• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky ježiši jsem pako, jsem to přečetla a už nevím co jsem chtělaq, tak ještě jednou
10. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jee, Jani, hezké foto :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
dneska je nějaký raráškový den, JAnina řádí jak černá ruka , babina na ni od rána ječí a mě taky nechce poslechnou, nechci jí řezat, ale zasloužila by si pár na zadek a mě se zase vrátila zpět bolest hlavy, a teplota okolo 37,5 asi tím včerejším výletem na domek.....
ale mám lednici a pračku na domečku, tak jsem se do té pračky zamilovala, že se těším, až budu prát:grinning:... taky se těším až si poskládáme zahradní houpajdu(tu co má Anička), myslím, že kvuli Janině jí budeme mít v obýváku, než se tam definitivně nastěhujem:grinning:....

ted se mi podařilo nesmírně rychle se objednat na ostříhání, paní měla volno ještě dnešní odpoledne, takže v 18,00 už budu snad nakrátko... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...už se těším, mám to hrozný, suchý, Vladik mi za to tahá a ještě mi hrozně padaj, mám to furt smotaný do drdolu a pak to ani nemužu rozčesat...fuj mám to jak konopí pro instalatéry, takže jsou dolu vlasy jedny hnusný....

Janina dnes perlila... pořád se ptá na ježíška a mikuláše a vždycky jí odpovíme, že přijdou až za rok(ona v tom čase nemá ještě vubec představu) a tak dneska mi povídá..mami,mikuláš a ježíšek přijdou...oni šli za roh :grinning: :grinning: :grinning: si popletla rok s rohem... moje pipka malá:grinning:

jj, chtěli jsme jet taky do Rozstání na víkend na masopust, ale s mým penicilínkem asi nepojedem....raději budu v teple... ale mrzím mě to...
10. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
konečně tam mám oba prcky i když byla to fuška, když zaberu 95% obrázku já :sunglasses:
10. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky :wink: u nás už zase chumelí, tak nám stačila dopolední vycházka a teď holky před telkou cvičí s Míšou :sunglasses:

Jani, super hlášky s Ježíškem a Mikulášem :grinning: a už se těším na tvůj nový střih, musíš pak hodit foto! :wink:

My jsme šly dneska okolo školky, děti si hrály na zahradě a holky hned, že chtějí jít za něma. Tak jsem jim vysvětlila, že až budou větší, tak tam budou taky chodit, budou tam s dětma a maminka půjde do práce. Tak o tom pořád vykládaly, jak si tam budou hrát, vypadalo to, že se těší. Ale jak jsme šly zpátky, tak Anička mně najednou u školky chytla za ruku a začla plakat, že do školky nechce, že maminka nikam nepůjde, a ať jde do školky Liduška. A Liduška že jo, že tam půjde bez maminky i bez Aničky :sweat_smile: Aničku jsem musela utěšovat celou cestu domů, mamánka mýho maličkýho :fearful: doufám, že do podzima to nějak půjde, posledně byly s Liduškou u sousedky a Anička byla za 10 minut zpátky s brekem, Liduška tam zůstala sama a vůbec jí to nevadilo. Jsou každá úplně jiná v tomhle.
10. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Hani, teda takhle dlouho v práci, to seš borka :wink: snad program brzo zvládneš a ulehčí ti práci! :wink:

Aničko, to je pálka teda ta pokuta! :astonished: aspoň aby Zdendovi vrátili už ty papíry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajo, ať vám zoubky brzo vylezou a máte pokoj. Holkám ty stoličky lezou teď nějak v poho, ani se v noci nebudí, už se prodírají poslední nahoře.
10. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Adel, u mně už to večer vypadalo, že tu do rána bude mrcha, a zas nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: by mě zajímalo, která z nás bude první těhule :sweat_smile:
10. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Tak já si tady kecám sama se sebou a Anička si zatím pochutnala na Imazolu :confounded: přišla celá zapatlaná kolem pusy a na jazyku, dala si stoličku ke komodě a vybufetila košík s mastičkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
ahojky holky zkusím dát nějaký foto ale asi mám moc velký fotky tak uvdiím jak se mi to povede.
10. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
tak bohužel to nejde a zmenšit je to neumím tak kdo máte facebook tak mrkněte tam tam to vložit šlo. :wink:
10. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Jani, na nový sestřih jsem zvědavá :dizzy_face: hoď pak foto.

Klára zase furt dokola čučí na Noddyho Veselé Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí se neptá, kdy budou, ale už mi to leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě pár dní a letí Noddynek z okna :rolling_eyes:
10. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Kris, Adel, ať v pátek nehlásíte // obě dvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by bylo super :slight_smile:
10. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Blé, že ty děti mají tak rády všechny ty krémy. Jsem zkoušela Niveu, co užírá Klára a je to teda hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak aspoň bude Anička dobře promazaná a bude hezky kakat :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Peti, škoda, že fotky nešly zmenšit :unamused: docela jsem zvědavá, jak Gábinka povyrostla :wink:

Aji, u nás zas pořád frčí prasátko Peppa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jsi teda dobrá, ochutnávat Niveu:grinning: Anička kaká až moc hezky, někdy i čtyřikrát denně :grinning:

S těma čárkama tomu moc naději nedávám, takže asi Adel bude první, tipuju :wink: ale už by mrcha teda mohla dorazit, už mě to čekání nebaví a taky už bych začla nový kolo snažení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Ajo, :grinning: ..to ses teda borkyne ochutnat niveu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...tak kdyby ochutnal risa cokosku, tak tu zkusim taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: ..ale zkusit ochutnat krem, to by me ani ve snu nenapadlo. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

kristi, tak risa je neco mezi liduskou a anickou :wink: vidim, ze si zacina taky zpoustu veci domyslet, a zacina se bat. ..treba kdyz mi nechtel odejit z obchodu, tak nejakej pan k nemu natahl ruku a ze at jde teda s nim, tak to se ke mne hned pritulil. ..tak jsem mu rikala, ze jinak nesmi mluvit s cizimi lidmi ...tak kdyz jsme sli pak po chodniku domu a kolem sel nejakej pan se psem, tak hned koukal kde jsem a stoupnul si stranou a rikal pá (jako pan) ...ze k nemu nesmi. :sweat_smile: ...si ty deti ale vylozej pekne po svym co jim reknem. :wink:

jani & peti, jsem koukala na fotecky na fb a krasny. ...deticky vam rostou jako z vody. :dizzy_face: ...a jani baracek se ti teda krasne zabydluje. :wink:

ani :grinning: :grinning: ..no me by omylo mit budicek v sest. ...to bych v pojmenovani risi byla jeste ostrejsi. :grinning: :grinning: :grinning: ...to by si sel proste hrat sam a ja bych jeste chrupala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jsem teda byla ve skolce odevzdat papiry a budem vedet 17.3. jestli nas vezmou nebo ne. :confused: ...mozna o nejakej den driv by mohli dat vedet mailem. :slight_smile: ..jen teda skoda ...reditelka jde od srpna do duchodu ..a to byla prijemna :frowning2: ..tak snad ji tam nahradi taky nekdo milej...? :confused: :slight_smile:
..a dnes teda byl risa nejakej protivnej :rolling_eyes: ..dokonce i na plavcu :fearful: :unamused: ...takze si sel lehnout dneska po plavcu a ted spinka. ..teda usnul az pred pul patou, tak to jsem zvedava kdy zalehne vecer.? :confused: :pensive:
10. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
tak risa jeste spi, to tu bude asi strasit az do pulnoci :rolling_eyes:
10. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Hani-no a to jeste nespi :wink: Ted jsou nalozeny jak okurky ve vane a pak pomazou.Teda asi spis Ondra-jestli jeste bude jist-ale uz tu neco pojedl tak pochybuju :wink:
Se Stepou budeme delat ukoly pro predskolaky uz se na to tesi od vcera a ja docela taky :wink: :wink: Taky jsem mu pres MMB sehnala kostym Supermana nafukovaci tak az Ondra vytuhne coz bude za chvilku tak ho vyzkousime-uz mame baterky koupene.No a dnes mu prisli lyze co jsem mu koupila taky pres MMb tak jsem hned jeli na kopec za barak lyzovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uz se tesim na sobotu a nebo pondeli :wink:
10. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Jai-jsem se pobavila pry konopi od instalatera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsem taky jak bratr vetru ale nechavam to odrust-urcite hod fotecku :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Kristi-Anicka sikula ze si najde pochoutku :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a to jsem Vam nenapsala co udelal Ondras na horach -stal mezi futrama a prisla k nemu kamoska a predklonila se a zacala tak co ty milacku ty jsi krasnej-no a Ondra se nadech a flusnul ji do ksichtu :confused: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Ted se naucil strasne plivat-jsem z nej hotova a jeste treba rekne tete-teto koukej a plivne si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: To ho naucil malej Milda a jeho Maxik :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
tak v rychlosti jsem to prolítla a jen poznamenám....Kris a Adel pokud tak moc stojíte o mrchu tak já se s váma ráda podělím.Já s ní bojuju už 8dní a už mi to leze krkem. :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem dnes volala dr tak tam jdu v ut na kontrolu jestli se to tělísko nějak nepohnulo jinam.Ale bylo mi řečeno že je to normální.Že to kolikrát trvá i půl roku,prostě se to musí s tim vším srovnat. :confounded: No nevím nosit vložky půl roku to mě asi jebne :confounded: :grinning:
10. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Aničko s pliváním si nic nedělej to je u nás taky.Hlavně když dorazí kluci od bráchy to začne plivat a házet s hračkama.Supr.Včera plival do misky po křupkách a pak si ji dával na hlavu.Tyhle nápady já nechápu :unamused:
10. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Me zase plive do solne lampy-teda nekdy ne ze by to bylo pravidlem :wink: :slight_smile: Jj,vsechno okoukaj no :frowning2: :slight_smile: ale je s nima i dost sranda-dnes jsem byla na te gynde a mela jsem Ondru sebou a koukal jak me dr.vysetruje a porad mi doma koukal a sahal mezi nohy a povida-boli mami jo jo?Boli? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nas uz se spinka tak je klidek :wink: :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoooj

holky, nestíhám :unamused: dnes jsme teda z práce sorazila už v půl 1, ale kluci šli spát, já poklidila a pak jsme s Petrem jeli přehlásit obě auta, pekáč na toho kupce a moje na mě :grinning: :grinning: s Danem byla tchýně a teda musím jí dnes mega pochválit, pže když jsme přijeli, tak byli venku, Daník krásně oblečený, do všeho, co má mít a úplně v pohodě byl :wink:
No jinak je to prostě tenhle týden, co jsem v práci do půl 3 hoňka, pže dojedu domů, dám cígo a kafe a valím s Danem ven, petr jde chrápat a když přijdu z venku musím jim něco navařit na druhý den, pohrát s Daníkem, pak koupat...a Daník nějak ponocuje, takže když já jdu v půl 10 do pelechu s knížkou, on ještě čučí :confounded:

Adelko, mám krátkou oktávku, už tu novější masku........vaše sedačka je naprostá bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je fakt krásná na pohled, jak se na ní sedí??????????

Jinak jsem holky nadšená, autí je super, sice teda na závodění to není :sweat_smile: je to spíš auto pro ženskou, klidná, plynulá jízda :grinning: :grinning: a to není nic pro mne :grinning: :grinning: a je dosti žíznivá, jsem zvědavá, na jakou spotřebu se dostanu, zatím 7,3 což teda není zrovna málo :confounded: no jinka výhled ze zadního okna je na prd a má šíleně vysoký zadek, takže jsem zdavá na parking, až za mnou bude auto....

Ani, Dan mi taky poslední dobou plival, ale já to teda vyřešila tak, že ho beru k vaně, pustím studenou a šplouchnu mu na obličej, pže tohle se mi teda fakt nelíbí, zvlášť když to dělá shválně na truc :angry: na zadek mu za to nedávám...poslední dobou mu vlastně skoro vůbec nedávám :sweat_smile: buď se s ním dá domluvit nebo dostane jiný trest, ale ne fyzický!!!!!

Jinak teda musím pochválit ještě manžela, pže je vážně super, Daník se za ty dva týdny naučil tak skvěle baštit, říká si krásně na záchod, už rozlišuje bobek a čůrání a dnes mi hlásili, že se Daník po bobku utírá sám :confused: !!!!Dnes na mě D.vybalil básničku--měla babka, 4 jabka.. :confused: :confused: takže fakt koukám, že ta práce jednak prospěla mě a druhak i Danovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aji, česnečka byla, že na másle orestuješ 2 stroužky rozkrojenýho česneku, přidáš další kus másla a orestuješ na kostky dost brambor, restuješ 5 min.zaleješ kuř.vývarem - já dala litr a 12% smetanu píšou půl litru vývaru a půl litru mlíka, vaříš do změknutí a pak rozmixuješ....

Jo a už vím, co je ten Montessori :dizzy_face: :dizzy_face: čtu knihu od Jordánové..Tvoje dítě, jako šance pr Tebe(je to kinezioložka) a pěkně se to čte, dost věcí jsem si uvědomila a podle toho se te%d řídím...to souvidí, jak psala Aja s tou afektovnou maminkou..vždy jak je dítě podrážděné, agresivní, vybočuje, tak je prostě problém v rodičích :pensive:

Tak holky letím, kluci koupou pápá
10. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Taaak, malá opice už spinká :dizzy_face: jupí, večer jen pro mě :dizzy_face:

Byla tady kámoška s malou, tak holky řádily, převrátily obývák vzhůru nohama, popraly se o hračky, opusinkovaly a tak pořád dokola :slight_smile: chtěla bych dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Mno, s tou Niveou...jsem chtěla zkusit, co té malé na tom tak chutná :grinning: jestli náhodou ve svých 2letech není chytřejší než já :grinning: není :grinning: radši si ji budu dál mazat jen na obličej :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ha ha, Ani, že by z malého rostl další pan gynekolog :grinning: :grinning: :grinning: jak to zvládnul s tebou u dr ? Nezlobil ? Jsem si říkala, jestli když bych vzala Kláru sebou k nějakému dr, jestli mu to tam nezboří :unamused:
10. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Míšo, díky za recept. Chtěla bych jí vyzkoušet. Dneska jsem nakonec dělala čočkovou polévku z červené čočky, tak česnekačku nechám na víkend. Snad se povede.

Ta knížka může být dobrá. Někde jsem četla, že ji hodně chválili. Taky si ji zkusím sehnat a přečíst. Chystám se i na Respektovat a být respektován. Taky moc chválená a hodnocená knížka. Tak jsem zvědavá.
Jinak si myslím, většinou je opravdu dítě odrazem rodiče. Takže to, že jí ta malá přerůstá přes hlavu, si určitě z větší míry zavinila sama. Především chováním. To byste musely zažít, ona během jedné minuty jí dokáže nechutně afektovaným hlasem říct, jak je úúúúúúúžasná a šikovná a v druhé minutě jí zmlátí. No co si pak chudák dítě má myslet ??? Navíc od ní hodně očekává na to, že je to teprve 3leté dítě. Tak si myslím, že ji tím i docela přetěžuje. No a k tomu všemu je těhotná, takže chudák druhé dítě :unamused:
10. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
A dneska večer odmítám cokoliv dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen něco málo na véču a pak se nezvednu ze sedačky :grinning:
10. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Teda to s tím pliváním vám nezávidím. Snad to Klára taky někde neodkouká a nezačne dělat :rolling_eyes: oni jsou teď jak opice, co dělá jeden, musí hned začít dělat druhý.
10. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
prvniiii :grinning:
11. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
ahojky
u nas noc dobra..
pocasi desne..ted napadlo zase snihu a strasny vetr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso..dekuji za pochvalu...ja myslela ze chces jine brm brm :grinning:

aji..no vypada ze to dostanu...ale testila bych stejne aj v nedelu..mozna pozdej..me se to u petana ukazalo az v 6t
11. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.