• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
No Terko bohužel to bude nějaký sraz mimo Phu :frowning2: aby to měly i Moravandy blízko, z Phy jsem tu akrát já a Ty :grinning: a Hanka vlastně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Viděla bych to tak na květen, co holky??????
11. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
ani..no tak zadnou drast.dietu ne..jen jsem omezila nektere jidlo a vic pohybu...atd atd jak nam to radila pani ve stobu...jinak se budu vazit tak za mesic..aby me to nahodou nepreslo..ale musim jinak bych prohrala sazku..bleee

tak ja na neco juknu a jaky termin by vam vyhovoval??
11. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
no tak si to užijte, já v květnu asi nebudu moct :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
jo klidne..me pasuje cokoliv :grinning:
11. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
a o co ses vsadila, adelko? :grinning:

mně teda váha dolů nejde ani omylem, je to stejné, jako u jíry, nabírám až teď ke konci. Naštěstí to není tak hrozný, mám zatím cca 6 kg )ale když k tomu připočtu ty 4, co mi zbyly z předchozího těhotenství, tak jsem na 10 a to je asi tak normální....
11. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
terko..o 10tisic :confused: :confused: :confused:

a kde by to asi melo bejt??aspon kraj nebo neco
11. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Terko-vsak jsi jak lanka :wink: :slight_smile: :wink:
Jo Adel-o co a skym jsi se vsadila? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miso a i moji kluci jsou kristalovy? :confused: :confused: Jsem zvedava az na to mrknu jestli to poberu :confused: :rolling_eyes:
Proto se na tu knizku chytam v klidu pac je to narocna cetba-abych to ja prostacek vuubec pochopila ze :confused: :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
Ty vado 10000kc tak to bych byla jak lanka za chvilku-bych nezrala to je penez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
tak my asi křišťáloví nejsme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: anebo svým způsobem může být křišťálové každé dítě, záleží, jak k němu chceš přistupovat. Ale není to špatná myšlenka, možná je to takové hodně respektující a to se mi na tom líbí.
Jen mě mrazí při pomyšlení na Renču a Marušku, to mě pak nutí přemýšlet, jak to všechno to dítě pozná :wink:

adel.....10 litrů je fakt dost...... tak to musíš vyhrát :grinning:
11. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
tery...no musim..no jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
:grinning: Tak jsem na kristalove deti mrkla a uz ted vim ze My je nemame :grinning: :grinning: :grinning: Nasi kluci miluji maso :grinning: Hlavne teda Ondra :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
hmmm, tak to je fakt, Jíra je taky masožrout. A já vlastně taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak jsem objednala ten chránič matrace, jsem zvědavá, co přijde. Já si často něco objednám, hrozně se těším a pak mi přijde poštou něco, co vzdáleně odpovídá tomu, co jsem si představovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale takhle to je, když se mi nechce lítat po obchodech a shánět :slight_smile: ještě že ten internet máme
11. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
www.unas.jeseniky.com
Holky, tady je to krásný, ale teda pro nás malé :frowning2:

JInak všechny zdravím, chtěla jsem ještě psát, ale jsem odvolána do terénu, tak asi zítra. Mějte krásný den!!!
11. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
jen mě napadlo místo, kde jsme byli na silvestra http://www.chata-agatha.cz/, je to v Lučanech u Jablonce nad Nisou. Byli jsme tam spokojení, na dětičky tam jsou zařízení a výborně vařej. Přímo u chalupy je sjezdovka, ale jak to bude se sněhem, nevím :confused:
11. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
není to teda žádnej 4hvězdičkovej luxus, ale pro nás to bylo ok. Akorát nevím, jestli bych tam jela v takovým mezidobí, jako je březen, právě kvůli tomu sněhu, nejsem si jistá, jaké by tam bylo okolo vyžití, když není sníh, je to malá vesnice.
Možná do aquaparku do Jablonce, do Liberce je to taky kousek........
11. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
ahojky holky,

teda vy jste drbny ukecany. :grinning: :grinning: ...vas docist...a uz se mi tu pomalu budi risa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no jsem si precetla taky o kristalcich a taky teda musim rict, ze se nas to zdaleka vyhlo. ..jediny, ze teda si davame nacas s reci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je asi tak vse. :sweat_smile: ..jinak je masozravej soutezivej a oci ma jen hezky, ...a obcas kouka jak autista, ale rozhodne ne jako kristalovy ditko. :sweat_smile: :grinning:

jinak u nas je curani a kadeni v sabotazi. ...takze jsme ted koupili jeste takovy sedatko na zachod se schudkem. ..tak dopol ho hned sel pokrtit a pak se sel stejne nakonec vykadit do pliny. :angry: ..a to rikal, ze do ni kadit nebude. ...normalne uz mu nedela problem lhat. :rolling_eyes: ...se ti kouka do oci, ..zeptas se ho, budes kadit do pliny ...on na to ne. ...a pak se do ni za 5 minut posrajdi. :angry: :unamused:
11. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
adel, tak to musis vyhrat. :wink: ....teeeeda, takovejch penez. ...i kdyz ja bych se radeji nevsazela, protoze bych vedela, ze to projedu. :sweat_smile:
11. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
uf jsem Vás dočetla, křišťálový deěti jsem nestihla přečíst, tak snad někdy jindy...
Janina chrní, Vládík tady za mnou na zemi pod hrazdičkou zkouší svoje hlasiky, jak umí nejvíc zavísknout...nikdy nespí současně... snad jen v tom kočáru budou
U nás zase sněží...chtěli jsme jet na domek, M tam byl dnes na otočku, ještě je zamrzlá voda, takže ani nepojedem
Zítra valím vlakem do Vyškova a pak s M do Prostějova vyřídit rodičák, tak budeme mít výlet

Ade, smím se zeptat kolik musíš shodit, aby jsi vyhrála a do kdy?

Srazík bych uvítala, uvidím, jak nám zase vyjdou finance... kdy já si konečně začnu dávat něco bokem...

jinak bych nabídla náš domek, ale zatím nemám toliko postelí, abych Vás všechny pobrala, jedině na vlastní nafukovačku, nebo do stanu na zahradu... to dojet klidně můžete... ubytování ZDARMA :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
tak taky Janina křišťálové dítě nebude... nicméně mě hodně učí trpělivost a jen když naslouchám jí, ona je ochotna naslouchat mě a v té chvíli jsme doma bez problémů, většinou jsou u nás scény a konflikty buď ve stresových situacích nebo v situacích , kdy je JAnina už unavená ....

Terko, já jsem druhým dítětem hodně získala, (možná to bylo tím, že jsem šla do práce, ted to ale nemyslím ve zlém, že by jí nikdo nepomuckal, nebo se nepomazlil), ale Janina nebyla vubec mazlící dítko, ale od toho co máme Vládika, tak se chodí mazlit, vidí jak muckám Vláďu a přijde taky... docela jí to změnilo a nejen že miluje Vládika(prý by ho nevyměnila ani s Ježíškem za dárek...a to už je co říct.. :slight_smile: ) , tak se chodí pomazlit hodně i se mnou....
dle mého jsme nejvíc v pohodě, když jsme spolu sami já,Janička a Vládík, nikam nespěcháme a nic nemusíme... tak to je uplně super, to se umíme domluvit v klidu na všem, jak začnu nervit já, tak to cítí oba Vládík plače a Janina dělá scény...takže prvotní chyba je taky vždy ve mě...ale bohuže ne vždy se mi to daří změnit...

jinak jsem na sebe naštvaná, jaké ma člověk zažité návyky... výčitky, vyhrožování, pak se dostávám do fáze, že mám kecy jako moje matka, i když moc dobře vím, že to říkat nechci, uplně se slyším a přijdu si jako když matka kárala mě... opět to mám ve stresových situacích...tohle bych se potřebovala ze všeho nejvíc naučit ovládat
11. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
no tak ja nemam kristalove decko ani omylem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

haniku..bud v klidu u nas se ani necura na nocnik vzdy chytne zachvat...fuj citim smrad asi se me decko posralo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani..no do leta musim zhubnou..vaha neni podstatna rikal bracha ale musi to bejt videt :grinning:

jo haniku...no ja se musela vsadit..jinak bych nikdy nezhubla a za vyhru si necham udelat vlasky..zahustit a prodlouzit..cca tech 10tis :grinning:
11. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
tady to dnes frčí, zrovna dnes jde spát taťka v 20h a tady ani noha...to je pech :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
tak jsem to spinkání na velké posteli zakřikla, včetně toho dudlíka. Dneska byl asi nejhorší den co se týče usínání, no, hrozná scéna, ani si to neumíte představit. Tatínka rovnou poslal pryč, v poslední době ho moc nechce a mně je to líto, velkýmu Jirkovi taky....vždycky se spolu koupali, teď na něj nesmí nikdo šáhnout kromě maminky. Ani svklékat, ani čistit zuby, nic.....čůrat taky jedině s mámou, všechno s mámou. Nevím, jestli si to nechce na poslední chvíli všechno užít, než mu tu pozornost vezme někdo jiný......
No a po koupání šílenej pláč kvůli dudanovi, furt jsme mu opakovali, že si dudu vzal skřítek do kanálu, ale nezabíralo to, hrozně plakal a vztekal se, pak začal hlavou mlátit o postel, poslal nás všechny pryč a vzápětí ryk, že nás chtěl zpátky.....no, snad nebude takovejch večerů víc, to bych asi zešedivěla

Adelko, to koukám, jaký máš plány :grinning: já jsem ráda, když si stihnu vlasy umýt nebo učesat, občas jsem ráda, že je zima a čepice to jistí, jinak bych snad nemohla ani vylézt ven. Musím se zase začít trochu starat, asi se objednám k holiči :grinning:
11. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
jani, Jíra taky není moc mazlivej, jen když se mu něco děje, tak se přijde přimáčknout, pusu aby z něj člověk páčil a musím si vždycky o ní říct. To on sám rozdává pusinky kdečemu - třeba dneska pusinkoval lístek na vlak nebo broučky v knižce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem zvědavá, co s ním to druhé miminko udělá. Moc si to nemaluju, je to žárlivec žárlivej, tak asi bude trochu trápení, než si na sebe všichni zvykneme.
11. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
terko..no jo plany pekne jen aby to vyslo :grinning:

tak to petan je mazel..porad se po nas plazi a pusinkuje snad 30x za den..a vsechny..no nejvic me a moji mamku a tetu s holkama..

tak valim do postele pa pa :pensive: :pensive:
11. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
tak držím palce, ať jsou kila dolů a hlavně, ať je to vidět - a kdo to bude hodnotit? Brácha? :grinning: :grinning: :grinning: nebo manžel? :grinning:
11. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
tak já jdu taky do hajan :confused: :pensive: dobrou
11. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz
tak zase dobré ráno :grinning: jsem tu první??????? no to snad ani není možný :grinning:
12. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
jinak po té včerejší scéně se vzbudil celkem dobře naladěný, tak mu pak tu náladu asi bohužel zkazím, musíme jít před obědem na FÚ zaplatit daň z převodu nemovitosti a když jsem viděla formulář, tak tam nejsem schopna sama absolutně nic vyplnit. Snad jenom jméno a adresu :angry: tak jsem zvědavá, jestli mi tam s tím pomůžou, a taky to bude super udržet tam Jirku na uzdě. tak držte palce, stejně mě s tím asi pošlou domů..........
12. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahojky holky tak vás nestíhám ani dočítatNějak je pořád obsazené pc.A navíc malej dosti mrčí.Takže stresové situace tady dsoti řádí.Už bych zase brala být doma. :wink:

MOcmě mrzíže tentokrát to nevyjde abych se s váno viděla.Kris moc se omlouvám al eted nesmím děti vystavit bacilům.Máme ve středu očko tak je chci udržet zdravé.Jani je mi líto že nejste na baráčku aby jsme se viděli ale tak třeba příště za ten další čtvrt rok.A Renčo omlouvám se ale časově nám to nevychází.Přeci jen návštěva u tebe to by chtělo spíš už od dopoledne než odpoledne.
Tak se na mě holky nezlobte.Mrzí mě to.

Tatka jel s dědou na nákup tak mám chvilku klidu tady. :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.