• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Jani-tak to je ale hruza velke stesti :confounded: :confounded: Bobisek malej :dizzy_face: :dizzy_face:
U nas to taky taje a je hnusne :frowning2:
Adel-Petik taky posledni dobou marodi co? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Já od rána balím a za chvilku nás Honza veze k našim, pojede do soboty na kurz a pak bude dělat na vedlejšák jedné firmě psychologa :wink:

Dočetla jsem novinky, tak snad na nic nezapomenu reagovat :wink:

Míšo, super, že je už Petrovi dobře, myslela jsem na vás, aby se z toho nevyklubalo nic vážnýho :wink:

Aničko, to je fajn, že už má Zdenda papíry zpátky, tak snad budete mít autí brzo v provozu a bude zas všechno jako dřív :wink: s Matýskem máš můj obdiv, přeju, ať všechno bez problémů zvládáte a ať se mu u vás líbí! :wink:

Adel, tak platí, budem těhulit spolu :grinning: mně už skončila MS, tak jak se Honza vrátí z cest, budem pokoušet štěstí :slight_smile:

Jani, s tím sněhem a ledem je to fakt o hubu, včera to spadlo na protější chodník a myslela jsem, že se srazily dvě auta, jaká to byla rána:stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to brzo odtaje a bude klid. Janinka měla fakt štěstí :fearful:
18. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
Bzun tak to bude výměna my jedem na domeček, a vy sem????
18. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Jj Jani, tak si můžem zamávat na dálnici :wink:
18. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
ahoj holky tak v rychlosti nakukuju, malej mi usnul nevim na jak dlouho protože se budí ,zejtra jdem na kontrolu tak uvidim.
Kim to je mi líto to je opravdu hrozný jak jsou ty řidiči nezodpovědný , hlavně že je manža v pořádku .
Nando to budeš mít doma veselo :slight_smile: A kolik je Matýskovi ? (doufám že jsem nespletla jméno)
krásnou a klidnou noc všem :wink:
18. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Perlo-Matyskovi bude 26.3. 15let. :wink: :slight_smile:
Ted jsem mluvila s vychovatelem z Detskeho domova a strasne ho chvalil a rikal ze mu to ze srdce preje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja taky doufam ze mu pomuzeme a bude se mit mnohem lepe :frowning2: :wink: :wink:
18. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
tak ještě jednou krásný večer
nando to ho budeš muset přihlásit u vás do školy
18. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek "az" v 6hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Perlo-jj v pondeli mazu do skoly a prihkasuju ho na ZS :wink:
Ted jsou u nas prazdniny a on je ma pristi tyden :wink: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 v 06:16  • Odpověz
ahojky
dobre ranko

tak u nas konecne dobre..petan uz nezvraci a uz vypada dobre :grinning:

bzun..jo budem tehulit spolu :grinning:

ani..no akorat ten kasel nas porad trapi uz mame snad 4 kapky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahojky holky jdu v rychlosti pozdravit.Jsem total ko.Já chci spááááááááááát :frowning2: :pensive: Tak už jsem i začla nějak přemýšlet jak z dětí vyndat baterie...aspon tak na hodinku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Poslední týden jsem nějaká zmožená :unamused: Navíc mám hlavu plnou starostí a vůbec nevím jaks e jich zbavit.Jsem si myslela že tenhle rok budelepší ale zatím to tak teda nevypadá.Včera mi došel dopis ze socky v kterým mě informují o kolik jsem přišla peněz,no a když jsem to dočetla tak mě málem zbýrali ze země :angry: :confounded: NAvíc M dal do opravy auto a chlápek mu řekl za kolik to bude tak si to M dal stranou a nakonec to bylo 2x tolik kolik mu řekl :angry: takže zase schánět peníze na auto.Ted teda mám mrtě starostí ohledně peněz a ještě pár vecí kolem.
Prostě nám se asi nemůže bezproblémově dařit :unamused:

S Patričkem se snažíme nočníkovat.Přes den úplně bez plen(až na vycházku ven).Sunar taky už nekupuju převyřuju normal mlíko.Sic v tom asi není tolika vitamínů,ale když aspon dostává nějaký mlíko a mléčné výrobky tak to nevadí že sunar nemá.Už mu je přes dva roky tak to nevadí.
Malou pořád zlobí ta zadní rýma,kterou má od narození.Odsávačkou to vytáhnout nejde a dr.říkala že stim stejně nic dělat nejde.Že je ještě moc malinká. :unamused: Ted přemýším jak ji naučit spát s rukama vyndanýma ven.Do teď jsem ji vázali na noc celou do zavinky aby se nebudila rukama,ale jaksi se tam už nevejde. :sweat_smile: Tak to musím nějak vykoumat. :unamused:
Mě bolí hlava jako střep,taky mám rýmu a jsem unavená jak nikdy. :wink: V úterý jsem byla u doktora páč jsem 14dní krvácela tak mě vyšetřil a udělal i utz a vše je v pořádku.Hold ted nějakou dobu budu krvácet a špinit než se to celý s tím tělískem srovná. :wink:
Počasí na houby...už bych brala tak aspon 20st nad nulu. :wink:
19. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
no tak nějak v rychlosti jsem ještě dočetla a snad zvldánu na vše reagovat. :wink:

Miško moc mě mrzí co se stalo Petrovi,ale určitě to vše bude dobré.Hlavně aby mu nic nebylo a byl v pořádku.S autem mě to mrzí ale pořád lepší zmačkaný plechy než zmařenej život.S tou paní je to na prd,ale bohužel vrátit se to nedá. :unamused:

Jani koukám že se taky celý noce krmíte.U nás jak se začlo krmít jen 2x za noc tak ted teda je nějaká zase rozežrankovaná :grinning:

Adel a Kris s tou MS to je na houby ale uvidíte třeba to výjde ted nebo později.Hold tomu se moc poručit nedá.Ale zase si můžete říct že máte MS a ne jako já že krvácíte 14dní pak špiníte a zase krvácíte. :unamused:

Ani koukám že teda nakonec Matáska budeš mít u sebe.To je moc dobře.Já věřím že mu u vás bude moc dobře a že z něj vyroste skvělej kluk :wink: Moc mě ta zprávička potěšila :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
A co jsem chtěla ještě napsat nevím.Musím zas mazat k dětem.Kde jsou ty časy když jsme si spali do devíti :confounded: :sweat_smile: Ted už od půl sedmý ...no vlastně celou noc jsem vzhůru :frowning2:
19. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky, jen prolítávám, dočtu později.

info od nás: obě jsme na atb, já navíc na kapačkách, bo jsem se včera v noci vzbudila s šílenou bolestí hlavy a motákem jak na kolotoči, takže jsem skončila na neurologii a ambulantně chodím na kapačky, dnes tam jedu na 11 hod., proto jen tak v rychlosti. Bohužel kvůli tomu jsem musela hned včera Máju odstavit, jsou v tom nějaká svinstva, co se dostávají do mlíka. Tak nějak to těžce nesu, sice jsem ji chtěla asi za 2 měsíce odstavit, ale teĎ jsem na to ještě nebyla psychicky připravená. Včerejší večer docela dobrý bez mlíčka, ráno to bylo ale horší, plakala... a teď se taky každou chvíli ptá.... chjo..... tak já už se jdu oblíkat. zatím appapa a já se ozvu.
19. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
ahojky
beny..no ja bych taky spala..ale dnesni noc se dala :grinning:
renco..no teda..at jste brzo fit...a majuska at to zvladne bez mlecka...se ti divim ze se ti chce porad kojit...no mozna kdybych mohla kojit bych se tak nedivila.. :grinning:

patricek at si pekne oslavi svatecek :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Renčo, chjo, to jsou teda zprávy :frowning2: a z čeho to bylo ? Řekli ti něco v nemocnici ? Škoda toho kojení :frowning2: tak aspoň, že Májuška i ty jsze si ho užily tak dlouho, jak jen to šlo. Chápu, že je ti z toho těžko. Přece jen jsi s tím nebyla zatím sama vnitřně smířená. A když to člověk nečeká, tak je to většinou šok. Tak držím pěsti, aby jste to ty i Mája zvládly, jak nejlépe budete moct. Hlavně, ať jste obě brzy v pořádku po zdravotní stránce.
19. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Peti, koukám, že ty si taky užíváš :frowning2: já si taky myslela, že letošek už bude konečně fajn a prd :unamused: ale tak do konce roku ještě daleko, takže nás to asi ještě čeká :dizzy_face: a běda jak ne :angry:

Fajn, že se Páťovi tak daří nočníčkování :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Kris, Adel, já chci taky těhulit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
U nás byl dneska budíček netradičně brzy, tak jsme vyrazily do herničky. Aspoň jsme podrbaly s kámoškou a holky si pohrály, i když teda dneska se docela dost popichovaly, opice jedny :grinning:

Těším se na víkend :dizzy_face: jsem nějaká znavená, tak si konečně trošku orazím. Za hoďku má dojet konečně Peťa domů, tak bude s malou. Jupí :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
aji..jasne ze budem tehulit spolu..no zitra dojede tatka ja mam kramy :angry: :angry: :angry: tak zadne snazeni :confounded: budemem mit prosinec 2010 :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
tak jsem zas nakukla.

Rečno mrzí mě co se vám děje a že jste museli utnout kojo ale dá se říct že jsi to zvládla dlouho.Já budu ráda když ode mě Gabrielka bude cucat aspon do roka.Zase mi praskla bradavka tak u kojení trpím jako zvíře a ikdyž mám slzu na krajíčku tak zatnu zuby a kojím dál.Aby malá měla mlíčko a mě se další nové dělalo. :wink: Hlavně se holky brzo uzdravte.Myslím na vás :wink:

Aji jééé ty chceš další robátko?Tak šup šup do toho.Jak bude taťka doma tak zadělávejte :grinning: :wink: J8 už další robátko určitě nechci!!!! :sweat_smile: :wink:
Jsme ráda že to tělísko mám ikdyž se s ním zatím moje tělo seznamuje a srovnává.ALe to taky časem přejde a bude to pohodička :wink:

Adel děkujeme a víš jak si PAtriček oslavuje svátek?Jsem z něho hotová.Dneska bych ho nejraději dala do té pohádky o perníkové chaloupce k čarodejnici :angry: ale abych mu jen nekřivdila tak dnes sám od sebe udělal bobek do nočníku.A šlo to bez řvaní atd.JIndy nám trvá dva dny než ho udělá. :grinning:
19. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahojky

Peti, díky Ti!!!!jj hlavní je, že to přežil...
Patričkovi přejeme vše nej k dnešnímu svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Koukám, že u vás jsou starosti taky okolo auta, tak přeju ať je brzo zase klid :wink: No děti jsou holt děti :grinning: já si absolitně nedovedu představit k Daníkovi malé miminko :sweat_smile: :sweat_smile:

Rečno, šmarjá, moc na Tebe myslím i na Máju, ale hlavně Ty abys byla ok!!!!!!Ještě jsme si tu o tom min.týden psaly, co...ta Mája ještě měla fakt nějaké tušení, že budeš marodit, ještě že jsi už pod dohledem lékařů a doufám, že brzo bude vše v pořádku...je nějaká divná doba nebo co :unamused:
19. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Peťo, jasně, že chceme dalšího prďolku :dizzy_face: já bych nerada, aby Klárka zůstala sama. Tak teď jen počkat, kdy si k nám druhé mimi najde cestu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže do třetího letos nejdete :grinning: :grinning: :grinning: ?
19. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Je, Adel, tak to je na pytel, že přijede, když máš MS. Tak snad pak přijede v době ovulky, aby mohl být ten Prosinec 2010 :dizzy_face:
19. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Míšo, souhlasím, že je nějaká divná doba. Ten začátek roku 2010 není zrovna nejšťastnější :unamused: tak snad se to brzy zlomí a bude lépe.
19. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Já vařím uzené kosti na zítřek do zapečených těstovin a okolo sedmé ujíždíme s kámoškou do Tesca na čumendu a nákup :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Aji teda vy budete mít divný oběd zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my to samé :grinning: :grinning: :grinning:

Já dnes málem sestřelila boční zrcátko na autě, ještě, že má vůli a sklopilo se :pensive: uhybala jsem sanitce a najela jsem moc blízko k zaparkovaným autům, ale naštěstí není ani škráblé :sunglasses: a vůbec se nějak od toho úterka bojím a tím dělám takové blbé chyby, jsem napnutá, furt ve střehu na okolní řidiče, zvlášť, když jedu i s Danem :unamused: prostě se bojím :frowning2:
19. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Jj MIško je to hrůza ale auto je přeci jen pomačkaný plech který se dá více méně nahradit ale život a zdraví ti nikdo nedá :wink:

Aji mám takovej pocit že v blízské pětiletce do třetího nepůjdeme a pokud taťka nezmění za těch 5let názor tak ani potom :grinning: :wink:

Jé taky bych někam jela na nákup a čumendu nebo jen tak někam sednout ale nemám vůbec s kým a navíc nemám ani halíř :unamused:
19. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Míšo, no neke :grinning: fakt máte to stejný :grinning: ? Tak to je super :grinning: tož to si zítra můžeme společně pořát dobré chuti :grinning: :grinning:

No, ono se není čemu divit, že se teď bojíš při ježdění. Je fakt, že kolikrát se člověk hlídá více než normálně, tak to pak kazí :unamused: tak ať je brzy lépe, i když tak rychle to asi nepůjde :unamused:
19. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Hele, Peti, ať nám pak za chvilku nehlásíš zase // :grinning: :grinning: :grinning: člověk míní, život mění :grinning: :grinning: :grinning:

No já mám v peněžence taky prd, ale tak aspoň na tu čumendu a hlavně vypadnu aspoň na chvilku z baráku a ještě u toho stihneme podrbat :grinning: a v klidu bez řevu našich dvou opic :grinning:
19. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Aji ne já myslím že //hlásit nebudu.A pokud bych teda i přes tělísko otěhotněla tak bych si to asi nenechala.Bylo by tu riziko poškození plodu. :unamused: ale asi by mě nejdřív kleplo páč mít tři děti pořád dva roky od sebe to by mě položilo :sweat_smile:
19. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.