• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Adel, taky jsme večer koukali a Sáblíková je fakt borka :dizzy_face: takový malý hubeňour a jak to valila na tom ledě. Klobouk dolů.
15. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Renči, ale třebas Maxim turbulenc má spoustu dvd s dětskými písničkami, na které se dá tančit. Tak zkus mrknout.

No, dneska tu Klára celé dopo řvala, že chce lyžovat. Takže musím večer už konečně ty lyžičky objednat. Tchánovci je mají nabobřené doma, kde jim jsou naprd, když tam Klára není zase tak často. Nechápu, proč nám je nepůjčili, nemusela jsem je zbytečně teď kupovat.

Ona bude Klárka asi lyžařka po tatínkovi, pže oni jsou celá rodina lyžařští nadšenci. Peťův brácha je teď v Jánských lázní a dělá tam lyžařského instruktora. Já třeba lyže a zimu nesnáším.
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Adel, teď jsem si ještě vzpomněla, kdy otevíráš obchod ? Budeš dávat i něco na MMB ? Já jen, že jsi psala, že by jsi měla i Wolfa a toho já ráda :grinning: zrovna šmejdím na MMB po jarní bundě od Wolfa. Mají teď zase povedenou kolekci.
15. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
Byla jsem si dnes koupit katata na lyze a hned odpol.vyrazime :wink:
Pak jsem sjela se Stepou na logop.byl mooooc pochvalenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A pak ho vezem k babicce na prazdniny a privezem si Ondraska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Renco-hele kazdej se k lyzovani nema-Maju zase umi jine veci :wink: :wink:
Me treba jeste nenapadlo s Ondraskem zkouset barvy abych pravdu rekal :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jaky obchod Adel?Neco jsem prosvihla :confused: :confused: :confused: Honem,honem ja chci taky vse vedet :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
aji..jj wolfa taky..no snad se to stihne do dubna..

anicko..obchod s oblecenim :grinning:
15. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
mozna neco dam i na mmb :grinning: posli odkaz na bundu
15. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
15. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Adel, já myslím, že by jsi mohla rozjet něco i na MMB. Tam by jsi toho taky mohla dost prodat.

Já má zálusk na tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29762065&tab=3

Podobnou jako jsi dávala odkaz máme z minulé kolekce. Klárka jí měla na podzim a teď jí využije i na jaro, pže přece jen ten Wolf je o číslo větší. Mám světle růžovou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27260031&tab=3 tak jsem k ní chtěla ještě jednu tmavší.
15. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
No nic, malá usla, jdu uklidit kuchyň a uvařit na zítra. Pak ještě kuknu.
15. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
aji...no jeste uvidim jak to pujde a co vsechno si poridim... :grinning:
15. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
Tak jsem koukla na Vypravej a asi pomazu do pelechu jsem nejaka hotova :frowning2:
Byli jsme lyzovat a jsem docela unavena :unamused:
Ty bundy jsou pekny-libila by se mi takova i na me :wink:
15. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
me by se taky libila i za takovou cenu :grinning:
no jsem okupkana a asi zalehnu k tv :grinning:
15. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
ja jeste nejsem okoupana klovu na skype se svagrovou :wink:
Ale uz se tesim jsem unavena z lyzi :wink:
15. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Mi by se taky líbila taková bunda i na mě :slight_smile: a za tu cenu by to byla paráda :slight_smile: no, ale u Wolfa je fakt perfektní kvalita za velmi slušnou cenu.

Adel, tak pak dej echo, co budeš mít :wink: kdyby jsi ty věcičky měla i na netu, tož bych mohla pak nakupovat Wolfa a tak u tebe :wink:

Já taky ještě nejsem okoupaná. Teď jsem dovařila a konečně si sedla. Jsem dneska nějak ko. Padla na mě nějaká mega únava. Měla bych jít zavčasu spát, pže ráno nás musím budit. Máme poprvé službu dopo.
15. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
ahojky holky v rychlosti pozdravím a zas jdu.nějak nestíhám na tom pc udělat vše co bych chtěla.Ted mi děti dosti brečí tak se věnuju jim.Zítra jdu k dr tak jsem zvědavá jak dopadnu.Jinak mě to počasí už se... :zipper_mouth: :angry: já chci teplo!!!!!!!Bolí mě v krku je mi pořád zima.ach jo.No jinak tak nějak žádné novinky.Jo přes den jsme bez plen...teda u Patrička.CHodí na nočník čůrat a už tam i sám jednou udělal bobek.Nemuseli jsme mu ani připomínat.Ale někdy se nám ještě nehoda do kalhot povede.Na noc plenu stále má a na ven taky.Dokud je zima tak nechci aby čůral venku v té kose.Jo a taky jsme odbourali sunar.Dávám mu normální převařené mléko.Byl to boj a ještě někdy je ale zvládneme to.Musím vydržet a půjde to všechno. :wink:

Tak přeju klidnou dobrou noc.Pa pa
15. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
prvni, :sunglasses:

tak jsem koukala na bauera. :dizzy_face: ..no a pak dal na olympiadu a pri tom predpejkala kachynku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zejtra ...teda dnes... si jedu k brachovi pro moji babicku, ..je v praze kvuli dr. ..tak aby se taky podivala jak bydlime a taky si oddychla od svagrovky. . :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze na desatou pro babicku, abych pak jen cca v 11 zapla troubu a dopekla masicko a nedelala to tejden :wink:
no jeste jdu trochu poklidit kuchyn, at tam nemam takovej sajgon a pujdu spat. :slight_smile:
16. únor 2010 v 00:31  • Odpověz
dobre ranko
taky jsem kukala na bauera :grinning:
dneska jedu ke kamosce a odpolko nehty...nejak se me nic nechce..

aji..neboj dam echo :grinning:
16. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
haniku ty snad nechodíš spát :confused:
všechny vas zdravim
dnaska mam fofr protože včera jsem neměla čas na vás mrknout ,protože malej je nemocnej chitil to asi ode mne ,tak jsme bylyi u doktorky
16. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky jen v rychlosti, melaj spí(doufám, že ještě chvíli bude, ale moje zkušenost je, že jak to sem napíšu, tak se hned vzbudí), jinak dnes u nás pohodička...nic novýho...odpolko se oblíknem a pujdem ven, do obchodu a taťkovi na proti, trochu se provětráme, už by ta zima mohla zkončit, to hraní doma mě už moc nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, nějak vás nestíhám, máme moc aktivit :wink:

Adel, tak coooo, dorazila MS? :wink: nezkoušela jsi testík?

Peti, gratulace Patričkovi k nočníku! Je to šikula a ty taky :wink: Se Sunarem taky bezva, že si zvykl na mlíko, já dávám holkám taky plnotučný, ani ho nepřevařuju, jen ohřeju. Buďto s Grankem, nebo i samotný, Sunar máme jen večer před spaním kvůli vitamínkům a na jaře s ním už taky skoncujem :wink: to je finanční úleva, co? :wink:

Hani, ty teda ponocuješ :sweat_smile: užívejte si babičku, teda jestli u vás ještě je :wink:

Perlorodko, přeju malýmu brzké uzdravení :wink:

Jani, my už chcem taky jaro, chjo, ta zima už je nějaká dlouhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera chvilku vykouklo sluníčko a hned bylo veseleji :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Aničko, kde jsou fotky z masopustu? Už se nemůžu dočkat baletky s Harapesem :grinning:
16. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
ahojky holky,

tak zatim den podle planu. ..ve 1/4 na 11 jsme si vyzvedli moji babicku a i kachna se mi povedla mnaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ted si hraje risa s prababickou, tak mam chvilku abych vas pozdravila :slight_smile: ...no uvidim, jestli ho zkusim dat spat a nebo ne. ...ale dnes jsme krom vyletu v aute nebyli venku, tak se ani nemohl nikde utahat, tak asi spani zkusime az na noc, aby se radek mohl koukat na olympiadu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: .

perlorodko, ale chodim. :wink: :sunglasses: ...teda jen dnes jsem fakt hotova ..jsem nakonec zalehla az pred druhou rano. :pensive: ...ani nevim, jak se mi to povedlo :fearful: :sweat_smile:
...tak at se ti Gabrielek brzo vykuryruje a netrapej ho dlouho bacily.
16. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
tak my taky uz davame klasicky plnotucny mliko ...teda spis jen kakao z nej. ...ale zatim mu ho prevaruju a i do bramborovy kase. ...ale treba kdyz si dam musli s mlikem, ktery fakt neni prevareny, tak mi uzira. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a s nutrosem jsem si taky rikala, ze pres zimu mu ho budu urcite jeste davat, aby mel vytaminky a snad i trochu mu to pomuze u imunity. ....musim zaklepat, ale letosni zima krom silvestra, kdy byl jednou nemocnej jsme to zvladli krasne. :dizzy_face: ..tak si rikam, ze to je snad i tim mlikem.? :confused: :wink:

Ani, jojo, taky jsem na fotecky z maospustu zvedava. :grinning: :wink: :sunglasses: :grinning:
16. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
jejeeeeeeeeeeeej vitaminky :sweat_smile: :zipper_mouth:
16. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky

Hani, to se máš, že je vše dle plánu...u nás dnes totál nee :pensive:

Měli jsme dnes jet po O ke kámošce a ze dneška na zítra spát u mamky, jsme doma...Petr měl ráno hnusnou bouračku, smetl ho auťák, který vyjížděl z vedlejší, petr jel po hlavní, auťák mu narazil do dveří spolujezdce a Petr spadl do pole a převalil se přes střechu, nebyl přivázaný :pensive: ihned ho sanitka odvezla, dělali mu pouze RTG, nic nenašli a ty debilové ho normálně pustili domů :angry: ani nečekali, až pro něj někdo dojede, takže jel sám metrem, vyzvedla jsem ho až na černém Mostě.Uháníme známého Dr.aby šel na CT, pže si tu hlavu pěkně omlátil, je zmatenej, bolí ho záda, má límec na krku.Teď vyřizujeme vše možné, pojišťvnu, na tu ale musíme mít vše od policie, od té nemáme žádné záznamy, pže ho hned odvezli a ač tam byl švagr s tátou, ty nic nezařídili :confounded: už jsme se dopídili, kdo to vyšetřuje, ale ta paní měla noční a je už doma a bude až ve čt,Bojíme se, aby to ještě nebylo na Petra, ten viník byl nějaký divný a prý to uhrával na to, že Petra neviděl.Policjtka chtěla zkoušet světla, ale hasiči vypojili baterku, takže prd vyzkoušela...takže se bojím, aby to ještě nesvalili na P., že nesvítil, což je vyloučený, pže když jede z našeho prdelákova, tak by bez světel neviděl...no naštěstí jel Felicii, ale stejnak je to na pí*u, pardon za výrazy :confounded: když jsme konečně měli oba auta jakštakš, tak tohle... když jezdil tím formanem, který se sypal, tak nic :frowning2: :frowning2: je to zákon schválnosti....

Aničko, mast dorazila, až bude klidněji, pošlu to pouzdro
16. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Jejda Míšo, to je hrozný! :astonished: :cry: snad Petrovi nic nebude, proč si ho tam proboha aspoň nenechali na pozorování, když mu není dobře? :angry: myslím na vás, ať je všechno v pohodě!!!!
16. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahojky holky,

tak já jsem opět na ATB :frowning2: , ale dr už byl bezradný, dal mi je abychom to zaléčili a příští týden se rozjede kolotoč vyšetření včetně imunologie. Docela se toho děsím, bojím se aby to nebylo nějaké systémové onemocnění, protože mě bolí klouby, jsem celkově zesláblá a strašně unavená.

Míšo, to jsou ale hov..a, jak v nemocnici, tak policajti :angry: Tak ať je Petr v pořádku a s policajtama ať to dopadne dobře.
16. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
Miso-jezisi tak to je husty-to se fakt nevidi snad jen u nas :frowning2: :confounded: :angry: :angry: :angry: Jak ho muzou pustit domu to nechapu a jeste ho poradne nevysetrit :angry: :angry: :angry: Hovada jedny :angry: Hlavne aby byl Petr v poradku a na ne bych si teda pekne doslapla :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry:
To je dobre ze to dorazilo v poradku a s krabkou v poho az to bude tak to bude :wink: :slight_smile: Hlavne at jste vsichni ok :wink: :wink:
16. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Holky díky a Hance díky za sms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky je to ještě trochu horší, pže šla zrovna po silnici nějaká ženská(je tam prům.zóna, tak šla z práce a chodníky tam nejsou) a oni jí smetli :pensive: nejdříve to vypadalo, že to nic není, ale má prý těžká zranění - teď tu byla tchýně, kolegyně syn je u policajtů, takže to skouknul, je tam zapsáno, že Petr viník není, že to vážně způsobil ten kluk, co vyjel z vedlejší a nedal přednost..no ale že jsou tam těžká zranění, takže se to asi u té paní projevilo až v nemocnici, bohužel je to Ukrajinka, takže prý na Bulovce ještě dělali drahoty s ošetřením, neměla zdrav.pojištění, ale to mě zajímat moc nemusí, i když je mi jí líto...Petr o ní vůbec nevěděl, myslím, že jí určitě smetl on, pže šla po levé krajnici a ten vůl Petra úplně ze silnice odstčil do protisměru, kde asi ona šla :pensive:
Petr teď leží, začala ho dost bolet hlava, tak chtěl ibáč, je mu zima, je horkej, takže určo teplota :cry: a začíná ho vše bolet, hlavně noha, má pohmožděný levý koleno, pže jak letěl na sedadlo spolujezdce, tak kolenem ohnul klíč v zapalování, je úplně ohnutý :unamused: Strašně se bojím, aby se mu nějak nepřitížilo, dnešní noc toho moc nenaspím, je mi šoufl, nic jsem nejedla, jsem nervní jak prase, naštěstí mi hned ráno přijela mamka, takže se starala přes den o malýho :slight_smile:
Až bude čas, dám fotky na FB, už jsem tu naší kočku starou vyfotila :frowning2: je mi jí líto, fakt jezdila super a byla spolehlivá!!!

To s doktorama nekomentuju, jestli mu bude blbě a nedej bože budu muset volat sanitku v noci, tak na toho Dr.půjdu a budu si stěžovat!!!!!!!!!!!!!!!Neřeknu, kdyby udělal nehodu Petr..ale když je nevinný, tak je to vážně o držku i pro toho co to udělal!!!!!!!
16. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.