se stavili v tescu a nechali jsme tam pekny prachy :rolling_eyes: ...jsem kupovala 2x nutros a 2x plenky + nejaky dalsi blbosti, takze se nase penezenka pekne prohla. :confounded:

Renco, teeeeda Majuska perli. :dizzy_face: ..tak tohle bych z risi nedostala ani omylem.
...ale aspon jak u Janicky zvlada technicky veci. ..radek mu vcera rekl, ze se pujdou mrknout na televizi do loznice a nez tam dosel, tak uz si risa pustil sam dobu ledovou. ...radek koukal jak puk, protoze nemame dalkovy ovladani, takze musel pustit televizi cudlikem, pak zmacknout program na televizi aby se pustila a pak teda jeste dvdcko pustit a na nem dat play. :confused: :fearful: ..takze na tohle nas teda uz nepotrebuje. ..a pak teda jak hraje jednu hru na pc, tak tu uz zvladne pomalu celou sam. :slight_smile:

Ani, jeee, super, ..tak Stepanek uz bude skolaaaak. :dizzy_face: :slight_smile: :sunglasses:
28. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hani, máš maila :wink:
28. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
jdu juknout :wink:
jinak ted jsem pustila primu a je tam neco o plastikach a tam kde to tem zenskejm operovali, tak tam jsem byla na tom zlucniku. :wink:
28. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Miso, mas maila :grinning:
28. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.