• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Míšo, díky za tipy. Kafe s mlékem piju po ránu a teda vůbec mi neva, že hned jdu... aspoň mám zaručené pravidelné vyprazdňování doma ráno :slight_smile: a ne až v práci bůhví kdy :slight_smile: Zajímavé je, že když si dám v práci kafe se sušenou smetanou, nebo takové to 3 nebo 2v1, tak se nic neděje.... a ani rostliná slehačka ve spreji mi nic nedělá a ani takové ty likéry na smetanové bázi mi neva, stejně tak mi neva ani kondenzované mléko. Jen obyč. mléko a klasická smetana na šlehání. Nijak mě to ale neomezuje, to ten lepek je horší.

HOlky, Maru dnes spala do pěti hodin, tak to dnes jdeme spát asi až o půlnoci..... no, ještě budeme asi teď odstrojovat stromeček. Už začíná chudák svěšovat větvičky.... ale jehličí ještě drží :grinning:
6. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahojky já jen robíhám, uspávám Vládíka, on samo nechce...včera mě to uplně sklátilo, do rána jsem měla 39 teplotu, dnes se mnou M sjel na pohotovost, tak mam ATB, bohuzel Vládík to chytá ode mě... tak přeju dobrou noc a jdu se potit, už jsem to aspoň dnes stazila na 37,5..ale jsem KO
6. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme návštěvu přežili :grinning: dalo se to. I když teda bez určitých blbých komentářů se to neobešlo, ale snažila jsem se nereagovat a pouštět druhým uchem ven. I tak mě ale dokázali vytočit. Ale už jsem jakž takž klidná a koukám na komedošku na Nově :slight_smile: na tu jsem se těšila.

Adel, já bych s nimi nemohla bydlet v jednom baráku ani za zlatý prase. Nikdy nikdy nikdy. Tě obdivuji, že to tam s nima tak zvládáš.
6. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jani, tak to je blbé, že tě tak sklátil nějaký bacil. Asi se tě ta teplota bude chvíli držet, ale s atb by jsi měla za tři dny být relativně ok. Akorát bys měla trošku spočnout. V rámci mezí, pokud to půjde.
6. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky, to s tím mlékem vám nezávidím :frowning2: já třeba mléko moc nemusím, ale do kafíčka nebo omáček včetně smetany miluji :slight_smile: tak si nedovedu představit, co bych dělala. Hm, a co bych vlastně vařila ? Dělávám i smetanové polévky :unamused:
6. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasny sobotni vecer :wink:
Tak ja podam zpravy nejprve od nas a pak budu reagovat na Vas :wink: :slight_smile:
1)-Stepanek u zapisu dopadl super a v zari rukuje do skoly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je pry hodne snazivy,upovidany a sikovny :slight_smile: :wink: :wink: :wink: To samo po mamince jak jinak ze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2)Zacal na horach lyzovat jak Alberto Tomba tak mam obr radost a hrozne ho to bavi :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
3)-Pred chvilkou volala svagr.ze ma Stepa 39st.horecky :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful: :rolling_eyes: :confounded: :frowning2: :frowning2: pry uz mu uz dala meducku a trosku to kleslo :fearful: :fearful: Tak to je spatna zprava :frowning2:
Jeli jsme se Zdendou domu pac jsme meli promitani akci z Bosne a kluci zustali u babicky :wink: :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
No ated reakce na Vas- :wink:
Renci zprava hrozna,ani jsem to neslysela a asi si myslim ze bez komentare :confounded: :frowning2: :frowning2:
Terka gratulce velika :wink: :slight_smile:
Kris-tak ja Te ostre sleduju a drzim palecky at jsou to miminka.A etda podle me machr jsi.Pac ja si treba vubec neumim predstavit mit dvojky :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miso-ale zase jsi se krasne vykakala a jestlipak jsi se pak zvazila? :grinning: Urcite o nejake to kilco lehci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a ze Danik nereagoval tak to je super :slight_smile: :wink: :wink:
6. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ani, gratulace Štěpánkovi k přijetí do školy :dizzy_face: a koukám, že bacil navštívil i jeho, tak ať je brzy v pořádku a neskolí ho to nadlouho.
6. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Aji, tak super, že už máte po návštěvě a že relativně v pohodě :sunglasses:

Ani, gratulace k ¨budoucímu prvňáčkovi.... snäd bude brzy fit.

Jiank my právě vyhodily stromek z okna.... ještě poklidit ten nepořádek , vana, mlíčko, zoubky, pohádka a spinkat. Půlnoc to jistí :slight_smile:

:grinning: :grinning: Doufám, že zítra budeme spát aspon do osmi :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Renčo, zatím to s dalším prckem vypadá tak, že jsem měla naposled MS začátkem prosince, testy negativní, na UTZ nikde nic, takže mně v úterý píchl vyvolávačku a teď čekám, jestli přijde MS nebo ne :wink: :sweat_smile: Takže uvidíme :wink:

Renči, jé, vy máte ještě stromeček? To vám vydržel teda pěkně dlouho! :sweat_smile:

Jani, to je blbý teda, že marodíš, snad ATB brzo zaberou a doma tě budou šetřit, ať seš brzo fit. Snad to Vládík s Janičkou nechytí :unamused:

Aji, tak hlavně že jste návštěvu přežili :wink:

Aničko, to jsou super zprávičky s tím zápisem a Štěpíkovým lyžováním! Jen teda ty horečky jsou na pytel, snad bude brzo v pořádku :confused:

Ani, radši mně přej miminko jenom jedno, sice jsem na dvojčátka machr :grinning: , ale jedny mně teda stačí!! :grinning:
6. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Renči, tak než jsem to napsala, tak koukám, že stromeček už nemáte :grinning:
6. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahojky holky,
zdravim z chaloupky. ..dnes bylo paradne ..risa se dopol vyblbnul na snehu a to jsme ani nebobovali, protoze se fakt nedalo. ...je tu urcite kolem 80 cisel snehu :confused: :sunglasses: ..takze jsem se pekne borila az po stehna do snehu ...risa teda po tom chodil jak pirko, jak je lehkej. :wink: ..a misto teda bobovani, tak radek s risou obehli chalupu a ja mezitim postavila risovi masinku a vagonek. :slight_smile: ...skoda ze zitra uz ma mrznout, ze uz se nebude moct dat takhle stavet ze snehu. :unamused: ...slo to uplne samo :slight_smile:

Anicku vitam doma z hor. ...a vidim, Stepanek je kluk sikovnej. :dizzy_face: ....tak jeste aby byl brzo zdravej a bylo to jen neco jednorazovyho ...a neomarodil. :confused: :wink:

Janicko, ty se brzo vykuryruj. ..snad ti atb rychle zaberou. ..ale je mi jasny, ze to teda musi bejt zahul se starat nemocna o prcky. :rolling_eyes:

Peti, Gabinka teda roste jak z vody ..mlika. :dizzy_face: ...a dobry, ze na ocko pujde i Martin, ...v ty zime je to fakt blby ...a zvlast kdyz mas dr.. takovou muru. :rolling_eyes:

Renco, ..nasi maj na chaloupce taky jeste stromecek, tak tu Risa kolem nej taky furt tancoval. :grinning: ..my jsme teda zklizeli na 3 krale. ...preci jen to zabiralo dost mista. ...se divim, ze ty v malym byte si to vydrzela se stromkem tak dlouho. :wink: :sunglasses:
6. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
kristi, jinak jsem koukala ze jsi dneska mela chvili klidu od holek a misto toho aby sis dala nohy nahoru tak makas. :slight_smile: :grinning: ..a jakpak si to holky uzili s honzou v muzeu...libilo se jim tam? :confused: :wink:
6. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj Hani! To je fajn, že jste si to na chaloupce hezky užili, u nás už to dneska tálo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V muzeu nakonec nebyli, protože tu expozici vycpaných zvířat prý celou předělávají, tak jeli k Moravě kouknout na kačenky a Anička tam spadla do bláta, takže řvala celou cestu až domů - nesnáší, když je špinavá, a hlavně měla špinavý i ruce chudina, doma jsem ji vyslíkla a umyla a hned začla povídat nadšeně o kačenkách :slight_smile: ale jinak si to užili a já taky, i když pracovně, ale mně se moc často nestává, že bych byla takhle sama doma :wink:
6. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jani, ať je brzy líp, a atb zaberou!!!

Hani, no já měla stromeček na komodě, takže vůbec nezavazel. Miluju světýlka a maru jsem musela dlouho na to, že odstrojíme stromek připravovat. Když jsem to řekla poprvé, tak mi na to odvětila: Maminko, nemůžeme vyhodit stromeček, je to dárek od Ježíka.....

Kristi, nö, už je vyhozenej před barákem.

No, mizím, princezna už se chce koupat.... tak hezkž večéééér!!!
6. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jeee, Hani, chvilka závisti tolika sněhu :sweat_smile: u nás jak teď bylo docela teplo, tak to rychle slezlo dolů. Ten zbytek pro změnu dneska zmrznul, takže paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme dneska jeli na bobech do herničky, tak to šlo pěkně blbě. Tak snad ještě napadne, ať si malá ještě trošku sněhu užije.
6. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
Renčo, vám ten stromeček vydržel teda dost dlouho. To jste měly super. My ho museli zlikvidovat, jak jsme se vrátili z hor, pže už měl chudák větve úplně u země.
6. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
ahojky
no ja jsem si rikala kde je anicka..sem nejak ty hory asi zazdila

aji..no co mam delat..kdyz jsem poznala petra uz to tady mel postavene..prodat to zatim nejde a on asi nikde jinde nepujde kdyz si to postavil :cry:
a penize na nic jineho taky nemam....

no petan taky dneska sel spat az po desate tak snad bude spinkat bez budeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
Kris, ta tvoje MS to je fakt dílo. To máš tak běžně dlouhé cykly ? To musí být docela náročné na čekání, když se člověk snaží o mimi :unamused: tak snad už nepřijde vůbec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
Jj, Adel, zapeklitá situace. Fakt nezávidím. Mě by piclo bydlet s tchánstvem. Tak ještěže máte dva vchody a moc ti tam nechodí.
6. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
dobre ranko
u nas zima jak blazen a snezi a mrzne bleeee...chci jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peknou nedelku vam preji :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky

U nás taky kláda, ale sníh naštěstí nee a svítí slunko :dizzy_face:

Aničko, vítej te doma, jsem moooc ráda, že Štěpík půjde do školy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co by chudák dělal další rok ve školce s prťaty, že jo :wink:

Aji, co bys vařila??To samé, fakt je ta náhrada už perfektní, smetana na vaření taky existuje bez laktozy..jsou lidi, co jim vadí úplně vše, co je z mléka, mazací sýry, lučiny, plátkové sýry..ale fakt je náhrada i za to :wink: to ten lepek je vážně milionkrát horší :cry: :cry: :cry:
A jsem ráda, žes návštěvu přežila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, já myslím, že bydlení s rodiči/tchány je vážně na budku, i když jsou vztahy dobré, prostě dvě generace spolu být nemají!!!!!!My máme tchány vedle v jiném domě a vyhovuje nám to.Tchýně k nám chodí za Daníkem, bere ho ven a tchán se švagrem jsou převážně zalezlí, takže je klid :sunglasses: ale v jednom baráku bychom s nima taky nebyli, ani za zlatý prase :sweat_smile: :sweat_smile: a to říkám, že ty vztahy jsou ok mezi náma :dizzy_face:

Renčoo :confused: koupáte v půl 11 večer :sweat_smile: to je teda síla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kristy, chudák Aninka :unamused: umím si to představit, já jsem taky na bláto háklivá :grinning: :grinning:

Jani, ať ATB brzo zaberou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dneska jsem si sjednávala povinné ručení přes net on-line(díky tomu je sleva 10%) a byla jsem překvapená, že vůbec nikam nemusím, volala jsem ještě na jejich linku a paní mi řekla, že vše pošlou do 24hod na mail a přišlo to už za 5 min. :dizzy_face: smlouva i zelená karta a to jsem ještě nezaplatila ani korunu :sunglasses: to mají vážně perfektně vychytané!!!!!!!!!!!!!!!
7. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak uz jsme konecne doma :wink:

Stepa uz je ok-asi byl vycerpany.Vsak se neco najezdil a nachodil na tech horach :wink:
Miso-jj taky jsem rada ze jde ale vubec si neumim predstavit co nas ceka a kor jak bude po me :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Od ceho jsi uzavirala povinne ruceni?Ja uz jsem o tom taky premyslela.My mame Kooperativu ale chteli jsme od ni odejit.Tak uvidime :wink:
7. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
AHoj holký, hezky nedělní večer!!!

ANi, to je fajn, že je Štěpula už fit... asi to fakt bylo vyčerpáním, když to tak rychle přešlo.

Míšo, no koupaly jsme se včera tak pozdě, protožem Mája odpoledne strašně moc dlouho chrněla, takže mi bylo jasné, že dřív jako kolem půl noci stejně nezabere..... Dnes už se to snad srovná a usneme kolem desáté.... my to tak máme... prostě dřív neusne, ačkoliv bychom byly v posteli třeba od sedmé... a já si ji tak apson večer užiju, když chodim do práce.

Aji, měla jsem jedličku a ta vydrží fakt hodně dlouho. Klidně by ještě chvíli vydržela, ale už se dost návštěv divilo, jaktože ještě máme stromek, když je už dáááávno po Vánocích. Trochu dalo práci Máju přesvědčit, že je normální, když se stromečky po Vánocích vyhazují. Když jsem to totiž navrhla poprvé, že ho odstrojíme a hodíme z okna, tak mi říkala: Maminko, nemůžeme vyhodit stromeček, to je dárek od Ježíška. No, prostě jsem si to zavařila, když jsem jí udělala překvápko a řekla, že ho donesl Ježíšek. Příští rok už bude Mája strojit stromek se mnou. Ptala jsem se našich, jak nám to vysvětlovali, že stromek vyhazují po Vánocích a oni říkali, že nás to nikdy nenapadlo, že stromek přinesl JEžíše, a že ho teda nemůžeme vyhazovat. Já nevím, proč já to musím mít všechno tak komplikované. Ani kámošky nemusely dětem vysvětlovat, proč se stromek po Vánocích vyhazuje. Jen Mája prostě trvala na svém, že dárky od Ježíška se přece nemohou vyhodit, že jí je přinesl, protože byla hodná a že stromečke od Ježíška byl taky, tak musí zůstat doma. Chjo.

Jiank u nás dnes pohoda, byly jsme venku chvilku dopoledne i odpoledne, svítilo sluníčko, ale fouká bouhužel studenej... takže se dlouho být venku ¨nedalo, ale aspoň na chvilkové provětrání to bylo. Dnes jsme už vyzdobila byt jarně, takže už aby tu bylo :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme zpet z chalupy a bylo to perfektni ...fakt nam vyslo super pocasi :dizzy_face: ...vcera jak bylo lehce nad nulou, tak se dalo pracovat se snehem a dnes jak bylo pod nulou, tak nastesti k tomu svitilo slunickou a nefoukalo, takze jsme mohli dal radit na snehu. :sunglasses:
..jen jsme jeli teda po obede domu a mysleli jsme ze si risa schrupne a on za tu celou hodinu a 3/4 ani nezyvnul ...takze dneska nespal a ted teda uz radek uspava ..ale pres chuvicku slysim, jak si tam risa neco brebenti. ..tak jsem zvedava, kdy zabere. :confused:

kristi, jejej. ...tak to si teda honza asi uzil co ..tu cestu zpatky domu :confused: :sweat_smile: ...to risa nesnasi spinavy ruce, na to je teda haklivej extra. ..obleceni nastesti neresi. ...taky jeste aby resil, kdyz je to maly prasatko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Miso, takze uz drandite ve vasem novem autiku..? :confused: :dizzy_face: :wink: :sunglasses:
7. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Míšo, tak to je fajn, že jsou za všechno náhrady. A cenově vychází stejně nebo to je dražší ? Já měla kdysi nějakou dobu dietu podobnou té bezlepkové, a to teda byl masakr. Kila letěla dolů, což jsem vůbec nepotřebovala a já umírala hladem a chutí na všechno zakázané. No děs. Ještěže to bylo jen na půl roku, jinak teda nevím.
7. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Renčo, tak to jo. Ale tak proč nemít stromeček déle než je obvyklé, že. Nám kdyby už tak neklesnul, tak ho taky ještě nechávám. Klárka ho měla ráda a líbil se jí, tak co, že. Naštěstí s likvidací nebyl problém, sama ho ještě pomohla Peťovi vyhodit oknem ven a pak odnést k popelnicím.
7. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jsem dneska i včera večer žehlila a žehlila a už mám konečně zase prázdný koš :slight_smile: fuj, tak zase na chvíli klid :slight_smile:

Zítra máme volný den, za to v úterý máme odpo karneval. Vyšlo to na mou službu v herničce, tož to bude masakr. Je přihlášených docela dost dětí, takže to bude celkem náročné. Než pak uklidíme, tak dojdeme domů dost pozdě. Ale tak snad se to povede a prcci budou spokojení.
7. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj krásný večer :slight_smile:

koukám jak si užíváte a neužíváte a hlavně jukám zda těhulíte , bzunda s adelinkou jsou dvě žhavé favoritky moc držím palečky. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky jen probíhám děti spí a taťka se koupe, děkuji za podporu, dnes mi je lépe, jsem ráda, že to vyšlo na víkend, pže taťka s babi si každej vzali jednoho a já se opravdu mohla vyležet, taťka mi nosil jen Vládíka na kojo, jinak jsem spala, takže dnes už teplota jen kolem 37,5 takže pohoda, bolí mě hlava jako po flámu, ale co se dá dělat zítra zase bude líp... ještě že to nevyšlo na zítřek taťka jde do služby a to bych fakt nedala...zítra budu snad už normal zase fungovat...

jen mě mrzí, že zase dlouho nepujdem na cvíčo, znovu to riskovat nebudu, vím že nesnesu bacily cizích dětí a v chřipkovým období vždycky tak dopadnu, na podzim jsem byla v baby kavárně na kafču a taky jsem to pak odstonala...pozoruju to na sobě už 10 let, vždycky v říjnu chodíme k neteři na narozeniny a od nich jsem vždycky taky nemocná, už od toho co byla mimino... njn, nedá se nic dělat...Vládík už byl taky dnes bez teplot...

jdu vás dočíst a pak chrupat, dobrou noc
7. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.