• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
u nás se už spinká, HURÁAAAAA

Jani, Jíra je pořád v postýlce se šprušlema, navíc ho zavírám do spacího pytlíku, protože pod peřinou spát neumí. Jinak by mi asi vylezl, ale když je v pytlíku, tak zabiju 2 mouchy jednou ranou:
a) nevyleze
b) zip jde dost ztuha, takže si ho ještě neumí otevřít - pokud by ho otevřel, tak hrozí to, co jsem tu popisovala včera - začne se hrabat v kalhotech a v plence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Teda, Renčo, to je ale zajímavé, co ta Mája všechno dokáže. Až mě z toho mrazilo. Zkusila bych jít na tu krev, jak psala Míša. Tam by mohli něco najít, kdyby se něco dělo. A aspoň budeš klidnější.
12. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Kris, tak to je smůla, že MS nakonec dorazila. Ale tak na druhou stranu taky fajn, za chvíli můžete hopnout do dalšího snažení :dizzy_face: já bych teď o víkendu taky měla dostat MS, tak pak můžeme založit společné rodící téma :slight_smile: ještě počkáme na Adel :grinning: no a jak to tak vypadá, tak by se mohla přidat i Anička :sweat_smile: :wink:
12. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Teri, tak Respektovat už mám doma :slight_smile: kámoška mi jí půjčila, tak jsem se včera vrhla do čtení a vypadá to fakt zajímavě. Kurz bych taky chtěla absolvovat, ale prý jsou furt plní. Jedna ze služebních maminek od nás z herničky na něm byla a domluvila ho u nás v herničce, ale bohužel až na příští únor :frowning2: dříve prý nemají ani chvilku volnou :unamused: no tak snad tam budu moct ten příští rok jít.
12. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Malá už se pomalu budí, tak budu muset jít pobalit věci a na třetí povalíme do herničky. Máme dneska poradu, tak beru Klárku sebou, ať si mezitím pohraje.
12. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
ajo, na kurz určitě jdi, já jsem byla nadšená. A věřím, že mají furt plno :confused:
12. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
ahojky
bzun...no uvidime ..treba budeme mit vsechny stejny termin...

delame dneska zabijecku u mamky tak nemam moc casiku...chystame :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kuknu vecer :grinning:
12. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak adel? testovala jsi? :grinning: držíme palce :wink:
12. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahojky holky,

teda Renco, to bych si taky nevedela rady co si mam myslet.?? :confused: :rolling_eyes: ..jinak teda on se nam risa budi odpol furt s placem a chce se tulit, ale jak jeste nemluvi, tak vlastne nikdy nezjistim proc tak breci? ...a v tomhle pripade si rikam, ze je to mozna dobre, ...teda tohle bych se zrovna od risi dozvedet nechtela...? :confounded:

terko, tos mela stesti s Jirikem, ze jsi ho zachytila vcas. ...ale pohled na tebe asi musel bejt hezkej. :sweat_smile: ..a pak poustej tehulky sehnout v mhd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak my jsme vcera risu dali ke tchyni na hlidani a ja jela dnes dopol se sefikem do melnika. ..si prebiram jedno ucto ...a teeeeeda. .....bude to pekna pracicka ....nejen ze se musim naucit novej program (uz mam tristastrankovej manual na romanticke vecerni poctenicko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), coz teda bude nejspis to nejmensi, ale chlapek, kterej tu spolecnost uctoval celou dobu je technik :astonished: a o uctu nemel ani paru :confused: ...takze hned z prvniho pohledu jsme zjistili, ze minimalne v rozvaze od roku 99 se tahne totalni chyba, takze se ji zkusim dohledat, jestli to pujde. ..a dalsi jiny chyby radeji uz ani nebudu koukat. ...protoze verim, ze jich tam bude hafo. :rolling_eyes: ..ale aspon dve pozitiva by z toho mela plynout ...a to ze kdyz jsem ted treti rok bez penez (rodicaku), tak nejakou malou kacku za to dostanu :wink: ...a mozna snad i ted odmenu za to spraveni ucta...?? ..ale na to bych moc nespolehala a pak za druhe... firemniho notase s multifunkcni tiskarnou ...sice cernobilou, ale bude nejen umet tisknout, ale hlavne kopirovat a scanovat. :sunglasses: ..jen teda nevim, kam ji dame. :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Tak holky-buchty upecene tvaroh+povidla :wink:
Ted varim gulas pac se zitra jede na ty lyze a v nedeli mame ten masopust a i drivi jsem stihla navozit kdyz kynulo testo.Tak doufam ze bude tatka spokojenej :wink: :wink:
Hani-ty jsi ale urednice to je super ze to jeste k tomu trochu sype :wink: :wink: Ja bych tohle nesvedla,nemam na to hlavu :confused: :rolling_eyes: :confounded: Jsem jelito :frowning2: :confounded:
Ja jsem taky dnes dala Ondru spat ale mela jsem smolika a ani si neodpocinul.Nu coz-dnes ho vezu k babicce a beru ho az v pondeli a zase tam na prazdninach nechame Stepulu :wink: :wink: Tak bude trochu klidu :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ani, tak ja bych zase nezvladla to co ty :wink: ..na to si rozvrhnout cas, abych se dokazala postarat o celou domacnost bez toho aniz by mi vazlo spousta dalsiho ...navarit, uklidit, vyprat, vyzehlit, postarat se o deti (dite), dojet sem a tam ...atd. ..na co ty potrebujes den, na to mne nestaci ani mesic. :sweat_smile: :wink: :grinning:
.....a jeste ke vsemu si myslim, ze moje prace by te ani nebavila....ty ses zivocisnej typ :wink: ...takze se stourat v cislech a hledat zapomenutej halir, to bys u toho umrela nudou :sweat_smile: :grinning:
12. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
Hani-jj asi by me to ani nebavilo to je fakt. :wink:
Ted jedu pro brachu na nadr :wink: ¨
Miso-poslano.Jeste si to pani premerila pravitkem jestli je tost velke :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
terko..jj testovala a nic...uz brzi dorazi ms...

tak nakonec budeme mit ja .bzun a aja zase prosincata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Adel, takže nic :frowning2: ?? To je škoda :frowning2: ale to neva, pže tím pádem založíme nová prosinčata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
My dorazili před chvíli z herničky. Bylo to nějaké dlouhé. Ale fajn. Holky si pohrály a my probraly, co se potřebovalo. Budu mít změnu ve službě, už ne ut odpo, ale dopo. Takže to bude náročnější. Budu tam s kámoškou a ještě jednou maminou (bohužel zrovna s tou afektovanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Ale jelikož si na ni nějaké maminky z řad hostů stěžovalo, tak si s ní vedení promluvilo a bude se snažit začít chovat jinak. Tak uvidíme. Minule tam prý totiž ta její malá zbila několik dětí.
12. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Teri, kurzu se zúčastním strašně ráda, ale kdybych už byla v té době v práci a bylo to dopo, tak mám asi smůlu :unamused: tak uvidíme. Je to ještě za dlouho. Ale už se nám rýsuje, pravděpodobně v březnu, přednáška o Montessori :dizzy_face:
12. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
aaaaaaaa, tak mám zítra službu. To bude porod :confused: :sweat_smile: budu muset kódovat a dělat pokladnu :confounded: o jeje :sweat_smile:
12. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
aja..no tak pocitam ze zitra dorazi...jo tak zalozime prosicatka..ja to tak vidim a k me smule to budou dvojky a kluci :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
Holky tak ja jsem odvezla Ondru k babicce-teda ma ho svagrova dnes na noc a od zitrka babicka :grinning: Pry pohoda a uz spinka :pensive:
Stepanek uz taky chrupci a ja se jdu vysprsit :sweat_smile: :sweat_smile:
Adel-a neni to jeste brzy? :confused: :confused: Myslim to testovani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Nevim ja tomu zase az tak nerozumim teda no :confounded: :confounded: :confounded:
12. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Tak jo, budeme mít svou vlastní novou prosincovou diskuzi :grinning: :grinning: :grinning: to beru :grinning: :grinning: tak teď už jen aby se zadařilo :dizzy_face: nejlépe i se stejným termínem porodu :grinning:
12. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
ahojky, tak u nás už se taky konečně chrupe, taťka šel na pivko,...taky bych nejraději odvezla děti k babičce, ale není kam :grinning:...takže nic, ale když vidím ty pusínky jak tady chrupkaj zachumlaní v peřinkách...
koukám na krause, asi kouknu ještě na sex ve městě dám penoš a pofrčím spát...

Respektovat a být respektován je super knížka, mám jí doma, snažím se ale mnouhdy mi ujedou nervy a ten hlas zvýším, pořád se mi nepovedlo odbourat slovíčko "zase" a "furt"...

dnes jsem si v lekošce koupila konečně pharmatex, abych ty prosincátka nezakládala s váma, tak snad se u nás nic neuchytí...to by mě asi kleplo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
jani...no neblazni :grinning:

ani..no mozna bylo..uz citim ze jde mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja valim do sprchy a spat pa pa :pensive:
12. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
Hehe, Jani, že by ses k nám taky přidala :grinning:

S Respektováním jsem zatím na začátku a teda fakt super. Jen teda bude docela záhul naučit se říkat negativní věci pozitivně :confused:
12. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
hmmm, tak mně to ujíždí asi tak 100X denně, občas na Jíru křiknu a občas mu pohrozím čertem.... :sweat_smile: snažím se s ním víc mluvit, protože když už mluví i on, je domluva hned snažší. Musím říct, že od té doby, co začal mluvit, pominuly o 90% ty jeho záchvaty vzteku (o kterých jsem psala cca v prosinci) - což přesně sedí na období kolem 2 let, někde jsem četla, že je to normální. Teď si už prostě umí říct, co chce a nemusí se vztekat, že mu nerozumím. Občas se stane, že mu nevyhovím, tak to pak chápu, že je naštvanej, ale to se holt občas stane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jako třeba když mu nedovolím jezdit na motorce v pokoji nebo lézt po židli na parapet, atd.....
13. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
dobre ranko

terko..u nas taky zachvaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale kostici(jogurty) prinesly ovoce :grinning: :grinning: :grinning: petrik uz krasne pozna barvy..ne vsechny jen bilou,zlutou,ozanzovou,cervenou,ruzovou,modrou,zelenou a jeste stribrnou podle auticka..tak mam radost aspon neco nam jde...ani jednou se nesplete :dizzy_face: a taky ho tetka naucila poznat prstiky :grinning:
13. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Ade vidíš jak je šikovnej barvy my neznáme vubec ...trápím se s tím denně a na všechno mi odpoví žlutou nebo zelenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas budicek ve 3/4 na 9 :dizzy_face: ..paraaaada :sunglasses:

adel, no vidiiiiiis jak Petrik vali :dizzy_face: ...risa uz taky vali barvy a ted teda uz zacal nejaky pismenka a pak teda z cisel nulu, protoze to je jediny co rekne :wink: ...si rikam, ze aspon tady nejsou zaostaly, kdyz uz ve vsem ostatnim jsou pozadu :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..a u nas to teda nechci zakriknout, ale risa si zacal sundavat gatata a sedat na nocnik. :dizzy_face: ...no ale teda tim, ze jsme to spojili s odmenou. ..driv jsme to resili zakazy, ze jsme mu brali hracky za kazdy pocurani. ..tak ted mu davame bonbon :sweat_smile: ...tak si teda seda i kdyz se mu nechce ...vycuranek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ale lepsi nez opak. :wink: .....aspon trenuje. :sunglasses:
..tak teda jeste dovychytat kadeni, ktery teda do nocniku totalne odmita. :rolling_eyes: ...ale aspon si rikam, ze jsme na dobry ceste a ze to do pripadny skolky zvladne. :confused: :slight_smile:
13. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Hezkou sobotu přeji :dizzy_face:

Dopo služba v herničce proběhla v pohodě. Kódování i pokladnu jsem zvládla :slight_smile: lidí bylo celkem málo, takže jsem si mohla v klidu počíst časáky u kafča. Malá zůstala s Peťou doma, pže dost zacpaný nos a v noci pokašlávala, takže jsme se ani jedna moc nevyspaly a od půl sedmé už chuděra kvůli tomu nosu vůbec nezabrala.
13. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Teda, Adel, a pak, že Petřík nic neumí :dizzy_face: vždyť je šikovný :dizzy_face:

Klárka umí taky pár barev, ale jen když se jí chce :grinning: ale třeba místo žlutá kolikrát říká sluníčková nabo místo zelené řekne travičková :grinning: jsem jí tak vždycky ty barvy přirovnávala :sweat_smile: a u počítání jí jde nejlépe osm, devět, deset :grinning: začne sice jeden, dva, ale pak plynule přejde na osm, devět, deset :grinning:
13. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
ajo, tak to at je Klarka brzo fit a mohla s tebou zase do hernicky, kdyz uz to mas takhle spojeny 2v1 :wink:

tak to risa rekne opravdu u barvy jen bíá (na bilou) jinak vsechny ostatni barvicky rika jako prirovnani ...taky jak jinak, kdyz nemluvi, ze :sweat_smile: ...takze modra je king (modrej zavodak z cars), zelena je či (jako chick z cars), zluta je lala z teleblbek ...a treba fialova je kingking jako tinky-vinky :grinning: ...atd. jeste umi cernou, hnedou, ruzovou, cervenou a oranzovou. ..teda co jsem tak zaregistrovala..? :sunglasses: ..a pozna sedivou, ale tu nijak zatim nepojmenovava, protoze k ni nemame zatim prirovnani ktery by umel rict. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.