• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Luci, to neva, tak si ty oslavy užiješ později :wink: důležité je, že je co oslavovat :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jo, a to jsem úplně zapomněla napsat, že nám šmejdi vykradli na parkovišti auto. Sousedka ráno psala, že máme vymlácené okýnko, takže my málem na mrtvici, že ukradli sedačku, pže to bylo jediná cenná věc, co tam byla. Naštěstí sedačka tam byla a jediné, co zmizlo bylo balení žvýkaček, pár drobných euro a dvě vypálené cd :rolling_eyes: no chápete ty idioty, kteří tam lezli ?????? Co z toho proboha měli ????? To snad byli nějací puberťáci, co se vraceli z nočního tahu nebo co. A my akorát starosti. Takže auto už je v servise a pro Peťu přijel taťka ze Zlína a hodil ho pak do práce. Paráda. Nazpátek pofrčí vlekam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Peti, to je fakt smutný, hlavně že jsou teď šťastná rodinka a už se jim snad bude všechno zlý jen vyhýbat. Určitě se stavte, holky si moc rády pohrají s Patričkem a já pomuchlám Gábinku, povykládáme, už se těším :dizzy_face:

Adel, vidíš, jak se Petřík činí :grinning: asi potřebuje pro svoje tvoření větší plochy, a nebo z něho bude malíř pokojů :grinning:

Míšo, jj, radost jsi mi udělala :grinning: ale zatím to moc na mimi nevypadá, MS mně už skoro měsíc mešká a testy jsou negativní, nic mě nebolí, že by to byla zase cysta, tak asi je to tou chřipkou, co jsem měla, a nebo že by už přechod? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zítra snad skáknu na gyndu, Honza by měl přijít dřív z práce :unamused:
1. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ajo díky za přání! Hele to je teda něco s tím vaším autem, to fakt byly nějaký paka :angry: hlavně, že zůstala sedačka, ale i tak je to teda na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Kris, a kdy vy valíte směr sever Moravy :slight_smile: ? Že bysme se konečně potkali :slight_smile:

S tou MS je to blbé :frowning2: to je taková blbá varianta...MS nikde a // taky nikde :frowning2: tak snad to nebude nic vážného a zítra to s dr vyřešíte. Nebo mohla být pozdní ovulace a proto // ještě nejsou :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
No, já to s tím autem nechápu ? Tož to bych byla snad lepší zloděj i já :confused: :rolling_eyes: blbouni jedni, akorát zbytečné problémy. Ale díkybohu za tu sedačku. To by mě vážně nasralo.
1. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Aji, zatím ještě nevíme, babička bude mít 80 a oslavu asi bude pořádat tchán, tak nevíme, jestli budem zvaní, jinak tam zajedem asi až opadne trochu sníh, ale zatím to konkrétněji naplánovaný nemáme. Určo dám vědět :wink:

No s tou pozdní ovulací mě to taky napadlo, proto si říkám, jestli ještě s dr. nepočkat, aby mně pak zbytečně třeba nepíchl vyvolávačku, je to blbý nevědět, na čem jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tak jsem dovařila polévku na zítřek a můžu hodit nohy na stůl. Dneska mě příšerně bolí kolena, jsem jak stará babka :frowning2: ani si nepamatuju, kdy mě naposled tak bolela.
1. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
No to byli asi fakt nejspíš nějací puberťáci, co si chtěli dokázat, že jsou machři a umí vykrást auto, a nebo totálně namol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Vyvolávačka se bát nemusíš. Ona neuškodí. Pokud tam mimi není, tak dojde MS, pokud tam mimi je, tak mu neublíží. Zkus popřemýšlet, jestli si podle nějakých příznaků nevzpomeneš, kdy tak mohla ovulka být. To by ti pomohlo. Tohle nevědět je na pytel :frowning2:

Tak pak jak pojedete směr sever, dej vědět :slight_smile: kdyby byla volná hernička, můžeme se sejít tam :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Anebo to byli úplně slepí magoři, kteří nevidí, že tam nic není. Ani rádio. Hajzlíci jedni.
1. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky Aji tak myslím že by ti dotyční měli dostat pořádně na frak za to auto :angry: zbytečný starosti ted máte,ach jo.Kam ten svět spěje :unamused:

Bzun jj ted jsou štastná rodinka.Moc jim to spolu sluší a je fakt že Aleš je teda fešák :wink: :dizzy_face: :sweat_smile: Ale taky mají trápení.Petra pořád bojuje s doktorama už od těhotenství kvůli krevním destičkám a malej jim pořád marodí s nějakejma chřipajznama.POřád jsou na hromádce a tak si malej ani školky moc neužívá. :unamused:
Jinak s tou MS a nebo //.Kdyby jsi chtěla krvácení tak se velmi ráda rozdělím.Mě už to leze na mozek :grinning: a ty // si klidně nech to já zas nechci na hodně dlouho vidět :grinning: Ale tobě to přeju a kdyby za každou čárkou bylo jedno mimi byla by radost dvojnásobná :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
hi hi prej velkej brambor :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Tak to jsem nevěděla, že vyvolávačka mimi neuškodí, díky za info! Tak tam asi zajdu, aspoň ať vyloučí tu cystu :unamused: jinak ovu jsem možná měla, ale zas tak moc jsem se nepozorovala, když jsem pořád čekala MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra snad budu chytřejší, písnu, jak to dopadlo :wink:

S herničkou by to bylo fajn :dizzy_face:

Tak já už se loučím, půjdu si ještě chvilku číst, dobrou noc všem! :wink:
1. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
Peti, jsou oba moc sympatičtí, to je blbý, že mají takový trápení, tak snad se to švagrové zlepší a malej už bude taky na jaře zdravější, je fakt, že už jsem je dost dlouho neviděla :unamused:

Mně bude úplně stačit jedno mimi, nejhorší, že jsem se svěřila mamce a ona se mě teď při každé příležitosti ptá, jestli už mám MS nebo //, už mě to pěkně štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jo jo, Peti, by zasloužili, hajzlíci jedni. Aspoň, že tam nebylo nic důležitého a nevzali tu sedačku. To by mě teda fakt nakrkli. A to o půlnoci bylo auto ještě ok, pže šel Peťa s košem, tak ho kontroloval.
1. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Kris, uškodit by opravdu neměla, tak nemusíš mít obavy. Z vlastní zkušenosti nevím, ale psaly to tu holky na MK. Zítra si tam skoč, aspoň tě prohlídne a budeš vědět, jak na tom jsi s tou cystou. Na druhou stranu taková cysta může ty // někdy způsobit :unamused: Tož pak dej vědět, jak jsi dopadla.

jj, to ptaní, jestli už se zadařilo dokáže být pěkně otravné :frowning2: tak ať se brzy povede, ať jsi toho ušetřená :wink:
1. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Aji, dík, zítra písnu! A teď už fakt valím, jsem se tady zas zasekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou! :pensive:
1. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
tak jelikož mi to tu teda pěkně padá a seká se tak na to prdím a jdu chrupat do té velké postele.Už se těším od samýho rána až zalehnu.Poslední dobou vždy od 2h v noci toho už nenaspím páč Patrik nějak v noci zlobí a taky budí malou a to je pak šrumec.Ale dnes bude klid.Malej spí u babi a malá se bude budit tak jen asi 2x na hamu.Nebo až někdy k ránu :wink:

Tak přeju klidnou dobrou noc a pěkné sny.

Bzun pak písni budu na tebe myslet.

Aji sic nevzali nic důležitýho ale stejně za ty starosti kolem auto to fakt nestálo.ALe když to má v hlavě hold někdo vyšahaný tak co už že?Prostě hajzlíci :angry: taky na ně dojde. :wink:

Tak pa a dobrou
1. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Peti, tak snad na ně taky dojde. Zatím mám dojem, že zrovna takovým to v téhle republice všechno prochází :unamused: A když už na ně dojde, tak z toho stejnak vylezou relativně dobře. Hm, co nadělám, že.
1. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Tož tak, holky, dobrou :dizzy_face: hezké sny a Kris, dobré pořízení zítra u dr.

Já jdu ještě surfařit :grinning:
1. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Tak už taky valím směr postel.

Dobrou všem :pensive:
2. únor 2010 v 00:01  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
No i ja se tesim jak budou vsechny cubrnet az ja se svoji postavou vybehnu v baletni sukynce+piskotkach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na vsechny prdim,rikam si ze me vsichni znaji jak vypadam tak co :wink: To je jasny ze Zdenda bude mit elasisen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslim ze ani bramboru potrebovat nebude jak bude krasnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci-oooooooooooobr gratulace ke statnicim a odpocinek,odpocinek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
autor
Kristi-jeeeeee ze by se zadarilo?Netrpelive cekame na zpravicku :slight_smile: :wink:
Aji-tak to byli fakt nejaky paka :confounded: A jake mate auto?Treba se namlsali a pak nasli jen tohle-a nebo byli slusny a kdyz videli sedacku tak usoudili ze mate ditatko a zzelelo se jim Vas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: BLBOST-ja vim :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Adel-jj jasny nejak se u Vas slozime a klidne dorazime drive aby jsem my i chlapi taky pomohli.Pac sele neni zadna sranda :sunglasses: :confounded: :grinning: :wink:
2. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
autor
Jo a ke Policii-nechala jsem si vloni v breznu poslat vypalena DVD a pani to asi rozjela ve velkem a vycapli ji ochranci vlast.prav a jdou po ni.No a nasli tam moji platbu :confounded: :confused: :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 07:00  • Odpověz
dobre ranko

no penzion se tady stavi..treba bude do srpna..jinak zahradu mame velkoui :grinning: jako pokoju mame dost..ale postele ne...no neco se vymysli...

aji..to jsou idioti..nic nevemou a jeste rozbijou okno :confounded:

bzun..ty me chces kuwa predbehnout :grinning: ja od listopadu nic :confounded: jinak jsem taky dostala u petana vyvolavacku v 6tt pac dr.nic nevidel a rekl ze tehu nejsem..takze ti neublizi
2. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojky, tak jsem byla u dr. na kontrole, sedimka v pořádku, tak mě hned odlivroval vedle na ORL, tam mě dr prohlídla, a pocelkovém vyšetření a povídání, mi řekla, že to chce teď hodně odpočívat, že zaléčená jsem a i imunoterapeutika, že jsem měla, a když se to nespráví, tak že se mám ukázat a budeme volit další drastičtější metody. Ale celkově se jí to jeví, že jsem strašně vyčerpaná a musím nabrat síly :frowning2:
2. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Luci-no tak to je jasny ze to vypeti se muselo nekde podepsat :frowning2: :confounded: Tak jak uz jsem psala odpocivat,odpocivat-i kdyz s Ondraskem to jde asi tezko.Ale zase chodi do skolky tak alespon ze tak :slight_smile: :wink:
Ja jsem s Ondrou navozila drevo a ted jsem mu pustila At ziji duchove tak je chvilku klid.Spat asi nepujde ale ja bych si s nim tak lehla :confounded: :grinning:
No ale v pul jedne valim zase pro Stepu a pak ho vezu do lidusky.Dnes ma poprve zpivani tak jsem na tu nasi zpevanku zuvedava :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kris, tak co ? Jak jsi dopadla ??
2. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jo jo, holky, byli to fakt nějací idioti. Máme Citroena Xcara Picasso. Takže bych řekla takový normál ? Ani nemáme zatemněné okna, že by tam nebylo vidět a tak byli zvědaví, jestli něco nenajdou. Tak to fakt nechápu. A divím se, že nelezli do dalšího, když v našem prd našli.
2. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.