• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Míšo :pensive: :pensive: :pensive: To je dobře, že aspoň víte, že Petr není označený jako viník. Možná bych neváhala a zavolala dr. k Petrovi, noc je dlouhá a člověk má nárok na to, aby byl adekvátně ošetřen. To není žádná sranda. ¨Hele auto vem čert, hlavně ať je Petr v pořádku.
S paní je to blbý, ale Petr za to nemůže, ale vím jak se asi cítí. Držte se :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
Lucko-to je taky v pr...*i s tema nemocma u Tebe :cry: :confounded: :confounded: A porad ATB toje taky naprd :confounded: Hlavne aby neco konecne nasli a delalo se s Tebou neco :wink: :slight_smile: :confused:
16. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Ani taky jsem dneska dr řekla, že už to není normální, že je na čase se začít pídit po příčině, tak snad to bude dobrý.
16. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
ahojky
miso..jezis to je hrozne..no snad bude vse dobre :dizzy_face:
ja byla cely den u kamosky tak pohodovy den :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
AHoj holky!!

Míšo, jejda :cry: TO je teda blbý..... Hlavně a't je Petr v pořádku, může mít nějaká vnitřní zranění... doprčic, co je to za nerozum ho poslat po havárce domů..... někteří dr. jsou fakt magoři :frowning2: ta teplota není moc dobrá teda :frowning2: Chjo.... autka je škoda, ale důležitější je, aby manžovi nic nebylo.... S paní ječ to teda taky špatný... chudina k tomu přišla, ani neví jak a Tvůj Péťa taky :frowning2: Držte se a tfuj tfuj tfuj, ať vše dobře dopadne!!!

Já dnes zůstala doma, jsme celý den s Maru ležely a flákaly se... je nám bídně, kašleme a soplíme :frowning2: Asi si ten pobyt doma prodloužím ještě i na zítřek. Mám dost předčasů, tak si beru náhradní volno.

papa a mějte se co nejlépe
16. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
Ted jsem to docetla a teda zaplatpanbuh ze alespon je jistota ze za to Petr nemuze. :slight_smile:
No ale ten jeho stav neni vubec ok teda a ta horecka si taky myslim nic moc.Aby nemel neco s halvou nejake krvaceni-Miso zajed s nim radej na pohotovost at ho vysetri :frowning2: :confused: :rolling_eyes: :fearful:
16. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Holky, už vstal, je mu dobře, potřeboval se uklidnit, bylo toho dnes moc!!!!!Hlava ho nebolí a nehicuje :wink:
Ani, v noci moc spát nebudu a budu ho hlídat....dnešní zdravotnictví stojí za veliký hovno :confounded: :confounded: :confounded: vážně mě dostali, že ho jen tak pustili ještě se slovy "máme toho moc" :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ať se jdou bodnout, na Bulovku jsem už teď tuplem zanevřela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
Tak ja jsem si rikala ze to bude asi hodne psychickeho razu-ale na to CT hlavy si pro jistotu zajedte.To je zakerny-bohuzel znam takyovy pripad :frowning2: :unamused: :confounded:
Tu noc Ti nezavidim teda-ale drzim palecky :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
Tak se loucima valim do pelisku-dobrou noc :wink:
16. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Tak že to byla Bulovka, proč mě to nepřekvapuje :angry: Míšo, ale ať si raději zajde zítra ke svému dr., psala jsi, že má límec a jestli si hnul trochu páteří, tak to není žádná prdel, může sebou taky někde seknout. Tak držím pěstičky ať máte noc v pohodě.
16. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky jé Míšo, to je pech, hlavně ať je manža OK, chápu ty nervy okolo a skrz ženskou....přeju klidnou noc a ať je zítra líp....Právě jsem koukala na FB a auto teda vypadá děsně....
16. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Teda, Míšo, takové zprávy :frowning2: s těmi lékaři je to fakt masakr. Jak se mohli takhle zachovat ? Tak snad bude ok a nepřitíží se mu. Tak pak dej vědět, jak to pokračuje.
16. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
A s tou hlavou určo k dr ještě zajeďte. Ono se to nezdá, ale jak píše Anička, může to být zákeřné.
16. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahojky holky,

tak risa si nastavil vcera budika a nevsimli jsme si toho, takze budicek s pipanim v 7 :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Misulko, doufam, ze noc byla v poho a ted jeste dobre zpravy od dr. ...drzim palecky. :wink:
17. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
dobre ranko :dizzy_face:
haniku...u nas je to i bez budika :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hezky den

miso...co peta?
17. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Adel, to u nas by se asi vstavalo treba za ctvrt hodky bez budika, ale i ta ctvrt hodka je dobra. :sunglasses:
17. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Miso-jaka byla noc? :confused: :rolling_eyes:
Hani-jak pise Adel i u nas to je tak i bez budiku a i drive :wink:
Jdu kouknout na FB :wink:
17. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Tak jsem koukla na FB a Mise teda Petr mel stesti v nestesti :confused: :rolling_eyes: :confounded:
Zdenda dnes dostane snad nazpet papiry-tak se tesim ze uz nebudu jezdit jen ja.Ale vcera se nam pos..*o auto takze dalsi prachy do opravy. :confounded: :unamused: :frowning2:
V patek si jedem pro Matyska a uz u nas zustane nastalo :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahojky u nás normal...celou noc se Vládík krmil, Janina od rána řádí, za chvíli se oblíknem a jdem na prochajdu, já se po cestě stavím k dr. na kontrolu po penicilinu...jdem s babičkou, od rána mi to tu organizuju, tak snad ještě vycházku psychicky zvládnu....

Ani jako že Matyska adoptujete, nebo budete mít natrvalo v péči??? jsi človíček s úžasně velkým srdcem... smekám....

Míšo snad je u Vás vše v pořádku, dej pak vědět, je jasný, že ted nemáš čas koukat na koně
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
tak jsem to dneska dostala a je me pekne blbe...
aji a bzun...tak teda ten prosinec jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
:confounded: Holkyyyyyy-Zdenda ma papiry zpatky huraaaaaaaaaaaaa :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
Jani-budeme ho mit jen v pestounske peci a jak se da segra dohromady a bude se o nej moct postarat tak se zase vrati k ni.Ale to muze trvat i nekolik let no :confounded: :confounded: Budu ji drzet palecky aby byla OK a deti dostala zpet :wink:
Ja si myslim ze by to udelal kazdy pro svoji rodinu.Jen se ho to momentalne netyka tak mu to nedochazi a neresi to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jee, Adel, to je škoda, já doufala, že ti nakonec ms nepřijde. Tak teda ten další pokus už stopro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ty jo, Ani, to je ale rychlovka. Vždyť mu ty papíry snad ani nestačili vzít :sweat_smile: :grinning: člověku ale spadne kámen ze srdce, že ?

To je moc fajn od vás, že se o Matýska postaráte. Ne každý by to udělal, i když jde o rodinu. Tak, ať se mu vás líbí :dizzy_face:
Co se vlastně stalo ségře ? :confused:
17. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Já byla dneska s Klárkou u zubaře. Doma jsme natrénovaly otevírání pusinky před paní zubařkou a v ordinaci ani prd :grinning: zavřely se dveře a s nimi i Klárčina pusa :grinning: :rolling_eyes: a otevřela ji zase až venku a v tramvajce ukazovala zuby všem :rolling_eyes: takže zase až za půl roku :grinning: mi hned taky projela pusu, spravila mi tu jednu stoličku, co jsem oo ní věděla a jinak ok. Ještěže tak. Bojim bojim zubaře :pensive:
17. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ajo-no segra je na leceni na protidrogovem :confused: :confounded: :frowning2: :frowning2: Jsem rada ze muzerme Matyskovi pomoct-doufam ze bude vse ok :slight_smile: :wink:
No papiry mel pryc 3 mes :confused: Mel to na pul roku a v polovine zazadal a ma je zpatky :wink: :wink:
17. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahooooj

Holky díky za držení palečkl, noc byla OK, chrápal, tak jsem věděla, že žije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:Petrovi je, dá se říct, dobře...bolí ho ta záda, jak čert, teď jsem ho po vykoupání mazala koňskou mastí, snad mu to povolí, hlavu má hnusnou, sedřený vlasy, strupy, kusy kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tom kolenu mu to nějak mokvá...a koleno není od klíčku, ale od toho plastu co vede k volantu, dnes jsme to okoukávali a je to celý prasklý :fearful:
Zítra ráno bude volat policajtce a doufám, že tam zítra pojedeme, abychom měli konečně v ruce nějaký papír a mohli vyřídit pojišťovnu a zbavit se feldy :unamused:

Aničko, super zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s papírama, tak teď snad už Zdenek dá na pití bacha!!!!!!!!!!!!!!!Téda, u vás je to samá žhavá zpráva, to je bezva, že si Matese berete a taky smekám, pže teda bude u vás pěkně narváno :sweat_smile: jak se na to Mates tvářil??????

Adel, je mi líto, že MS došla :cry:

Aji - Klárka :grinning: :grinning: jako bych viděla Daníka :grinning: akorát, že by ještě v křesle začal ječet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak u nas budicek uz v 5hod a za boha uz neusnul :unamused: Ted tady rve a je protivnej :angry:
Miso-tak super ze Petr je jakztakz ok-ta hlava musi vypadat brutalne :confounded: :confounded: :confounded:
18. únor 2010 v 05:54  • Odpověz
Ahojky u nás noc děsná, Vládík si trval na tom že bude sát jen u prsa, takže jsem nevyspaná, a bolí mě celý záda, jak jsem oddělala, tak řval... jsem myslela že ho vrátím do bejbyboxu:grinning:

Taky jsem ráda ráda, že je Petr relativně OK...

U nás budíček v 6, ale taťkovi to nevadilo, aspoň skouknul hokej:grinning:, šel ted na kontrolu do nemocnice se svou ucpanou žílou, takže má dnes volno....

nic Vládík už tady opět vřeští, takže jdu chovat, mamánek muj
18. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
ne sát, ale spát :grinning:
18. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
dobre ranko...u nas ted ranko
noc desna..petan celou noc zvracel..rano k tomu dostal teplotu..ja spala asi 1,5h
porad knoural..

no jdu cistit koberec pac je hrozny.. cely pozvraceny a periny i zed to schytla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
ahojky jen kukám a chci upozornit na to že taje sníh, zvláště proto, že člověk to vidí v telce a vubec si to neuvědomuje, ted se málem sesypala hromada na Janinu , když na mě s Michale a Vládikem čekali před domkem doktorky, JAnina se naštěstí lekla zvuku jedoucího sněhu a utekla, jinak to byl 100% zásah na hlavu... doktorka ani nechtěla poplatek ode mě , jak byla vyklepnutá.... tak papa a dávejte pozor na sebe a svoje skřítky
18. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.