• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak petan nemluvi..ja mu reknu barvu a on me donese neco te barvy..auticko,pastelku,hracku...
no ted se naucil par slovicek ale zadna slava....

haniku..tak ty uz taky nocnik...tak uz jen ja..no zase posledni :unamused: :angry: ale ja nevim jak ho nenapadne donutit..nechce ani na nocnik ani prkynko :confounded:
13. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Já doufám, že se jí to moc nerozjede a do úterý bude ok, jinak bych na službu nemohla, pže jí nepotáhnu jednak do té zimy a jednak mezi zdravé děti, že.
13. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojky u nás noc docela ok , budíček v půl 7 Vládík si frčel o 106, njn, šel spát v 19h večer, tak co bych mohla po něm chtít, že když spí tak dlouho, i když s pauzama na kojo....

Ade až bude teplo tak se obrň trpělivostí, nachystej tepláky a kraťasy, seber mu plínky a on si zvykne, JAnina mi asi měsíc dělala sceny, věděla že chce čurat a sednou na nočník ani za nic, a vždy se vztekala a pak se počurala vedle nočníku, ale ono jim to za chvíli dojde a na ten nočník pujdou, je to lepší jak mokrá gaťule...

Janina se na barvičky nechce vubec soustředit, někdy mi přijde že to ví, ale děla si ze mě srandu... no ono se to nějak vyvrbí, ona je umí vyjmenovat, ale jako by se jí nechtělo soustředit se na to,aby je správně přiřadila.... takže přiřadí třeba jednu a pak řekne zelená, zelená, zelná..na všechno a jde pryč :sweat_smile:

Aji ať jste brzy zdraví, já nejsem ani po týdnu ATB, pořád cítím krk a pokašlávám...

nic budu muset pustit taťku sem, už mi funí za krk :wink:
14. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
dobre ranko...
janicko..no snad ..kratasu a teplaku mam hodne :grinning: :grinning: njn on na vse ma cas no

jinak krasneho valentyna..ja dostaka krasnou velkou orchidej(uz vcera :grinning:) a snidani do postele :grinning:

a neco pro zasmani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sedí chlapeček u žumpy a usedavě pláče.Jde okolo policista a říká:
"Proč pláčeš chlapečku?"
"Spadla mi do žumpy matka!"
Policista se okamžitě svleče a skočí do žumpy.
Potápí se, hrabe, nechce to vzdát, ale když už mu hovna lezou úplně # # všude, vzdá to, vyleze ven a se zármutkem chlapečkovi řekne, # # že je mu líto, ale že jeho matku nenašel.
Chlapeček rozevře dlaň a smutně odpoví:
"Tak to je mi ten šroubek na hovno.."
14. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Vcera jsme se vratili z lyzovacky az ve 21.45hod ale bylo super :wink: Stepa uz na velike sjezdovce v Aldrove v Krkonosich jako profik :wink: Jsem rada ze ho to bavi :wink:
Dnes jsem doma sama kluci prijedou od babicky po O a jdeme na masopust-musime ustrojit do kostymu-uz se tesim.Pak hodim fotecky :wink:
Ja jsem zadelala na koblihy tak mi kyne testicko :wink:
14. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Adel-vtipek dobry :wink:
Ja jdu na jeste uklidit koupelnu a zachod a chci vytrit nez prijedou kluci :slight_smile: :wink:
14. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
hodilo by se tohle jako oblkad do kuchyne??budeme delat letni kuchyn ve spodnim patre...
http://www.bagno.cz/obklady-a-dlazba/rako/rako-novinky-2009/mikado/rako-mikado-mozaika-47x47-cervena-30x30-cm.html

nemam rada ty trapne kuchynske s konvickama a podobne..sice to sama mam ale kuchyn si delal moje predchudkyne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..je koblizek bych si taky dala :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme zpět z Tater, bylo to fajn, jen jsem si dovezla zase nějakou chorobu. Musím zajít k dr. protože už to není normální, vždycky mě to lapne po nějaké námaze, ale ta námaha není nijak zvlášť veliká. Ale jinak jsme si to užili, já se věnovala Ondrulovi, a už zvládá společně jezdit se mnou na vleku, z kopce jezdíme společně a zvládne už i mírný kopeček sám. Všichni kolem ho obdivovali, co zvládá ve svých 2 letech a 2 měsících :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem ráda, že ho to chytlo, měla jsem strach, že to bude hrozný, že nebude chtít, ale mile překvapil :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásnou neděli!!!

U nás se na Valentýna nehraje, slavíme 1. máj :slight_smile: Ale jestli teda tento svátek uznáváte, tak si ho hezky se svýma milovanýma užijte :slight_smile:

Jinak děkuji všem za rady, asi si na tu krev opravdu zajdu... pro jistotu.

A začnu od zadu: Luci, tak koukám, že je tu další lyžař. Gratuluji k takovým výkonům prďolky :slight_smile: Vodím, že Ti Ondráškové jsou fakt kluci šikovní, že ANi :slight_smile: Nebo tu ještě lyžuje další batolátko a já to zazdila?

Všem marodům přejeme brzké uzdravení a hlásíme se taky do klubu. Maruška kašle fest a já se taky necítím stoprocentně fit, Patrik ten už lehl, takže se na naši rodinku vrhl nějaký bacil. Měly jsme jít dnes na dětskou oslavu narozek, ale máme smolíka, i když jsem bez teplot a rýmy, ten kašel přece jenom může být předzvěst něčeho dalšího a nechceme nikoho nakazit. Navíc by tam určitě lítala,tančila a skákala a ještě by se uhnala a kašel by se jí zhoršil. Takže máme pohodičku doma. Mája te'ď spí a já si udělala kafčo a hezké malované nehtíky :slight_smile:
Měla bych žehlit, ale koník mě zlákal :slight_smile:

Adélko, mozaikové kachlíky do kuchyně se mi moc líbí. Ale nevím, jak moc jsou praktické, jestli se nebude v těch "spárách" držet prach a mastnota? Já osobně mám radši co nejméň spár, aby se to krásně stíralo..... Ale ta mozaika by se mi líbila i v koupelně... .ale fakt bych měla trochu strach z té údržby.

Ad barvičky - Mája podle předlohy vykresluje omalovánky přesně podle barviček a umí je pojmenovat. Když tak přemýšlím, tak asi všechy ty základní barvy. Bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, hnědá, černá. Zlatou a stříbrnou zná díky Vánocům - ozdoby na stromku. Když nemůže některou pastelku najít, tak se rozčiluje a říká, např. kde je hněda, maminko, nemám hnědou, vlásyk mají být hnědé, já nemám, maminko najdi hnědou, nemůžu kreslit. Ale jinak nejoblíbenější pastelka na kreslení je černá.... Hodně se nám osvědčily teď ty trojhrané voskovky, parádně se drží v ruce a jsou měkké,takže se s nimi dobře kreslí a nelámou se tolik, jak ty obyč.

Adléko, taky bych nechala odplenkování až na jaro.... v zimě se to učí hůř. Jinak my jsme na noc pořád s plenkama, bo se mi tak 2x - 3x do týdne v noci počůrá, takže pro jistotu dávám. NEchce se mi pořád prát. Až bude měsíc plena suchá, přestanu dávat. Sice kámoška říkala, že když plenu na noc nedám, nebude se tak často v noci počůrávat, ale mě teď přes zimu prádlo špatně schne, takže to noční odplenkování taky nechám a ž na jaro - léto. Ložní teda každá týden měnit se mi fakt nechce, kvůlí případnému počůrání.

A už zasejc nevím, co jsem ještě chtěla napsat a na co reagovat... no je toho prostě hodně, no....
14. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jinak u nás teĎ letí atlas zvířat, nejoblíbenější zvíře - vychuchol povolžský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na toho se chce dívat tak 10x za den a číst si o něm pořád dokola.
Nejoblíbenější pohádky momentálně - Červená karkulka (umí vyprávět sama), když už večer nemám sílu, a chce se mi moc spát, tak si spolu po čtení jiné pohádky lehneme, ona zhasne a já ji poprosím, ať mi řekne pohádku a ona mi ji povyprávím a já u toho usnu :grinning: :grinning: Jestli ji umí až do konce teda vlastně nevím, bo v půlce bývám tuhá :slight_smile:
Jinak jsem ji přistihla, že už umí nazpamět i Perníkovou chaloupku, bo když se mi minule při čtení chtělo pčíknou a já přestala číst, tak ona další čtyři věty, které měly následovat přesně odříkala nazpamět, jako by je četla :grinning: :grinning: :grinning:

Frčí u nás Dáda, tančí podle ní, strašně moc ji to baví, mě to teda leze už na nervy, moc tu paní nemusím, ale co už. Volala jsem minulý týden mladému Pavlu Novákovi, jestli nevyšly nějaké DVD s jeho tátou, kde se tančí, a tak říkal, že něco má a že mi je příští týden donese... tak snad se budou Máji líbit a přejde z Dády na Nováka. Přijde mi, že je teda v trhu velká díra, pro děti na skákání podle písniček skoro nic není, nebo máte jinou zkušenost? V Přerově mi nabízeli jen Dádu, Míšu a Nováka.
14. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
No to jsem zas napsala teda román. Njn, přes týden nemám v práci prostor, takže si to vynahrazuji teď o víkendu.
14. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahojky

Lucko, to teda čumim jak Ondra válí :confused: :confused: :confused: :confused: tý jo, to bude jednou závodní sjezdař :grinning: je moc šikovnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ty si teda zase užíváš s nemocí :confounded: máš asi nějak oslabenou imunitu, když píšeš, že vše chytneš, když jsi oslabená :pensive:

Adel, já mozaiku taky chtěla, ale nakonec jsem se rozhodla pro klasiku s konvičkama :grinning: :grinning: :grinning: přesně kvůli tomu, co píše Renča, ta údržba!!!!! :wink:

Aničko, díky za mast, až dorazí, tak Ti pošlu ten obal na ubrousky :wink: :wink:

Hani, došla Ti v pátek ode mne sms?????? :fearful:
14. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma z prochajdy...
byla jsem s klukama v restauracce na palacinky se mrzlinou a ovocem a slehackou...mnam mnam

miso..no me se to libi..no uvidim ..a jinak ja mam teda ty kachlicky s ovocem a takova divna hneda a nic s toho nejde umyt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim kdo tohle vymyslí

ty wole ja jsem ted dala malemu svacu a on u ni usnul v zidlicce :rolling_eyes:
14. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
autor
Adel-hezka fotka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme se vratili z masopustu a bylo super :slight_smile: :wink: Tolik kostymu a hudba no proste parada :wink: :slight_smile:
A toho jidla vsude-jsem nacpana k prasknuti :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
Miso-v poho hlavne aby mu to pomohlo :wink: :slight_smile:
Luci-tak to muselo byt super a Ondrula je sikula ze lyzuje :slight_smile: :wink:
14. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Adi, pěkně chrupká :slight_smile:

HOlky, u nás je to se spaním špatný... usíná až v půl jedenáctý, někdy i později... a to jsme klidně i od osmi v posteli.... prostě nemá potřebu spánku... a vstává v půl sedmé..... Opoledne po obědě hodí tak dvě hodinky, někdy spíš míň. To já kdybych mohla, tak bych chrněla furt.
14. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
ANi, jééé, Ty se máš!!! U nás byl masopust včera, ale nešly jsme, bo Mája už kašlala :frowning2:
14. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahoj všem vespolek :dizzy_face:

Jee, Luco, Ondrášek je teda šikula. Klárka chce taky furt lyžovat (asi geny po tatínkovi :confounded: ), ale lyže má jen u babičky ve Zlíně, takže jsem koukla na MMB a objednám jí je i domů. Ať ještě něco poťapká než úplně skončí zima.
14. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
My dneska měli taky klídeček. Dopo jsme vegetili doma a odpo byli u našich.
14. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Hehe, Adel, hezky Petřík usnul :slight_smile: copak měl za svačinku :grinning: ?
14. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Renči, ještě je jednou duo pro děti, ale zaboha si nevzpomenu jak se jmenuje, takže jsem ti prd pomohla :unamused: ale jen jsem o nich četla někde v Mamince nebo Betynce, nic jsem od nich neslyšela ani neviděla. Já teda Dádu taky nemusím. Máme doma asi 3dvd, naštěstí ji Klára zatím taky nemusí :grinning: takže si vystačíme s Míšou, písničkami na cd a dvd Ať žijí duchové a Jak se krotí krokodýli :grinning: to je všechno taneční a písničkové, takže to Klárka může :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jo, Renčo, a co Maxim Turbulenc ? Toho máme doma taky a docela se Klárce líbí.
14. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ha, už jsem to našla http://www.vandaastanda.cz/pisnicky-pro-deti/

Ale vůbec netuším, jestli to stojí za to nebo ne.
14. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
aji..no mel kure a ryzu..tak nejake spaci jidlo nebylo :grinning:
no jdu hodit vanu a cucet na ZOH s petanem..pac ten pujde tak ve 12 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoky u nás už se skoro hodinku spí, takže OK, odpolko jsme byli jen na prochajdě... tak snad bude klídek až do rána...(s vyjímkou kojení, ale vzhledem k tomu že u toho skoro spím:grinning:)

Ade krásný obklady ...ty by se mi taky líbili, ale pokud budu kdy do domku dělat novou kuchyň bude to asi něco tradičního, nějak mi ta moderna do toho starýho domku nepasuje... rozmýšlím nad zděnou kuchyní...

Janinu tanečky v telce vubec nebaví, že by se zapojila a tančila se mnou nebo sama to ani omylem, ale mít tak doma trampolínu tak z ní nesleze :grinning: :grinning: :grinning: ... no bude ale až na domečku.... jinak si ráda zpívá, ale ne sama, všude leze po vejškách, baví jí bubínek a píšťalka, malování moc ne, maluje, ale spíš počmárá papír vodovkama, celá zabava spočívá v tom, že si muže hrát s vodou... od malování to má daleko, tak snad bude aspoň pohybově nebo hudebně nadaná...ale zatím vypadá na taneční dřevo po mamince a malovacího antitalenta po tatínkovi...ale na blbiny to jí užije...jo a je vyloženě technickej typ...do každé hračky se musí podívat jak to funguje, takže máme pořád něco rozbitý, ale to jsem dělala taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Maru je teda moc šikovná s těma pastelkama....Ondrulové jsou super lyžaři....jsou to bobci šikovní všichni....
14. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Teeda, kuře s rýží, mňam mňam, jak ho to mohlo uspat :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem se zrovna chtěla poptat, v kolik teda teď půjde spinkat, pže Klára by mi pak do půlnoci skákala po hlavě, kdyby tak pozdě usla. No, koukám, že to máš obdobné :confounded: tak ještěže tam je od 22hod dobrý program :wink: chystám se na Sáblíkovou.
14. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
dobre ranko...
tak peta sel nakonec v 22h a ja sledovala ZOH a velka gratulate sablikove..je to borkyne :dizzy_face: :dizzy_face: aj slza me ukapla :dizzy_face:

jani..no ja chci cerveno zlutou kuchyn a tak chci nejaky cerveny obklad...

aji...ze??u masa bych taky nazaspala :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
AJi, díky za odkaz, ale to jsou jen cd s písničkama, já bych potřebovala spíš DVD s tanečkama a skákáním. Jinak CD s dětskýma písničkama máme hafol - větišnou takové ty Běží liška k táboru, travička zelená, kolo kolo a tak..... u toho taky ráda tančí, ale nejvíc ji baví, když může někoho napodobovat.

Jani zděná kuchyň by byla super. Kámoška ji má v domečku z pohledových cihel a k tomu dřevná dvířka, někde má jen vyzděné poličky a vypadá nááádherně luxuzně a stylově... k tomu kostkované bílo červené ubrusky a doplňky, no prostě bomba. Tenhle styl by se mi mooooc takvy v domečku líbil, ale do bytu se zas nehodí, no....
15. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Jéé, Aji, Klárka taky lyžuje!! Jsem fakt zazdila no.... :frowning2: Další sportovně nadané děťátko :slight_smile: My nic, ani jsem nezkoušela, nemáme lyže... já nelyžuju a Patrik taky moc ne.... a zimu nemám ráda... :frowning2: Chudina si se mnou moc zimních sportů neužije :frowning2:
15. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
ren..no ja budu taky petana ucit ale az dalsi zimu..teprve chvilku chodi :grinning: uz se tesim..snad ho to bude bavit
15. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.