• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani-proooooc? :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: Az budu pripravena v kostymu atk nafotim a hodim fotecky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
Jo a jinak barvicka pekna v obyvaku :wink: :slight_smile:
Jenom je skoda ze se to porad protahuje to stehovani :frowning2: :confounded:
1. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
Vcera jsem si privezla od holciny z MB baletni piskoty-sehnala jsem je pres net.Trosicku me skrti asi nemam baletni nozku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Ani už se těším na foto baletky a Harapesa:grinning:, my letos vyšleme zatím jen Janinu, jestli pojedem uvidíme jak to tam vypadá a přidáme se až se trochu začleníme mezi místní :grinning:, jsem byla v sobotu v obchodě a to byla šuškanda:grinning:, ještě jsem si dala JAninu do vozíčku, aby nikde nic neshodila a neudělali jsme si ostudu hned první nákup a ona mi pak v těch oteplovákách a sněhulích nešla vyndat, tak jí dolovali babka s prodavačkou :grinning:

njn Ani mě to taky štve, ale vzhledem k tomu že to závisí na počasí, tak se nemužu zlobit, nebo nemám na koho... , musím teda říct, že jihomoravský kraj ty silnice 2 a 3 tř vubec ošetřený nemá, Rozstání (to je díra kam pujdem bydlet) je hned první vesnice za cedulí kraje olomouckého a silnice je krásně suchá posolená prohrnutá, ale vjede se za ceduli a uježděná ledovka až do Vyškova :frowning2: , proto tam taky nechci tahat náklaďák...a před domem máme asi 5 m kde není chodík a chodí se po trávě, tak to nejde moc odhrabat a komu by se chtělo v tom vláčet stěhování i když je to blbejch 5m tak to klouže a tahat v tom krabice a skříně :frowning2:
1. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
no jo anicka je akcni..uz se tesim na kostym :grinning:
jani..no snad uz brzo snih opadne a ty se muzes stehovat :grinning:
1. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Zdravím po víkendu! My jsme byli už od pátku u našich, mamka hlídala a tak jsme s Honzou vyrazili do kina, kde jsme byli naposled s holkama v břichu :grinning: předtím jsme ještě pochodili obchody v Olympii, ale bylo málo času, tak jsme tam jeli v sobotu i s holkama a našima znova, koupily jsme si s mamkou v Deichmanovi troje kožený boty - já jedny a mamka dvoje - dohromady za 600,- :dizzy_face: měli slevy na polovinu a ještě při nákupu třech párů se platily jen 2 :slight_smile: včera jsme slavili švagrové třicetiny, takže nabitý víkend, ale bylo to všechno moc fajn :sunglasses:

Míše, Aničce a Adel moc děkuju za přáníčka! Moc jste mě holky potěšily, zvlášť Míša s těma dvojčátkama :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vzpomněla si na mě dokonce i tchýně a dneska jsem našla ve schránce přání :sweat_smile:

Jani, domeček super, koukala jsem na fotky, jak si to tam hezky zvelebujete! Jen škoda, že to stěhování pořád musíte odsouvat, prý má být docela zima i celý únor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vítejte v Olomouckém kraji!!! :grinning: to jsem ani nevěděla, že Rozstání už patří k nám! :wink:

Aničko, už se těším na fotky baletky s Harapesem! Kam na ty nápady chodíte? :grinning: Jinak s tou policií to je teda síla, to ženská pálila a prodávala přes net? :confused:
1. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
jj, Bzundi už je to olomoucký kraj..v Prostějově už mám oblítané všechny uřady, už jsem tam jak doma:grinning:
njn, nedá se nic dělat, na konci unora má být +5 prý ... :sweat_smile: tak snad, taťka bude mít týden dovču tak uvidíme, třeba to pujde...

jinak pěkný ceny v daichmanovi..
1. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3757794&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
dnesni malovani :grinning:

no ja byla i daichmana minulej tyden a koupila jsem malemu boty slevnene na 600 z 1299 botky se slonem :grinning: tak bude je mit az na jare pac jsou kozene kotnickove,ale neva..
1. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahojky holky, tak se hlásím, že jsem dneska úspěšně složila státní zkoušky :slight_smile: :slight_smile: Jsem totál K.O., ale šťastná :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Jéééééé, Luco, velikánská gratulace!!!! To je úleva, co? :wink: :slight_smile:

Jani, tak snad už vám to koncem toho února vyjde :wink:

Adel, Petřík je šikula, ale opravdu! Tohle holky zatím namalovat neumí, spíš čmárají a nebo kreslí kolečka, sice řeknou, že namalovaly prasátko nebo miminko, ale vypadá to pokaždý úplně stejně :wink: takže Petřík je fakt borec! :wink: Já jsem v Daichmanu taky koukala na botky pro holky, ale měly všechny nízký kotníky, a my potřebujem co nejvyšší. Tak jsem si koupila aspoň pro sebe :grinning:
1. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojky holčiny.Jdu vás pozdravit.Zkusím kousek dočíst ale nevím zda-li mě děti nehají :grinning:
1. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Tak jsem dolouskala poslední příspěvky a tak teda Aničko už se těším na supr fotky.Se zvás ani počůrám...ale je to hrozně fajn že to takhle vedete.U nás hold jen maškarní pro děti. :unamused:

Jani je škoda že až za měsíc ale snad to výjde.Manže plánuje v březnu návštěvu tchánovců tak snad už budete na baráčku aby jsme se viděli :wink:

Adel ještě jsem se nedozvěděla jakto bude s tim prasátkem...? :grinning:

Ahojky Bzun...tak co ještě jsi se venku na prochajdě nepotkala s mouji švagrovkou s kočárkem??? :grinning:
1. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Peti, ale jo, už jsme se párkrát zdravily, potávám i jejího manžela / přítele? a zjistila jsem, že mají kromě miminka už staršího chlapečka, že? Ale ještě jsme spolu nevykládali, jen se vždycky pozdravíme a hodíme úsměv :wink: :grinning:

Jak pojedete ke tchánovcům tak dej vědět, ať se můžu mrknout na Gábinku a holky na Patrička! :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Bzun tak hodte někdy řeč.Ona není špatná.Ted co má Aleše a mimčo tak je trochu víc v pohodě.Ten chlapeček bude mít v srpnu 5let a jmenuje se PAtrik.On ho má z prvního manželství.Jemu umřela žena když malýmu bylo 5měsíců.Od té doby je vdovec a neměl žádnou až si našel Petru a s ní asi už je docela dlouho.Vždyt Danileka bude mít už v květnu rok. :wink:
Určitě se ozvu.CHtěla bych vás vidět taky a aby jste si holky pomuclovaly Gabrielku :wink:
1. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Peti to je teda hrozně smutný, tak hlavně že má teď hodnou ženu a Patrik hodnou maminku, je to fakt někdy krutej osud :pensive: Zkusím s ní někdy povykládat, my se zatím vždycky potkáme někde na přechodu, tak to na velký vybavování není :wink: Takže ten Aleš je od Marti brácha, jestli to dobře chápu?

Jinak už se na vás těšíme, když budete mít chvilku času, tak se zastavte i u nás! A nebo aspoň cinkněte, jak budete u švagrofky, a my vyběhnem před barák :wink:
1. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Kris je to hrozně smutný.KDyž si to tak vezmu tak on vlastně Patrik svoji pravou maminku si ani nepamatuje,když byl jen 5m mimčo.Měla rakovinu a šlo to hodně rychle no :frowning2: No a je to tak že Petra je mýho Martina sestra a Aleš je její přítel.On mi říkal že si ji chce taky vzít ale ještě na to není ta správná doba.Zatím bere ten vdovskej důchod tak se jim ty peníze hodí.A časem až to nebude potřeba tak ten vztah hoděj na papír :wink: Ty jo to to fakt tak strašně letí.Jejich Danielka bude mít už rok.Když si vzpomenu jak mi volali že se narodila a že měla Petra teda hroznej porod,ty jo to je fofr.Naše GAbrielka dnes dva měsíce.No hrůza,za chvíly ze mě bude stará bába :sweat_smile:
Si myslím že pokud se nějak začnete bavit že i Petra bude ráda.Ona v Olmiku nemá těch známých nějako moc. :unamused:

Já si myslím že by jsme mohli určo vyšetřit trochen času a zajít za váma na návětěvu,Uvidím kdy se pojede a kolik bude mít Martin volna
1. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
tak u nas uz se spinka a ja pujdu taky...
jsem nachcipana jako prase...

bzun..je dekuji...no malir nam pomaloval cely obyvak nez jsem napustila vanu..jsem myslela ze me trefi :angry: :angry:

beny..no prasatko vypada na srpen..ale nevim kam vas ulozim :grinning: :grinning: ...jeste termin neni..to az tak kveten..cerven..
1. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Adel termín neva to se nějak poddá a s tim uložením...no my se třeba uložíme samy :grinning: :grinning: Uvidím třeba by jsme byli u tchánovců a k vám zajeli jen na otočku :wink:
1. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem to tu trošku zanedbávala :frowning2: tak snad už to bude zase lepší.

O víkendu jsem si docela poležela, pže mi nebylo nějak dobře. Pokoušel se o mě jakýsi bacil, ale už je vše ok. Malá si aspoň užila s Peťou.

Dneska jsem měly mimořádnou službu v herničce. Dokonce jsem i musela kódovat, ale naštěstí se povedlo :slight_smile: jsem z toho měla hrůzu. Bylo i docela lidí, takže si Klárka užila. A zítra odpo hurá znovu.
1. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky

Kristi, to jsem ráda, že jsem Ti udělala radost :grinning: :grinning:

Aničko, já se picnu, tak Ty a baletka, to bude vážně gól :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Zdenda Harapes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: se z vás fakt pose** jaký jste paka:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele a kvůli čemu jsi byla na výslechu?? :confused:

Adel, no vidíš a pak že Petřík nic neumí :unamused: vždyť maluje vážně dobře!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dáňa teda umí jen čáry a jakási kolečka, ale malováním bych to nenazvala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vylež se, snad se Ti to nějak moc nerozjede :confounded: :confounded: není u vás nějaký penzion, že bychom byli ubytovaný tam?????A nebo stan na zahradě, no :sweat_smile:

Lucko, veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je Ti líp???

Jani, baráček paráda...a červená barva v obýv.koutku úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Kristýnce opožděně mooooooc gratuluji k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeji moc zdravíčka, štěstíčka, hodné holky a Honzu a hlavně brzy další mimi do bříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nebo radši dvě :grinning: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Lucce velká gratulace k úspěšnému složení zkoušek :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ani, tak na ty vaše masky jsem taky zvědavá :slight_smile: a máš pro Harapese nějaké krásné elasťáky :grinning: ?
1. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
a veliký brambor do těch elasťáků??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
My budeme mít taky karneval, u nás v herničce, ale jen dětský. Klárka bude opět motýlí princezna :slight_smile: už trénuje :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj Aji,

máte to super s tou herničkou, co???Nemusíte mrznout venku a malá se vyblbne s dětma, co :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
He he, brambor když tak pošlu :slight_smile: jeden velký tu ve špajzu mám :grinning: :grinning: :grinning: kdyby náhodou Anička doma nenašla :grinning:
1. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Míšo, dneska jsem ráno dobrala ATB, tak jsem si nemohla dát ani panáka na kuráž :grinning: Je to lepší, ale ještě nejsem fit, myslím, že má, trochu pochroumanou imunitu a tohle týdení učení od nevidím do nevidím a dnešní den se taky na tom podepíše. Zítra jdu na ko, tak uvidím co doktor, ale jsem celkově vyčerpaná, ale šťastná :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj Míšo, taky jsem ráda, že jí tu kousek máme. Můžeme tam trávit volné dny nebo právě takové ty škaredé jako teď. Dokonce tam můžeme i o víkendu, pže mám klíče, takže když není nějaké oslava narozenin, tak tam můžeme chodit. Já jsem tam navíc ráda, pže mám aspoň změnu a lidi kolem sebe a Klárce to taky prospívá.
1. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.