• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky :wink:
Ja zase od rana litam jak hadr na holi :frowning2: Ondra vstaval v 5.19hod takze dnes asi pomaze spat at se mu chce a nebo ne :confused: :sweat_smile: A s nim i Stepa a ja :grinning: :grinning: :grinning: Dnes me nejak bolej nohy hodne teda-vubec nevim z ceho :unamused: :frowning2:
11. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj holky :wink:

malej mi pustil počítač tak jsem se na vás šla podívat nějak nestíhám s úklidem a to mám ještě vařit

musím něco rychlího jinak budu mít byt vzhůru nohama :grinning: dneska má zase ten svůj den :wink:

já taky řeším vše domluvou a když hází hračky tak mu nejdříve domluvím a když to dělá znova tak mu hračku seberu

zatím se mějte a at vas děti nezlobí
11. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahojky třetí:grinning:

u nás noc OK, večer mě děsně bolela hlava a tak jsem vytuhla v 20h , děti ještě ani nespaly, v 23 mě vzbudil Vládík, že chce jíst, koukám že jsme bez taťky, ten šel spát do obýváku, pže se mu děti roztáhly po posteli a usnuli, ale ráno říkal, že se krásně vyspal, nikdo tam nebrečel že má hlad co 2h a nikdo mu tam nelamentoval co 2h že tak nenajezený děcko ještě neviděl :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Jinak foto nehodím, slečna byla milá a šikovná, nemužu říct, že když jsem odcházela z kadeřka, že jsem nevypadala dobře, měla jsem to pěkně vyfoukaný, jako super, ale doma jsem si na ty vyfoukaný vlasy hodila mokrej hadr na hlavu jak mě bolela... jen mě trochu zklamala, chtěla jsem to prostě na krátko a ona mě nechtěla na krátko ostříhat, takže mám prakticky učes pořád stejnej, jen mi ostříhala ty suchý hnusný konce a trochu to oživila...no chtěla jsem větší zmenu, ale slečna se bála, takže příště jiný kadeřko, kde se toho nebojí.... :wink: já nevím mám kamošky samý inženýrky, právničky, magistry a filozovky a ani jednu kadeřnici. :angry: :angry: :angry: .... a tak nějak pořád nemužu najít kadeřnictví, kde bych prostě vylezla a řekla wow....to je ono....

Janina zase včera perlila, ale to má babička za to že jí pořád sekýruje, tak jako nikdy nevěřila a neduvěřovala mě tak neduvěřuje ani Janině.. pořád jí popohání, 100x za 10 minut jí řekne vem si papuče, jdi se vyčura, podle mě to dítě není blbý ono ví snad samo, jestli se mu chce čurat nebo ne, nebude to dělat na povel... no a tak JAnina babičce povídá... babi se bojím... a babička říká:... čeho se bojíš, vždyť jsme s mamkou doma... a JAnina jí říká... tebe, ty mě babi pořád strašíš... no musím říct, že babičku to pěkně nasralo, ale co muže malýmu děcku, že... prostě je upřimná a servítky si nebere....
11. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky!!

Jani, pěkná fotka!!!

Adél, čučavá sedačka, ta se mi líííbíííí :slight_smile:

A už zas nevím, na co jsem chtěla reagovat, je toho tolik... :frowning2:
11. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Holky, chtěla bych vědět, co si o tomhle myslíte:

V úterý ráno se Maruška probudila s usedavým pláčem.... a v polospánku říkala: Všichni umírajíííííí. A plakala a plakala.
Já jsem ji hladila a říkala, neboj beruško, něco se Ti jenom zdálo.
Ona se vzbudila, plakala, posadila se na postel, začala mě hladit po tváři, dívala se mi do oči a říkala: Maminko, ty nemocná, umřeš.
Já jsem zůstala jak opařená a řekla jsem jí, že to byl jenom ošklivý sen, že maminka je zdravá a je tady s ní a ona zas na to: Ne, ty nejsi zdravá, jsi nemocná, umřeš. A zase se rozplakala. Pořád se tulila a hladila mě.
Jak se trochu uklidnila, tak jsem jí vyptával, že když jsem teda nemocná, tak co mě bolí. A ona mi řekla, že mě nic nebolí, ale že jsem nemocná.
Nic jiného jsem z ní nedostala. Ale pořád se ke mě teď tulí a pusinkuje mě, chce mě držet za ruku, prostě je to větší přítulníček, než kdy dřív.

Pořád na to musím myslet. Včera se vzbudila zase s pláčem a jen se tulila a ptala se, jestli jsem s ní.

Kolegyně práci mi na to řekli, a´t si zajdu na nějaké vyšetření, že třeba vidí nějaké čakry nebo něco takového, že třeba může nějak cítit, že něco se mnou není v pořádku. Já ale žádné problémy nemám, jen jsem pořád unavená, ale kvůli tomu jsem lítala po doktorech zhruba před rokem a nic mi nenašli, takže si to vysvětluju tím, že pořád kojím. Prostě mi to přijde takové nějaké ujeté. Přece nebudu lítat po doktorech jen proto, že mi dvouletá dcerka řekla, že jsem nemocná.

Musím ještě dodat, že nikdy nikdo se s ní o souvislostech nemoc - umírání nebavil. Vžďyt ona přece ani neví, co je to umřít, nikdy jí to nikdo nevysvětloval, nemá důvod plakat i kdyby to někde slyšela. Já fakt nevím, jak se k tomu mám postavit. Ptala jsem se Patrika, jestli nemohla něco někde slyšet, není si ničeho vědom, naši jen říkali, že se před ní bavili o té tragédii mého spolužáka, jak matka vyhodila dcerku a sama skočila a že obě umřely - říkali to totiž naší babičce a Maru byla u toho, ale kreslila si a dělala, že to nevnímá. Ale slovo nemoc tam nezaznělo.

Co si o tom myslíte vy?
11. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
Renco :confused: :confused: :confused: Chudak Maruska.No ale ja si osobne myslim ze deti i kdyz delaji ze neslysi tak moc dobre slysi.Uz jsem se o tom mockrat presvedcila :unamused: :confounded: :wink: :wink: a ona je abnormalne vnimava-takze bych se pred ni vubec o takovych vecech nebavila.Neumim si treba predstavit ze by tohle udelal Ondra-vubec takhle vyspelej neni teda :confused: :rolling_eyes: .
Vysetrit se muzes nechat takjako tak o nic nejde-spis pro klid duse :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
jej Renčo, to bych taky nevěděla jak zareagovat :fearful: :zipper_mouth: ....jj, Janina taky není tak vyspělá, chápe že když je někdo nemocný tak ho něco bolí, ale že by spojovala nemoc a smrt taky ne...navíc ani neví nic o smrti... na mrtví mouchy mezi oknem na chaloupce volá...haloo muchy spinkáte, vstávejte, co vám je... :sweat_smile:

vím že tady je diskuze jestli vidí děti duchy, ale já jsem posera tak jsem si jí nikdy nečetla... tohoto se trochu bojím, snažím svuj mozek přesvědčit, že nic takového neexistuje, ale vím že existuje, po tom co mi vě městě řekla cikánka, že mám potrat hodit za hlavu, že budu za chvíli těhotná a před tím se mě zeptala jen kolik je hodin, nic víc, tak mám z toho husí kuži
11. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
jo jsem se chtěla Adezeptat kde soutěžila, že vyhrála foťák
11. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Holky, mě z toho právě mrazí..... jako to, že mám občas pocit, že není Maruška moje dcera ale naopak já její, jsem vám už kdysi psala.... ale říkám si, že musím uvažovat racionálně, že je to všechno blbost, ale ona mě prostě tak překvapuje tím, jak se chová a co říká, že jen koukám..... Asi si o mě budete myslet, že jsem blázen, ale prostě se ji nějak snažím vnímat a respektovat. Ještě mi před chvíli jeden kolega říikal, že se mám mrknout na internet na "indigové děti"..... jen tak jsem to prolítla, něco z toho na ni sedí, ale něco zasa ne..... jsem z toho v rozpacích... a fakt nevím, jestli tohle její chování je standardní...
11. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
janicko..ja jsem si ho vyhrala /koupila na mmb :grinning:
renco..no to nevim..petan ten je jeste telatko nic neumi..ale vase maja je trosku jinde :dizzy_face: nevim co bych delala
11. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
Adel-ale prdlajs Petula je normalni batole prosim Te :wink: Maruska je hodne dopredu a asi na ni neco z tech indigovych deti bude pac to neni u 2 leteho ditete normalni.A jako nahoda mi to neprijde :confused: :confused: Celkove kdyz Renca pise co Majda vypotila :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
My jedeme v sobotu a pondeli lyzovat.Ondru nechame tentopkrat u babicky aby jsme si zalyzovali.Bereme sebou Maxika :wink: Bude poprve na lyzich tak jsem na nej zvedava :wink: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Jo a holky tady jer ta knizka od te Jordanove jak tu psala Misa-jeste se na ni poptam v knihovne a kdyztak si ji taky koupim :wink: Na kineziologii dost verim.
Jo a Miso-chces tu masticku nejak poslat aby jsi to uz mohla Danikovi mazat? :confused: :sweat_smile:
11. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30191692&tab=6-tady to je teda jeste jednou.Jsem hlava derava :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahojky holky

Tak nejprve reaguji na Renču...Renčo, já Tě teda úplně chápu, protože já mám z Dana zvláštní pocity už od narození, Anička ví, pže jsem jí kolikrát různé věci psala na ICQ...indigové děti neřeš, to jsme my - naše generace, najdi si články o křišťálových dětech!!!!!!!Pak pochopíš víc......Daník je taky strašně vnímavý a někdy mě taky mrazí, co mi říká, ale ještě nemluví tak moc dobře, takže to někdy vázně na slovech.To, že se bavili před Maju o té krávě matce, to určitě může být reakce na to, Dan taky vypadá, že nevnímá, drandí po koberci s autem, my s Petrem povídáme a on se za 5 min.zvedne a jde se bavit o tom, co slyšel např.před těma 5.minutama!!!!Takže na to, že vypadají, že nevnímají, nelze spoléhat....druhá věc je, že jsou děti šíleně vnímavý, pamatují si např.minulé životy, to co bylo v bříšku apod.stejně tak mohou vědět něco, co my už ne, pže jsme už ztratili tu schopnost nějakého jiného vnímání...takže se měj určitě na pozoru, dávej na sebe pozor, tohle bych fakt od Daníka nechtěla slyšet, pže bych z toho byla vyplašená!!!!!!!!!Jestli budeš mít nějaké pochybnosti o zdravíčku, zajdi si raději na krev.....

Aničko, dnes jsem na tu mast zrovna myslela, jestli budeš tak hodná, pošli mi ji :wink: až se uvidíme, tak se vyrovnáme :sunglasses: nebo Ti pošlu peníze na účet, jak budeš chtít, dík!!!!!!

Jani, tak škoda, že kadeřnice se bála :stuck_out_tongue_closed_eyes: takové taky nemám ráda :grinning: :grinning:

Adel, chtěla jsem brm brm jiné :grinning: alfu romeo, ale tohle auto bylo od mamky z práce za velmi výhodnou cenu, takže to nešlo nevzít, uvidíme, jak to s ní bude do budoucna vypadat, jak bude žrát a třeba za rok by šla do světa....
11. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Miso-tak mi do IP nebo nekam posli adresu a ja Ti ji poslu.Nic za to nechci :wink:
11. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak mrcha právě dorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu si dát panáka, Honza není doma a mám nějakou depku:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska tu byli naši celý odpoledne, bylo to super, holky si pohrály s babičkou a dědečkem a já zas přemýšlím, proč takhle fajn nemůžou být i druzí prarodiče, když to k nám mají 20 minut a mohli by si holek užívat daleko častěji, než naši, kteří jezdí z Brna :unamused:

Jejda, fakt mám nějaký černý myšlenky, omlouvám se!
11. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Renči, teda úplně mě mrazí, když čtu o Majušce a tom, co ti řekla :astonished: Nevím, co bych ti poradila, ale budu na vás myslet, ať vás nic špatnýho nepotká :pensive:
11. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
holky :confused: to jsou zajímavý věci, co tady čtu :confused: :confused: :confused: nám se teda nic podobnýho zatím neděje, my jsme spíš takoví přízemní, jirka si teď furt v nestřežené chvilce sundavá kalhoty a hádejte, co dělá :grinning: :grinning: :grinning:
dneska s taťkou opravovali židli a jirka pak lítal po bytě a chtěl všechno utahovat imbusem. No a když se vrhnul k zásuvkám a bylo mu to zatrženo, tak byl hroznej konflikt :confounded:
jo a při koupání o sobě prohlašoval: šem opaváž (jsem opravář)........to řekl několikrát a potom: opaváž má piňďu. No tak to jsem šla do kolen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protože si hodinu před tím s ním málem vypíchl oko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teď nevím, co s tím, jestli mu to mám zakazovat nebo si toho nevšímat..... co byste dělaly vy?

Ájo, Respektovat a být respektován je super, doporučuju i návštěvu kurzu, my jsme ten kurz měli i v rámci toho Montessori školení a ta paní Nováčková je fakt báječná.
11. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jani, škoda, že účes není podle tvých představ, já znám v Brně akorát Špilara, je to teda špička, ale zase hrozně drahej, takže asi nic pro tebe :unamused: je to známej a česal mě i švagrovou na svatbu. Tak snad brzo najdeš kadeřnici, co ti bude sedět, mně ta moje taky až tak nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adelko, co ty? Jsem zvědavka na zítřek :dizzy_face: kdyžtak si to teď odmenstruujem spolu a pak na to s manžílkama hupsnem, ať máme stejný termín :grinning:
11. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
bzun :frowning2: tak to je mi líto.......teda hlavně, že víš, na čem jsi......tak budu držet palce, ať se příští měsíc zadaří. Dneska se přiznám, že jsem nakukovala hlavně kvůli tobě, jestli tu nebudou nějaký novinky. A o Adelce taky :grinning:

Renčo, já bych možná pro klid duše zašla k dr., za to nic nedáš, vždyť nemusíš říkat, z jakého popudu jsi přišla. Prostě ti udělají krevní obraz a pokud to bude ok, tak bych to asi hodila za hlavu. Ale chápu, že jsi z toho rozhozená, já osobně netuším, co by to udělalo se mnou.......
11. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Terko, díky, snad se nám zadaří brzo :wink: Ty máš s Jiříkem teda veselo, no a k těm jeho experimentům s pindíkem, prý se to zakazovat nemá, jen vysvětlit, kdy je nevhodné tohle dělat :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
no, já mu to právě nechci zakazovat, aby ho to v budoucnosti nějak negativně neovlivnilo. Ale nevím, jak mám přesně reagovat. On je to bazilišek :wink: moc dobře ví, že provádí něco, co by neměl. Dnes jsme večeřeli, on dojedl a šel dřív od stolu. Odešel do vedlejší místnosti a najednou TICHO :grinning: . Jirka opatrně nakoukl a už mi bylo jasný, co se tam děje. Malej Jíra ho uviděl a začal se hrozně chechtat a potom tam tátu pořád volal a říkal: pindíček, pindíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no, je to sranda s chlapečkama :grinning: tak třeba si jí taky užiješ při příštím dítku :grinning:
11. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
tak já mažu do koupelny, jsem nějaká unavená :pensive: dneska jsem spadla málem do potoka, když jsem chytala jirku na bobech. Naštěstí jsem z toho neporodila, i když jsem spadla z takové nízké zídky a rozbila jsem si holeň.... Jirka je ok, stihla jsem ho chytnout za kapucu. Musel to být dobrý pohled na ženskou s pupkem, kterak sprintuje za synem z kopce a chytá ho nad potokem :grinning:
11. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
jéééé, tak jsem taky někdy po letech první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Terko-super story :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jsem zadelala na kyn,buchty s tvarohem.Jeste je jednou zpracuju a pomazu s klukamama navozit drevo do sklepa. :wink:
Jen mam menzu a jue to teda sila :angry: :confounded:
Miso-mam to pripraveny a odpol.zajedu na postu a poslu to :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: Je to v krabicce od Stoptussinu tak se nelekni-origos uz nemam tak snad Ti to nevadi. :confused: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: Prib.letak si najdes na netu-jsi holka sikovna :slight_smile: :wink: Muzes mi za to na oplatku poslat to pouzdricko na ubrousky :slight_smile: :wink:
12. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahojky zdravím...jsem pořád nějaká KO, ani po týdnu penicilinu mě nepřestalo bolet v krku a teploty mám sem tam zvýšené.. nu což, v uterý naklušu k mudr a uvidíme, jak mi bude-.....

S JAninou jsme si doted hrály, je tu pěkný nepořádek, tak jdu porovnat, než dojde taťka, pak jedem na nákup... Vládín usnul, ale s Janinou to nebude mít asi dlouhé trvání, pže ona je jak pohroma... a on je vždy za 20 minut vzhuru, do toho tady zase štěká pes a nadáva babička... fakt Homolkovi...už ať jsme na domku, tam dám Vládíka ven, nebo do pokoje na druhý straně domku a bude klid...

Terko, ještě že jsi se tam nesvalila v takové kose...

no nějak to přežiju s tou kadeřnicí, koupím si barvičku a aspoň to jeden den nabarvím... ted to mám prostříhlí, takzase za 3 měsíce zkusím něco pohledat, třeba bude na vesnici nějaká šikovná kadeřnice, co se toho nebude bát, nějaká mladá holčina....
12. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
a co Adel? Ta nás nějak napíná :grinning:

Jani, koukám, že vy máte furt veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem teď uložila Jirku, tak jsem zvědavá, jestli usne nebo ne. Před 3 dny v postýlce čumákoval 2 hodiny a nezabral. Snažila jsem se ho unavit při dopolední procházce, už toho dost nachodí, ale začíná si na to zvykat a únava se už moc nedostavuje. My snad budeme muset chodit 10 kiláků, aby po obědě padnul :grinning:
12. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Terko JAnina chodí odpolko spát už málokdy, ale 100% zabere, když jde do města, to mi vždy usne po cestě zpět v MHD... což je docela k ničemu...
Už jsem to tu psala minule Aničce v posteli jí neudržím, je to čertík z krabičky a i když ležím, čtu , nebo cokoli jen aby ležela v posteli tak odmítá, kdayž jí nutím, tak se řevem pobleje do postele, takže jí nenutím, pže pak musím převlíkat jí i postel...
12. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
a jestli vám děti nevylezou z postýlky tak to máte dobrý, já bych to musela obehnat ostnatým drátem... JAnina teda nemá bok, takže muže chodit jak chce, ale normálně si vyleze na tu boční stranu, sedne si tam a řve...mámí sedim na stromě.... :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí máme asi 30 cm od tama zabalený krabice s knížkama takže namuže spadnout
12. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.