• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Peti, to odtrhávání a brečení mi malá taky dělala a po čase se opice odstavila :frowning2: příště na to musím jít nějak rafinovaněji, pže bych nerada zase přišla tak brzy o kojo. Akorát malá se něchtěla vůbec přisát, pak brečela hlady, ale stejně se nepřisála a tak furt dokola. MS jsem ale v tu dobu ještě neměla. Dorazila až dlouho po skončení kojení. Tak nevím, co jsme měly za problém. Možná špatná technika. Škoda, bylo mi to moc líto. A u dvojky už budu připravená včetně laktační poradkyně :slight_smile:

Tak mě napadlo, nemáš tam někde blízko nějakou laktační poradkyni ?? Že by na vás koukla, jestli vše děláte dobře ? I když teda, jak jsi psala, že ti dorazila MS, tak myslím, že problém byl asi tam. Tak držím palečky, ať už je vše ok a můžete zdárně pokračovat dál :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Klára taky ráda čmára barvičkami :slight_smile: vodovky má ráda, ale k mému překvapení, nejdou vyprat :confounded: tak máme jedno spešl oblečení jen na ně :slight_smile: více ale malujeme s voskovkami, ty pak aspoň nemá všude po sobě :slight_smile:

Jo a taky miluje prstové barvy. Tak má slíbeno, že nakoupíme nové, pže nám došly a nechám ji poťapat kousek stěny na chodbě :slight_smile: teď se každý den připomíná :slight_smile:

No a pak máme pastelky do vody, tak ty taky zbožňuje, pže s nimi může po sobě a po přilehlém okolí vesele čmárat :grinning:
24. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Adel, koukám, že Petřík je šikulka :slight_smile: asi měl o své dekoraci v pokojíčku trošku jinou představu :slight_smile: že by budoucí bytový architekt ?? Designér ?? :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jo, a ještě jsem zapomněla popřát Petříkovi k jeho pondělnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel, slavíte ho 22.2 nebo až pak v červnu, jak je Petr a Pavel ?
24. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Vsechny Vas moc zdravim ale asi doctu pozdeji,dnes jsem mela zase litani kvuli Matyskovi a jeste asi zitra.Tak uvidim a snad uz to zmaknu vse najednou :wink: :wink:
Miso-krabicka dnes dorazila dekuji moc :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
Bzun, Adel, krásné sny jste měly :dizzy_face: tak teď jen už aby se brzy vyplnily :dizzy_face: mi se taky zdálo o //, ale už někdy v říjnu, tak šup sem s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
No, Ani, ty jsi mi přerušila můj krásný monolog :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
aji..zase samomluva :grinning: :grinning:
slavime ted 22.2. :dizzy_face: dekujeme....
jj asi ma nadani po mamince..taky by se me to libilo...ja architektka :grinning:

tak ja pojedu k mamce to tam pokontrolovat...mamka je v laznich tak jsem zvedeva jak to tam vypada :grinning:
24. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Odpo přijede mamka, tak tu budeme mít trošku vzrůšo :slight_smile: půjde s malou na chvilku na prochajdu a já aspoň skočím nakoupit do Kaufu. Peťa dorazí zítra, tak jsme tu furt samy.
24. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Adel, když už tak už :slight_smile: jsem myslela, že si tu pokvákám na celou stránku, ať pak máte radost :grinning: :grinning: :grinning:

Jj, Peťa taky slaví toho 22.2.

Juu, mamka je v lázních ? A kde ?
24. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jinak, Klárka ještě na UM je a nechám jí ho do těch 3let. Pak teprve přejdeme na klasické mléko.
24. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
Aji- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To se neda nic delat,nemuzes mit vse pro sebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ondra se ted vzbudil a uz uzira bombicko :slight_smile: :wink:
Odpol.mame Klubicko tak jsem zvedava kolik se nas tam sejde :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ani, no jo no :grinning: ale už jsem měla hezky našlápnuto :grinning: tak zas příště :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Klárka už tu 20min trsá na Míšu :grinning: to je sranda pozorovat, jak se snaží opakovat všechny ty pohyby :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
Aji-jj nemam starch ze Ty si to nevynahradis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ovsem Klarka ma vkus Misa je i muj favorit :grinning: :grinning: Takovy poupata to jsou kvalita.
Kdyz jsem cekala Ondru tak mel u nas koncert a mela jsem s kamoskou transparent-KDYSI MLADA POUPATA DNESKA STARY KOSTATA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -a mam to i s podpisem :wink: :slight_smile: :wink: :wink:
24. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahoooj
Aničko, jsem ráda, že to dorazilo v pořádku :dizzy_face: to je rychlost..prosím Tě napsala jsem Ti to příjmení dobře? :sweat_smile: Jste RY nebo RI...mám s tím furt nějaký problém :sweat_smile: :sweat_smile:

Hani, jasně, že má nárok za ušlou mzdu, taky se to bude řešit, ale až ukončí neschopenku, v pátek jde na kontrolu...jj jak píšeš, jezdit můžeš sebelíp, ale jak potkáš takovýho magora, je zle :confounded:
Hele jaký účto nový firmy??? :confused: Něco mi uteklo, máš jiné místo nebo si Tě najali jen jednorázově???? :confused: :confused:
Já v práci ok, ty vztahy sice nic moc, ale házím na ně bobek :sunglasses: :grinning: k životu je nepotřebuju, to co potřebuju, mám doma :grinning: :grinning:
Takže já jsem max.spokojená, hlavně 10. den v měsíci, když dorazí prachy :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zrovna zítra jdu :wink:

Terko, teda no moc pěkný den jste měli :frowning2: :unamused: :frowning2: kudy jezdíš do Řevnic???Tím lesem přes Všenory????To je pěkně nepříjemná cesta, nemám to tam ráda, mamce tam už i srna vběhla :unamused: tak dávej bacha :pensive: !!!!!

Tak a víc nevím, co jsem chtěla....tak pápá :grinning:
24. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky!!!

TEdy TEry, to jsi měla "veselé" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji, hezky monolog :slight_smile: :grinning: A neděs mě s tím, že vodovky nejdou vyprat.... máme už několikero a to i mého oblečení od vodovek, ale zatím je to jen v koši na špinavé prádlo, do pračky se to ještě nedostalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ANi, Matýskovi vše nej k svátku :slight_smile:

Holky, dík za tipy ohledně mlíčka.... tak já zatím Um kupovat nebudu, jestli jí jogurt popř. sýr a acidofilní mlíčko stačí.... to kravské obyč. ji zatím dávat nechci.. sama ho piju jen v kafču.... Jo a Tery, včera se po mléčné sladké kašo jen oblizovala, říkala :maminko, mňam, to je dobrotka :slight_smile: Taky ho neměla dobrýho půl roku, ale ještě jsem našla nějakou zásobu ve špajzce, tak jsem ho otevřela a počítám, že během chviličky bude po něm, jak ji šmakovalo :slight_smile: Čteme si teď na dobrou noc medvídky, kteří papají sladkou kašičku na večeři, tak asi jede po jejich vzoru :slight_smile:

Hani, učto a čísla... to by mi fakt teda nešlo.... a to mám jako střední školu ekonomku :wink: brrrrrr Njn, kdo umí - umí, kdo neumí čumí :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
MIso-mame tam Ry myslim ze to bylo ok :wink: Jeste jednou dekuji :slight_smile: :wink:
Ja vubec nestiham docitat a tak nevim co se tu deje :frowning2:
Stepa ted dostal facaka pac me opravdu stve jak se chova-je urazeny a sel spat bez pusy :confounded: :frowning2:
Ondra spi jak andilek a Mates si stahuje nejaky ukol na PC ale u Jolany pac u nas to nejde :confounded: :confused: :rolling_eyes:
Jinak ve skole pry ok a byl vetsinou s holkama tak to se mu asi libi :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
ahojky prolítám a jdu spát... moc zdravím všechny, dočetla jsem, ale už nevím na co reagovat....

dva dny jsme ted byli s kamoškou s dětma pořád venku, od rána od 10 až do 17h akorát jsme skákly na oběd, jsem po té zimě docela uťapaná, njn je vidět ja si brzo tělo odvykne se trochu víc hejbat na vzduchu

od zétra má tatka dovču a o víku jedeme k prababičce a bude tam i druhá babička, tak zase bude veselo...

Děti už konečně spí a já jdu taky mějte seeee...hodila jsem pár fotek na FB, sem je dávat nebudu bo se mi nechou zmenšovat, stejně jste skoro všechny na FB..papa
24. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
od zétra :grinning: :grinning: :grinning: to je jako bych byla někde z Hané...tak od zítra... to byl překlep :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Renčo, no mě samotnou překvapilo, že mi ty vodovky nešly vyprat, když jsou ředitelné vodou, že :confounded: ale tak třebas máte nějaké jiné a bude to úplně v pohodě. A my holt máme nějaké odolné mrchy :grinning:
24. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jsem po dnešku respekt. po těch několika dnech, kdy ta malá tak špatně spí, úplně ko. Šla bych hned zalehnout, ale chci počkat na Sáblíkovou. Doufám, že to vyhraje :dizzy_face:

Ale už mi volala mamka, že taťka bude na víkend pracovně mimo, tak ať jí v sobotu dovezeme Klárku. Jupíííí, vyspím se :dizzy_face: chtěla bych i stihnout prošmejdit Ikeu. Hlavně musím mrknout na postele, chtěla bych Klárku na jaře přestěhovat do velké. V pokladničce už má na ni našetřeno 2400,- :sunglasses: pak ještě novou peřinku a povlečení.
24. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
Zítra dopo budeme mít odpočinkový. Oběd jsem reď dovařila, tak budeme lenošit. Má se stavit sousedka s malým, tak si prcci pohrají a my podrbeme :grinning:

Už se nám pomalu blíží zápis do školky. Tož jsem zvědavá, jak dopadneme.
24. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
prvnííí :grinning:
25. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
My opet budicek po 5hod a ted jsem ho dala spat :wink: Ale rve tam jak tur-proste dnes pujde chrnet a je to :slight_smile: :wink:
25. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
NO holky, kde jste???

Janička užívá ta´tky :slight_smile:

Aja plká s kamarákou :slight_smile:

Míška je v práci :slight_smile:

Adélka u maminky :slight_smile:

Haník taky v práci :slight_smile:

A Peťka kojí :slight_smile:

A Anička určitě něco kutí :slight_smile:

Jen my na neschopence jsme už z elektroléčby doma a máme i uvařeno a za chvíli půjdeme asi spinkat, bo jsme dneska brzy vstávaly :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Jééé ahoj ANi!!!
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: aaaaaaaaaaach, jsem tu úžasnou jízdu Sáblíkové včera obrečela :dizzy_face: ona je taaaaaaaaaak šikovná :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Renčo, jj, plkala a plkala :grinning: a ještě odpo budeme pokračovat :grinning: zajdu s malou na nákup, chvilku prochajda a pak zase kafčo tentokrát my u sousedky :grinning:
25. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Včera byly ve zprávách zase nějaké nevhodné sedačky http://auto.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=auto_testy/test-detskych-autosedacek.htm

....tak snad je nikdo nemáte doma.
25. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.