• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Krásně jsem si povykládala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky :wink: za chvilku dojede švagrová s klukama a budou tady až do pátku, Honza jede zítra na služebku, tak aspoň nám nebude s holkama smutno. Už se těší na bratránky, jak si budou spolu hrát :dizzy_face:

Ajo :grinning: ty ses teda rozjela, kdybych chtěla na všechno reagovat, tak popíšu taky celou stránku :grinning: tak si to jdu ještě jednou přečíst a pak něco písnu, jestli se holky mezitím nevzbudí :wink:
3. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahojky
tak ja dneska plkala u kamosek na kaficku....

petan uz je dobry..tuk tuk uz ani moc nekasle :dizzy_face:

aji...ja bych jim ju dala..co ja bych za to dala kdyby si vzal petana nekdo na vikend :grinning:

to ma bejt stavka vlaku????
3. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Peti, to by bylo super, kdybyste se stavili! Už se těšíme, snad to vyjde! :wink:

Ani, tak to je skvělý, že vám právník tak dobře poradil, domeček máte vybranej krásnej, tak teď jen aby vám dali hypotéku a můžete se těšit na nový bydleníčko :dizzy_face:

Jani, vidím, že seš v jednom kole, máš můj obdiv, protože já teda s holkama strašně nerada něco vyžizuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechávám to spíš na Honzovi a nebo počkám, až mně holky pohlídá. Naposled jsem s nima byla snad na sociálce žádat o rodičák, to byly ještě mimča. Sice jsem měla auto, ale blbka zaparkovala hrozně daleko a nesla v každé ruce jednu sedačku, všichni se za mnou otáčeli a ruky jsem měla vytahaný jak opica :grinning:

Tak a teď Aja :wink: :grinning:
Super, že vám tak vyšel včerejšek, pak hoď určitě odkaz na tu televizi! :wink:

Na MK už jsem taky koukala, vypadá to dobře, jen si budu muset asi chvilku zvykat :wink:

To je fajn, že chtějí vzít tchánovci Klárku na hory! Ale já bych asi holky taky nedala, bála bych se o ně a bylo by mě hrozně smutno :unamused:

Díky moc za pochvalu vlasů, dneska mně volala mamka a taky chválila (posílala jsem jí fotky z maškarního), tak snad jsem udělala dobře s tou změnou. Honza řekl dobrý, jako vždycky, ale tomu by asi bylo jedno, i kdybych byla rezatá:grinning:

Jinak s holkama zvládám jak kdy, někdy je to se mnou hrozně baví, a jindy hopsají po kuchyni, všechno roztahují, tak jim radši pustím pohádku a mám klid :sunglasses: Vysávání je hrozně baví, protože jim u toho občas vcucnu tričko, to se pak můžou potrhat smíchy, na zametání mají svoje malý smetáčky, takže zametají skoro pořád a dokonce už i nametou na lopatku a odnesou do koše. Ale nejradši se mnou pečou buchty - vymazávají plech, míchají, a pak učí tatínka jak se to dělá - přidáš vajíčka, mouku, cukr, kakao...Je s něma strašná prča :grinning:

Ještě se musím pochlubit, docela se nám teď daří dělat bobky do nočníku, tak snad už se to holky konečně naučí :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Adel, myslím, že hromadné dopravy i vlaků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Adel, vlaky stopro a MHD dle jednotlivých měst :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže fakt paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
No já jim ji právě moc nechci dát. Přece jen byla minulou sobotu u našich, tak bysme si taky rádi konečně užili všichni společně. Na druhou stranu, nechci, aby vznikly hádky, že u našich bývá a s nimi ještě ne :frowning2: a za třetí, Klára hory miluje :frowning2: byla bych klidnější, kdybych věděla, že je o ni postaráno tak dobře jako u našich. Ale Peťova mamka je v tomhle nevyzpytatelná a dokáže být dost nepříjemná a přísná. Jeho taťka je zase úžasný a pro malou by se rozdal. No tak leda doufat, že bude máti usměrňovat, kdyby něco. Chjo, no je to rozhodování na pytel.
3. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Klárka se mnou taky ráda peče, a toho bordelu pak všude :grinning: :grinning: :grinning: a to nemluvím o vyžírání těsta :grinning:

jo jo, u mě taky kolikrát vítězí varianta...pohádka a je chvilku klid na práci :grinning:
3. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Kláře dorazil balíček s plastelínou, tak už si to tu chystá, ať může začít bordelařit, jak babička dorazí :grinning: to zas bude plastelína všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještěže jde vysát :grinning:
3. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Tak pokud máš pochybnosti, jestli by se o Klárku dobře starali, tak jim ji radši možná nedávej, ale chápu, že je to těžký, taky jsme kdysi s tchánovcema bojovali, protože se jim zdálo, že k našim jezdíme častěji než k nim :unamused:

Plastelínu holky taky rády, a taky je pak všude :grinning:

Tak se loučím, švagrová je za chvilku tu a nevím, jak moc bude času na net - máme spoustu plánů :wink:
3. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky holky tak v rychlosti jdu pozdravit.Už jsme na moravě u tchánovců.Babičak vzala ted malýho ven,šli vyprovodit dědu na vlak do práce.Tak jsem tu sama s malou a ta naše opice malá kručí a kručí.No půjde se pak koupat a krmit a zas bude dobře.Zkusím jí dát z prsou a uvidíme no.Kdyžtak to odsávačka a flaška jistí.No koukám že je tu nová verze koníka no snad se v tom vyznám.Tak zatím pa a pak se ještě ozvu. :wink:
3. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
ahojky holky,

tak Ajina samomluva mi vsechno zazdila a uz ani nevim, kdo co psal. :grinning: :grinning:

tak ja jeste stale ponocuju, ale myslim, ze dnesni noc snad bude posledni a ze uz budu mit vsechno dosrovnany a budu uz si jen uctovat to svoje. :confused: :wink:

Ajo, jeeee, tak na odkaz z netovy telky jsem zvedavaaaa ...doufam, ze na nas nezapomenes a az bude nekde, tak ho sem das. :wink: :dizzy_face:
Jinak s tim hlidanim. ...zase na druhou stranu Petra vychovali a kdyz pises ze tchan je super, tak bych to zkusila. ..i kdyz blby je, ze nemate treba aspon zkousku pres noc. :unamused:

kristi, fotecky krasny. ..holkam to v sasovskym kostymku moc slusi. :dizzy_face: ...a bobka do nocniku zavidim. ...ja uz chci takyyyyyyyyy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

Ani, teeeeda, vy jste zlati. ..tak to jsem taky zvedava na info, jak se Matyskovi libi v tanecnich. .....ale se divim, ze i od kluku chtej takovou palku...? ...co pamatuju na moji dobu (teda ne ze ja bych chodila do tanecnich :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale co si tak pamatuju, tak platili jen holky a kluci to meli zadara, protoze jich bylo nedostatek ..tak aby tam nejaky nalakali) ...ale to uz je asi jina doba a diky star dance a podobnym soutezim se tancovani zase zpopularizovalo a tak za to musej platit tezky penize i kluci. :pensive:

Misulko, v pohode. ...ja jsem vecer taky hotova, ze vas proste jen docitam, ale nemam ani silu napsat sem, natoz jeste nekam do posty. :rolling_eyes: :sweat_smile:

..jinak teda nevim, co je novyho na koniku, protoze rovnou lezu sem do dizkuze. ...ani nelezu na hlavni stranku, to abych se na ni jukla, co ...a byla v obraze. :sweat_smile: :confused: :sunglasses:
3. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
no a aby nebylo jinak, tak mizim zase do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale tentokrate do stare, kam dojizdim.

a dnes jsme s risou byli na plavcu...a musim zatukat. ...tuhle zimu nam omarodil jen na silvestra hnusnym kaslem a jinak se drzi. ...tak snad je to tim pravidelnym cakanim...nebo nevim, ...ze jsme se nejak hezky vyhejbali bacilum. ..ale tuk tuk. :sunglasses:

Peti, teda ty taky cestujes pekne po republice s detma. ...dobre ze jste v poradku dorazili. :slight_smile:

..no jsem zvedava na Janicku, jak zvladla dnesni cestu do mesta a jak to poresila, jestli janina do nositka a nebo vladik do satku. ...ja bych to nedala. ...mi fakt staci na cestu jedno dite a uz mi chybi treti ruka. :sweat_smile:
3. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
no tak prej zadna stavka nebude..tak hura vlakem do luhacek :grinning:

pekny vecer :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Hani, když já si taaaaaaaaaaaak ráda vykládám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorát tedy vždycky v blbou dobu, kdy tu nikdo není :sweat_smile:

Odkaz určo pak hodím, jestli tam teda bude něco vidět.
3. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Adel, jj, hned jsem si u toho na tebe vzpomněla. Tak je fajn, že můžete vyrazit. Stejně by byla ta stávka od nich sviňárna. Mamka si tu chudák lámala hlavu, jak dojede do práce :unamused: a beztak zase začnou příští týden vyhrožovat znovu.
3. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Mno, tak víkend je vyřešený :unamused: večer volala Peťova mamka, že už mají zamluvený pokoj na Figuře na Pradědu. Jsou natěšení jak malé děti, tak snad to bude ok. Klárka je zatím taky nadšená, tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. Je blbé, že to není jen ze soboty na neděli, byla bych klidnější. Ještěže to není na celý týden. To bych ji nedala :sweat_smile: :confounded: tož teď přede mnou visí otázka...co s volným víkendem :confused: ???? Krom toho, že budu nervózní jak prase, musím něco vymyslet.
3. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Odpo dorazil i děda, tak se mnou aspoň zajel do obchodu a nemusela jsem se štrachat pěšky. Klárka byla s babi podívat se na kopec, že tam opravdu není sníh a nemůže tady lyžovat :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Teď peču kuřecí nožky se zeleninou na zítřek a vidím do velmi brzy na postel, pže mi není dobře a docela mě třeští hlava.
3. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ajo, ja tu jsem. :grinning: :grinning: ..no ale vsichni ostatni asi spej, ze..? :sweat_smile:
..no nic. ...ja mam snad dneska posledni den nocni sichty a pak uz to bude pracicka jen do pulnoci :wink:
dobrou :pensive:

PS: prvniiiiiii :grinning: :sunglasses:
4. bře 2010 v 01:05  • Odpověz
Ahoj druhá :grinning:
4. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
Hani no cestuju cestuju.Je potřeba jednou za čas vypadnout jinka by jsme se tam asi všichni sežrali :angry: :grinning:
Cesta byla v pohodě.MAlá to prospala celý a malej trochu kručel ale to on v poslední době nedělá nic jinýho.Nevím co to je zas za období že tak strašně kručí u všeho a i v noci. :angry:
JO jinka dnešní noc teda katastrofa.Od půl druhé jsem vzhůru.Nalá se každou hodinu budila a malej otravoal taky a ráno v 6h nás vytáhl z postele se šíleným řevem. :angry: :angry: :angry: :angry:
Holky taky vám děti dělají takové naschvály když třeba se s manžou držíte třeba jen za ruku nebo tak?Nás jak malej vidí spolu že si dáváme třeba pusu nebo se pohladíme tak to je hned strašnej řev a scéna jako z hororu :angry:
NO tak mi tu zas řvou tak zas mizím pa pa
4. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tady y jste se vcera a dnes Hani rozjely :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja moc vecer nemam sanci pac tu sedi Maty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted se kluci teda Stepa+Ondra perou o nejake kostky-uz jsem z nich na mrtvici.Tak ne vlastne o Stepovi backory-porad je chce Ondra nosit :frowning2: :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
ahojky

kuwa jsem zvedava kdy ja se vyspim :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz me ty noce fakt serou

aji..no se me nechce venku pod mrakem a 0 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidim jestli vyrazime

beny...petan taky huci jak si dame pusu a chce taky :grinning: jiank ted ma taky nejake desne obdobi kdy porad knuci a vse si vynucuje revem a jecenim...desne na zabiti...a hlavne jak mu nechci dat flasku to je des bes
4. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme byly dneska mrknout do školky, když mají ten Den otevřených dveří. Mají to tam moc pěkné, všude nás provedly, všechno ukázaly a povykládaly. Paní učitelky vypadají sympaticky a většina jich je mladšího věku. Dostaly jsme nějaké dárečky, co dělaly děti, takže super :slight_smile: pak jsem mluvila i s ředitelkou, tak říkala, že šnce je, ale že nic neslibuje, pže je 30 volných míst a zatím netuší kolik dětí přijde. Ale že dávají přednost těm, co bydlí v nejbližším okolí. Což my teda bydlíme hned vedle školky. Tak uvidíme, jak to dopadne.

Jo, a byla tam televize :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už zase :sweat_smile: tak si nás hned natočili :grinning: :grinning: :grinning: kurňa, jsem měla neumyté vlasy stáhnuté čelenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ještěže jsem se ráno namalovala :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Malá dneska vytuhla už v půl dvanácté, což je fajn, pže musím jít odkódovat herničku, tak aspoň bude do té doby vyspinkaná a nebudu ji muset budit. No a když už tam budeme, tak tam i zůstaneme, ať si pohraje s dětmi. Mají tam dneska sraz dvojčata :grinning: ...........

...............Kris, můžete někdy s holkama dorazit :grinning:

Večer pak musím balit věci pro malou, ať to nehoním zítra dopo. Ráno musím ještě na krev, pak malé něco koupit sebou na cestu a dobalit zbytek věcí. P rodiče mají dorazit kolem půl dvanácté, tak ať to v klidu stihnu.
4. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Adel, tak co ? Vyrazili jste na výlet ? Je fakt docela kosa, brrrr.
4. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
Tak holky-od nas odjeli fin.poradci a ted budeme cekat co vyridi.Mezitim budeme hledat pozemek a pak se uvidi :wink: :wink: :wink:
Aji-jen si uzivej volna prosim Te.Ja se taky tesim ze kluci pojedou v nedeli na Petkovy ke tchanovcum a ja si doma v klidu vyzehlim a vse udelam :wink: :wink: :wink:
4. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahojky

Ani, teda to koukám, že jste tak najednou začali uvažovat nad domečkem :dizzy_face: vybrali jste moc pěkný a vzhledem k tomu, že je vás doma už celkem dost :grinning: tak je to ideální řešení :dizzy_face: Pojďte někam blíž k Praze :grinning:

Já mám dnes super den, z práce jsem utekla v půl 2, jela jsem nakoupit, vyzvedla tchýni v práci(dělá v Globusu :grinning: )a tak mi teď za odměnu venčí, to je hodná, co :grinning: klukům jsem uvařila na zítra,úklid jsme sfoukli včera večer, takže mám veget.Těším se zase na ten příští týdem, že budu doma, je to fakt honička, ale moc moc mi to takhle vyhovuje :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
aji..nejela..u nas byla kosa a vetr fuj a petan neni jeste uplne ok :confounded:

cely den jsem byla u tetky tak se to dalo vydrzet :grinning:
jinak petan ma zase sve dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.