• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
No jo, byl by to docela záhul mít tři děti tak blízko po sobě. Ale zas by jsi už pak měla vystaráno :slight_smile:

Takže, kdyby náhodou někdo otěhotněl přes tělísko, tak se mimi může poškodit ?
19. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
aji..no vyslo to na prd a na cervenou nejezdime :grinning: :grinning: :grinning: no tak uvidim kdy nam to vyjde..snazime se od listopadu...u petana to bylo na prvni nasup :grinning:

tak ja jsem delala ovocny dortik pro milacky k svatku :dizzy_face:
19. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
ahoj holky, ještě jendou se narychlo hlásím, dočtu až zítra---

chceme s Maru pořát k dnešnímu svátku Patrčkovi.. vše nej, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka... Maruška posílá sladkou pusinku!!!!

více napíšeme zítra.... tak ahoooj a hezký páteční večer.
19. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
V rychlosti vás všechny zdravim tak u doktorky jsme dopadli dobře malej už se vzbudil jenom třikrát což byl úspěch (abych to nezakřikla) .
tak já taky přeju Patričkovi vše nej k svátku a at moc nezlobí :wink:
koukám že každý chce už mimi asi o tom taky popúřemýšlím, zatím všem krásnou a dobrou noc. :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
cau zdar,,,,,,
tak ja chvilku kukla na hokej a pak spala....
petan spal semnou ..ale uz je uplne ok tak dneska ve svem :grinning:

ted dojel milacek tak jdu varit

peknou sobotku..juknu :grinning:
20. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
ahoj holky-tak uz mame Matyska doma nastalo :wink:
Ted vozi drevo aby jen nesedel na PC :wink:
Kluci jsou u babi a dedy pac jdeme vecer na ples :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
adel-super ze je Petulovi lepe.To jsem rada.Jsou to chudatka malicky :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja dnes nevarim apc zbylo od vcera tak na to prdim :wink:
20. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
ani..ty jsi super...napis si do pasu 3 deti :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
Tak jsem vyzehlila.udelala nepec.dort,3 sisky strudlu,umyla koupelnu a zachod a klukum udelala pohary :slight_smile: :wink: :wink:
Docela me boli hlava a vzala jsem si prasek abych byla vecer fit :slight_smile:
Uz se na vecer tesim :wink:
Adel-ale jsem normalni-me to nejak zvlastni neprijde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
ani..no ale kazdy by to neudelal :confounded:
tak ja jsem uklidila cely barak..petr preslekl postele...
ted si davame piskotovej dortik a kaficko :grinning:
20. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
Ja se jdu pomalu chystat na ples-umyt hlavu atd...... :wink:
Adel-uzivejte si to s manzilkem a prdolou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
Tak jsem nachystana cekam jen na kamosku :wink:
Zdenda uz je v hospode na pivku :wink: :slight_smile:
Holkly tak preju krasny sobotni vecer :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
anicko tobe krasny vecer :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
:slight_smile: Ples supeeeeeeer,prisli jsem v pul ctvrte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Vy :sweat_smile: dr :grinning: zeli jsme do konce :wink:
:slight_smile:
Vyhrali jsme docela dost tomboly tak jsem spokojena ale i hudba bombaaaaaaa :sweat_smile: :astonished:
:sunglasses: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Hezkou slunečnou neděli všem :slight_smile:

Ani, tak super, že jste si ples užili. A co jste všechno vyhráli ? My byli na plese akorát minulý rok a letos nám to nějak nevyšlo :frowning2: škoda, hned bych taky šla rozvířit prach na parket :grinning:
21. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Malá je od včera nějaká chorobná :frowning2: z ničeho nic dostala teploty, má 39st a jen polehává a nic nejí :frowning2: nic jiného jí není, jen trochu teče z nosu. Tak nevím, že by se o ni pokoušelo nějaké nachlazení ?? Nebo zuby ?? Je chuděra úplně hotová. Uvidím, jak jí bude zítra a ještě cinknu k dr. Tak to vypadá, že příští týden strávíme více doma :frowning2:
21. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky

Ani tak super, že jste si to tak užili :dizzy_face: :dizzy_face: jsi zapařila, co :grinning:

Ajiku, na Klárku moc myslím, aby z toho nebylo nic dlouhého...slyšela jsem v telce, že začínají průjmová onemocnění, tak snad na ní neleze tohle!!!! :frowning2: Posíláme pusinku!!!!!!!!

Adel, promiň, ani jsem nepostřehla, že byl Petík nemocný...tak jsem ráda, že je mu líp :wink:

Jani, teda s tím sněhem, fuj :pensive: ještě, že dělal takový kravál a malá se lekla a utekla, to je fakt hnus, včera bylo zrovna ve zprávách, jak to spadlo na 5.letou holčinu :pensive: :unamused: :unamused:
21. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
AHojky, právě jsme dorazili z domečku, teda už jsme naobědvaní a vykoupaní a už budeme jen lenošit... bylo dobře, včera chumelilo a tak jsme si do obýváku složili zahradní houpačku a houpali se, dnes samozřejmě nádherný počásko, njn, to je vždy když odjíždíme.... snad bude brzo jaro...

jinak jsem upekla v kachlákách celozrnej chlebík, moc mě to nadchlo, asi si ho budu péct častěji....

Renčo, ta Mája měla fakt tušení...holka jedna, ať jste v pořádku obě dvě... koja je mi líto, ale vydrželi jste to dlouho, jsem zvědavá co Vůládík, pže už mi asi 3 měsíce přibívá je 50-80g/týden...v noci sosá co hodinu, takže už se i trochu těším, až dám nějakej příkrm, snad se nám ty noci trochu spraví....
21. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Jani, akorát jsem před chvííli koukala na Fb na fotky, ta houpajda mě velmi pobavila, moc dobrý nápad :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chlebík vypadal moc dobře, jsi šikulka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Tý jo, jsem jukla na Tvůj pas a Vládík má 4,5 měsíce :astonished: to to letí :pensive:
21. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
no ja mela dneska desnou noc az ted jsem vylezla z postele jen juknou na pc chvilku...chytla jsem taky tu strevni chripku..bleeeee..ale je me lip...v noci muka....

miso..no petan uz je dobry ale 4 dny nejdl...a ted tim zase trpim ja,..jsem uplne k.o.

no mizim do postele :pensive:
21. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Míšo, taky mám obavy, aby to nebyl začátek toho svinstva, co teď všude řádí :frowning2: snad se nám k tomu nepřidá ještě průjem nebo zvracení :frowning2: teplota jí zatím neleze dolů ani po Nurofenu :frowning2: furt 38,8st. Ani zábaly zatím nepomohly. Tak dáváme na střídačku Nurofen - Paralen. Snad už to konečně zabere a zítra bude lepší. Uvidím, jak noc.
21. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Adel, tak to mě mrzí, že jsi to chytla i ty :frowning2: asi teda fakt nic příjemného :frowning2: tak ať jsi brzy fit.
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Jee, a já nemám FB, tak zas prd vím :frowning2:
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojky, taťka kouká na hokej, já taky ale zvládám u toho i PC, taky je tu aspoň chvíli volno, že? :grinning:
Ta´Tka vzbudil fanděním Vládíka, tak snad si ho uspí

Ajo tak šup a zaregistruj se na FB, já už tě tam hledala a nenašla

jj, Míšo letí to za měsíc a týden bude mít Vládík půl roku, je to děsný,jak to letí, bobek muj..
no taky jsem viděla nějaký sněhový neštěstí, nejhorší je , že když člověk v takových místech prochází, tak mu vubec nedojde, že by se mohlo něco stát... ještě že tak, že se Jana lekla a utekla....

jj, prujmy ted řádí to mi říkala i dr. na pohotovosti, tak všichni, co jste nemocní, at jste brzy zdraví a ostatní se opatrujte...
21. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
http://www.toptex.cz/stranka-soutez-16.html

mužete mi dát hlas prosím....předposlední řada uprosřed.... Jana Schusterová.... zelený komplet z příze beruška

díky...
21. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahojky jdu vás pozdravit :slight_smile:

kim je mi líto co se stalo a přeju at se to co nejdříve vyřeší a hlavně MM at je v pořádku.

nando snad se s matesem dobře sžijete a bude prima 5 člená rodinka přeju jen to nej...

:slight_smile: adel, ája a bzunda koukám, že se řady snažilek rozšiřují tak děvčátka vzhůru do jináče moc držím palce :slight_smile:

benny jsem zvědavá zda se k nim opravdu nepřidáš :grinning:

janičko hlasovala jsem se jooo :grinning: ¨

tak a ještě všem nemocným neb vás je tu mraky přeju at to co nejdřív přejde a jste fit a hlavně at už pomaloučku nastupuje jaro :slight_smile:

---- a ted bych na vás měla prosbu máte některá z vás zlkušenosti s odsábvačkou na hleny na vysavač???? já koupila tu balonkovou a prý je naprdlačku :angry: (doufám, že už jsem se vás na to neptala má hlava děravá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
21. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jani, tak já na tu registraci na FB v týdnu při chvilce klidu večer kuknu. Ať se taky dostanu mezi lidi :grinning:

My taky koukáme na hokej a teď ho budeme mixovat s Majorem Zemanem :slight_smile:

Odhlasováno :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
Berusko, a co jsi k té odsávačce potřebovala ? Já ji pro malou kupovala a byla s ní spokojená. I teď ji někdy, když má hustou rýmu vytáhnu. Takže určo doporučuji.

Sousedka si teď koupila i nějakou ruční na baterky s náhradními nástavci a taky je s ní moc spokojená. Odpadá vyndávání vysavače :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
ájo no právě se mi nepozdává to tahání vysavače :grinning: máme vorverk a nevím zda by na to šla napojit. ale asi jí risknu a budeme holt tahat starší vysavač slyšela jsem na ní taky dobré reference, ale nikoho kdo jí má a koho znám :grinning: tak děkuji za typ

no a zase mám já známou co má tu odsávačku na baterky a prý je naprd takže si pak vyber. taky pádím na Zemana pa pa
21. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Aha, tak vidíš, jak se říká 1000 lidí 1000 chutí :slight_smile: já to s tou bateriovou nikdy nezkoušela, tak vůbec nevím. Navíc je docela drahá. Myslím, že stojí kolem 1000,-

My máme klasický vysavač, takže napojení v pohodě. Tak leda to pak můžeš vyzkoušet na tom Vorverku a když to nepůjde, tak přinejhorším vytáhnete na chvilku ten starý vysavač. Každopádně ta odsávačka je fakt super. Rychle všechno odsaje a prcek má na chvilku pokoj.
21. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.