• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, koukám, že než jsem to napsala, tak ses poptala :slight_smile: zjistím, jestli má Peťa v práci možnost to dvd přepálit a pak by nebyl problém.
21. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
Holky, klíďo píďo vám to přepálím a pošlu, akorát mě brzdí ta vypalovačka. Já totiž, když něco potřebovala, tak mi to přepálil kámoš v práci. No ale teď už tam nejsem, tak smůla :unamused: tak uvidím ještě, co ten Peťa. Snad ji v práci mají a nejsou sto let za opicemi :grinning:
21. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdu péct než nám dorazí návštěva :wink: pak dám vědět, jak to dopadlo.
21. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Ajo-to by bylo super-Ondra vydrzi jenom u znelky na reklamu a u znelky vecernicku a jinak ho nic nezajima ale vubec nic.tak treba alespon chvilku vydrzi koukat na ty blazny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dekuji jsi moc hodna.Je mi nejaka zima a jdu se natahnout a pustit si Cetnicky Humoresky :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Ja mam sice PC s vypalovackou ale jelikoz jsem sikula tak vypalovat vubec neumim ze :confused: :confused: :confused: :confused:
21. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Jasny-hodne zdaru at se povede :slight_smile: :wink:
21. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Marti je ahoj-jsem Te nejak preskocila :slight_smile: :grinning: :grinning:
No a vidis u nas zase vic frci Himalaje :grinning: :grinning:
Hlavne ze jste si tenis uzili :wink: :wink: :wink:
21. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
joooooooo ani budeš mít fotku sebe jako miminka? sem zvědavá :grinning:
21. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Maru-no vidis jak jsi sikova :wink:
Budu mit fotku ale az v breznu dneska je Hasicsky ples :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
21. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Holky tak ja se jdu chystat-loucim se a zitra hodim nejake fotecky-hezky vecer preji :slight_smile:
21. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak jsem si teď vyzkoušela jaké by to bylo mít dvě děti rok a kousek od sebe :slight_smile: a teda pevné nervy jsou základ :grinning: holky byly jako malé tornádo :slight_smile: člověk nevěděl, kterou dříve hlídat....jak živé stříbro :slight_smile: fakt obdivuju lidi, kteří mají takhle děti od sebe. Je to docela dost náročné. Ale na druhou stranu bylo fajn a odpo uteklo jako voda :slight_smile:
21. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo, a himalájská buchta je fakt mňamkózní :dizzy_face: doporučuji. Akorát ji teda mám mega mramorovou, pže to tvarohové těsto bylo dost řídké. Ovšem na chuti to nijak neubírá. I návštěva si pochutnala. Půl plechu je pryč :sweat_smile:
21. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
aji..no utikat to muze jak chce ale ja bych to tak po sobe nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anicko..uzij si to :grinning:
21. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
Adel, tak to nejsi sama :slight_smile: ono na jednu stranu je to sice fajn...že to člověk má rychle za sebou takřka jedním vrzem a děti kousek od sebe. Ale na druhou stranu je to mega náročné a zvlášt, když děti jsou živé jakože naše Klárka a i Sašenka živé jsou, takže člověk kolem nich lítá s jazykem na vestě :slight_smile: je to vlastně téměř jako dvojčátka....akorát, že nejela v tandemu, ale každá dělala bordel na jiné straně :grinning:
21. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
Ale zase, když pak na tobě obě visely a pusinkovaly, tak to byla paráda :slight_smile:
21. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
A kupodivu jsem po nich měla rychle uklizeno :confused: a to i s drobkama z himalájské buchty, které byly na všem možných a nemožných místech :slight_smile:
21. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdu žehlit :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
tak petan ma teplotu a plnej nos..to bude zase noc :cry:
aji..me by prclo
21. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky
ples byl uplne suprovej-ja jsem se po 5letech i lizla takze parada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
ahojky..noc des opet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
anicko..to je super ze se ti to tak libilo a ze jsis uzila :grinning: :grinning:
tak ju postavit vodu na vajca na chlebicky
22. únor 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky přeji krásnou neděli...moc vás zdravím, myslela jsem že kouknu včera, ale byla jsem KO, ráno jsem byla s Janinou koupit nový papučky a na nákup a pak už jsem se pohybovala jen mezi postelí a wc.....

Dnes to není o moc lepší, myslím, že si to vyžírám, za to jak mi bylo dobře s Janinou.... to bude pěknej rarch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, upřimně nejraději bych zustala doma, ale v práci se mi ted naskýtá naučit se něco nového tak mám ted dilema, ale denně mě bolí hlava a blinkám , tak nevím nevím....

Jinak jsme konečně koupili ten pozemeček a do konce dubna kupujeme ten náš byt od města, tak budu asi milionářka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Maru jsi šikulka.... ¨

Ade chlebíčky.... hmmm asi se stavím :grinning:

já jdu taky uklízet JAnina je jak tajfun, udelala tady zase bordel, jdu jí sebrat hračky se kterýma si už nehraje....aby tady trochu ten binec zmizel...
22. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Adel-jj chlebicky bych si teda taky dala-nam,nam :slight_smile: :wink: Jo a prisli Ti odkazy na ty choditka?
Jani-chudaku docela te lituju,vubec to neznam :confused:
22. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
jinak jak si Ani užíváš volnej víkend???? já byt taky Jančju nejraději na 2 dny poslala k babi :grinning:
22. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
22. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Jinak jsem si to docela uzila ale uz se na ne tesim na lumpy.Stepankovi vypadl prvni zoubek ale asi ho spolkl-rikal mi to do telefonu :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
ani to je super, uvidíme pro co se rozhodnu, chci určo aby byli prcci vedle sebe, ale musím najít něco, co narvu do výtahu, a taky aby tam JAnina mohla taky ještě ležet, přece jen odpolko spává a myslím, že ještě chvíli bude, koukala jsem na ty za sebou a tam muže ten větší jen sedět....
22. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
A tohlento je asi za sebou vid?hmmmmm-ale je to sikovny :wink:
22. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
tenhle je asi vedle sebe, ale asi bych řekla, že taky starší nemuže ležet :frowning2:
22. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Ja jsem taky myslela na kocar pro dvojcata ale myslela jsem si ze to by jsi asi nechtela.Kdyz me uz zase prijdou pro Janicku maly-nezda se Ti?Aby jsi do toho nevrazila tolik penez a pak v tom nemohla byt :frowning2:
22. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.