• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ani ale ještě prej má bejt nějaká 4. hexa nebo co :confused:
20. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
Maru, my byli už na 4.hexe!!!!!!
20. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem uz doma..
pocasi je strasne nemohla jsem se pres snih dostat domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: pac ja to mam k baraku cca 150m od hlavni silnice..petan uz je v postylce a snad bude klid :pensive:
tak jdu vas docist trosku..
20. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
Ano ano, hexy jsou čtyři. Ta čtvrtá se dává nejpozději do 18.měsíce a nejdříve šest měsíců od podání té třetí dávky.

My na ní ještě nebyly, pže Nejdříve byla Klárka nemocná a když už byla ok, tak zase nebyly vakcíny. Teď už ji má dr připravenou, takže až bude rýma a kašel pryč, můžeme jít.
20. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
My byli u kámošky a super. Holky se vyblbly a my přežrali :sweat_smile: :grinning:

Teď už malá spinká, já jdu trošku poklidit, pže zítra má dorazit kámoška s malou k nám, tak ať do toho ještě nelítám s hadrem v ruce :slight_smile: aspoň nebudu muset uklízet zítra :slight_smile:
20. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: :wink: -tak my jsme odvezli kluky a ted jsem prisla z hospody pac Zdenda uz chrupe-rano jde do prace a ja budu fachat :wink: :slight_smile: :slight_smile: Pect,vytirat,uklizet atd.a asi se mi nebude samo chtit ze :frowning2: :grinning: :grinning:
Tak preju dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
20. únor 2009 ve 23:33  • Odpověz
dobre ranko..noc des..petan dostal teplotu a porad fnukal a nespal a taky ma trosku rymu...ale rano uz lepsi a radi jak das..

ja musim taky uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zitra dojde navstevya pac petricci maji svatek :grinning:
21. únor 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
ahoj holky-noc u nas dobra kdyz jsou kluci u babicky :wink: Ale pry spal celou noc jsem volala babicce :confused: :confused:
Ja jdu ted do kramu a pak se davam do toho uklizeni- a peceni-ach jooooo :confounded: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Tak ja pecu do tomboly Babovku z vajecneho konaku od Hanky tak jsem na sebe zvedava-vypada\teda dobre a je hodne vysoka.Formu jsem vysipala hr.moukou a mandlema tak doufam ze se mi neutrhne pac to by me slehlo :confused: :angry: :angry:
Jeste udelam Buchtu Himalaje ale to uz pro nas teda :wink: :slight_smile: :wink:
21. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky

Teda anička zase řádí :grinning: Ty chvilku neposedíš holka....
Tak jsme se teda na kšíry vyprdla, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkoušela jsme ho dnes, aby chodil sám, tak kousek jo, ale za chvilku stejně podával mamince tlapku, aby náhodou nespadl :grinning: :grinning: A taky v březnu už bude chodit mnohem líp a snad už nebude ta břečka hnusná :angry:

Holky, co máte odsávačku na lux, taky vám ty nudle lítají až do toho kusu, který nejde odendat????Mě to lítá až za ten vyndavací díl a pořád to musím vyplachovat celý
Jak dlouho mají prťata rýmu???My už 9.den a pořád taháme hustý nudle
21. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Babovka se povedla-sice se mi na prostredku malicko prilepila ale tam to nevadi a je pekna :wink: Doufam ze bude i chutnat :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Buchta Himalaje taky chladne a voniiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Uklizena koupelna,vytreno,umyte nadobi,vysato,vytrena chodba,povesene pradlo-no proste uz mam jen vegeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :grinning: Teda do vecera nez se zacnu chystat pac to da nejvic prace asi si myslim :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ty se máš :sunglasses: já trochu něco poklidila když malej usnul, ale pak jsem stejně zakotvila u PC :grinning: dnes je tchýně v práci. chjo :unamused: takže mám službu na venčení i odpoledne, ale zítra přijede mamka, tak douklidím :slight_smile: a nepeču nic, pekla tchýně v pátek a měla jsem stejnak jen jeden kousek, já to nějak nemusím...
21. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani, teda ty řádíš :wink: ale je fakt, že když je Klárka pryč, tak taky jedeme jak šroubci než když se nám motá pod nohama :slight_smile: my teda zatím jen stihli nakoupit, udělat oběd a teď se válíme u kafíčka a Colomba :slight_smile: prach mám skoro utřený, chybí jen knihovna, tu dodělám odpo. A Himaláje budu péct hned jak se Klárka probudí.
Jaká, Ani, je ? Už jsi ji zkoušela ? Ta první půlku těsta se rozlívá po celém plechu, že ? A pak to druhé těsto celé a nakonec ta druhá půlka toho prvního těsta..?
21. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Dneska máte ten maškarák ? Nezapomeň pak na foto :slight_smile:
21. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
No jo, Adel, vždyť vy máte zítra dvojnásobnou oslavu :slight_smile: Peťa taky zítra slaví. V týdnu jsem mu koupila dvd Asterixe, tak bude čučet :grinning: už jsi ho přál dlouho a na Vánoce dostal jiné dvd, tak bude rád.
21. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jinak mě asi za chvilku klepne z Teletubbies :confounded: už tak jsem je kdysi moc nemusela a Klárka je z nich hotová. Furt tahá ten obal a chce je pustit :confounded: navíc ji zajímá jen jeden díl, kde tančí, takže na to čučíme furt dokola :sweat_smile: :rolling_eyes: ale je fakt, že to má i své pozitiva...naučila se podle nich hezky říkat "ahoj" :grinning: a snaží se i o další slova.
21. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak ja jsem dneska varila brambory s cibulkou a rybku a hovezi polevku :grinning:
petr sel nakoupit do obchodu ktery je aci 3 min.na kole a on dojel za hodku a pul ..potkal kamose..a prej ze zenske jsou drbny :grinning: :grinning: :grinning: pak sel odmetat snih a potkal druheho kamose a dosel skoro za 2 hodky...
to uz jsem byla nasrana pac jsem chtela v klidu jak petan spal uklidit a udelat buchtu..a hovno hovno..tak ja lecu kvuli jejich svatku jak tele a on se vykecava.. :angry: :angry:

tak jdu pokracovat pac se podrzte si tchyne vzala maleho ven..no ale petr ju byl poprosit... :confounded:
21. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ajo-pul testa nalijes na vymazany plech a na to ten tvaroh celej a rozmazes to.A pak na to vylejes ten zbytek.Ted jsem ji ochutnala a je vynikajici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Mam ji vyfocenou tak hodim fotecku zachvilku.Delala jsem ji z tvarohu z celofanu-a neni to tak tekute jako z vanicky ale jinak to nevadi.a puding jsem mela bananovy a taky je to moc dobry :slight_smile: :wink:
Jinak maskarni mame az v breznu dnes Hasicsky ples ale taky hodim fotecku :wink: :slight_smile: :wink: Hod sem recept na tu plnenou sekanou.Jeste jsem ji nedelala.Ty mas Teletubbies?Ja jsem je chtela pro Mildu a nevim kde hledat.
21. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
aji..jj zitra dvoj.oslava..ale jen tak trosku..malemu jsem koupila magnetickou tabulu a magnetky pac u toho v herne vydrzi celou dobu..

a muzik dostal triko z gejtu a novy obal na doklady pac uz ho mel hrozny,a takovej zastrihovac chloupu do nosu :grinning: balicek sprchac a sampon a cokosku kterou jsem mum snedla :grinning: :grinning:
21. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
je ja bych taky chtela to teletubbies :grinning:
petan se zase naucil dneska delat brm brm jako prstikem pres rty..nevim jak to vysvetlit :grinning: :grinning: se musim smat jak mu to krasne jde :grinning:
21. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Adel-jj Ondra to taky dela :slight_smile: :slight_smile:
Uzijte si oslavu :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
ani..vypada to moc dobre .mnam mnam..
oslava je az zitra :grinning: jen malicko
21. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ani, ta plněná sekačka byla jednoduchá. Mleté maso jsem nacpala do srnčího hřbetu, nejdříve půlku, pak na to dáš, co ti chutná...párek, vajíčko, okurku, sýr...a připlácneš tu druhou půlku mletého masa. Jsem si to celkem zjednodušila, pže původní recept dělali na potravinové fólii, na které z toho mletého masa udělali placičku, naplnili a zatočili....jako hovězího ptáčka.
21. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
Juu, vypadá super ta himalájská :slight_smile: mňam mňam :sunglasses: už se na ni taky těším. Já mám pro změnu tvarohy ve vaničce, tak jsem zvědavá.

No a jelikož se malá probrala, dneska tomu spánku teda prd dala, tak už se můžu vrhnout na pečení.
21. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
Holky, já to Teletubbies normálně koupila v Datartu. Tak jestli ho tam někde máte anebo jsem je viděla i na MMB. Stojí 199,-Kč A Klárka je z nich fakt odvařená. Jsem to vůbec nečekala. Akorát mě z nich klepne za chvilku pepka.
21. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky!
my se vrátili s taťkou z tenisu!Uf jsem si dala do těla :grinning: :sweat_smile:
aničko Himaláje vypadají luxusně!!!Já jsem je chtěla udělat ale na přání byla mňamózní buchta :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ted Teletubies jedou i u nás :sweat_smile: :grinning:

Jdu si vypít kafíčko!
21. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Hmm-ale teda 200kc se mi davat nechce.Nechces mi to vypalit a poslat? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja jsem mela posledne vanickovej tvaroh a slilo se mi to ale vubbec to nevadi i tak je to dobry,mozna jeste lepsi jen je to s mramorem :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
Sekacka vypada dobre jen ja nemam formu na srnci hrbet.teda myslim :slight_smile: :wink:
21. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
Bych vám to Teletubbies mohla vypálit, ale nemám noťas s vypalovačkou :frowning2: leda se můžu poptat Peti, jestli nemají v práci ?
21. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
je aji a nechces me to taky vypalit?? :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.