• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
dobre ranko
jsem prvni... :grinning:
9. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
první
tak jsem vás drobek dočetla já jsem taky celej víkend proležela(teda na půl ono se moc nedá když se musí vařit). Naštěstí jsem neměla tak vysokou teplotu jako Janička.Na hory bych taky ráda jela ,ale jenom se podívat ,protože lyžovat už nejspíš neumím, naposledy před 10 lety.

pojištovnu máme taky českou ale nehodu jsme zatím neměli tak nemůžu srovnávat s jinýma pojištovnama.

Luci to by ti měli dát taky novou smlouvu i s těma dodatkama to co mají ostatní
9. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasny den :wink:
Luci-uzij si Tatry a lyzovacku.Teda doufam ze budes lyzovat :wink: Hele a vis ze s tema bonusama mas pravdu?Jak jsme tam byli ze chceme prestoupit jinam tak nam nasla tolik bonusu a bodu na ktery nas nikdo neupozornil ze uz mame :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Dnes jsem se jeste od rana nezastavila :confused: pREVLEKLA JSEM POSTELE,povesila jednu varku,uklidila,vysala,sundala pradlo atd.....
Ondraskovi jsem dala povleceni s Telleblbis tak si sel dobrovolne lehnout-ale i kdyby neusnul tak at si alesppon odpocite smudlinek :wink: Stepa ma zirafy :slight_smile: :wink:
9. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
V pul jedne jedu pro Stepu do skolky a od 13,15 ma lidusku zpivani :wink:
No a taky se dnes dozvime ortel co Zdenda s tema papirama :slight_smile: :wink: :confused: konecne po 3 mes. :cry: :confounded:
9. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
je anicko kde jsi koupila teletabis?petan na tom porad docela ujizdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Tak Ondrasek v tom svem Tinky povleceni usnul-milacek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jsem na CT1 koukla na Donutila a za chvilku valim pro Stepu :slight_smile: :wink:
9. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
Adel-to mi koupila tenkrat kamoska v Praze v sekaci-jeste za Stepanka.Je to po nem :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky,

Ani, to víš že budu lyžovat, už se na to těším, jsem dva roky nebyla :slight_smile: A Ondrula bude taky tak jsem na to zvědavá

Tak se tu mějte, já jsem od rána taky v jednom kole.
9. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Koukam než ja to tady napíšu tak me Adelinka předběhla
9. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Ahoj holky :wink: My jsme teď s holkama dorazily z města, byly jsme koupit nový sandálky na doma. Myslela jsem, že nám je paní bude muset objednat, ale měla tam ještě krabici z léta a našla nám dvoje Barteky v naší velikosti, stejný, akorát jiná barva, takže super :dizzy_face: původně stály 850,- jedny, teď je měla za 650,- a nám dala dvojčecí slevu oboje za 1000,- :dizzy_face: počítala jsem s daleko větší sumou, tak mám radost :slight_smile:

Luco, to je fajn, že jedete na hory! Aspoň si po těch státnicích pořádně provětráš hlavu :wink:

Ani, ať dobře dopadnete se Zdendovýma papírama, konečně aspoň budete vědět, na čem jste :wink:

Adel, pohovka super! Taky by se mi líbilo něco takovýho, ale my musíme mít rozkládací kvůli návštěvám. Ale barvičku budem kupovat podobnou :wink:
9. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Adel, tak třeba ti v pátek MS nedorazí a ještě mě předběhneš! Držím palce, ať to vyjde! :wink:

Míšo, super, že už je autí tvoje! To se bude jezdit :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
:slight_smile: Tak holky-ja zitra na gyndu nejdu pac jsem to asi dostala-zacinam spinit :slight_smile: :wink: :slight_smile:
A uz vime co a jak s papirama :unamused: Takze na pul roku a 15000kc :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Me picne fakt-no ale na pulce muze zazadat tak to uz je tak uvidime :wink: :slight_smile: :slight_smile: :confused: :confused:
Kristi-ty vado ale i tak je to pekna palka teda-ale hlavne ze jsou kvalitni a jste spokojeny :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Miso-jj super auticko je krasny i Zdenda ho tak ohodnotil :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, prosím tě, jestli tu ještě dneska nakoukneš (nebo zítra), nedávala jsi tu náhodou recept na krémovou česnekačku ?
9. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
My měly dneska odpo službu a hlavně dětský karneval. No to byl masakr. Těch prcků, co tam bylo :confused: ale kupodivu vše proběhlo v pořádku, žádné rvačky ani křik. Akorát na začátku tam jedna holčička od jedné ze služebních mamin docela tyranizovala děti, tak furt řvala, jak vždycky dostala na prdel :rolling_eyes: chudák malá, neřekla bych, že špatná je ona, ale podle její afektované maminky bych hledala chybu spíše u ní. Mno, ale s tím člověk moc nenadělá :unamused:
9. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ani, to je pech s těmi papíry :unamused: to je fakt hned, ano člověk kolikrát neví jak. Akorát teda ty, co by si to fakt zasloužili, tak se z toho vždycky dostanou a platí pak ty malé ryby :unamused: ale oni ty papíry většinou po těch třech měsících vrací.
9. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahojky
u nas se dneska uz konecne spinka... :grinning:
dnes narocny den :grinning:
jake auto ma misa...ja nic nevidela :frowning2:

aji..no vidis jak to zvladas..no ja taky nejsem idealni matka :frowning2: ac bych chtela

bzun..myslim ze to dostanu tak budes prvni...nebo treba stejne :grinning: dekuji za pochvalu sedajdy
9. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
No jo, Adel, ale ty nejsi taková afektovaná slepice jako ona, víš ? Já taky netvrdím, že jsem naprosto úžasná a stoprocentní matka, ale tahle má chování, to je děs. opravdu se nedivím, že jí ta holčička přerůstá přes hlavu a je taková zlá na ostatní děti.

Jinak na ten tvůj pátek jsem zvědavá :dizzy_face: držím pěsti :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
jo ja taky jsem zvedava jak to dopadne :grinning:
jsem zrovna vyhrala fotak na mmb mam takovou radost :grinning:
9. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ale ty jsi šikula :slight_smile: a jaký ?
9. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
prvni :grinning:
10. únor 2010 v 00:53  • Odpověz
to aby me nekdo nepredbehl, jako perlorodku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:

...tak jsem pred pul hodkou dorazila z prace :sweat_smile: ..a to jsem tam dnes byla od 4 :confused: :rolling_eyes: ...se mi to nejak nakupilo a kdyz uz jsem chtela cca v pul jedenacte odchazet, tak jsem si vsimla papiru, ze chtej dohledat dobu zamestnani jeste dva davni zamestnanci a aby to nebylo tak jednoduchy, tak jeden z nich byl pan cerny a stara papirova kartoteka byla u pismena "č" rozhazena :unamused: ..a to tak ze koncila po cernou a cernej uz nebyl. :angry: :confounded: ..jsem myslela ze me trefi slak ..ale nevzdala jsem to a nastesti jsem ho pak nasla nekde mezi "f" a "e" ....ale dalo to zabrat.
...jinak dnes jsem mela teda total prepracovano, protoze krom odpoledniho zaprahu jsem jsem jela i dopol se sefikem a i s risou na povidani s dalsima ucetnima z majetkove propojenejch firem (risa byl zlatej a asi tu 3/4 hodku povidani byl v klidu a hral si na stole s autickem :dizzy_face: ), ....abychom se domluvili na jednotnym programu. ...a prave ze jsem si pak odpol stahla ten novej vybranej programek v demoverzi a koukla na nej, takze to mi taky minimalne tu hodku zabralo. ...a teda bude to teda sranda se ucit samovyukou. ...protoze to vypada, ze od patku budu prebirat jednu firmu a prave v tomhle programku se uctuje, takze se s tim musim co nejdriv zkamaradit. ..ale teda dnes v ty demoverzi mi to prislo nejaky strasne zmateny. :confused: :rolling_eyes: ...tak snad az to zacnu brzo chapat, ....a bude lepsi nes pri prvnim prozkoumavani..?

Ani, teeeeda, tak to je palka ta pokuta :fearful: :frowning2: ...ale aspon, ze uz bude Zdenda moct o ten ridicak pozadat. ...a snad nebudou delat opeltacky a tu pulku trestu zrusej aby mohl zase jezdit.

kristi, jeee, tak to si mela hezkej ulovek se sandalkama. :dizzy_face: ..tak aspon ze existuje neco jako dvojceci sleva. :wink: :dizzy_face: :sunglasses:

no nic, jdu spat. ...jsem nejaka grogy a to zitra mame plavco a pak jeste pujdu na zapis predat papiry co jsme minulou stredu dostali. ..tak jsem zvedava, jestli uz reditelka bude mit nejaky blizsi info, jestli budou brat listopadovy deti a nebo ne. :confused:
10. únor 2010 v 01:10  • Odpověz
ahojky holky,

tak jsem jak prejeta parnim valcem a to byl budicek ve 3/4 na 8. :rolling_eyes: ..nechapu jak se nektere muzete kazdodenne nekolikrat za noc zvedat k detem. :fearful: ..ja jsem vyrizena po jedne nedospane noci. :pensive: ...tak to nevim, jestli bych zvladla druhy kdyz zlatej risa spi celou noc a ja jsem si taaaaaaaak zvykla. :sunglasses: :sweat_smile:
10. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
dobre ranko...
aji..tento..no uz doma jeden mame ale petr porad ze on chce taky fotit a tak jsem mu dam ten co me koupi a ja jsem si vyhrala tento http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4828168
10. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
AHojky holky zas po delší pauze jdu pozdravit.Tak nějak u nás vše při starém.Sem tam nějaké erupce a problémy ale jinak to tak nějak jde...musí.Malá je zlato ikdyž taky má své dny a Patriček to je prostě lump.Asi to jiný nebude.Tak nějak mě ta zima už leze na mozek :unamused: Nic mě nebaví a navíc se objevují zase staré noční můry.Ach jo.Já asi nebudu mít nikdy klid. :angry:

No jinak až budu mít víc čásku tak vás dočtu.Doufám že se máte všechny dobře.Pracující jsou snad v práci spokojeny,kojícím snad pěkně rostou děti a těm ostatním se snad taky daří. :sweat_smile: :wink:
10. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasny den :wink:
Tak ja sjem nakonec na te gynde byla pze jsem tam volala a dr.rikal ze kdyz jen spinim tak to zvladnem aby jsem se nemusela preobjednavat :slight_smile: :wink: Vse Ok za 14 dni volat na vysledky cyto :slight_smile: :wink:
Stepa je doma ma srajdu a tak tu prudi oba dva-jsem nejaka kantare :confounded: :confounded: :confounded:
10. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
Adel-jj fotak je super-my mame jen jeden to nam staci :wink: :wink:
Peti-u nas taky kluci lumpaci nic si z toho nedelej :wink: :wink:
Hani-tak u nas budicek v 6hod a celou noc dnes strasil-jenom me to utvrdilo ze proste pres den spat chodit nebude-hajzlin malej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Uz se tesim na sobotu asi pojedeme lyzovat a v nedeli je u nas Masopust,tak Vas zvu-teda asi ghlavne prazandy ty to amji kousek.Ale klido muzou i holky z dalavy-prespat je kde :wink: :wink: :wink:
10. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Adel, pěkný úlovek se ti povedl :wink: tak doufám, že pak ukážeš nějaké fotky :wink:
10. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Hani, teda, tak dlouho v práci :confused: to bych byla taky ráno jak pytlem praštěná. Nový prográmek určo brzy pochopíš. Není někdo, kdo by ti to mohl nějak v rychlosti vysvětlit ? Nebo na nějakém účetním případě ukázal ? To by ses pak rychleji zajela a nemusela se s tím trápit sama.
10. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
U nás byla dneska noc nic moc, včera taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: malé se prořezávají obě dolní 5, takže si chuděrka užívá :frowning2: už ať jsou ty potvory venku. Pak už jen ty horní a je na nějaký čas klid :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jeee, Ani, masopust :slight_smile: škoda, že jsme teď bez auta :unamused:
10. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.