• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahoj maminky.Tak u nás jsme opět samy.Taťka šel na noční a mě zítra čeká 12ctka :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím dohnat ty 3dny volna co jsem byla s prckem doma.Vůbec se mi nechce ale nedá se nic dělat a to zase asi půjdu v sobotu.Njn penízky jsou potřeba.Ale je pravda že mě teda není taky zrovna ok.Bolí mě na prsou mám hnusnej kašel(sotva dýchám)a občas mám i teploty.No radost ale musím se z toho co nejdřív dostat. :wink:
19. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
a děkujeme za příná k svátku dnes si na něj vzpomnělo dost lidí :slight_smile: akorát si chuděrka rozkousl ret a tekla krev.ALe bude to ok. :wink:
19. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Tak u nas se snad jde spat tak bude klid :slight_smile: :pensive: :pensive:
19. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Holky ted jsem si to konecne stahla-jsem z te pisnicky uplne odvarena.Zacali ji hrat kdyz tata umrel a je to mam porad s nim spojeny.Neni dne kdy bych si nevzpomela :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful:
19. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
aha zapomela jsem ji vlozit-tak ted :grinning:
http://www.ceskemp3.cz/Jakub-Smolik/Rikej-mi-tato/1452/
19. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
tak u nás se snad už spí.Dostal atb a sunar tak snad bude klid.DOufám že v noci nebude moc brečet,potřebuju se do rána vyspat a tak nějak poslední týden máme noci jen a jen prořvané :frowning2: :unamused:
19. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
Aničko to je jasný že už do konce života si na něj vždycky vzpomeneš.Já se toho osudného dne strašně bojím až nebudou naši :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jinak tu písničku jsem si stáhla a uložila :wink:
19. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Peti-je krasna vid?
Jj,to jo je to do konce zivota. :confounded: :frowning2: :frowning2:
No a ja se loucim a jdu sem pustit manzu-dokoukam Ordinaci a jdu spat-dobrou a klidnou noc preji :wink: :slight_smile: :pensive:
19. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
ANičko je krásná a tak nějak mi i slza upadla :frowning2: :wink:
taky půjdu po ordinaci hajat ráno v 5:15budíček a až do večera :confounded: tak pa pa a dobrou :wink: :pensive:
19. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahojky..dneska jsem byla venku ale teda kosa jak blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak jsem jela do mesta kmoupit neco klukum ke svatku a pak pomahala mamce chystat neco na zitrejsi zabijecku
tak jsem jen jukla a pujdu do postele :pensive: :pensive: :pensive: dobrou
19. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc docela dobra.Ted uz tu hrabosi a Stepa mi tu anglicky pleas vysvetluje ze chce pit :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 06:38  • Odpověz
ahojky hlásím návrat ztracené dcery :grinning: , ne to vypadá jako bych ztratila JAninu....

moc vás zdravím, ani vás nedočítám, snad budu mít chvilku o víkendu mezi Janinou , uklidem a kurýrováním taťky.... jinak u nás pohodička (co se týká Janičky), taťka je už skoro třetí týden špatnej, ted ho bolí i záda a nemuže chodit, do toho má horečky a hroznej kašel a pěkně mě sere, pže nechce jít k doktorovi....takže jsem mu donesla všechno možná z lékošky, ale myslím, že jedině ATB by to spravily
mě je blbě, sem tam si pokecám s weckem, ale nedá se nic dělat, musím to zvládnout...

jak se vede Vám?
20. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky

Jani, teda veselo máte!!!Ty chlapi jsou na nakopnutí do řiti, s těma doktorama :angry: :angry: ještě, že ta Janinka je hodná co :grinning:
Jsem se tě chtěla zeptat, až se objevíš..ty jsi myslím někdy v listopadu dávala odkaz na vodící kšíry na děťátka, je to tak???Jestli jo, prosím, prosím, dej mi ho sem znovu.Díky..bolí nás s taťkou záda, jak se při Daníkově chůzi ohýbáme, aby neměl chudák moc nataženou ručku nahoru...
20. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
Já nejlevnější našla tyto, ale myslím, že jsi tu dávala ještě levnější :wink: http://www.babymax.cz/tommee-tippee-ksiry-medvidek-pu-vodici-detske-zbozi-2004.html?zenid=542088588cec88977a8a78c2660c3c1f
20. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
20. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
my máme konkrétně tyhle.... ale už je používá jen babička do kočárku, aby jí janina nevyskočila za jízdy, jinak my už lítáme jak draci...

http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=179599
20. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Už je asi mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.bonifac.cz/katalog/ostatni-e37/ksiry-do-kocarku-vodici-ksiry-i489288
že jooo :astonished: :astonished: tak hlavně, že jsem si sama se sebou pokecala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Jé ahoj, díky díky!!!!!A Jani, je to fakt dobrý na to vodění???On už chodí dobře, ale občas zaškobrtne..
20. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
já nevím, no je to tak asi pro pocit jistoty, že nepoletí na pusu, je to takovje pech, když je neměla hodila tlamici a když je měla, tak ani nezakopla, já jsem jí na tom nikdy vlastně nedela , jako že bych určovala směr, jen spíš na volno přidržovala šňurku , kdyby náhodou....venku jsme to měli ca5x
20. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
No tak vy už lítáte, to je mi jasný, vždyť chodí od listopadu, šikulka :sunglasses: No já to taky nechci na určování směru, jen jak píšeš, zachytnout, když by padal..asi je objednám, zase to není majland!!!Díky za rady :wink:
20. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
jj, je to tak stojí to pár korun, já je koupila, někde ve městě v potřebách pro kojence
20. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Tak to ja jsem je teda nikdy nepouzila-ani u jednoho kluka-kamoska je mela u kluka je starsi o pul roku jak Stepa a me to prislo hrozny :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mozna prakticky ale hrozny ted :unamused: :confounded: tak spadne ,vsak to bude jeste kolikrat-to vubec neresim a ted je snih tak pada do mekkeho-a hlavne uz tolik nepada tak je to dobry :wink:
Ja uz mam uvareny vepr.gulas a delam kolinka.Dneska vezem kluky ke tchanovcum a jsou tam az do nedele-jupiiiiiiiiii to bude klid.Ale uz ted se mi styska :frowning2: :frowning2:
20. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
Ani, tak myslíš, že je to zbytečný??? :confused: On ale sám chce ručičiku, protože on je na sebe dost opatrný a padat nechce :grinning:
Ty se máš, tolik moc závidím, to bude klídek :dizzy_face: :dizzy_face: mě by stačila jedna noc a den :sunglasses:
20. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás taky pohodička. Zrovna peču naplněnou sekanou na zítřek, ať mám víkend klidnější. Odpo až malá vstane jedeme ke známým na návštěvu. Tak už se těším. Holky si tam pohrajou a my podrbeme :slight_smile: jsem zvědavá, co si tentokrát odtamtud Klárka přinese :sweat_smile: minule odkráčela s panenkou, kterou nechtěla pustit z rukou :sweat_smile:
20. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jee, Ani, tak ty budeš mít takový odpočinkový víkend ? Tak to máš supr. Chystáte se večer se Z. někam ?
20. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Já se o víkendu chystám na tu himalájskou buchtu. Tož jsem zvědavá, jak dopadne :confused:
20. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
To počasí už mě sejří. Mám dojem, že nikdy nepřestane sněžit a když už přestalo, tak za chvilku zase začlo :rolling_eyes:
20. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jinak nám už dr říkala, že má pro nás připravenou poslední Hexu a Trivivac. Teď jen musíme počkat, až bude Klárka aspoň týden zdravá. Pak bych ji ještě chtěla nechat naočkovat proti klíšťatům.
20. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
holky vy už všechny máte poslední hexu (nebo aspoň naplánovanou?) my ne a ani dr nic neříkala, jen máme priorix doma v lednici....ale radši bych dřív tu hexu, v tom roce a čtvrt, tu už máme vyzkoušenou a na MMR jsou prej horší reakce
20. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
No nevim,mozna dneska do hospody a zitra je ten ples-se tesim :slight_smile: :wink:
Ajo-Himalaje budu zitra taky pect-fakt jsou vynikajici :slight_smile: :wink:
Miso-ja nevim jestli zbytecny-pro me teda jo-Ondra beha sam hodne dobre,za ruku ho musim donutit.Ale tak zase nejsem tak vysoka a nevadi mi to.Me se to hlavne ani nelibi. :slight_smile: :wink: :wink:
My uz snad mame vsechny tri hexy mam pocit-a nebo nemame?Jen na 15mes.jdeme na spalnicky do ruky a to je asi vse :confused: :confused: :confused:
20. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.