• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
bré ránko, u nás taky noc dobrá... teda co se týká Janiny, ale já jsem hrozně blbě spala.....
30. led 2009 v 09:45  • Odpověz
luci..tak to je dobre ze ti to vyslo tak jak jsi chtela

janicko..spatne spala??proc??
30. led 2009 v 09:46  • Odpověz
no já jsem spala na manžové pulce postele a on má jiný polštář (velký) a na mým polštáři spal pes a já jsem jí nechtěla budit :sweat_smile: , no jsem blbka, no a nesnáším moc pod hlavou a tak jsem spala jen na polštářku... a tak jsem byla furt vzhuru a bolí mě z toho záda...
30. led 2009 v 09:54  • Odpověz
ted si Janina hrála s mikinou a chybí na ní jezdec od zipu :confused: , nikde ho nemužu najít, doufám, že někam zapadl a není v bříšku, no byl dost velkej se šňurkou, tak snad ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. led 2009 v 10:13  • Odpověz
jani..no ja musim mit zase moc pod hlavou
dala jsem maleho spat tak snad bude ale uz slysim jekot..musim vytrit a vysat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a taky konecne uz nefuci ten hrozny vetr a tak pujdeme po O ven..
30. led 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Tak u nas uz je vyspano a ja mam dodelane livance-jeste usleham slehacku at je to s paradou-ale Ondrasek o to moc nestoji.Dala jsem mu suchej livanec a pohrdl jim :confounded: :confounded: :confounded:
Po O jedu pro Stepanka a pak jedem na 5 letou prohlidku a na pigaro Prevenaru :confused: :confused: To zase bude revu :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak u nás je taky vyspáno, stihla jsem to tu pofackovat a mohla bych zalehnout já :sweat_smile:
30. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak ja jsem stihla akorat vysat a vytrit kuchyn a peta byl hore.. :angry:
pujdu si nalamovat oblicej a pujdu ven
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že Liduška už má jen zvýšenou teplotu, tak už je to snad za náma :slight_smile:

Gratulace Hance k Tobískovi!!!! :dizzy_face:

Jinak teda moc nestíhám, uklízím a peču na zítřejší oslavu a taky se chystáme s holkama poprvé od pondělí ven :wink: tak zatím papa!
30. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ade to je dobrý že mužeš u spícího Petříka vysávat....

My jsme byly v \obchodě, venku je hnusně uplně jsme vymrzly... ted se Janina naobědvala a už byla protivná, tak zalehla, ke spokojenosti všem, doufám, že vydrží aspoň hodinu. A taky doufám, že babičku nenapadne šlehat pomazánku, pže příjde na návštěvu její sestřenice :grinning:
30. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky holky

Předně přeji Kristýnce vše nejlepší k dnešním narozkám!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hezky to oslavte!!!!!A super, že Lidunka je už bez vysoké teploty!!! :dizzy_face:

Ani, jak Ti lívance chutnaly?? :confused: Jinak ten špenát jsme dělala zvlášť s masem, smetanou a sýrem na pánvi a pak smíchala s těstovinama, možná by se to ale dalo nějak zapéct v troubě..já to dělala malýmu a tak jsme to ještě přemixla, aby se kolena a listový špenát trochu rozsekaly :wink:
30. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my tu měly zase dědu. Přišel namontovat poličky do kuchyně, tak mám zase o něco více odkládacích ploch. te´d odjel pro mamku, dorazil pro změnu Peťa a já se můžu trošku připravit na ples. Dělám si nehty, ať trochu vypadám k světu :slight_smile: až se malá probere, tak ji odvezeme k našim a pak budu pokračovat ve zušlechťování :slight_smile: vana, oholit :sweat_smile: , namalovat a vyzkoušet, co si vlastně vezmu na sebe :confused:
30. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak dlouho jsem na to myslela, až mi to troubě vypadlo z hlavy :rolling_eyes: taky přeji všechno NEJ Kristýnce k jejím narozeninám, hodně štěstí a lásky a spokojený holky dvojčecí :grinning:
30. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ajik, nehty tomu nepomůžou :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ne, si dělám prdel, vždyť mě znáš, budeš princezna plesu :dizzy_face: moc si to užijte, vy jste fakt tak aktivní :sunglasses: pořád se u vás něco děje :wink:

Ani, hele u nás jsou teď noci taky šílený :cry: nevím, co se děje, ale je to hrůza!!!!!!
30. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak ten muj píp...píp...píp to asiu neudělal, mě snad jebne z něho.... :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jani :cry: :cry: :cry: :cry: to mě mrzí, ale když to nevíš jistě, tak třeba mlží a udělal :wink:
30. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
asi ne muj chlap moc humoru nepobral.... z tohoto by si prdel nedělal.....
30. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Jani, třeba to udělal a jen tak hecuje :unamused: :wink: tak pak dej vědět.
30. led 2009 v 15:31  • Odpověz
Míšáku, ty jedna hadico :angry: :grinning: si tak říkám, že když budu mít pěkné nehty, tak odvedou pozornost od ksichtu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 15:32  • Odpověz
tak ja jsem doma z venku je tam pekna kosa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miso..jo kdyz ma nekdo takove hlidani jak aja tak muze vyrazit. :grinning: ja tak do riti

dneska bylo "sama doma" a docela me tam zaujala knizka pro ditka tak se juknite http://www.prochytrehlavicky.cz/rikanky/rikacky-pro-chytre-hlavicky.html
30. led 2009 v 15:38  • Odpověz
aji..tak me by pohlohl jedine nahrdelnik diamantovej :grinning: :grinning: postava k hovnu a ksicht taky
30. led 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátily z procházky, holky se hezky prospaly a já provětrala hlavu, Bert si počuchal, takže jsme všichni spokojení :grinning:

Míšo a Ajo, děkuju mooooc za přáníčka! Jste moc hodný, že jste si na mně vzpomněly!

Aji užijte si ples, taky bych se šla někam vytancovat :wink:

Adel, jj, o té knížce jsem to taky viděla, ale moc neslyšela, holky u toho pištěly. Ale i tak to vypadalo dobře. Díky za odkaz, určitě mrknu! :wink:

Tak my jdem s holkama píct bábovku, minule mně pomáhaly šlehat sníh :grinning:
30. led 2009 v 16:39  • Odpověz
bzun..teda ty mas sikovne holky :grinning: ze ti tak pomahaji
tak petrik uz je okoupany a spinka a ja si dam slofika..jsem k.o.
jo a tehu nejsem :wink:
30. led 2009 v 18:13  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem se pred chvilickou vratila z vyletu u nasich. ..ale rano zacalo silene. ..jsemnemohla najit platebni kartu ...uz jsem myslela, ze ji budu muset blokovat, ale pak jeste radka napadlo, ze ji mohl vzit risa a ten vsechno hazi za topeni a nastesti tam byla. ...ufff, jsem si oddechla. :slight_smile:

..jinak risa si 2x uzil 3/4 hod v buse, takze je taky spokojenej a spal necelou hodku v kocarku. ...ja s mamou pekne promrzly, ale nic nam nezabranilo si koupit domu karamelovej poharek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kristi, preju vsechno nej nej k narozeninam. :dizzy_face:
30. led 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Holky tak my jsme prisli od Dr. a Stepa je taky voockovanej a ma 5 letou prohlidku za sebou :slight_smile: :slight_smile: Ale pekne pribral vazi 24,5kg :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
Miso-livance dobry jen mi nez jsem vcera prijela ze cviceni snedli skoro vsechny banany tak tam byli jenom dva a zbytek jsem dosladila teda-ale Ondra stejne nejedl,proste nechtel ani suchej :slight_smile: :confused: :confused: On vubec sladka jidla moc nechce teda-tak jsem rozdala holkam a neco jsem nechla Zdendovi a Stepovi a je to :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Kristynko-taky vse nej,nej k narozeninam a hodne zdravicka toho hlavne a spokojenou a zdravou rodinu preji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ajo-uzij si ples a protanci strevicky:wink:
30. led 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Hani-to si das do frnaku vid? nam,nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
U nas se uz spinka,teda Ondra uz dlouho a tatka tady zarezava na gauci jak drevorubec :angry: :angry: :angry: Stepa si se mnou vyklada a ted si sel pro encyklopedii co dostal k Vanocum tak budu asi vysvetlovat-neeee tak nakonec to vyhral Borek stavitel knizka :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
Adel, tak minule holky pomáhaly, ale dneska to nějak neklaplo, Liduška je ještě umrčená po nemoci, takže jsme si hrály a bábovku jdu píct až teď, ještě udělám i štrůdl :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo jinak teda Liduška už se osypala, takže šestá, to aby to Aničce nezáviděla :grinning:

Hani a Aničko, moooc děkujůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás taky mimi nebude, dneska jsem dostala k narozkám červenej dáreček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, uf teda s tou kartou, to by mě asi omyli, no hlavně že se našla, Ríša je teda šikulka :wink:

Aničko Štěpánek je kus chlapa :wink:
30. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ani, taky u vás frčí Bořek? My kupujem synovcům všechny dárky s Bořkem, ponožky, puzzle, trička, a vždycky jsou z toho hrozně nadšení :grinning: no asi jako my kdysi ze šmoulů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.