• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak uz jsem trosku dohnala v samomluve aju a tak jdeme snidat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
AHojky holčiny.Tak se hlásím se zprávou od dr.Jolikož zítra odjíždímě směr tchánovci tak jsme na převážení šli dnes.No jako že by se miminka měli brát dřív než ostatní marodi to se ví všude ale jen u nás to tak prostě není takže jsme si tam pěkně víc jak hodinu odčekali v čekárně kde zas takovej hic teda nebyl.No to je jedno.No tak malá měla v pátek 4460g (za tři týdny přibrala jen 170g)no a dnes po pěti dnech měla 4610g (přibrala 150g) takže já tomu fakt nerozumím.A je fakt že ted teda měla přes den moje mlíko z flašky a v noci z prsa.No ale už se mi to torhcu hojí tak ji budu dávat zase z prsa víc a víc aby si moc nenavykla na tu flašku.Sem tam jí může mít ale pořád taky ne.ANi doktorka nechápala proč to tak je,že v noci bez problému pije a přes den u prsa dělá caviky.Snad se to srovná.Ale je fakt že nedostatek mlíka nemám.Mělo by to malé stačit.Třeba to je opravdu jen období a bude zase dobře. :wink:
2. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
no a ted teda budu reagovat na vaše příspěvky.Pokud teda na nic nezapomenu. :sweat_smile:

Takže nejdříve Hani no je fakt že já toho moc nenaspím páč v noci kojím a taky vstávám k Patrikovi.ZAtím není takovej že by spal celou noc.Dneska teda spal od 23h s náma až do rána protože strašně mrčel a nehctěl si zpět lehnout do postýlky. :angry: A pak jsem si vzala malou a taky spala snáma.No úžesné spát na manželské posteli ve čtyřech :angry: :sweat_smile:

Tak a ted Míšo,koukám že jste teda odvážlivci s tim autem.Možná by mě ani nevadilo tak že nebylo rok přihlášený jako to od koho ho máte.Ale nejsem rasista to ne!Ale je to fakt,no.Hold něčím se jezdit musí.My se taky koukáme po jiném větším autíčku ale zatím na něj není tak třeba časem. :wink:

Aničko jak říkají holky,když mají úřady dát peníze nám tak s tim dělají caviky ale jakmile se zpozdí platba u nás tak hned klepe exekutor na dvěře :angry: Nic si z toho nedělej,mě ještě neposlaly mateřskou za leden,kterou mi navíc stáhli o 3tis dolů.Takže já v únoru nemám zaplacený splátky a telefon atd.No prostě mazec. :angry:

Bzun holky jsou na fotkách kouzlný moc jim to slušelo.MY jsme letos bohuže nestihly masku udělat tak snad příští rok to bude lepší.A koukala jsem že jsi asi obarvená.Jsi se dala na tmavou barvičku???? :wink:

Aji tak at se vámt o dnes pěkně vyvede a at vás třeba uvidíme v tv jako krásný stááááár :slight_smile: :wink:

Jinak marodům přeju brzské uzdravení a at už se vás žádný bacilky nechytají :wink:
2. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla něco napsat ááááááááááá nevím..........................jo už vím.O těch psích e-e-e mi ani nemluvte.Stačí když člověk jednou za čas vyrazí do města a zaparkuje a jen vyndá nohy z auta tak tam leží to e-e-e.Přitom si myslím že lidi dostávají na úřadě ty pytlíky na to nebo ne????Njn hold to v sobě ty pejsi nemůžou nosit věčně ale zase tohle je všechno o lidech že! :wink: Njn tak nechme pejsky žít a dělat e-e-e a ukažme ostatním že jsme slušnější a že to zvedneme do pytlíku a pak vyhodíme do koše :wink:
2. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Jo a ještě jsem vám chtěla napsat jestli někdo posloucháte rádio Impuls.Dneska tam mají docela dobrý téma:Co si lidi myslí o tom že si v té krizi co tu ted je chtějí poslanci zvyšovat platy a jestli jsme ted někdy dostali přidáno.Tak jsem říkala že bych jim tam zavolala a řekla jim že jsem dostala přidáno(starostí) když mi ted vzali tři tisíce a já musím ze 4tis živit sebe a dvě děti :angry:
Smradi...z jednoho poslaneckýho platu bych uživila sebe i celou svoji rodinu a ještě by nám zbylo na další měsíce :angry: :angry: :sweat_smile:

Tak jsem taky chvíly trpěla samomluvou ale to je tady už běžná věc :grinning: Takže zatím ahojky a odpo mrknu. :wink:
2. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Ahoooj holky :wink: :slight_smile:
A ja dnes nedelam vubec nic ale vubec :wink: :wink:
Za chvilku jdu pro Stepu a pak valime k tomu pravnikovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
2. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
Jo a vcera prisel Maty s tim jestli yb mohl chodit do tanecnich :sweat_smile: :confused: Tak jsem mu rekla ze se dohodnu se Zdendou a uvidime-pac to stoji kurz 2000kc :frowning2: :confounded: Ale Z rekl ze to nejak udelame tak jsem rada a Mates od zari zacne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
Miso-tak jsem to rikala Zdendovi a povidal ze volal i Tobe jeste vcera a nic :confused: :confused: :confused: No ale ted uz to je jedno-hlavne ze jste to vyresili :wink: :wink: ale je to zahada teda :angry: :angry: :confounded:
2. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj

jen chci reagovat na Aninku, hele já mám ale mobil taky u sebe a nemám žádný zmešk.volání a už jsem dnes měla dva příchozí hovory, tak buď má Zdenek nějaký problém s mobilem nebo nás lakuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, já taky cigoše nemusím :sweat_smile: ale tenhle nebyl zase tak strašněj :sweat_smile: jen byl tmavší, jinak se s ním dalo úplně v pohodě mluvit :wink:

Zase letím makat pápá
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky :wink: my máme dneska fajn den, už jsme stihly s holkama pouklízet, povysávat, uvařit, vyvenčit Berta a zajezdit si na motorkách, teď holky odpadly a já si dám chvilku volno, než se zase pustím do dalších aktivit :grinning:

Ajo, užijte si dneska tu slávu, pak písni, na které televizi to poběží :wink: obývák ještě není komplet, zatím máme hotovou stěnu s televizí a přestěhovali jsme sedačku, ale tu budem kupovat novou, až se shodnem - zatím se nám každýmu líbí jiná:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: taky tam nastěhujem počítač z ložnice, takže kdoví kdy to bude hotový komplet :unamused:

Adel, koše jsou všude, ale sáčky (aspoň u nás) tam dávají jednou za týden a zmizí do hodiny. Konkrétně u našeho baráku si je bere jedna babka, která ani psa nemá, prostě může mít něco zadarmo :angry: ale to samo nikoho neomlouvá, já mám sáčky v kočáře, v bundě, a pro jistotu si i jeden uvážu na vodítko, abych nezapomněla. Holky už samy hlásí, že Betík dělá bobek, ať ho seberu. A pak hledají nejbližší popelnici, kam ho vyhodíme :slight_smile:

Peti, u nás se sáčky nefasují :grinning: a to platíme ročně za psa 1000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Peti, jj, barvu jsem změnila, protože už jsem si z těch věčných melírů připadala blonďatá a moje přirozená barva je hnědá, takže jsem se nechala ztmavit :sunglasses: Je to nezvyk, ale zatím mně to všichni pochválili, tak snad mně to aspoň trošku sluší :sweat_smile: Nechystáte se v rámci návštěv taky do Olomouce? Kdyžtak aspoň cinkněte a my se vyběhnem na vás mrknout, kdybyste neměli čas na návštěvu :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ani, tak to je fajn s těma tanečníma, jste hrozně hodní, že to Matesovi zaplatíte :dizzy_face: jo a držíme palce, ať dopadnete dobře u právníka!! :wink:

Peti, ještě jsem zapomněla reagovat na vaši dnešní kontrolu, to je fajn, že Gábinka přibrala, tak snad se zas chytne prsa a bude všechno v pohodě :wink:
2. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Bzun ono já bych se za váma chtěla stavit na návštěvu,ale nevím jak to dopadne.Pokud to dopadne pro nás dobře tak na moravě prodáme auto a uvidíme jestli seženeme něco jinýho.Pokud bude auto tak ti dám vědět a kukly by jsme za váma ju? :wink:

Jé Aničko tak já chci taky do tanečních :slight_smile: za mých mladých let jsem byla v tanečních jen 14dní :sweat_smile: bylo nás tam strašně moc a ten instruktor byl nějakej divnej tak jsem to vzdala a vrátili mi peníze :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Byli jsme u toho pravnika a tedas nemame v zadnym pripade nic podepisovat,najem nam uz letos zdvihnout nemuze,je to opravdu premrstena cena,no a ve finale to ma druzstvo v zastave a nema pravo a narok to prodat.Pry nemame strach-tak uvidime co se bude dit. :slight_smile: :wink: :wink:
2. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
Jo holky tak Mates 11.9 v sobotu ma nastup do tanecnich :slight_smile: :wink: Zaloha zaplacena a zbytek do konce roku skolniho teda :wink: :slight_smile:
Ja reaguju jeste na Misu-taky jsem si rikala jestli me nelakuje tak jsem mu mrkla do mobilu na vypis volani a opravdu Vam oboum vcera ve 20.04ho a ve 20.06hod volal :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi nejaka zavada-to uz je jedno nema cenu to resit :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
2. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahojky, tak my byli asi po sto letech zase venku jak dopo tak odpo, to bylo paráda.

Ani tak to je dobře že jste u právníka pochodili, a taneční super :slight_smile: většinou kluki člověk musí přemlouvat :grinning:
2. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Kuk

ANi, tak to dopadlo super s tím bytem, to jsou ale lumpové :angry: ještě, že jste s tím někam zašli!!!!!hele ty jsi Sherlock :grinning: :grinning: takhle lustrovat mobil. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak škoda, že jsme se nespojili dřív, teď už se jí fakt zbavovat nebudeme :pensive:
2. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Miso ja jsem u koukla jenom do vypisu-jinak mu tam nesmejdim :wink: :wink: :wink: Ale jasny ze se toho ted zbavovat nebudete to chapu-v pohode :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jj,s tim bytem jsem rada ale i tak mame zitra schuzku s fin.poradcem a ten nam zkusi sehnat hypoteku jestli nam daji a sli by jsme asi do stavby :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Uvidime-vse se bude odvijet od toho kolik by nam pujcili :wink: :slight_smile: Poslu Vam odkaz na baRacek ktery Z vybral :slight_smile: :wink:
3. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
http://www.ms-haus.cz/?cap=3333
Tak to je on-i me se libi.Ted jeste jak Ty penize no :wink: :confused:
3. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
ahojky
je pekny domecek ani...ja chci taky sama na samote bez tch.
3. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahojky ani nedočítám, jen probíhám, jsem v jednom kole, snad někdy budu mít čásek si sednout s kafíčkem a dočíst... moc mi chybíte...jinak u nás nic novýho, stále nejsme přestěhovaní, snad už brzy, máti si ted nechali v nemocnici (měla zánět v žíle, ale už každou chvíli pujde domu) o víku jsme byli u babičky v Mohelnici, trošku se tam slavili narozky tchyně, tak byla zase zmena...

ted vysvitlo sluníčko, tak jsme pořád venku...Jana ted vstává v 6h a chodí spát tak kolem 21h a jede celý den non stop, takže si to užívám...

dnes potřebuju jít do města vyřídit věci a tak řeším dilema, jestli vzít Janinu do kočárku nebo Vládína nebo ho vzít do šátku, nebo Janinu do nosítku, potřebuju jednak zrychlený přesun a ona 100% usne autobuse, to na ni vždycky zabere... no vidím, že jsem si měla koupit ten dvojčecí kočár, usnadnilo by mi to život...

Doma mám nějakou krizi, asi nejvíc proto, že Vládík nechce být s nikým jen se mnou, takže nejsem schopna nic udělat ani když je Michal doma, pže to řve jako kdyby ho vraždili a já jsem naštvaná na M , že si s ním vubec nehraje a nepovídá... takže vrčím na M a ten se semnou skoro nebaví... njn...

tak jsme si postěžovala :wink: a jdu oblíct sebe a JAninu a až se Vládík vzbudí (což asi nebude dlouho trvat, pže nám začali dělat fasádu, tak mu bouchají za oknem) tak vyrazíme...
3. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak včerejší oslava byla fajn. I když ke konci toho už na ni bylo moc, poplakávala, jak byla unavená. Ty dopolední služby v herničce jsou pro ni docela náročné. Jednak se jí nemůžu věnovat tak jako odpo, kdy je více klidu a jednak tím, že jí ráno budím, bývá kolem 11hod. dost unavená. Je mi jí bobečka docela líto. Uvidíme příští jednu dvě služby a když tak bych se zkusila domluvit zase na odpo.

Dort byl taky super, byl z pohankové mouky, což jsem nikdy neměla a super :slight_smile: ňam, i holky se olizovaly. A to nemluvím o tom, jak jim šmakovaly Rychlé špunty :grinning:

Televize tam taky byla, hlavně teda kvůli setkání zastupitelek MC a grantů (což jsme netušila), ale natočili nakonec i nás :grinning: no a pže je to internetová telka, tak jestli to nevystřihnou, hodím pak odkaz :grinning:
3. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jani, já bych asi vzala Vládíka do šátku a Janinu do kočárku. Tak pak pisni, jak jsi to vyřešila a jestli se vám přesuny podařili. To cestování se dvěmi dětmi je fakt náročné. Si to nedovedu představit, pže mám kolikrát problém přesunout se s Klárkou :grinning: jak to budu dělat s dvěmi :confused:
3. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Co říkáte na nového MK ?? Nevypadá špatně, ne ? A jsou tam konečně i uzavřené skupiny :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Adel, aby ses ale ve čt někam dostala :confused: bůhví jak to bude s tou blbou stávkou :rolling_eyes: furt se rozhodují a prd ví.
3. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Včera volali tchánovci, že by si chtěli vzít na víkend Klárku a jet s ní do Jeseníků, když chce pořád tak lyžovat. Hm, tak nevím nevím. Ještě s ní samotnou nebyli, tak mám trošku obavy. Na jednu stranu je to sice volný víkend pro nác, na druhou stranu se mi ji s nimi moc pouštět nechce :frowning2: ale zase jim to nemůžu upírat, když kolikrát bývá malá na víkendy u našich. Chjo, tak nevím, no :confused: jsem z toho taková špatná. I když teda vím, že by byla nadšená, pže sníh a lyžičky miluje.
3. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Peti, tak to jsou dobré zprávy od dr. Je fajn, že se malá zase rozpapala. Tak teď jen, ať se povede zase přechod z flašky k prsu a bude to super.
3. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Juu, Kris, já si vůbec nevšimla, že máš novou barvičku :dizzy_face: teda postřehla jsem, že jsi tmavší, ale vůbec mi to nedošlo :sweat_smile: no tele, no :sweat_smile: sluší ti to :dizzy_face:

Koukám, že jste s holkama pilné jako včeličky. Jak to tak hezky zvládáš se dvěma princeznama ? Třeba vaření ? To mi zatím s Klárkou moc nejde. Uklízet to jo, i když teda vytírání je na hodinu, jak mi chce pomáhat :grinning:

A jaké máte představy o sedačce ?
3. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ani, fajn, že umožníte Matýskovi ty taneční. Koukám, že s do toho žene sám. To se přece jen u kluků hned tak nevidí. Pak dej vědět, jak mu to jde a jestli se mu tam líbí. Ale myslím, že problém mít nebude, když kolem bude spousta jeho ctitelek :grinning: aspoň už máš trénink na kluky :wink: abys ty holky pak nemusela odhánět hráběmi :grinning: tolik ženichů v baráku :grinning:
3. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Odpo dojede za námi mamka, tak půjde s malou na motorku, pže je dneska docela hezky. Já si aspoň skáknu do obchodu nakoupit. No a aspoň tu nebudeme furt tak samy. Peťan jezdí domů až v pátky, tak je to docela na palici.
3. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Zítra máme Den otevřených dveří ve školce, tak půjdeme kouknout. V novinách už zase strašili, jak je v OV moc dětí a malo míst ve školkách, tak to vidím bledě :frowning2: ale snad se zadaří a jedno místečko by tam pro ni našli.
3. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.