• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
No a ja zase koukam ze jsem, asi jedina kdo na olympiadu nekoukal :sweat_smile: :confused:
Dnes jsem byla ve skole a dostala jsem oficko ze je Stepa prijaty do skoly :wink: :slight_smile:
No a taky jsem se dozvedela ze Matyska uz vcera ve skole balili holky-tak to jsem z toho hotova A to to nevim od Matese ten se nepopchlubil :wink: :slight_smile: :confused:
No a taky mam jobovku-dnes nam prisel dopis od druzstva ze nam chteji prodat byty za 600-700000kc :confused: :confounded: :frowning2: To jsou takovy zlodeji to se nevidi :angry: Mozna Vam to neprijde moc ale ty byty jsou v hroznym stavu a sklepy jeste ve vetsim-no pujde se jeste za odhadcem+pravnikem co s tim :confused: :confused:
25. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
Aji-sedacku ani jednu z tehle nemame tak jsem rada :wink: :slight_smile: :wink:
Jo holky-prodavam odnaucovaci kalhotky Pampers od 16kg-ale ja jsem je Ondrovi davala uz na 13 a v poho-my uz je nevyuzijem.Jsou uplne cele+jeste cele baleni Pampers :slight_smile: :wink:
25. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
http://www.leky-domu.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=454291
http://www.hyperobchod.cz/objects/1074631204.html
Jsou to presne tyto :wink:
Kdo by mel zajem tak mi pisnete do IP :slight_smile: :wink: Budou opravdu levne at to je pryc :slight_smile: :wink:
25. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahojky

Aji, díky za článek, máme tu na 3.místě Cybex :sunglasses: :sunglasses:

Ani, teda Matesa už balí holky, to víš nový neokoukaný kus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele to se mi zdá teda taky mnoho, za ten váš byt :confounded: ještě ta lokalita, se asi posr... bych řekla tak 300 tis.víc ani fň :grinning: to fakt trochu předražili :angry:

Mamka odkupovala byt 2kk 50m, ale je to už dlouho teda :pensive: to byl nějaký 95. rok za 170 tis. :sweat_smile: a to je v Pze a hned u metra :sweat_smile:

Super, že máš papír o tom, že je Štěpa přijatý :sunglasses: :dizzy_face: :sunglasses:

Tak už víme, kolik dostaneme za Felindu :unamused: 19 tis. :pensive: Petr je šílený, pže neví, co máme udělat s tím nabouraným a chce už mít nějaký jiný, ale zase nechce kupovat nějakou drahou Feldu, pže za rok budeme mít možná auto po mojí mamce, tak je takový rozladěný, pže neví, co má dělat :cry: a já nemám čas na to furt myslet a radit mu, když lítám kolem malýho a do práce...
25. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Miso-jj je to naprdlacku :frowning2: Vubec nevim jak to dopadne :confused:
S tim autem to je taky naprdlacku :frowning2: Nase nabidka plati :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
ahojky
ja jsem u mamky a pohodka...
dneska jsem byla se fotit tak mozna dam vecer na FB fotky...takove malicko nahe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

taky mame cybex :dizzy_face:
25. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
Miso-ted jsem si vsimla IP tak uz jsem Ti odepsala :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Holky, vy jste všichni na FB? já pomalu ani nevím co to je :slight_smile: Tak to už sem jako nebudete dávat fotečky? Co mám udělat, abych byla v obraze?

Jinak mě je dneska už líp, trošku jsem se vrhla do jarního úklidu kuchyně... mám to tu všechno přes tu zimu zabordelařený :frowning2: Hlavně vyhazuju takové ty zničené otlouknuté věci.. nevím proč je tu furt krečkuju, přitom je nepoužívám.

Míšo, s tím autkem teda nic moc částka, njn, pojištovna :frowning2:

Ani, tak cena bytu mi nepřijde tak moc velká, i když nevím, jak se u vás ceny bytů pohybují. Já teda sleduju Přerovsko, bo bych chtěla větší byt než mám a dvoupokojáč 50 m2 se tu prodává zhruba za 800 - 900 tisíc, ale podotýkám nerezkonstruovaný, s hnusnáma kuchyněma a koupelnama, umakartové jádro, většinou bez balkonu, takže takovým 200 - 300 tisíc do toho ještě by bylo potřeba vrazit. Ty lepší dvoupokojáče se pohybujou přes 1 milion, třípokojáče od 1,2 milionů až po 1,9 milionu, ale ty ke dvěma milionům jsou fungl zrekonstruované včetně vybavení kuchyně spotřebiči a novými linkami na míru. NO, prostě asi budeme muset zůstat ještě pár let v 1 +1 no.
25. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Míšo, ten Cybex se mi taky líbil. Jde pak nějak oddělat ta zadní část, aby u většího dítěte zůstal jen podsedák nebo ne ?
25. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ani, tak ta cena je teda docela drsná :confused: trošku vydřidušské, ne ??? Já kupovala ten můj 2+1 před 3lety za 500000,- a to je Ostrava a dost dobré místo. Teď tu ty byty stojí skoro dvojnásobek. Tak pak dej vědět, co odhadce.
25. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Doprčic, zase ten FB :grinning: zase prd uvidím :angry:
25. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek ve 4.35hod a nic nepomohlo ani kdyz jsem si ho vzala do postele :frowning2: :sweat_smile:
Zase ho budu muset dat spat pres poledne a zase bude rano strasit :unamused: :confounded: :grinning:
26. únor 2010 v 06:20  • Odpověz
autor
Holky kamoska z MB nas prosila at to poslem dale tak tady to mate :wink:
http://picasaweb.google.cz/steklici/K_prodeji?feat=directlink#
26. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
ahojky
tak ja byl s petanem u dr.pac hrozne kasle...
a uz jsem doma od mamky...
vecer dojede milacek tak bude snazenicko :grinning: :grinning:

renco ..ja davam fotky tady :dizzy_face: ale nahe me smaznou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky první...? :confused:
27. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
No tak asi jo no.Asi jsem tu dnes první. :grinning:
Tak holčiny ani vás nedočítám nějak nestíhám.Byla jsem včera s malou u dr.kvůli tomu kojení.No potvrdilo se co jsem si myslela.Malá skoro nic nepřibrala. :frowning2: Tak jí zrovna udělala tříměsíční prohlídku a prostě mi řekla že to mám všemožně zkoušet.A ve středu musíme na převážení.Tak jsem se hold pustila do odtříkávání a zkouším to do ní dostat i z flašky ale nějak se jí nechce ani tahat. :unamused: Levé prso mě bolí tak hrozně že když se přisaje tak se mi kroutí i vlasy na hlavě.Už nevím co dělat aby se to zahojilo :frowning2: Tak nám to spolu pěkně šlo a najednou to je horor.Tak se snažím ale jsem z toho neštastná :frowning2:
27. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

....druhá ?? :confused:
27. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Peti, tak to mě mrzí, že pořád tak bojujete :frowning2: myslela jsem, že už se to zlepšilo. A co ta laktační poradkyně ? Nemáš tam nějakou ? Oni dokážou hodně člověku pomoct.
27. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
My dneska dopo odvezli malou k mamce, když je o víkendu bez taťky. A pak jsme proběhli nějaké obchody a hlavně Ikeu. Potřebovala jsem mrknout na postel pro Klárku. Všude milion lidí :rolling_eyes: kurňa, kde furt berou peníze na ty nákupky :confused: já chci taky :grinning:

Teď už se válíme doma. Chystám se jít ale uklízet, ať využiju toho času, kdy můžu v klidu něco dělat a nikdo za mnou nechodí a hned to neroztahuje :grinning:
27. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Ahoj holkly :wink:
Tak u nas uz Ondra chrupe-byl vyrizeny a usinal mi u vecere :sweat_smile: V noci strasil ,pak vstaval kolem 7hod tak jsem ho nedala spat a byl skoro celej den venku-s prestavkama malyma :slight_smile: :wink: Jezdil na tom svem kole tak uz byl kantare :wink: Stepa je jeste pred barakem :wink: :slight_smile:
Ja jsem upekla kolace jsou super a poslu Vam odkaz-je to bez kynuti a rychlovka :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=74134 :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mela jsem jich 50 a je jich na dne osatky :wink: :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
No tak Aji bojuju bojuju.Laktační mi řekne to samý comi řekla naše dr.Prostě hold malá je bud líná tahat(je fakt že mám hodně velký prsa tak to asi trvá a namáhá)a nebo prostě nechce z prsa nevím.No ted jsem se rozhodla že dokud se mi ty bradavky nezahojí aspon tak aby mě to tak šíleně nebolelo tak přes den budu jen odstříkávat a dávat malé z flašky a z prsou budu dávat jen v noci.Já vím že je to hrozný ale nechci to vzdát ale jak ji přiložím k tomu bolavému prsu tak můžu umřít bolestí.Něco vydržím ale tohle je opravdu moc a navíc ta prasklina se tím zvětšuje. :frowning2: Ted to pár dní vydržím na flašce a pak ji zas nechám jen na prsou.Nedá se nic dělat.O mlíko nechci přijít a hlavně nechci najet na nějakej nutrilon nebo sunar.CHci aby měla moje mlíčko a dá se to zvládnout i s odstříkáváním.Ted mi vypila 50ml a hodku apůl před tím 90ml z flašky.A už hajá.Hold to je boj ale já se nevzdám.Jen ted potřebuju aby semi to prso zahojilo :wink: Na netu píše ta poradkyně že i z jednoho prsa se dá v pohodě kojit a odkojit dítě až do jednoho roku.Tak i s odstříkáváním to třeba zvládnu.Prsa dostane ted hold jen v noci.Přes den at se pořádně zahojí. :wink:

Jinat ti závidím víkend bez dítěte,taky bych je potřebovala někam udat. :sweat_smile:
27. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Peti-jj ja jsem taky rada kdyz kluci treba jen na noc vypalej k babicce-je to uleva :wink: :slight_smile:
Dnes jsem upekla,vytrela,umyla a uklidila koupelnu+zachod-nastesti jidlo jsem vytahla z mrazaku-hov.gulas+kolinka.Ty jsem teda uvarila :grinning: :grinning: :grinning: ,Vysala asi uz 3x dnes :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,vyprala,povesila a sundala pradlo.Myslela jsem ze ho i vyzehlim ale asi na to prdim a dam si oraz :wink: :slight_smile: :wink:
Zdenda je celej den pryc-opravuje s tatkou traktor-takze super vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
Zitra jedem ke tchanovcum a svagr Petr mel svatek a synovec Tomik ho mit bude tak je oslava :wink: :slight_smile:
Pak hodim fotecky Ondry na kole a kolacku :wink: :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
hezky vecer

aji..no nevim kde berou..taky bych chtela :dizzy_face:

jinak u nas celkem pohodka..zitra jedem na vylet do luhacovic za mamkou do lazni :dizzy_face: tak aspon neco...
jinak petan dostal v patek na ten hrozny kasel atb(sirup) ale ven muzem pac teploty nema a nic jineho nas netrapi...ale ten kasel desny ale hlavne v noci..nemuze ani spat..tak noci jeste horsi jak jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pekny vecer :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Peti, myslím na tebe, ať to zvládnete. Aspoň, že můžeš odstříkávat. Tím pádem by jsi o mlíčko přijít neměla a až se ti ta prasklinka zahojí, tak můžete znovu kojit.

Jj, víkend bez malé raz za čas je fajn. Sice na ni pořád myslím, ale jak jsme furt samy dvě, tak už jsem si taky potřebovala odfrknout. Člověk aspoň nabere pozitivní energii :dizzy_face: taky se těším, že se dneska vyspím :dizzy_face: ty noci za poslední dva týdny byly fakt otřesné. Nejdříve zuby, pak teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz
Adel, tak to budete mít pěkný výlet. Luhačovice jsou hezké. A kde tam mamka je ?
27. únor 2010 ve 23:59  • Odpověz
No nic, jdu do sprchy a šup šup do postýlky, ať naspím co nejvíce :dizzy_face: :pensive:

Dobrou všem :pensive:
28. únor 2010 v 00:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Krasne brzzke rano :wink:
Adel-jj s tim kaslem to znam i u nas to tak je.Uz ani nemuzu delat ten cibulovy caj pac mi dosel med a nemuzu sehnat domaci a v krame se mi nechce kupovat-jsou pajcovany :frowning2: :frowning2: :frowning2: Uzijte si vylet.Moje mama kdysi taky byla v Luhacovicich-po operaci zlucniku myslim :wink: :slight_smile: :slight_smile:
aaaaaaaaaaaaaa-Aja si opet zlepsila reputaci s monologem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nic si z toho nedelej-i ja myslim na kluky jak je tu nemam.Problem je v tom ze ja si asi neumim lehnout a odpocivat-porad neco smudlam a nebo alespon pecu :confounded: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 06:20  • Odpověz
dobre ranko

aji..no sak ja zapomela nazev tech lazni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam pocot ze to bylo na M :grinning: to najdu mam planek od mamky

ani..no je to desne..uz ho mame aspon 3 tydny ale ted posledni 4 dny uplny des...tak snad vse dobre a rychle zabere :dizzy_face:

ja bych nemuela ani lezet a odpocivat..hlavne ze me porad nestoji za ritu..no ale to ja moc neznam...ja mam jen jednu babicku a taky ju nechci otravovat porad
28. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani, no s monologem to bylo včera slabší :grinning: umím se rozepsat i více :grinning: :grinning: :grinning:

Taky mi dělá problém jen tak se válet, ale včera, jak jsme dorazili z těch obchodů, zak jsem byla kaput a fakt jsem dvě hoďky jen tak seděla na sedačce u tv a brouzdala po netu :sweat_smile: za to pak jsem do jedenácti kmitala a ještě i pekla štrůdly :grinning: mno, ale ráno jsem zase chrápala do deseti, pže jsem se potřebovala dospat :sweat_smile: ale pak jsem hned zase makala :grinning: :grinning: :grinning: jenom hoďku jsem se dělala s lasagnemi, ale stálo to za to. Mňam mňam mňam :dizzy_face: teď jsem dožehlila a jsem ko.
28. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Adel, tak jak to najdeš, pisni :slight_smile: jaký byl výlet ?
28. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.