• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, tak to je dobrý teda s tím dvd. A co po tobě chtěli vědět ? Já si taky tak jednou objednávala dvd. Rozpaky Svatopluka Kuřátka :grinning: teď na to furt čučíme dokolečka :slight_smile: ale je to fajn serioš.
2. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Tak jsem se rychle naobědvala, musím připravit věci do herny a za hoďku valíme. Snad se malá za chvilku probere a nebudu ji muset budit.
2. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Aji, ještě nic, jdu tam až odpoledne po čtvrté hodině, jak přijde Honza z práce. Doufám, že to vyjde a něco mu do toho nevleze. Jak se vrátím, tak hned podám raport! :wink:

Adel, to bych si nedovolila tě předbíhat, neboj, nemám ani žádný těhu příznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jo taaaaak, já myslela, že už tam jsi :slight_smile: tak to si pak večer přečtu, jak jsi dopadla.

Žádný těhu příznaky mít nemusíš :wink: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Já vím, že nemusím, ale u holek jsem je měla - hlavně nalitý prsa (podle toho poznal i tchán, že jsem těhu :grinning: ), od 7. týdne nevolnosti a celkově jsem se cítila tak nějak jinak, teď se cítím pořád normálně a hlavně nas..ně, protože už bych ráda věděla, co se se mnou děje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :wink:

Aničko, Štěpánek bude zpívat sólově, nebo v dětským sboru? Já přemýšlím, že pak holky taky dám někam na zpívání, vypadá to, že jsou hudebně nadaný :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
AHojky

Kristi, taky na Tebe budu odpo myslet!!!!!!!Já taky cítila, že se něco děje, když jsem byla těhu, to, že se cítím nasr.. před MS značí to, že těhu určo nejsem :grinning: :grinning: ...ale co víš, druhé těhu je prý většinou úplně odlišné od toho prvního :wink:

Aji, teda, to byli ale blbci, co vám vlezli do auta...ale chápu, žes měla obavu o sedajdu, to by mě taky naštvalo hodně, kdyby jí vzali :angry: tak ještě, že ta škoda není tak veliká, jen ty starosti teď s tím :angry: :angry:

Adel, tak super, třeba do léta penzion stát bude a budeš nás mít vyřízený :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: já se těším, už aby byl srpen :grinning: :grinning:

Ani, teda tak snad z toho taky nebudeš mít malér, že jsi jako paní podporovala ve "tvorbě" :confused:
Štěpa zpívat...to ctěl sám???? :fearful:
2. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jo a "pobavila" mě dnešní zpráva na seznamu, že hlavní hygienik Vít má prasečí chřipku :sweat_smile: :sweat_smile: vím, že to není k smíchu, ale spíš mi přijde směšný ten paradox, že člověk, který o tom ví nejvíc a nejvíc ví, jak se má bránit, to má :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj Míšo! Díky, už abych to měla za sebou a věděla, na čem jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

O Vítově prasečí chřipce jsem taky četla, je to fakt vtipný :grinning: ale kdoví, jestli ji má, takový příznaky, co popisuje, jsem měla po Vánocích taky, takže to může být klidně obyč chřipka. A nebo že já bych měla taky tu prasečí? :grinning:
2. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky holky , konečně mám chviku měli jsme nemocnýho pejska tak každý den na veterinu no už je to lepší tak uvidíme .Od čtvrtka nám nešel internet nejspíš asi počasím tak snad vás stačim ještě dočíst jestli mě malej nechá :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Holky-neee on chodi do Sikulek to jsou predskolaci a pul roku meli vyrobu a malovani a ted pul rok zpev :wink: a libilo se mu to tak snad dobry. :wink:
Kluci jdou ted ven a ja jdu pect na zitrek na hory Himalaje :wink:
Kris-drzim palecky,ja jsem treba ani u jednoho kluka nemela zadne tehu priznaky ale vubec zadne.ani boleni prsou nic :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Miso-jj i ja jsem se docela pobavila-docela by me zajimalo jestli se nechal Vit ockovat :wink:
2. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
Jo a Miso-kvuli tem DVD nic mit nebudu.Pan komisar mi poradil at jako vypovim ze kdyz mi nasla spustit tak jsem je vyhodila a je to :wink: Spustit teda fakt nesla ale asi jsem to nekam rozdala-fakt ale nevim kam. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
to prasatko budem delat ve bzenci ve sklipku jako vzdy pac th.si nepreje aby to bylo na nasi zahrade...a tam mozna neco je.. je to kousek od nas..

bzun..tak co?????
2. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Holky, tak nic :wink: Nikde žádný mimi ani cysta, říkal, že je možný, že jsem počala později a ještě není nic vidět, dostala jsem vyvolávačku a prý fakt neublíží, jenom by případný těhu podpořila. Tak uvidíme, co z toho bude, jestli mrcha, nebo mimčo :sweat_smile:

Díky všem, kdo na mě myslely! Čekala jsem tam skoro dvě hodiny a teda nervíky už pořádně pracovaly, docela jsem si oddechla, že tam není cysta, a beru to teď tak nějak sportovně - když bude mimi, budu šťastná, a když ne, tak třeba příště :sunglasses: třeba zaráz as Adel :wink: :slight_smile:

Ani, to je moc fajn, že se Štěpík takhle všestranně rozvíjí :dizzy_face: a na hory Himaláje, to je terfný :grinning:

Jinak Vít prý byl naočkovaný proti obyčejné chřipce, ale evidentně mu to moc nepomohlo

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Kris, tak to je fajn, že žádná cysta tam nebyla. Tak teď jen počkat, co z toho bude dál. A nebral ti krev ? Tak by zjistili hnedle, jestli jsi těhu.
2. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jinak to s tím Vítem mě taky pobavilo :slight_smile: jak se říká Kovářova kobyla chodí bosa :grinning:
2. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Aji vidíš, krev mi nebral. Asi mu stačilo, že jsem měla negativní těhu testy. Tak počkám a uvidím :wink:
2. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
V herničce dneska bylo super. Bylo docela dost dětí, takže Klárka opět ve svém živlu....zpocená, špinavá, uhoněná :grinning: už padla za vlast a chrní v postýlce :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jeee, to je ale škoda :confounded: tak bys to věděla hned. Tak nezbývá než čekat....a pak chceme slyšet jen pozitivní zpávy :grinning: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak u nas se jeste nespi :angry:
http://www.penzionbeta.cz/index.php tohle je kousek od nas i od akce prase ale drahe no... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale neco se bud najde nebo stan u nas to jisti...nejak se poskladame :grinning:
2. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem jen tak prolitla ...teda ne vse jsem precetla, protoze jste toho teda nepovidaly.

Ajo, tak s tim autikem je mi to lito. :angry: :frowning2: ...to jsme meli presne pred pul rokem taky...ale nam nevzali ani ty bonbony :sweat_smile: ....jinak jsem si taky rikala, aspon ze nevzali autosedajdu :wink: ..ale ty problemy s tim....autoservis a penizky za opravu. :confounded: :rolling_eyes:

kristi, dodatecne prejeme s Risulou vsechno nej k narozkam. :dizzy_face: ..a vidim, ze snazeni je v plnym proudu, ...a dobre ze jsi nemela cystu. :wink: ..tak snad bude vsechno dobry a brzo se zadari. :slight_smile:

Miso :grinning: ..tak to jsem slysela pred chvili ve zpravach. :grinning: :grinning: fakt dobry ....nas do toho nutej a sam hlavni hygienik ani nejde prikladem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ani, aspon ze jsi nemela zadny opletacky a nechali te byt. ...a jsem si vzpomnela. ...co vlastne zdenda a ridicak?? ..uz je to nejak vyreseny...? :confused:
2. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Aji jj, škoda, že nevzal krev, ale tak necháme se překvapit, stejně si myslím, že mrcha je za chvilku tady, fakt se těhotně necítím :sweat_smile: fajn, že jste si užili herničku :wink:

Hani, děkuju za přáníčko! :dizzy_face:

Nojo Ani, co řidičák? Už něco víte? :confused:
2. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Hani, jo jo, přesně tak...zbytečné problémy...auto už je zaparkované v servise a nás čekají ještě výdaje za opravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: šmejdi jedni.
2. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
Jdu chrnět :pensive:

Dobrou všem :dizzy_face:
3. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
Ahojky už jsem se včera nestihla podívat co Bzundička, tak mrkám dnes... tak dobrá zprávička o cystě .... jinak budeme dál napnutě čekat jak se to vyvine...

janina už mě vyazuje, to nesnáším, proto jdu pryč jinak by dostala na zadek
3. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
ahojky holky,

tak dneska myslim, ze nejsme sami kdo jde nekam na zapis...? ...my jdem na nej mrknout k nam do skolky. ..tak vsem drzim palecky, at nam ty nase ditka vezmou. :wink: ...my ho mame mezi 13-17, takze jsem musela zrusit risovi plavco, protoze nevim, jak bych to pak stihala ...kdyby byl risa po plavcu unavenej a chtel by jeste zalehnout, takze si ho radej nahradime jindy :sunglasses:
..jen teda koukam ven a je tam peknej vichr. :unamused: ..takze to dnes pujdem asi jen do ty skolky a zpet. :rolling_eyes:

Ajo, taky jsem premejslela, ze bych na auto napsala pro pripadny zlodeje, ze nic tam nemame a jsme chudi na to abychom kvuli jejich zvedavosti platili opravu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
3. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
ahojky
u nas zase snezi..uz me to sere...

haniku...u nas se bere od 4 let nebo decka co jejich matky maji praci...a pani ucitelka doslova rekla ze nebude 3letym deckam vytirat posrane prdele..tak nas zapis....tak petan bude jeste doma a pujdem za rok k zapisu :confounded:
3. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Adel, tak u nas pred chvili i prselo ...ale ted zase zaclo chumelit. ...ale vichr je furt hnusnej. :unamused: ..snad to do odpoledne prejde. :confused:
..jinak to v ty skolce mate teda husty :fearful: ...a jestli ti tohle rekla ucitelka tak bych se tam pomalu bala dite dat...? :astonished: ...kdyz ma takovejhle pristup k detem. ...jak se o ne stara, kdyz tam nikdo jinej neni ..a nahodou se ji nejaky dite pocura nebo pokadi...to ho sereze?? :confused: :zipper_mouth: :confounded:
a u nas jsou taky takovy podminky, ze prednost maj urcity skupiny. ..ja splnuju teoreticky dve podminky, ze jsem zamestnana (i kdyz se nemam teda kam vratit ..ale to oni nevedej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ...a pak ze bydlim v obci. ..tak uvidime. ..ale byla bych rada. ....no a pak bychom teda museli vypilovat risovo vymesovani do zachoda :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
u nás taky padá, taky už mě to se*e, Vláďa vstával v 5 a tak máme dnes dlouhej den.... ještě je tak hnusně

Ade to je teda mazec s tou školkou, poslala bych stížnost na ministerstvo školství nebo někam tak .... jsem zvědavá, jak dopadnem my , až se pujdem zeptat, máme školku za barákem, jsem zvědavá kolik dětí berou v naší vesničce a jestli mi budou ochotni vzít Vládíka už od 2let, když ne budu muset doma zustat 3 roky, ale musím to vyzjisti do března, pak si musím totiž požádat o rodičák.... i když by se mi víc líbilo mít je oboje ve Vyškově, kdybych tam našla práci, tak aby chudáci nečekali ve školce do 17h než dojedem domů...

S Janinou je záchod v pohodě, ale vytřít prcku si teda sama ještě neumí, teda ona si myslí že umí, ale já to vidím jinak:grinning:, uvidíme jestli Vládík bude taky tak učenlivej
3. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky :wink: já už se z toho asi zcvoknu, od rána už jsem dvakrát zpracovávala pokaděnou Lidušku a jednou Aničku, ony to snad nikdy nepochopí, kam se ten bobek dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Liduška to měla i na papuči, takže fakt chuťovka teda :angry:

Jani jj, budem čekat, jestli do týdne nepřijde MS, tak si udělám testík :wink:

Hani, u nás jsou zápisy až v dubnu, tak ať dobře pořídíte a Ríšu vezmou! :wink: U nás to snad klapne, sousedka má známou přímo na odboru školství, tak nám prý místa pro holky zajistí :sunglasses: jinak doufám, že ty bobky taky do podzimu vypilujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adel, to je teda přístup u vás :angry: tak třeba vám klapne to mimi a nebudeš muset řešit práci a školku :wink:
3. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
U nás taky padá a fučí, dneska přijede kámoška s holčičkou, tak si holky budou hrát a asi ani nepůjdem ven :wink:

Jani, takhle jsem taky přemýšlela, práci mám 35 km od Olomouce a přímo v budově, kde jsem pracovala, udělali v patře školku, ale nakonec dám asi holky tady, protože snižovali platy a když projedu 3 tisíce za měsíc, tak bych ve výsledku měla stejně jako teď na rodičáku, takže budu hledat místo někde blíž :unamused:
3. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.