• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky holky,

Ani, jeeee, tak to by bylo super, kdyby to vyslo. :dizzy_face: ...radkovi rodice maj ted baracek(chaloupku) kousek od Mimone :wink: ..takze sjizdime z dalnice jako na vas, jen teda zatocime pak na druhou stranu :slight_smile: ...drzim palce at to dnes dopadne u segry dobre. :wink:

...jinak jsem vas vcera docetla. ....ale nejak uz jsem nemela silu psat a dnes uz si zase nic nepamatuju. :sweat_smile:

..teda pamatuju, ze Janicce se komplikuje stehovani :frowning2: ...tak snad to pujde pro zacatek bez tech skrini. ..i kdyz jestli si pamatuju dobre. ...tak by si odvezla i mamu. ...takze to bys jeste ten kyzenej klid stejne nemela. ...aaachjo, uz aby to bylo jak sis to predstavovala, co. :pensive:
9. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
jo uz vim.

kristi, doufam, ze Anicce je lip a byla to jen nejaka jednodenni virozka..? ..a Liduska to od ni nechytla :confused: ..a teda Liduska je osetrovatelka, jak se o sestricku starala. :dizzy_face: :grinning: ...tak pro tohle je zase dobry ty dvojcatka mit. :wink: ...ze tohle s jednim ditkem fakt nezazijes. :zipper_mouth:
...a dnes si uzij divadylko. :dizzy_face: :sunglasses: ...ja uz se kulturne nevzdelavala ani nepamatuju...? :fearful: :unamused:

renco, teda ty mas v ty praci frmol. :confounded: ...taky bych nezvladala ridici praci ...jako krisi jsem pesak, o kterym je radeji rozhodovano, nez aby nekoho sam ridil. ....doufam, ze mas aspon za tenhle psychickej a casovej napor nejaky ohodnoceni navic. :confused: :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Hani, na jednodenní virózku to bohužel nevypadá :unamused: Anička stále soplí a bolí ji v krku a v noci už začla i Liduška, ale naštěstí to má lehkej průběh. Jen jsme radši zalezlý doma, v téhle zimě :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už mně to trošku leze na mozek, takže se těším na večer do toho divadla :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
ahojky
bzun..at jsou holky brzo fit...nas se taky porad drzi..
divadlo si uzij :dizzy_face:

ani..tak at vam pozemecek a domecek dopadne dobre... :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky

jé tady toho je napsaného :grinning: určitě jsem už půlku zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristý, na Aničku moc myslíme, yb se z tho nevyvrbilo nic dlouhodobého :confounded: Liduška je skvělá, jak o sestřičku pečuje, je to roztomilé, až mám slzu na kraji :wink:
Moc si užij divadýlko :wink:

Aničko, tak super s tím pozemkem a je to někde přímo u vás????????Ať vše dnes u ségry dobře dopadne :wink:

Jani, no teda to je pech s tou stěhovačkou :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vůbec čtu, že to máte teď doma fakt zase veselý :unamused: :pensive: Drž se kočko!!!!!!!

Jinak jak tu popisovala Terka a Janina ty scény, tak u nás je to teda v malé míře taky, ale nějak se to dá ukočírovat...já, ač nejsem moc příznivce strašení, to tak ale při scéně dělám :pensive: Začnu hlasitě říkat"jéje, tamhle je bubák a slyší, jak se vztekáš a už si brousí rohy" :sweat_smile: on hned přestane, začne jukat, kde ten bubák je a je pokoj, začneme se bavit o tom, že bubák slyší uvztekané děti a že si je bere...pak vždy začne Daník volat "bubáku, už hodnej sem, di plýč" :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky holky jdu v rychlosti pozdravit a zdělit jednu velkou novinu :dizzy_face:
Takže dnes ve 13:15 se v Jilemnické porodnici narodila malá krásná Silvie 3.50kg 52cm (je to od mé blízské sestřenice dcera)

Tak z toho mám obrovitánskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a na druhou stranu jsem se dnes dozvěděla že mamka 23.3 nastupuje do nemocnice.Našli ji v děloze polyp(už druhej)tak jí budou operovat a uvidí se jestli je to zhoubné nebo ne. :frowning2: :cry: :confounded:

Jinak my jsme stále u tchánovců a zrovna nějak extra nám není.Malej je šíleně mrzutej a protivnej a malá taky nějak špatně spí.Ale aspon je už třetí den pořád jen u prsa a nemusím dávat z flašky.BYla tu švagrová s dětma tak doufám že jsme nic nechytili protože včera psala sms že malej se vrátil ze školk yprotože zvracel.A ve školce prej řádí ty dvoudenní chřipajzny blicí a srací :angry: :unamused:

jinak tak nějak vše při starém :wink:
9. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
no v rychlosti jsem prolítla poslední příspěvky a tak děkuju za přání Gabrielce. :wink:

Renčo tak asi těch 14dní jsem více odstříkávala a dávala z flašky a z prsa jen pres noc.Mazala jsem a hodně větrala doma prsa.Tady to nejde přeci jen se nechci odhalovat před tchánem :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: No praskliny se zahojily a malá ted bumbá jen z prsou.Sem tam dělá caviky ale jinak je to lepší.Hlavně ona potřebuje u kojení klid.Jak tady malej lítá nebo křičí tak ona se pustí a už je pak problém dobře kojit dál. :angry: :unamused: Snad jsme krizi překonali a zas bude jen dobře. :wink:

Jani to měmrzí s tim stěhováním.Je to hrozná škoda takhle se vám to bude stále protahovat a nakonec nebudete mít ani pořádně letos čas si to trochu zvelebyt. :angry:

Jo a holky s tim vztekáním a knouráním a mrčením mi něco říkejte.Mě každej den tečou nervy.Dnes třeba od samého rána se u nás jen řve a vzteká a prostě jak v cirkuse :angry: :angry: Prý to je období od dovu do tří let.Takže jeslti to bude až do prosince takovýhle jako dnes tak mě šlehne!!!!!!Navíc když do toho mám starost o mimino který teda reaguje na jakejkoliv řev od Patrika :angry:
9. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
Tak navsteva u segry dopadla na jednicku tak jsem moc spokojena :wink: Strasne na sobe zapracovala a i psylogog na ni .Mluvila rozumne a moc ji fandim :wink: :wink: :wink:
Ja porad hledam jeste nejaky domecek ktary by se nam libil ale asi vyhrava porad ten prvni :wink: :slight_smile:
Ondrasek uz haja a Stepa je jeste vedle ale pak uz taky pomaze do postele-no a dnes mu vypadl zub dalsi :wink: :wink: :wink: Ma ho pod polstarem a tesi se v noci na zoubkovou vilu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
Miso-jj pozemek je v Bosni a doufam ze to klapne :wink:
Peti-gratulace k miminku :wink: :wink: Teda sestrenice samo :dizzy_face:
Jinak u nas vztekani je v pohode-jasny ze ma nejake zachvaty ale ne tak brutalni jako u Vas-zaplatpanbuh teda :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Se svoji cholerickou povahou si sama sebou nejsem jista :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj kamarádky!!!!

Kriistínko, ať jste brzy fit!!!A užij si divadláááááá!!!!!!!
Jinak k té mé manažerské šéfovské funkci.... nedělám ji ráda, ale zvykám si.... jako jiná možnost nebyla, vzhledem k tomu, že všichni chceme, aby se nám zase naše šéfka po MD vrátila..... já moc ráda vedoucí pozici šéfové, která do 14 dnů rodí, zase předám, kdyby byla výběrovka na novou šséfovou nebo šéfa, tak jednoduché by to nebylo, takže raději výběrovka na řadového redaktora... A já se pak po skončení MD šéfové moooooc ráda vrátím na pěšáka... Přiznávám, že je to teď změna a aspon se naučím něco nového, ale i tak svou bývalou funkci jsem milovala a zase chci zpět "do terénu". Ale doufám a přeji si, abych svou novou "roli" zvládla dobře a nemusela se za tento úsek svého života stydět.

ANičko, to je bezva, že návštěva dopadla dobře, snad jí to pomůže a bude zase v plné síle a schopná se starat o děti!!! A a´t vám půčky dobře dopadnou!!!!!

Janičko, to mě mrzí, že se stěhovačka komlikuje. Moc vám přeju, ať jste brzy tam, kde chcete být a užívate si pohody.

Míšo..... s tím strašením bych si dovolila ti trochu oponovat.... pokud je Daník křišťálovej, tak jak jsem to pochopila, tak by to nemělo být O.K. My jsme teď našly s Májou bezva kompromis, fakt o všem mluvíme, dávám jí trošku větší volnost ( o čem jsem přesvědčena, že jí neublíží) a je to super. Potřebuje volnost a mít prostor pro vlastní rozhodování. Je pak šťastná, spojenější, je to na ní hodně poznat. Díky, že jsi mi dala info o křištálových dětech. Není to s nimi snadné, ale dá se to :slight_smile: Jsme takové dvě rovnocené kamarádky, parťačky. Křišťálové nesnášení autority, neposlouchají rozkazy, musí se na ně jinak. Fakt Ti moc děkuji, že už vím jak na to, tak to zkus taky. I když děti dokážou i tak překvapit,no, co si budeme povídat. Mateřství je náročná a zodpovědná věc. Nejzodpovědnější ze všech funkcí na světě, protože formujeme nového človíčka. A ten se narodil jako čistý, nezáludný a jen a jen na nás záleží, jak se dál bude formovat.

Jako zcela upřímně, čert vem všechny pracovní vedoucí pozice.... To nejdůležitější ze všeho je, jak vychováme naše děti.

A už zas nevím, co jsem to vlastně chtěla..... chjo
9. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Jo už vím!!!!

Peti, bezva, že jste krizi překonaly s Gabrielko!!! Přiji Ti, ať už žádné nejsou! A dodatečně vše nej Gábince ke včerejšímu svátku!!! Moje milovaná sestřička je taky Gábinka a bohužel jsem ji přála až pozdě večer, což mě hodně mrzí. Na rodinu a nejbližší kamarády bychom měli pamatovat v první řadě. Bohužel, spousta jiných, ne tolik důležitých věcí, zaměstnává naši mysl..... A je těžké se tomu v dnešní době bránit...... :frowning2:
9. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Peti, a nechceš se stavit, když jste na Moravě? Teda pokud jste zdraví.... nerada bych s Májou zase lehla....
9. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tento týdne mohu v pátek odpoledne po 15 hodině, zítra a ve čtvrtek jdeme ke kamarádkám..... a v sobotu další kámoška slaví třicátiny a v neděli oslava babiččiných devadesátin. Příští týden kdykoliv po 15 hodině. Moc ráda Tě osobně poznám.

Ostatně, jako i všechny další prosincovky 2007 tady.... zůstaly jsme tady už jen to "pevné zdravé jádro", víme toho tolik moc o sobě, že to osobní setkání už je jen jakási třešnička na dortu!!!! :slight_smile:

HOlky, doufám, že mě konečně už to letos vyjde a dorazím a nějakej ten náš srazííííík!!!!!!!
9. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Hmmm, a zase samomluva alá Aja :slight_smile:

tak šup do hajan, Mája dnes po obídku nespala, říkala, babička, takže brzy zaplujeme do peřin :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak to moje male pako si v pul cvtvrte vzpomelo ze chce polevku a ja mu ji ohrivala aby se najedl a pak jeste chvilku spal :slight_smile: :slight_smile:
U nas je mrazivo ale krasne-opet peru teda :frowning2: :sweat_smile: :confused:
10. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
ahojky holky,

:grinning: ...Ani, ty ses svataaaa :grinning: :dizzy_face: ..tak tohle po me risa chtit v pul ctvrty rano, tak se na nej zvysoka. ...at si pocka do rana. ..jediny co by v tuhle dobu ode me dostal by byl caj nebo mliko. ...ale polivku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no asi sem matka san. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jeee, Peti, Gabince dodatecne taky vse nej k svatecku. :dizzy_face: ..jsem to taky nejak prehlidla. :zipper_mouth: :pensive:
10. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
jo a nebo by jeste dostal petadvacet na holou. :grinning: :grinning: ..ba ne ..ale polivku teda uz vubec ne. :sunglasses:
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Gabince taky vse nej,nej taky jsem to prehlidla-omlouvam se :wink: :slight_smile:
Hani-ja jsem se mu to snazila vysvetlit ale pak jsem radeji vstala ohrala jsem ji.Jeste ze jsem ji mela v lednici pac si neumim predstavit ji varit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak včera divadlo super, byla to sranda - parodie na Rozmarné léto :grinning: pak šel ještě bratránek s přítelkyní k nám a šli jsme spát včera hodně pozdě, ale to vůbec nevadilo Lidušce, která nás už v 5:30 budila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak holkám už je líp, teploty nemají, jen rýmu a začínají trochu kašlat. Už jsme nebyly tři dny venku, tak přemýšlím, jestli se chvilku nepůjdem provětrat, je tam docela teplo :sunglasses:

Adel, vás už se ty bacily ale drží nějak dlouho, ne? :confused:

Míšo, včera zase pečovala Anička o Lidušku, ony to asi berou jako hru, ale je to strašně roztomilý a taky mě to občas dojme :grinning: Jinak si myslím, že když Daníka nestrašíš nějak moc, aby z toho neměl trauma, tak občas bubák nezaškodí :wink: nám zas na vztekání funguje, že venku je ptáček a chudák se bude bát, když se budem vztekat, to holky vždycky hned běží k oknu a je po breku :wink:

Peti, tak koukám, že jste ještě na Hané, bohužel s těma našema bacilama se asi nesejdem, tak snad příště :unamused: jinak gratulace sestřence k miminku :dizzy_face:

Ani, super, že na sobě ségra tak pracuje, tak snad jí to vydrží a bude zas dobrou maminou :wink:

Renčo, jak se oteplí, tak bysme mohly zrealizovat tu ZOO, co říkáš? :wink:

Aničko, u nás by holky taky s polívkou neuspěly takhle v noci :grinning:

Tak já jdu, musím nafotit oblečky na MMB a vůbec se mně nechce :confounded:
10. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahojky
dneska jsem mela rozletane...dopoledne u kamaradky a pak kaficko u tety a pak jsem jeste nehtiky delala a ve 4 vyzvedla muzika :grinning: :grinning: je doma na jednu noc :frowning2:

kdu juknou co se psalo :grinning:

bzun..no drzi ale uz je to mnohem lepsi jak minulej tyden :dizzy_face: tuk tuk...
10. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky

my dnes byli celý den u mojí mamky, babi a dědy :wink: krásně to uteklo, Daník byl zase oprsklý jak nevím co :grinning: dovoloval si na mojí babi a zkoušel, co vše může, pacholek :grinning:

Renčí, to jsem ráda, že jsi si ty křišťálový děti přečetla, jsi na to před tou dobou vůbec nereagovala, tak jsem měla pochyby, zda jsi si to ode mě tenkrát přečetla!!!!Jsem ráda, že jsi tím nadšená a že jsi v tom Máju poznala :dizzy_face: Já vím, přiznávám a taky jsem to psala, že se mi to moc se strašením nelíbí :pensive: ale zabírá to, samo, že to je jen v tom případě, že se mu prostě nedá domluvit a zabejčí se a je fakt totál mimo.Ale to s tím ptáčkem, jak píše Kristý je teda fajn, tak asi tohle zkusím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a s tím domlouváním a rovnocenným partnerem to je fakt!!!!A potvrdila mi to před dobou i ta kinezioložka u které jsem byla především kvůli Daníkovi a nakonec byla celá chyba ve mě :confounded:od doby, co jsem k němu změnila své chování, se vše rapidně zlepšilo.. no a povídala mi o Daníkovi to samé, jako se píše o těch křišťálcích, navíc on má složitou povahu díky tomu, že ho ovlivňuje Uran a největší sranda je to, že je prostě kopie mě :sweat_smile: :pensive: ač jsem už vodnář, tak mě prý taky ovl.uran a mám 90% kozoroha v sobě, takže mi tenkrát paní řekla, že mi spolu budeme mít dost konflikty, pže tím, že jsme stejní, jdeme proti sobě..ale to už je do toho zapletená i astrologie... :slight_smile: ale sedí to, pže když je s Petrem, tak je absolutně v pohodě!!!!!!!!!!!!!!!

Ani, tak to je super, že v Bosni :dizzy_face: :dizzy_face: že nebudou muste kluci měnit školu, školku, doktory... :dizzy_face:A polívku takhle brzo :sweat_smile: :sweat_smile:tak to by měl u nás Daník taky smolíka teda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Peti, promiň, dodatečně vše nej ke Gabrielčinému svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
10. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Adel, tak to je fajn, že budeš mít mužíčka doma, aspoň můžete zapracovat na miminku :wink: :slight_smile:
Tak snad už se Petřík těch bacilů zbaví úplně :wink:

Míšo, tak pak napiš, jestli to s ptáčkem zabralo i na Daníka, u nás to funguje asi proto, že holky jsou hodně citlivý a trápí je, když někdo plače - třeba i v televizi,v knížce, takže si asi představí chudáka ptáčka a jsou hned zticha :sunglasses:
Jinak je to zajímavý, co píšeš, já si uvědomuju, že bych se k holkám v některých situacích taky měla chovat jinak, ale kolikrát nemám sílu to změnit :pensive:
10. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
kristalove deti???co to je..me neco asi tady unika..musim docist...

ten srazik bude kdy???no k nam se vsichni nevlezem :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
no ja taky petana strasim kdyz je nedobry..on se boji muchy a dinosaura :grinning: :grinning: tak staci rict pozor jde mucha mam doma klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
PRvní!!! :slight_smile:))))
11. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
prvni jsem byla ja v devet ale jsem to psala asi 10x a me to neslo poslat :angry:
11. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
KRistinko, to zoo uričtě dáme!!!! Už se moooc těším!!! Já už chci teplooooooo!!!!!

Míšo, fakt jsem na to tenkrát nereagovala? Já myslela že jo.... to je divnýýýýý... Všechno jsem si to studovala a spousta věcí na Máju seděla, tak jsem se podle těch rad začala k Marušce chovat a fakt je to ted super. Info jsem dala i našim a Patrikovi, když ji hlídají, tak se podle toho taky řídí, to jaksi kontrolovat nemohu.... Ale nestěžují si, že by byl nějaký problém, Maruška si taky nestěžuje, tak snad v poho :slight_smile:

Jinak jsem se dnes byla podívat do školky, kam chci Marušku zapsat a myslím, že dobrý.... původně jsem se rozmýšlela mezi dvěma, ale chování učitelky po telefonu z té druhé bylo tak hnusné, že se tam snad ani nepůjdu podívat, totálně mě to odradilo. Když se takhle chovájí k matkám před zápisem, tak jak se asi budou chovat k dětem....

Adélko, tak co, že by už po dnešní noci bylo další miminečko na cestě? :grinning: :grinning: :grinning:

HOlky, já mám dnes zas migrénu jak prase... je to hnus.... už mám v sobě 3 brufeny a pořád trpích, chjo. DOkud jsem neměla MS, tak jsem byla bez migrén, a teď už třetí měsíc za sebou... blééééé :frowning2: Já snad budu muset zase otěhotnět, abych každej měsíc netrpěla tou šílenou bolestí hlavy.

A chci se pochlubit, jsme na noc definitivně bez plín... teda doufám, že se se už počůrování nevrátí. Mája sice se už dýl nepočůrávala v noci, ale plínku chtěla a občas si do ní trochu cvrkla... většinou to ráno včas nestihla na nočník. Teď od té doby co nekojím ale byla plínka už až na vzácné výjimku suchá a dokonce se i v noci probudila, když se jí chtělo čůrat a řekla si o nočník... takže jsme pleny přestaly dávat a zatím dobrý. Tuk tuk tuk.
11. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Adélko, to může říct každej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jak je?

U nás normálně do rána zase nasněžilo a pořád to ještě padá :frowning2:
11. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky

Renčo, to mě mrzí s tou migrenou :frowning2: myslíš, že je to od těch zad?????????Ty jsi na to před Májou taky trpěla?????S tou účou je to teda blbý :unamused:ale cítila bych to stejně!!!!!!Snad v té druhé budou mnohem lepší :wink:Jinak je možné, že jsi reagovala a já jsem nedočetla :pensive:

Adel, jukni na net a zadej si křišťálové děti, najdeš hafo informací :wink:

Kristý, zatím jsem to nezkusila, včera i dnes je hodný..ale myslím, že by to taky mohlo zabrat, na zvířata je taky citlivý :wink:

Jinak jsem objevila, že se dere poslední trojka na povrch, takže se trochu tím vysvětluje, proč je zase poslední dobou tak náladový :frowning2: ty zuby jsou fakt prokletý :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:

Chcete srazík???no super, tak bychom pomalu měly domlouvat kdy a kde!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.