• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
berus..no to je super ze je vse ok :dizzy_face:
no petan si taky sam vymeni dvd a zapne..a ja to umela tak v patnacti :grinning: :grinning: :grinning: ..no sak u nas zadne dvd nebylo :confounded:
no valim do postele..dneska uz toho mam dost..zitra valim mamce na nakupy pac uz musi chodit do prace kdyz ji po roce kom.sebrala duchod a taky nehtiky mam zitra......
pa pa
28. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
POrvní, zdravím,, jdu si uvařit kafe, u nás noc děsná, ani ne tak Vládík jako Jája...-praskne mi hlava, ještě jsme se včera trochu nepohodli s taťkou tak je tichá domácnost... odpolko jedem na domeček na vík snad bude líp...

Ade vidíš ty vždycky řekneš, že Petřík nic neumí a není to pravda....ty se nám s tím jen nechceš chlubit, co?
Jsou to šikulové...Hani to Ríša hraje už s myší???? Janina obsluhu myši zatím stále nepochopila, ale u PC by seděla furt :angry: :angry: :angry:
29. led 2010 v 08:08  • Odpověz
dobre ranko
jani..no ja se nemam cim chlubit :rolling_eyes:
rikanky neumi,nocnik taky nic a on vlastne rekne tak 10slov tak proc by mluvil ze?
29. led 2010 v 08:46  • Odpověz
ahojky holky,

Adel, tak to ja az nejdriv tak ve 20ti :grinning: :grinning:
jinak v tom nemluveni a nenocnikovi tu nejsi sama. ...se podivej na naseho starocha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, no mame tu malou mys k notebooku ...a tu teda zvlada v poho :sunglasses: ...a vlastne diky tomu uz zvlada i tu velkou ..protoze u tchyne si taky masti na pc.
..jsme mu rekli, ze jestli chce bejt u notase a neco na nem chce, tak se s tim musi naucit sam. ..ze my mu tam nic posouvat nebudem. :sweat_smile: ...tak tohle pochopil rychle. :slight_smile: ..kdyby tak pochopil i ten zachod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..kdyztak jestli se mi povede nahrat jedno dlouhy video na facebook, tak budes moct mrknout. ..jestli se to teda nesekne, protoze po druhy to zkouset nahravat nebudu. ...ma to pres 600mega :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasny zasnezeny den :wink: :wink:
U nas zase chumeli jak blazen :confused: :sweat_smile: Kluci prisli z venjku vymachany jak blazni :wink: :confounded:
Ondru jsem ted dala spat ale dela zase haryky-a to vstaval v pul seste :confounded: :confused: :rolling_eyes: :confused: :angry: :angry:
Dnes vezu kluky na Petkovy k babi a dedovi a jsou tam az do nedele-mame zitra vyrocku :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
29. led 2010 v 11:29  • Odpověz
my jsme dorazili taky z venku, byli jsme s kamoškou to tu obejít, jdu balit věci na chaloupku, ať taťka moc nevrčí, že nejsme nachystaní...u nás svítilo sluníčko, ale zatáhlo se a taky to vypadá na sněžení, doufám, že to vydrží aspoň do 16h než dojedem na domek...jinak taťka bude bručet...

Hani super, jsem to okomentovala na FB, smekám před Ríšovou šikovností, on má super tu jemnou motoriku :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aha tak než jsem to tu dopsala, tak začalo chumelit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky

Hani, díky Ti za maila a za rady :wink: Ríša je teda fakt borec s tou myší!!!!!!!!!Tak to u nás teda taková šikovnost není :wink: dvd sice taky pouští, ale jen čudlíkem zapne, otevře přihrádku na disk a to je vše :grinning:

Adel, Ty se netrap, však je Petřík taky šikula!!!!!A až se rozmluví, tak jak budeš vzpomínat na dobu, kdy mlčel s radostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, užijte si víkend v domečku :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani a vy máte výročí svatby nebo chození??? :fearful: Gratuluji, kolik jste spolu už let?????
29. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
tak risa dneska odpol usnul ...a jeste ke vsemu brzo ..protoze vstaval ve 3/4 na 7, tak byl uz asi hodne jetej. :rolling_eyes:
..dopol ..teda spis v poledne jsme byli s risou na bobech a odchytla si ho tam jedna petileta holcicka a zacla mu rikat bracho. :grinning: ..no to samozrejme risa pak orval, kdyz si ji nemohl vzit s sebou domu :cry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ..musim rict, ze tu ted nejak posledni dobou narazime na deti, ktery risu popadnou a hned si ho nekam odvadej. :confused: :sunglasses: ..tak snad tu bude mit brzo nejaky kamarady a nebudou toho naseho noumika otloukat. :confused: :slight_smile:

:dizzy_face: ..dekujeme za pochvalu. ..tak to je asi jediny, co ten nas pacholek umi. :sweat_smile: ..jinak teda kdo jste videl video a vsimnul si, ze risa macka obcas mezernik, tak tim se vynechavaj kecy, co se ma delat ..jede to jako spravnej gamesak...uz to po druhy slyset nepotrebuje. :grinning: :grinning:

Ani, jeee, to budete mit super. ...tak to si uzijte vyroci. :dizzy_face: :dizzy_face:

Miso, tak u vas uz se zase nejakou dobu mluvi, a jeste jezdite uz na velkym kole odrazecim. :dizzy_face: ..to by se u nas risa asi brzo prizabil. :sweat_smile:
29. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
tak nam dneska dojel tatka domu :dizzy_face: :dizzy_face:
hani..no snad brzo zacnou pac u nas je od pondelka zapis do skolky..a uca nam rekla ze nas nevezmou ze nebudou utirat prdele 3letym deckam..ale tak od zapisu me snad nevyhodi ne?
29. led 2010 v 18:53  • Odpověz
tak petan ma dneska premieru ve velke postylce :grinning:
porad do ni nechtel a to jsem mu koupila zabranu...a tak jak se dneska koupal tak jsem schovala postylku do kuchyne a dala ho do velke a usnul krasne hned..tak snad mu to vydrzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
Holky tak jsem se vratila z vecere s babincem :wink: :slight_smile:
Hani+Miso-mame vyrocku od hasicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vyroci chozeni jsme meli 16.1.ale nejak nas to minulo a od svatby to bude 25.4.7 let-takze dohromady 11let :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
tak tu sice nemam kluky ale strasi mi tu uz Milanek :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-no vidis jak jsi se krasne naucila vkladat-Nas Milacek je krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja dnes trosku poklidim a pujdu si zacvicit asi teda :slight_smile: :wink: :wink:
30. led 2010 v 08:05  • Odpověz
dobre ranko..
tak petan zvladl noc dobre ale byl asi 6x hore..ale nespadl..zabrana vydrzela :grinning:
u nas je 0 a snezi od rana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..no je to jednoduche :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky

Aničko,tak to mě pobavilo :grinning: :grinning: hasiči by mě vážně nenapadli :grinning: :grinning: :grinning: Hm, 11 let, to je slušná doba, my budeme mít s P.v březnu 6 let teprve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé Petík spal ve velké, to je dobře, nějak si ho chudáka nedovedu představit stále v té malé postýlce, Dan díky velikosti v ní nespal od roka a čtvrt :zipper_mouth: zábrana je super, máme stejnou a 4 měsíce už odzkoušenou a je vážně super, ani se nehne!!!!!!!!!!

Kristýnce přeji vše nej k dnšním narozkám, hlavně stálé zdravíčko a brzo dvojčátka do bříška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
Miso-jj hasici,hasici :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem podstatne starsi tak tech 11let je normalka si myslim :wink: Jeli jsme cvicit ale jsou tam az od 14hod tak pojedem znovu :confused: :sweat_smile: Ted koukam na DVD Dr.House a byla jsem venku veset pradlo-je kraaaaaaaasne :grinning: :pensive: :sweat_smile:
Kristi-taky vse nej,nej k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adel-vidis jaky jste s Petulkou sikulky :wink: :wink: :wink:
30. led 2010 v 11:53  • Odpověz
ahojky

miso..no velkou uz ma davno ale nemela jsem zabranu a on tam nechtel spat :confounded:

kristynce taky prejem vse nej nej nej..petan posila pusu :astonished: :dizzy_face:
30. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Ahojky jdu pozdravit jen v rychlosti.CHystám se jít uspávat.Jsem dneska z Patrika totálně na nervy.Musím ho jít uspat nebo bych si musela zavolat sanitku do blázince.Zase se budu muset nacpat čajem pro kojící a homeopatikama aby malá měla mlíko protože díky těm nervům o mlíko asi přicházím. :angry: :frowning2: Už aby chodil do školky!!!!!!! :angry: :wink: Doufám že jste všichni ok a zdravíčko slouží.Já asi zas lehnu ale totálním vyčerpáním :confounded: :angry: :frowning2: Tak pa pa jdu uspat a pak snad odpočívat a čerpat nové síly. :wink:
30. led 2010 v 19:36  • Odpověz
tak ja jsem dala petana spat s teplotou..nevim co zase je mel 38.5 :rolling_eyes:
30. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
Dnes se mi vraci milackove tak bude zase rachot :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
31. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojky´

koukám, že tu je nulová účast :grinning: :grinning: já se připravuji na zítřek, jdu zase do roboty, tuze se těším, už mi ten týden doma zase stačil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak hezký nedělní večer a já nakouknu až zítra večer :wink:
31. led 2010 v 18:43  • Odpověz
prvni :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
ahojky zdravím všechny, na chaloupce bylo super, až na to že nám opět zamrzla voda, ale tentokrát někde cestou do baráku, takže kvuli vodě se asi bude opravdu stěhovat až při oblevě, chjo...no co se dá dělat, bez tekoucí vody, bych to vážně nezvládla...

Janina lumpačila o 106. Byly jsme chvíli sáňkovat a dělat sněhuláky, venku bylo sněhu, to vubec z města neznám.
Příští neděli je tam karneval pro děti, tak zkusím ukecat taťku, že bychom jeli v neděli na výlet a na karneval a vyvezli i naší babičku, aby neměla pocit, že je jediný člověk, kdo na domku ještě nebyl...

Ade super pelíšek pro Péťu, tak ať se mu tam líbí a noci jsou u vás lepší...u nás to taky teď stává za prd, malej jí co 2h a zvykl si pomalu spávat s prsem v puse, takže jak se otočím hned je vzhuru a kňourá, no snad se to zlepší...

Dnes jdeme na očko a do poradny

Ani to máte leto jako my, my budeme mít 16.7. - 11 let od seznámení a 16.9 - 4 roky od svatby, to je děs jak to letí...minule jsme Michalovi říkal, že je se mnou už třetinu života:grinning: tak ho málem kleplo... :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu zase za ratolestma, dnes to zatím docela jde, Janinu ještě nechyl lumpík čertí bertík, tak je docela klídek
1. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/janickabez/album/snad-jednou-ve-vlasnim/5018198/

tady náš obývací koutek na domečku, ještě nábytek a druhé křeslo a mužeme bydlet :grinning:
1. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
ahojky
..jani..no super..krasna barva obyvaku..uz se tesim az v lete pojedem na chatu..na vas juknu :grinning:
jinak spani v nove postylce nic moc :pensive:
u nas je taky v nedelu karneval..ale mame doma jen masku karkulky..asi budu muset neco usit :confounded:
1. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
:grinning: ade, a proč nepujde Petřík za karkulku:grinning:... já se večer domluvím s Michale a takky budu něco muset spíchnout jestli mi na to kývne...

Na návštěvu se těším, už aby bylo teploooooo
1. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne dopo. :wink:
Ja jsem byla v MB u vyslechu na Policii :slight_smile:
Objednala jsem si kdysi v Breznu DVD z netu a pani vysahli :confused: ale vse ok v pohode :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Dala jsem spat Ondru a pak jdu pro Stepu a na logopedii :slight_smile: :wink: Ve stredu na s ceka zapis a pak hura na hory :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
Jinak u nas je maskarni 20.3.ale uz pracuju na kostymu :wink:
Letos pujdu za Baletku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Zdenda za Harapese :wink: :slight_smile:
Stepa za Suupermana a Ondra za carodeje-to ma jeste kostym po Stepovi :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ani já si z Vás cvrknu do textilu:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.