• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
V úterý máme v herničce Den otevřených dveří, pže máme první narozeniny a bude tam prý i televize :grinning: to se budu muset ráno načechrat, ať to stojí za to :grinning: a Klárce vyhrabat nějaké reprezentativní hadříky :grinning:

A ve čt máme zase Den otevřených dveří ve školce, tak půjdeme určo obhlídnout terén.
28. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Vcera jsem byla na spinnu a vytuhla jsem uz ve 20hod :slight_smile: :wink:
Pred chvilkou jsem zadelala na buchty a mam uklizeno :wink: Jen opet peru uz mi z toho hvizdne fakt-ja snad jen peru a zehlim :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
U nas docela fuci vitr tak to snad uschne :wink: :slight_smile:
Adel-jj jaky byl vylet?
Ajo-jj to se s Klarkou vyfesakujte a pak hodte nejake fotecky :slight_smile: :wink: :wink:
1. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
ahojky...
u nas je krasne ale vetr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vylet byl super..kaficko a zakusecek a prochazka po kolonade

aji..miramare se jmenuje to kde bydli ted mamka :dizzy_face: je moc spokojena

no ja valim na modru..vcera me volal bracha ze nevi jak se zapina pracka..mamka ma novou digitalni tak snad to zapnu :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky,

po dlouhy dobe zdravim. ...prubezne docitam, ale nejak nezvladam reagovat. :rolling_eyes:

ted doupravuju ucto novy firmicky, abych ja uz v roce 2010 mela vse v poradku. ...takze dohledavam i ve starym dosovskym programu.. ...zaplatpanbuh, ze mam k notasu i novou tiskarnu, protoze jsem ted tiskla 2x12stranek, abych mohla prekontrolovavat jeden ucet a bylo to vytisteny za minutku. :sunglasses: ...a je i ticha, takze jsem tiskla i o pulnoci. :wink: ...jen teda predevcirem jsem sla spat ve 2 a vcera v 1 hod v noci :pensive: ...aspon ze jsem se mohla s risou odpol dospat. :wink:

Ajo, takze te uvidime v telce...? :grinning:

Ani, co Matysek, jak se mu u vas libi? ..a co ve skole, zapadl mezi ostatni v pohode? :confused: :sunglasses:

jinak u nas taky fuci, takze dnes nepujdem ani ven. ..jsem akorat videla, jak to odfouklo nezajistestou popelnici a ta si tu litala od auta k autu a narazela do nich. :confounded: ..nastesti nasemu se vyhla. :zipper_mouth: :sweat_smile: ...ale risa vitr teda moc nemusi a tohle je uz fakt hodne, takze by mi spis celou dobu venku knucel a byl prilepenej na noze
1. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
Hani ahooooooj :wink:
Matysek je zda se v pohode a ve skole zapadl vic nez dobre :wink: Holky za nim jezdi k nam a vcera byl on v Knezmoste seslo se jich tam vice :wink: Tak jsem rada :wink:
U nas taky foci a ja dala ven pradlo tak snad to krasne uschne-jestli tamm teda neco najdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
AHojky holky.No koukám že jste toho tady ani tak nějak moc nenakacely :grinning:
Tak u nás tak nějak pořád stejně.V noci se snažím kojit a přes den odstříkávám a dávám z flašky.Vypije i 100ml na to že teda toho asi před tím moc nevypila. :wink: Zítra asi pojedem k dr.na převážení.Bradavky mám stále bolavé ale už to není tak hrozný.Přes den mažu aby se to hojilo aby jsme zas mohli krásně kojit a obejít se bez flašky.Hlavně abych nepřišla o mlíčko.Je to ta nejlacinejší a nejpohodlnější varianta.Mám to stále u sebe a v dobré teplotě a nic to nestojí :grinning:
Dnes má prďa 3.měsíce tak třeba se to ted vše otočí a bude to lepší.Ve středu by jsme měli jet k tchánovcům,tak snad malá ty 2,5h vydrží v autě.Nakrmím jí než vyjedeme a pak to musí vydržet až k nim.Páč se na kojení mezi sedačky nevlezu :grinning:
Je tu hnusnej vítr..prej hlásili nějakou vychřici tak mám teda ohromnou radost :unamused: Malej šel spát pár by byld o večera nesnesitelnej. :angry:

Hani máš můj obdiv...já být do 2h v noci vzhůru tak mě ráno neprobudí ani rána z děla :sweat_smile: :confused:
1. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ani ...je tak to je super s Matyskem. :dizzy_face: :wink: ...takze uz se ti schazej nevesty. :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: ...jooo, tak s tim pradlem to mam podobne. ...jsem zvedava na kterym balkone skonci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Petu, drz se....urcite se to kojo urovna. :wink: .....a zkusila si tu masticku co psala Misa...? :confused:
..no tak ja myslim, ze u me neni co obdivovat :sweat_smile: , ..to spis ty ses ted permanentne furt vzhuru. ...to ja jak pak zalehnu tak spim bez preruseni az do 1/4 - pul osmy. :sunglasses:
1. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahojky holky,

zdravím, tak Ondrula od minulýho pondělka marodil, dostal ATB, měl kašel jak tuberák a skkoro 40 cítky, tak jsme razili k dr. Ale dneska na ko poslech dobrý, sedimka taky tak ještě zítra výsledky krve a snad užž nás to marodění opustí. Jen za únor jsem nechala skoro 2 tis. v lékarně :confused:
Já jsem byla dneska na imunologii, brali mi krev 5 ampulek a stěry z nosu a krku a za 14 dní si jdu pro výsledky, docela mám strach aby bylo vše v pořádku. Já se cítím už docela dobře, kašel už taky odeznívá, tak snad to bude o.K.

Hani mám na tebe dotaz, jak je to s dodaněním pokud ukončíš smlouvu život. pojištění předčasně??? nesetkala
jsi se s tím.

Ani teda ty jsi nezmar, ty jsi snad na baterky, máš můj obdiv, co všechno zvládáš :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
No a ja jsem se vratila ze socialky a dostala jsem dalsi ranu :frowning2: Penize na Matyho dostaneme asi az po 3mes. az nam prijde rozhodnuti-takze to porad tahnem ze sveho a je to dost zahul-jen dnes 500kc do skoly na prac.sesity a to nepocitam obleceni,sesity atd...a jeste nemame obaly :frowning2: :unamused:
No ale dali jsme se na vojnu tak to musime zvladnout :wink:
S bytem jdeme zitra k pravnikovi a uvidime co nam rekne :wink: :slight_smile: ale moc nadeji si nedavam :confounded: :confused:
Luci-chudera Ondrula-vy si s tema nemocema taky uzivate teda to Vam povim :confounded: :confounded: :confounded:
Peti-tak hlavne aby jste byli ok :confounded: :wink:
Hani-jj jsem rada ze je v pohode a libi se mu tu snad :slight_smile: :wink:
1. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky :wink: moc jsem vás teď nestíhala, v pátek jsme si dovezli novej nábytek do obýváku a tak jsme se s tím o víkendu bavili - po nocích vyklízeli starý skříňky, skládali nový, třídili věci a dávali do novýho, ještě nemáme všechno hotový, ale už to vypadá docela pěkně :dizzy_face: V sobotu jsme byli na maškarním, holky šly za klauny a bylo to super, pak hodím foto :wink:

Trošku jsem vás dočetla, ale moc už si toho nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, vidím, že s kojením pořád bojujete, snad se to brzo spraví a zase najedete do normálu, já si vzpomínám, že jsme měli taky jedno takový blbý období, kdy se holky vztekaly u prsa a nechtěly cucat. V noci to bylo OK, ale přes den horor. Volala jsem i laktační poradkyni, ale moc toho neporadila, nakonec se to nějak spravilo samo. Tak snad to bude u vás taky dobrý! :wink:

Aničko, teda to je blbý s těma penězma, měli by být rádi, že se o Matesa staráte a nemusí být v domově :frowning2: snad se to brzy vyřeší a nějakou kačku vám dají, no a stím bytem budu držet palce, ať nemusíte platit tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luco, Ondráškovi přejem brzké uzdravení, a u tebe aby to nebylo nic vážnýho :wink:
1. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Hani, teda máš můj obdiv, takhle pracovat po nocích :confused: to my jsme měli dvě noci po sobě šichtu s tím obývákem a úplně stačilo, ale je fakt, že u nás se vstává už kolem 6:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoooj

No Bzunďátka jsou krááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mamince to na fotkách taky velmi sluší!!!!! :sunglasses:

Hani, tak bezva s tou prací, večer Ti napíšu IP :wink:

Ani, no peníze jsou teda na prd..na to mají času dost, když mají cálovat :angry:

Luci, Ondrulkovi posíláme pohlazení, ať je brzo fit a Tobě držím všechny pěsti, aby se nic neukázalo...nebo ukázalo a hned se tím vyřešily všechny ty Tvé problémy!!!!!!!!!!

My jsme v sobotu koupili "novou" Feldu, píšu do uvozovek novou, páč je to celkem střep :grinning: :grinning: :grinning: bylo to po cikánovi, vypadal normálka i byl rozumný, ale čuně :grinning: a v autě vozil náhr.díly, všude bordel, bahno, no hrůza, včera jsem to uvnitř čistila snad dvě hodky, aby v tom P.mohl jt a neušpinil se :grinning: máme v plánu celý vnitřek přeházet z té naší nabourané...no byl to trochu risk vám řeknu, páč to auto ani nebylo jeho, ale jeho kámošky a ta auto koupila 04/09 a nepřehlásila ho na sebe :sweat_smile: takže jezdili na malý techničák původního majitele, a rok s nepřihláš.autem :fearful: riskli jsme to a dnes sjel P.na inspektorát a naštěstí v tom problém nebude :sunglasses: tak jsme si oddechli...

Já mám tento týden více než pracovní, jsem na celý a na celých 7,5 hodin, Petr je ještě na marodce doma....
1. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Ani, to je klasika, když má stát něco zaplatit tak si musí člověk počkat, ale jak máš zaplatit ty, tak to ti klepou pěkně na dveře pomalu ten samý den. Ale jsi opravdu žena s velkým Ž :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo, ty se pěkně taky pracovně činíš, tak ať ti to v práci utíká :slight_smile:

Bzundičky, tééééééééda vy jste ale kočky, včetně maminky :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme se teď vrátili z krátké prochajdy, no ty hovňousové všude to je masakr, ale štěstí, že Ondrula když vidí hovňouse tak se tomu vyhne se slovy maminko ovínko fuj :grinning:
1. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
Holky dekuju moc jste hodny ze nam takhle fandite :wink: Urady jsou ku*..y je to fakt hrozny-ale musime to zvladnout-ale myslim si ze by jste to zvladli vsechny co sem chodite :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Luci-jj s tema hovnousema je to fakt brutus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ondra uz spi,Stepa sel taky a Mates se uci-teda doufam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes prisel ze mu holka ze vsi rekla jestli by nechtel chodit do tanecnich-doceal by chtel.No ale stoji kurz 2000kc -udelame poradu a uvidime.Docela bych byla rada kdyby sel :wink: :wink: :wink:
Miso-Ty jsi holka pracovita :wink: Jo a Zdenda se Petrovi vubec nemohl dovolat-nebral mu to :frowning2: :frowning2: :confounded: Ale ted uz to je asi pase ze? :confused: :confused: :rolling_eyes:
1. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
Kris-koukam jak nam nevesty rostou do krasy-proste supeeeeeeeeeer jako vzdy :wink: Proste hezky rodice ,hezky deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Jo a Hani-ani ja bych nemohla makat takhle po niocich :frowning2: Kdyz jsem chodila do prace tak jsem mela nocni rada ale to jsem nemusela rano fungovat :wink: :slight_smile: :slight_smile: Takze taky klobouk dolu :slight_smile: :wink:
1. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem u mamky a uz jsem to dala trosu dohromady... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bzun..pekne fotecky.. :dizzy_face:
lus..at jste brzo ok..petan ma taky atb :confounded:
1. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Holky, děkujem za pochvalu! :dizzy_face:

Míšo, vy jste teda odvahy, kupovat nepřihlášený auto od cigána :grinning: no, hlavně že s tím přepisem nebude problém a bude to autí spolehlivě jezdit :wink:

Luci, hovňouse mě taky hrozně štvou :angry: zvlášť když jsem se celou zimu prodila pro ty Bertíkovy po kolena ve sněhu, protože se mu zalíbilo konat potřebu na té nejvyšší hromadě sněhu, co tu byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a někdo to nesebere ani uprostřed chodníku, to nechápu :confounded:

Ani, je to tak, sociálka má na placení dost času :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka je od ledna v důchodě a nedostala ještě ani korunu, až dneska jí po třech telefonátech konečně poslali aspoň zálohu 6 tisíc :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ten důchod vyřizovala už v říjnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jak člověk něco nezaplatí jim, tak hned uhánějí :angry:
Jinak ty taneční to je teda taky pálka, ale divím se, že chce jít Mates tak brzo? To já jsem chodila teda až na střední škole:sweat_smile:

Adel, koukám, že Petřík taky marodí, tak přejem brzké uzdravení :wink:
1. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
ANičko, Petr ale žádné zmeškané volání neměl, tel.má pořád u sebe, kvůli tomu, dkyby volali policjati, takže asi volal jiné číslo :fearful: :confused:
Jinak tím, že nezavolal tak jsme vzali tu samou, co máme a nejspíš si i motor z té původní přehodíme...takže to pasé je..

Hani, na Ip nemám už sílu, promiń :grinning: jdu do pelechu, jsem utahná jako kotě a to je PO, v pátek budu ko :pensive: celý den v práci, pak s Danem 2 hodky venku, večer uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to pěkněj švicunk :wink:
Dobrou holčiny
1. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás dneska pohoda. Dopo jsme byly doma a odpo ve herničce. Takže super :slight_smile:

Večer jsme si obě umyly vlasy, ať jsme zítra na tu slávu krásné :grinning: malé jsem vzala šatičky, já mám smůlu, pže máme služební trička :grinning: budu to muset nahonit na ksichtě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, čoveče, asi nás neuvidíte :unamused: předpokládám, že to bude nějaké regionální tv. A tak vám to aspoň pak povykládám :grinning: nejvíce se těším na dort :grinning: ňam ňam ňam :grinning:
1. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ani, jj, tady je přesně vidět, jak úřady spěchají na své povinnosti :confounded: ale kdyby jste se zpozdili s nějakou platbou, tak člověka nahání pomalu druhý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono se to nezdá, ale ty penízky letí, ani člověk neví jak.
1. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Kris, fajn, že se ukážeš :wink: holkám i tobě to moc slušelo :dizzy_face:

Koukám, že jste si o víkendu mákli. Ale tak hlavně, že výsledek stál za to :dizzy_face: doufám, že pak budou nějaké fota :wink:
1. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
Zrovna přemýšlím nad tou čtvrteční stávkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem měla jet na krev, ale jestli fakt bude, tak mám smůlu. Snad to neprotáhnou i na pátek. To už by bylo blbé.
1. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Hm, Míšo, vy jste fakt odvahy s tím autem :grinning: tak hlavně, že se nic nepos... a bude to ok.
1. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Jo, jinak s těma hovňousama po zimě je to fakt hnus. Kam oko pohlédne se nějaké válí. Fuj, se mi z toho kolikrát zvedne žaludek. A to, že kolikrát nechají psa srát před vchody do baráku a pak to nechají tam, to mi hlava vůbec nebere. Prasata, ti lidi fakt.
1. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
Tak, jsem ospršená, valím spát :pensive:

Dobrou všem :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 23:31  • Odpověz
dobre ranko
aja opet boduje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
aji..tak treba te uvidime na nove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ty hovna me taky stvou..lidi co si to maji uklizet po svych psech...kor kdyz jsou vsude ty kose a sacky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ve ctvrtek chci s petanem vlakem do luhacek...pac on miluje vlaky..ale hlasi 0 a to se me moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.