• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky :wink:
Ajo-teda Ty ponocujes :grinning: :grinning: :grinning:
Ondra se vcera ve 22.45hod vzbudil ze potrebuje ee,tak jsem mu sundala plinu a on se krasne vykakal a jeste rekl bobek :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale rano mel plinu stejne nachcajdenou :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Adel-jj je to mzik nam se to stalo se Stepankem tenkrat taky :confounded: :frowning2: Ale nastesti se to obeslo bez nasledku-i kdyz ted o tom nekdy pochybuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hani-jj o te zacpe na dalnici jsem slysela.Neprijemne teda.A kam jezdi Vasi na chalupu ted? :confused:
7. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
ahojky
u nas dneska fuj hnus...snezi...
aji..kurna co furt resite...ja by aj zaplatila kdyby si maleho nekdo vzal...
7. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahoj děvčátka a dětičky :slight_smile:

tak jsem vás tak nějak dočetla, ale teda byla to kláda, njn, víc než týden nepřítomností je dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jenomže je toho tolik, že už zas nevím, na co všechno jsem chtěla reagovat....

Tak aspoň na to, co si vzpomenu :slight_smile:

Kristi, ANičce s Liduškou to náramně slušelo na karnevalu!!!! A TObě takýýýý! Učes super!

Aji, docela Tě chápu, že jsi nechtěla, aby Klárka na tak dlouho jela s tchánovcema....

Jako holky, představte si, že já bez Maru nedokázala být jedinou noc!!! Ve středu jsem si pro Marušku přišla k Patrikovi až po 19 hodině, byla jsem tak dlouho v práci :frowning2: a byla jsem teda dooost utahaná a tak mi Patrik navrhnul, ať u něj Maruška zůstane přes noc, pže by si stejně pro ni zase ve čtvrtek v půl osmé ráno musel jít (minulý týden celý hlídal Patrik, bo naši byli oba marodní). Mája, že jo, že chce zůstat spinkat u tatínka. Tak mě šli doporovodit dolů ke dveřím a já bulela a bulela.... Maruška, když mě viděla, tak řekla: "Tak já půjdu s maminkou spinkat, ona plače....." Takže Patrik letěl nahoru pro bundu, boty, čepici, šálu a rukavice a beruška se mnou hezky cupitala.... Jak já byla šťastná, že mohu s ní spinkat. No nejsem pako? 27 měsíců s ní noc co noc spinkám a prostě si nedovedu představit, že bych měla jednu jedinou noc spát sama. A přitom rozumově bych to potřebovala jako sůl, určitě bych šla spát dřív než ve 22.30, jak chodí Mája a pořádně se vyspala, bez nočního buzení na čůrání. Ale prostě radši budu spát míň s probuzením, než sama. No, říkám, závislák. Jo a teda zapomněla jsem dodat, že teda Patrik navrhoval, at tam zůstanu taky, jenomže to jsem si zas nedovedla představit, že bych šla 2x ve stejném oblečením vč. spodního prádla do práce...

Aničko, prostě to chce ještě tu Kačenku, to je jasný :slight_smile: Necháváš záměrně Ondrulkovi dlouhé vlásky?

Adélko, teda to musel být šok, když Péťa padal... No, hlavně, že je v pořádku. Mája chce pořád chodit do schodů sama... ze schodů na mě naštěstí čeká a drží mě za ruku, pokud musím nést kočár, tak se drží zábradlí a jde, většinou ale jen jedno patro a pak na mě počká až se vrátím, ale dolů jsem ji chodit zakázala a zatím to teda dodržuje.

Hani, vidím, že vás čekají další úpravy v bytě, tak at se daří!!!

Janičko, Vládík už je teda kus chlapa!!! A kočár jsi vybrala praktickej, to se to bude drandit a určitě to bude pro Tebe jednodušší, než oba své miláčky tahat a asi taky rychlejší přesun :slight_smile:

Míšo, vidím, že jsi taky v jednom kole.... je dobře, že TI to tak vyhovuje. Já bych radši brala tu pohodičku na mateřské, ale už to nevrátím, no..... Obzvlášt, jak bude teplo, budu v práci trpět...... ale nic s tím nenadělám.

Já mám v práci teď fakt frkot, musím vybrat nového redaktora za kolegyňku, která nastupuje za týden na mateřskou.... takže tak chodí adepti a já jim připravuju a zadávám práci, radím jim co a jak... no a pak z nich musím vybrat toho nejlepšího. Do toho organizační věci běžného chodu redakce, příprava podkladů pro výplaty (to bylo zatím asi nejtěžší,citlivě posuzovat pracovní nasazení kolegů a psát jim případné odměny, trvalo mi to dost dlouho, než jsem došla ke konečným částkám, njn, bylo to teď za únorovou výplatu poprvé, tak třeba to bude příště už lepší), docházkový systém, rozhodování o tom co točit a co ne........ pořád nějaké schůzky a jednání.... a hlídání milionu věcí, které jsem jako redaktorka vůbec nemusela řešit. Njn, tak snad se šéfová vrátí aspoN na nějakej ten částečnej úvazek na podzim,jak slibuje. Musím to holt nějak po dobu její mateřské zvládnou.

A už fakt nevím, co jsem ještě chtěla.... tak jak si vzpomenu tak dopíšu... Mája ještě spinká...

Venku svítí u nás sluníčko, ale je kosa. Dopoledne jsme byly na odrázedle, a dost foukalo, což se Marušce nelíbilo, takže jsme byly za 40 minut zpět doma.
7. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Jo a ještě bych chtěl doplnit, že s těma zádama chodím na elektroléčbu... a ťuk, Ťuk, ťuk, už týden se mi hlava nemotá, tak snad to pomáhá a už se mi to nebude opakovat. Děkuji, že jste na nás myslely.
7. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
A ještě jsem zapomněla:

Tery, období vztekání má každé dítko, někomu to trvá dýl, někomu méně, někde jsem četla, že děti, které se hodně vztekají a jsou paličaté bývají inteligentnější a mají silnější osobnost. Ale už nevím, kde jsem to četla, ale předpokládám, že někde na netu. Bylo to už dřív. HOdně to pak prý ovlivňuje taky to, jestli už dokážou říct, co jim vadí, protože pokud nemluví nebo neznakují, tak projev vzteku je pro ně jediný způsob, jak dát najevo, že jsou s něčím nespokojené. Mája naštěstí tím, že bezvadně mluví, tak mi cokoliv, co jí vadí řekne... u nás se vztekání nahradilo vymrčování si něčeho co chce nebo nesouhlasným fňukáním, že něco nechce. nědky je to u nás jako když se poškrábe gramofonová deska nebo různné variace, které dokáže mlet dokola hned po ránu třebva 20 minut v kuse. Třeba: "Na snídani nechci chlebíček z máslem a medem, chci čokoládku. Maminko nechci chlebíček, chci čokoládku. Maminko chci čokoládku. Čokoládku, maminko, čokoládku. CHlebíček s medeme nechci, nebudu to papat, maminko čokoládku dej, nechci chebíček, rozumíš mi, maminko čokoládku dej. Med, máslo a chlebíček na snidáni nepapám, čokoladku ano." Podobné je to i u oblékání: "Maminko, zelenou bundičku nechci, dej mi modrou, stejnou jako má maminka. Zelenou nechci, modrou dáš, ano?" Co se týče oblečení, většinou ji vyhovím, pokud si tedy nevymyslí nějakou šílenou barevnou kombinaci, že by vypadala jak cirkusák a to ji pak vysvětluji, že moje varianta je lepší a že jí tobude víc slušet a že se bude líbit. Co se týče jídla, záleží na tom, co doma mám - pokud chce šunku a já ji nemám, tak ji to prostě řeknu a ona mi většinou řekne, ať to teda koupím. Co se týče čokolád, máme doma ještě figurky od vánoc, takže malilinkatej kousíček čokoládky dostává každé ráno (pomohlo mi to odbourat to kojení), a zároveň to má jako odměnu za to, že se v noci nepočurala. Třeba dneska se počůrala, měla smůlu, nedostala nic a mohla si mlet svou třeba hodinu dokola. Já si mlela svou, že se počůrala a že ten kdo se počůrává čokoládku nepapá. A samozřejmě nejlíp u nás pomůže odvést pozornost jinam, začít kreslit, číst pohádku, vytáhnout nějakou hračku... ale to se dá o víkendu, přes týden, kdy se musím chystat do práce, malovat a tak.... tak toho času tolik není, takže jí většinou ke snídani zcela nevýchovně pustím pohádku, abych já se mohla vklidu malovat a oblíkat.

Peti, jak bojujete s mlíčkem, už je to lepší? Gábinka přibírá? Prasklinka se zahojila?
7. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Tak jsem tu popsala skoro celou stranu sama :grinning: :grinning: A samo, když mám jednou čas, tak tady nikdo není :frowning2: Už si hraju na Aju :grinning: :grinning: Konec samomluvy, jdu něco dělat, pořád tu straší hora prádla a další mi schne na balkoně.... Ale počítám, že se Mája už vzbudí a vyrazíme na chvilku se zas provětrat... a dom. práce dodělám, jak v podvečer přijde Páťa.

papapapapa a mějte se co nejléééépe!!!! Bez nemocí, nehod a špatných dnů!!!!
7. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
teda renco....
to jsou romany...

no ja jsem nenechala petana jit po schodech samotneho..jsem tam byla a le byla to vterinka :frowning2:

a tak to ja bych menila hned stebou..snad brzo uz pujdu makati :grinning:

no jo ty jsi dobra...me kdyby nekdo rekl ze si veme maleho na noc abych se vyspala bych se nebranila..
7. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
:wink: Holky tak jsem prisla ze spinnu a je mi karsne :wink: :slight_smile:
Adel-me kluci kolikrat spali u babicky a stejne jsem se v noci budila jak jsem zvykla :slight_smile: :wink:
Ale ja teda nejsem zadny velky spac to je pravda teda no :wink: :slight_smile:
Ondrasek ted haja docela dobre-sice se jeste budi ale musim tuk,tuk zastukat ze se to da unest :slight_smile: :wink: :wink:
Renco-Ty jsi pako :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Misto aby jsi si odpocala vid...... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: A Maruska je teda fakt strasne rozumna to se musi nechat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
tak jsme zpátky po šíííííleným víkendu u Jirkových rodičů - Jíra zase exceloval, ty jeho záchvaty tam vygradovaly, fakt nevím, co budu dělat, až tu s ním budu zítra sama. Teď o víkendu se ta moje depka nějak rozředila mezi všechny zúčastněné, ale od zítřka jsme zase sami doma, jak normálně, taťka chodí pozdě domů a já budu večer úplně na dně, jestli se to všechno bude opakovat.
Já tuším, že je to zase nějaká perioda vzteku, ale tentokrát je to fakt síla......popíšu vám sobotní odjezd: Ráno balíme, snídáme, oblíkáme, všechno v pohodě. Oblíkneme kabát, čepici, Jíra začíná být nevrlej, že chce být doma. Zamknu, velkej jirka už jde do auta nakládat, já s malým jirkou jdu po schodech sama. Tam ho to chytlo, prý že chce zůstat doma. krámy naložený, jirka čeká u auta, malej Jirka křičí na celej barák. Sejdu o patro níž, aby mě neviděl a aby třeba popošel, schválně otevírám vchodový dveře, aby slyšel, že už opravdu jdu pryč. To sice zabralo, on opravdu sešel schody, ale v jakém stavu!!!!!!! Omlátil si hlavu o zem, takže na čele měl opravdu příšernou!!!!! bouli a vztekal se ještě víc. To už jsem ho popadla za ruku, táhla jsem ho k autu, protože jsme měli s odjezdem zpoždění. Po přechodu jsem ho táhla za ruku, nožičky měl schálně spuštěný, takže jsme je vláčeli po zemi....lidi čuměli, jak týrám dítě. naložíme do auta, chvíli řev, po pár minutách se uklidnil a zbytek cesty ok.................
7. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
nejhorší je, že zítra musím oběhnout doktora, lékárnu......a nveím, jestli se nám vůbec podaří vylézt z baráku...... uf...
7. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
terko..no u nas je to podobne...ale ja se nemusim jeste tahat s brichem ale aj na me dojde :grinning:
tak dobrou valim spat pa :pensive:
7. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
prvni prvni..dobre ranko :dizzy_face:
8. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahojky u nás noc normal, já měla taky včera konečnou...
večer už jsem nemohla bulela jak malá, pže Vládík bulel, budil Janinu no kolotoč..

Terko tyhle situace uplně znám.. minule mi to JAnina udělala ve městě, když jsme ctěli jít přes křižovatku, velká 4 proudovka se semafory a ONA prý nepujde za ruku, jednou rukou jsem tlačila kočár a druhou vlekla Janu, co nechtěla jít a řvala na celou křižovatku až se za mnou lidi otáčeli, tekly mi nervy, snažila jsem se to vydejchat...
Včera zase jdeme z prochajdy, byli jsme se kouknout na oslíky a kozy a kačenky u rybníka.. byli jsme 3 hodiny venku a cca 10 minut před domem se vzbudil Vládík, pže už měl hlad a JAnina se vztekla, že nepojede na své trojkolce(která mi zajišťuje rychlejší přesun, pže viděla hřiště u školy a chtěla jít ještě tam) a řvala, do toho řval Vládík no radost, stáhla jsem Janinu z kopečka opět co nejvíc šourala nohama, dole pod koprcem mi psadla kačenka,tak jsem vzeky do ni ještě kopla a rezignovala, naštěstí šel s náma Michal, takže jsem vzala kočár s Vládíkem a kachnu a šla domu a Janinu jsem tam nechala Michalovi...ale je to děs..
Máme to i při oblíkání, ona chce někam jít ale nechce se jít oblíkat, pak už jí to samotný oblíkání jde a baví, ale než jí přemluvím ať se jde oblíkat, tak je to vždy skoro hodina...skáče ruzně po sedačce a po postelích uplně vzadu abych jí musela honit a lezt pro ni... no pakárna...
vždycky mě to jde chvíli s klidem , ale pak se to stupňuje a když někam spěcháme nebo do toho plače Vláďa tak se to stupňuje vícenásobně a pak na ní ječím i když vím, že to dělat nechci

ještě je to dost podmíněný tím , že Vládík nechce být s nikým jen se mnou, ani s Michalem, s Janinou jsem byla zvyklá, že M přišel domu, já mu dala Jáju a aspoň na půl hodiny jsem si šla uklízet, nebo něco udělat hlavně v klidu se odreagovat s Vládíkem to nejde je pořád jen se mnou a tak jsem pak i naštvaná na M že si s ním neumí pohrát, že Vládín u něj jen plače...

doufám v to že až se oteplí budeme víc venku, Vládík víc spinkat venku na domečku, tak si trochu odfrknu a mezitím co bude spát trochu odreaguju, ted ho nemužu dát ani na balkon ani k oknu, pže nám zateplujou barák, okna máme zalepený folií a kolem baráku chodí pořád chlapy na lešení...

Renčo my jsme za celou dobu spali bez Janiny jen jeden den, taky jsem na ni pořád myslela a měla výčitky...jinak jídelní prupovídky máme taky pořád(je to všude stejný) a i přes to že umí mluvit někdy má svoje výlevy, kdy řve a vzteká se a nechce říct proč...
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky :wink: teda to budu mít práce vás zase dočíst, zvlášť Renčiny romány :grinning:

Peti, Gábince posíláme s holkama pusinky k svátku, ať je princezna zdravá a dělá rodičům jen samou radost :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:

A všem ženám vše nej k MDŽ, teda pokud slavíte, my neslavíme, ale už jsem zbodla čokošku :grinning:

U nás se stoná, Anička měla včera celý den teploty kolem 37,7, bolí ji v krčku a má rýmu. Dneska už je bez teplot, tak snad se nám to nerozjede v nic horšího a rýmy se brzo zbavíme. Liduška je zatím zdravá a to jste neviděly, jak o Aničku pečuje. Včera Andulka polehávala v postýlce, Liduška si k ní přinesla židličku a četla jí pohádky, utírala soplíky, podávala pití, hladila, úplně jsem koukala, že má v sobě takový pečovatelský sklony :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Aji, koukám, že jste nakonec Klárku pustili s tchánovcema, tak hlavně že víkend proběhl v pohodě a Klárka tam nesmutnila :wink:

Ani, fotky super :dizzy_face: Kluci jsou fešáci, musím je ukázat holkám, ať vidí ženichy, jak jim rostou :grinning:

Hani, to je super, že budete dělat Ríšovi pokojíček :dizzy_face: pak musíš hodit foto, až bude hotovo :wink:
8. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Renčo, děkujem za pochvalu :dizzy_face:
Koukám, že jsi v práci povýšila, máš můj obdiv, tohle já bych nemohla dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: v práci mi kdysi taky nabízeli manažesrkou funkci, ale odmítla jsem, vyhovuje mi být pěšákem :grinning: Tak ať se ti daří a podřízení nezlobí :wink:

Terko, ty musíš mít teda pevný nervy, když je Jiřík taková vzteklina :unamused:To já mám štěstí, že holky se moc nevztekají, protože bych hned vypěnila :frowning2:

Jani, vždycyky když čtu tvoje story, tak si říkám, jestli s dalším mimčem ještě nepočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš můj obdiv, že takhle zvládáš, tak snad už se brzo přestěhujete a bude vám to všem na vesnici víc svědčit :wink: kdy se chcete stěhovat? Asi až bude tepleji, co? :unamused:

Holky, a já jdu zítra do divadla, s bratránkem :grinning: jeho přítelkyně tam hraje, takže Honza bude hlídat holky a já vyrazím za kulturou, pak budem pokračovat u nás a bratránek s přítelkyní u nás budou spát, takže bude veselo :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Jani, tu rekonstrukci vám nezávidím, my jsme měli to samý na podzim a taky mě to hrozně štvalo - bez balkónu, zalepený okna, nešlo pořádně větrat, všude cizí chlapi a hluk :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas to teď stojí za to, celou zimu topíme na minimum :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Tak jsem si pokecala a jdu se věnovat holkám, koukají na Pepinu, tak už jim to musím vypnout. Vydržely by u toho klidně celý dopoledne :sunglasses:
8. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
ted jsem zjistila, že se asi budeme moct se vším všudy přestěhovat až tak za 3 měsíce, vubec mě to nedošlo, ale jak nám postavili kolem baráku lešení, tak nemáme schody, teda máme, ale chodíme jen prosotem jak jsou železa na kočárky a tak tahat skříně je nemyslitelné a to lešení tu bude stát 3 měsíce..
navíc námm taky zalepili okan, takže se nedá větrat, proto nevím jak sušit prádlo a tak, je to tady jak v bunkru, právě ted vymýšlíme jak to udělat...
asi se přestěhujeme jen s kuframa a postelí(tu nějak v těchto podmínkách snesem dolů a zbytek až oddělají lešení, jenže máti tu skuhrá, pže je zvyklá pořád větrat, že to 3 měsíce nevydrží, takže asi nastane taková varianta, že já se s dětma a babičkou odstěhuju na domek,a Michal bude jezdit spávat sem do Brna a jen na víkendy za náma a babička pojede na víkend do Brna.... jinak nevím jak to zkombinovat...
pže dokud je zima mužem používat jen jednu místnost zase na domku a to by mi neprošlo aby mamka a Michal spávali v jedné místnosti...
8. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Jani, to je teda na pytel, to se vám to stěhování teda pěkně zkomplikovalo :unamused: a vy máte ty okna zalepený úplně? Nám teda šly otevřít aspoň na větračku, trošku jsme ty igelity odtrhli a dalo se. Ale je fakt, že prádlo taky schlo blbě, sušárnu zabrali zedníci, aby si měli kde dát svačinu. To je teda radost, co, nakonec se budete stěhovat i s babičkou, jen aby se jí nakonec na domečku nezalíbilo a nechtěla tam s váma zůstat :sweat_smile: to byste si moc nepomohli :confounded: :grinning:
8. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
no, máme to zalefpený takovou folií, je to nalepený přes celý okno, já jsem to taky násilím strhla, ale jak dojdou nahoru, tak mi to prý znova zalepí
jj, sušárnu taky zabrali zedníci, jj, všechno se se*e, když muže... ještě to budeme muset nakombinovat, babička totiž ted musí chodit každý pondělí zase do Brna k doktorovi.. mě fakt z toho picne...já se chci probudit mít děti ve školce, mít dobrou práci, vyrovnaný konto opravenej domek a babičku v klidku v Brně.. to fakt chci... ještě budu muset hodně makat, než toho dosáhnu, budou to 3 roky dřiny a odříkání :zipper_mouth:
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Dnes jsem opet jezdial po uradech :frowning2: Tak snad dostanem uz nejake prispevky :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byli jsem cele dop.s Ondrou venku,jak je trosku hezky ta by byl celej den venku :slight_smile: :confounded: :grinning: Jsem utapana uz za nej a on je v poho :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
Jo a holky dnes se nam rysuje snad pozemek -parcela a nebude asi ani moc draha :wink: :wink: Abych to teda nezakrikla samo :slight_smile: :wink: Pak jeste ta urednicina a hypopteka a huraaaaaaaaaaaaaaa do stavby :wink: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jani, tak nám to už znova nezalepili, takže jsme vesele větrali. Taky nám odmontovali kliku od balkónu, abysme nespadli dolů, protože sundali zábradlí, ale my jsme si ji občas nasadili (když holky spaly), a pořádně vyvětrali balkónovýma dvěřma. Když se v protějším pokoji otevřela větračka, tak to hezky protáhlo. Záleží, jestli máte všechny okna na jednu stranu, nebo na obě. Když dělají na jedné straně baráku, tak na druhé se dá aspoň trochu větrat :wink:

Ani, tak super s pozemkem :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
bzun nám taky řežou zábradlí od balkonu, dnes začali a do toho jiná četa z boku obkládá a zatepluje, takže máme smůlu, za chvíli budou ještě bouchat střechu a vrtat nám tam dřevěný sbíjený vazníky, budou nám totiž dělat z ploché šikmou, to se máme ještě na co těšit, už tak mlátí jak hrom si nedovedu představit co to bude, až budou dělat střechu

Ani tak super pozemeček, krásně se Vám to rýsuje, moc Vám to přeju
8. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
mě honí tak mlsná a nic tu nemám, asi pujdu za chvíli oblíct Janinu a vyrazíme na chvíli ven, počkat taťku a koupit si nějakou dobrutku...
8. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jani, tak to se teda máte fakt na co těšit, nám střechu naštěstí nedělali. Tak to bude asi fakt nejlepší zvednout kotvy a vypadnout, ještě že máte kam, tak hlavně, aby se už počasí konečně umoudřilo a dalo se na domečku vegetit.

Mě taky honí mlsná, naštěstí jsem tu měla zašitou bonbošku od bráchy :grinning: Liduška si vedle hraje, Anička spí, neb usnula o hodinu později a Lidušku ještě předtím stačila vzbudit. Tak jsem musela Lidunku dát chvilku k sousedce, abych aspoň vyvenčila Berta, je to někdy složitý s dvojčatama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Jani, a počkej, až vám začnou to obložení přivrtávat, to je teprv mela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale holky si nakonec zvykly a pak už u toho klidně i spaly a nevzbudilo je to :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
teda to jsou dneska romany :grinning:
ja jsem dneska dostala velkou bombosku k mdz od tchana a zrovna kdyz jsem v diete..janicko ti ju poslu :grinning:

petan dostal svetr a trocko..coz jsem cucela :confused: :confused: :confused: :confused:
8. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
Holky-no uvidime jak to dopadne jeste s pozemkemale na 99% to vypada slibne :wink: :wink:

Ondra uz spi a Stepa usina na gauci :wink:
Zitra jedeme za segrou i s Matesem :wink: Tak mame vylet na celej den :confounded: Doufam ze vse dopadne dobre :wink:
8. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.