• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
tak já jsem právě koupila kočárek...hned jak jsem ho viděla, tak jsem si řekla "musím ho mít"

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/kocarek-pro-dvojcata-deltim-duo-rokycany-o3781594.html

no nevím proč se mi tak líbil, asi to bude tím, že po Janině mám doma tenhle:grinning:

http://www.ajuty.cz/shop/celek_var.php?id=1934

tak jsou skoro stejný :grinning:
5. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jsem věděla, že jsem to někde nedávno četla, tak ti to, Teri, kopíruju. Je to holt teď asi normální období to vztekání se. Pro tebe akorát o dost těžší, pže přece jen už jsi dost těhu.

27.měsíc Ma jiz pod kontrolou cinnost, ktere se venuje, ale jeste zcela neovlada sve emoce. Umi se docela dobre vztekat, strkat do vas a kricet. Nenasazujte mu ale latku vhodneho chovani prilis vysoko. Zatim jeste neni na miste od nej neustale vyzadovat vzorne chovani . Vztek je pro nej jedinou moznosti, jak vam dat najevo, ze se citi natolik zklamane, nebo zmatene, ze si samo se sebou nevi rady. Snazte se mu vysvetlovat, ze mluvit o svych pocitech je mnohem lepsi a ucinnejsi, nez je kompenzovat vztekem.

Dulezita je vsak pro nej motivace. Proto ho ujistete, ze muze pocitat s nejakou odmenou za to, kdyz bude mit snahu mluvit o tom, co ho trapi.
5. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
ajo, díky, já tuším, že to je nějak takhle :wink: jenže pro mě je ještě hodně těžký zvládat svoje emoce :grinning: :grinning: možná ještě těžší, než rozdejchávat ty jeho.
Dneska večer byl fakt ukázkovej, nechtěl nic - uklízet hračky, jít se mýt, čistit si zuby. Do toho si otevřel knížku z knihovny a začal neurvale listovat (na to jsem teda fakt alergická), tak mu říkám "otáčej stránky jemně" a on tu stránku vzal a začal jí téměř škubat a koukal, co to se mnou udělá. No co myslíte?????? :angry: :angry: :angry:
Na Montessori kurzu nám říkali, že takhle malé děti ještě nedělají věci naschvál, ale tohle mě o tom nutí pochybovat......... je mi jasný, že testuje hranice, kam až může, ale tím spíš mu musím dát najevo, že tohle ne.

Při ukládání do postýlky jsme si to snažili nějak vyříkat a slíbit, že zítřek bude lepší, že když na něj půjde vztek, tak má zkusit říct, co ho zlobí a co by potřeboval, ale bojím se, že to pro něj jsou abstraktní slova, kterým moc nerozumí. Sice mi to odkejve a vypadá to, že jsme domluvení, ale asi je na to ještě malej......

jani, mě to bylo hned jasný, proč tenhle kočárek - pamatuju si ten vínovej po Janičce, tak jedeš ve stejný linii :grinning: hele, a to se tam fakt oba vejdou? Teda u Vládíka to pochopím, ale kam nacpeš Janinu?
5. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
velkej Jirka jel koupit do Ikey postel pro Jiříka, tak jsem zvědavá, s čím přijede :grinning: :grinning: :grinning: možná se skříní :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
tak je to dobrý, už přijel s postelí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu vybalovat.
5. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahojky..
u nas dneska des bes...
petan me spadl ze schodu...hruza jsem myslela ze me jebne..nastesti ma jen modrinky a velkou grcu na hlave...

pekny vikend..

doctu pozdej :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Teri, já nezvládám kolikrát své emoce a to nejsem těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to se mnou kolikrát úplně cloumá vztek :rolling_eyes: pak se z toho vykřičím, ale to je taky naprd, pže malá je z toho akorát vystrašená a je to k ničemu. Mě to pak samotnou mrzí, že nejsme schopná se ovládnout, napočítat do deseti a řešit to v klidu :unamused: jsem v tomhle holt horká hlava :rolling_eyes: chjo, a to si vždycky opakuju, že musím zůstat v klidu. Na to úděsné listování dětskými prstíky v knížkách jsem taky alergická :grinning:

S těmi naschvály taky nevím, no. Někdy přemýšlím, jestli mě jen testuje, kam až může zajít nebo prostě dělá naschválnosti :unamused:

On u vás ten dnešní den tím večerem asi vygradoval. Zítra už bude lépe.

Co jste koupili za postel pro Jiříka ?
5. bře 2010 ve 23:51  • Odpověz
Šmarjá, Adel, a jak se mu to povedlo ??? Jako u vás na těch schodech ? No radši si ani nepředstavovat, co se všechno mohlo stát :frowning2: tak ještěže z toho vyváznul "tak lehce". Chudák, se asi musel i pěkně leknout, že ?
5. bře 2010 ve 23:53  • Odpověz
Táhnu do postele. Už jsem měla hoďku spát. Konečně můžu celou noc chrnět a čumákuju na netu :rolling_eyes:

Dobrou všem :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 23:54  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Tak se konečně hlásím, švagrová s klukama včera večer odjeli a Honza přijel, takže se tak nějak všechno vrací do normálu. Kluci jsou pěkní raubíři a s holkama teda vyváděli psí kusy, včera už jsme toho měly se švagrovou obě dost a byly jsme rády, že děti předáme na chvíli zase tatínkům :grinning: Honza je teď s holkama na výstavě modelů, takže si užívám ticha a musím to tady trochu uvést do pořádku. Tak doufám, že tam vydrží aspoň dvě hodiny, ať si trochu odpočnu :sunglasses:

Dočtu vás až někdy později, až bude víc času :wink:

Adel, teda to jsou zvěsti, hlavně že je Petřík v pořádku :pensive: Anička nám takhle spadla ze schodů u našich, kutálela se asi přes pět schodů, než ji Honza chytil, ale taky to odnesla jenom boulema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Hezký víkend všem :slight_smile:

Já jsem se konečně zase hezky vyspala :dizzy_face: teď uklízíme, za chvilku se vrhnu na koprovku a odpo se chystáme do kina na 3D Avatar. Jsem zvědavá jaké to bude. Jednak to má úžasné recenze a jednak jsem 3D film ještě neviděla. Pokud teda nepočítám takové ty krátné filmíky, co bývaly v 3DMaxu v Praze. Tak už se moc moc těším.
6. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jak tak čtu, Kris, tak sis docela užila :slight_smile: to muselo být náročné. Bolí mě hlava jen jak to čtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kupa dětí dokáže nadělat zábavy :grinning: nám kolikrát stačí, co dokáže udělat Klárka s Viky :grinning: a to jsou "jen" dvě holčičky :grinning: no, ale aspoň člověk ví, že je má, že :grinning:
6. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
P rodiče volali z Pradědu, že se mají fajn. Klárka je hodná a jediné, co jí zajímá jsou lyže a sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: o chudáky rodiče nejeví zájem :rolling_eyes: no to je vděk ale :grinning: ale tak jsem ráda, že si to tam tak užívá, měla jsem z toho fakt dost obavy. Teď už jsem klidnější, i když je mi po ní hodně smutno.
6. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Terko ona je to sporťáková sedačka a do ní vkládací taška, takže Janička bude jezdit takhle (viz obrázek dole)

http://deti.bazos.cz/inzerat/5235303/Kocarek-pro-dvojcata-Deltim-Duo.php

a Vládík vedle ležet v té vkládací tašce, hlavní je že se dá všechno (záda i nohy) polohovat každýmu zvlášť
6. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky

Adel, teda ještě, že se nic horšího Petříkovi nestalo!!!!!!!!!!! :pensive: Z toho mám taky hrůzu, máme hnusný betonový tvrdý schody na podkorví, kdyby sletěl, tak je to o pěkný otřes mozky v nejlepším :pensive: :cry:

Aji, moc dobže tě chápu s tou Klárkou, taky jsem úplně v poho, jak je s mojí mamkou, ale s tchánama bych ho snad ani nikam nepustila :pensive: Ještě, že nikam nejezděj, takže mi ho nikam tahat nebudou :dizzy_face: I když poslední dobou nějak zjištuju, že tchýni zbytečně podceňuju, pže když má Dana na starost dýl, tak taky vše v poho zvládá, ale prostě nějak v koutku duše taky mám pořád pochyby..
Avatar si užijte, prý je to super film, prý ani tak děj ne, ale to zpracování je bomba :wink: pak poreferuj :wink:

Holky, já jsem tak nasr..na ten sníh :angry: :angry: :angry: :angry: tak superka to bylo, když slezl a zase je to zapadaný, od noci tu fakt napadlo těch 15 čísel, co slibovali :cry: :pensive: :angry: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
http://www.baby-eshop.cz/deltim/kocarek-deltim-duo&next_page=komentar

tady jsem našla foto, kde je to snad uplně jasné...jak se bude jezdit:grinning:

já jsem měla krizi ve středu, měla jsem fakt z pr**le den a pak to taky všechno vypadalo, Janina byla protivná o 106 a ty příhody, to by jeden nevěřil...taky jsem na Janinu křičela...:zipper_mouth:
6. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Aji-jeeee to je parada ze si takhle uzivate s Petou :wink: :wink: :wink:
Ja ani nemam strach nechat kluky s babickou-tchyni.Sice je fakt ze v cem je privezu v tom je za 3 dny najdu ale nejak me to netrapi :wink: Vykoupany,najedeny a celi jsou tak pohoda :wink: :grinning: :grinning: Vzdy si nejak poradi :grinning: :grinning:
Miso-tak u nas ani 1cm nenapadl aje docela pekne az na ten vetrik-ale alespon schne pekne pradlo zase :confounded: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes mame hasics.schuzi kvuli maskarnimu plesu a timto Vas vsechny zvu na 20.3.od 14hod detsky a od 20hod dospelacky :wink: :wink: Bude to super.
Mates vozi drevo a my jsme se bylio ptat na pozemek a vypada to slibne-uvidime zitra vecer co nam reknou :wink: :slight_smile:
6. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holkýýý!!!

jak jsem zpět v práci po nemoci, tak vás zase nestíhám :frowning2: A ani dnes toho času moc nemám, musím dodělat resty doma, takže bohužel nemohu dočíst.
Chci ale napsat pro všechny, které mají rády Noodyho (myslím, že se to týká ANičky a AJi, jestli si dobře vzpomínám),že jsem dnes s Májou dopoledne zavítala do levných knih a mají tam krásné figurky Noodyho a jen za 130 Kč. Nejsou teda extra velké, ale fakt povedené. Jsou jakoby z nějakého látkového materiálu, krásný očička.... Mája Noodyho nesleduje, tak jsem nekupovala, ale jestli u vás někde Levné knihy jsou, mrkněte.

Tak papa, já se vrhám na úklid té hruzy, co tady je. Krásný víkend všem!!!!
6. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Vlozila jsem nejake fotecky tak kouknete :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3873714&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Renco-dekuji.Ondra dostal Noddyho k Vanocum a uz ho moc nebere.Ale jsi hodna :slight_smile:
6. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
Ani, no super, ale koukám, že ani se 3ma chlapečkama se nemužeš s Kačenkou rozloučit :grinning:
6. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
Jani-jj uz jsem se s tim smirila ze zadna Katuska proste nebude :frowning2: :grinning:
6. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
ahojky

no to byla vterinka kdy ja se otocila a on spadl..u mamky..ma mramorove...jsem mela nerva jak prase..v noci jsem nemohla ani usnout...

jdu spat pa pa :pensive:

ani..pekna kacenka :grinning:
6. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
ahojky holky,

Adel, se ti nedivim. ...fakt stesti, ze to byly jen boule a jinak je Petrik v poho.....ze schodu mam taky strach. :rolling_eyes:

renco, uz jsem si rikala, copak s tebou je. ...tak dobre, ze jsi se vykuryrovala. :wink:

Ani, fotecky krasny a teda Ondrulka je s tema blondatejma vlaskama jako andilek. :dizzy_face:

Ajo, tak super ze se klarce libi a aspon vidis, ze se nebudes muset bat o klarku ani u tchanovcu :wink: ...tak u nas dokonce nasi pres noc risu sami nehlidali a tchyne uz mela kolikrat risu pres noc ci nekdy i na 2 dny. ....teda prekousla jsem par veci ...jako ze s jidlem beha za risou, nebo ze na nej obcas sisla a nebo kdyz byl mensi, tak ho furt tahala ...ale co. ..za ten den klidu to stalo. :sunglasses:

jinak ten sniiiiiiih. :confounded: ....radek celou dobu cekal, az sleze, aby se prestehoval konecne ten starej nabytek na chalupu a my mohli konecne zacit delat risuv pokojicek a ono dnes napadlo v pze fakt tech 15 centaku urcite . :angry: :confounded: ...ale nastesti uz nikdo nic neodvolal a pokoj opravdu vyklidili. (jinak Ani mas pravdu, u vas fakt moc snehu nebylo. :wink: :sunglasses: ..ja tam teda nebyla, ale kousicek od vas maj prave radkovi rodice tu novou chalupu a rikal, ze tam po snehu nebylo ani vidu ani slechu. :wink: ) ..jen teda jako prvni na chalupu vyrazila radkova mama s luckou a jeli po mladoboleslavsky dalnici a hned uvizli v kolone mezi temi bourackami ...takze nahlasili radkovi a tchanovi(ten jel s chlapkem, co mel dodavku) ze se maj dalnici vyhnout, takze ty na chalupu dorazili v poho okrskama. ..ale lucka to nakonec otocila a jeli domu ..i kdyz tam puvodne chteli bejt do nedele ...takze i radek jen vyhazel veci z auta (teda jen ..mel celou nasi fabku naplnenou az po strechu vsim moznym ..ale hlavne malejma serepetickama) ..takze to tahani trvalo pres 2 hodiny. ...chudak. ..no ja jsem byla s risou v pze. ...a konecneeeeeeee....uz se muzem pustit do pokojicku. :sunglasses: ..teda bude to jeste prace, ale aspon se to konecne pohlo. :wink:
6. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
Míšo, P rodiče zase strašně rádi někam furt jezdí :unamused: tak to vidím, že od teď si ji budou chtít brát častěji a buď někam vyrazit na víkend nebo si ji odvezou do Zlína. Chjo. Tak aspoň, že si Klárka užije a někam se s nimi dostane. My teď takové možnosti ježdění nemáme. Uvidíme zítra, jak dorazí, jak se bude malá tvářit.
6. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz
U nás začal padat sníh teď navečer a docela dost teda. Tak to vidím do rána taky na pořádnou kupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: sakra, já byla tak ráda, že už je pryč a konečně začíná být tepleji.
6. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jinak Avatar moc moc povedený film. Měl to fakt krásně zpracované a udělané. Jsem až nechápala, co dokáže člověk vymyslet, když má tak bohatou fantazii. A ještě v tom 3D to bylo nádherné. Děj se mi taky líbil, byť teda náročný není, ale i slzu jsem několikrát uronila :sweat_smile: takže doporučuji. U nás je na to zatím furt plno. Akorát teda po těch 160minutách mě bolel celý člověk.
6. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
Ani, fotečky pěkný :wink: obzvláště Kačenka :grinning: tak třeba nakonec fakt nějaká ještě bude :dizzy_face: by se vám tam hodila mezi ty tvoje chlapáky :wink:
6. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Renčo, díky za tip. Akorát teda nevím, kde tady nějaká Levná kniha je. Ve Zlíně jedna je, tak až se tam dostaneme, tak schválně mrknu. Klárka furt miluje Vánočního Noddyho, na toho by mohla koukat furt a knížku bych jí mohla na spaní taky číst furt. Akorát mi už to leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: budu muset objednat nějakou další, pže ty co máme doma už znám nazpaměť.

Fajn, že už jste zdravé.
6. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jdu dodělávat Klárce obrázky na sklo, ať má zítra radost :slight_smile:
6. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
Taaak, domalováno. Jdu do sprchy a spát.

Zítra dopo musím ještě pouklízet obývák, vyprat, na oběd budou řízky a kaše, a ještě jsem chtěla upéct piškotovou bábovku, ať mají P rodiče do čeho kousnout, až dovezou malou. No a samože mám v úmyslu se ještě pořádně vyspat :dizzy_face:

Tak dobrou všem :dizzy_face:
7. bře 2010 v 00:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.