• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Kristy ted jsem to dočetla s tou školkou, holky jsou super, je vidět že se o sebe umí postarat:grinning:, hlady by neumřely:grinning:...
jo, jen jsem to dočetla tak u nás taky začalo chumelit...

Vládík tu protestuje, tak musím jít
15. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky holky,

Teri, tak jsem to včera konečně našla, ale koukám, že už to nepotřebuješ. To je fajn, že jsi narazila na hodnou paní :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jani, na Deltim jsem se dívala, když jsem myslela, že čekám jedno mimi :wink: dvojčecí už jsem pak měla jiný favority :slight_smile: tak hlavně ať vám dobře a dlouho jezdí! :wink:

No holky jsou hrozný křečci, naštěstí se ředitelka tomu smála a holky bonbónky bez řečí vrátily :grinning:

U nás už nechumelí, svítí slunko. Divný počasí, už chci konečně to jaro :frowning2:

Ahoj Luco :wink:
15. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
luci, jo taky jsem ráda :grinning: že to mám z krku. Přecejen, daně nejsou moje parketa :grinning:

Tak jsem se musela smát a představila jsem si Aničku s Liduškou na zápisu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak držím palce, ať školka vyjde a ať vyjde i to miminko, abys nemusela spěchat do práce. :wink:
15. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
u nás krásně svítí slunko, je pěkně celý den. V půl 5 půjdeme do Sokola cvičit a pak jedeme k našim vláčkem, to bude jirka nadšenej :grinning:
15. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
a mně skoro celý den tvrdne břicho, tak snad z toho nic nebude :grinning:
15. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
bzun..no ja jsem se skolkou stejne..a nemam zname tak petan nikde nejde :confounded:
petan mleko uz vubec nepije ale uspava se tim ze pije caj z flasky...pres noc chce taky napit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co teda mimi???bzun a aji???ja cekam ms ve ctvrtek a uz me poboliva bricho tak svina uz zase jde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
tak jsme ty dva uvozila v kočáře a mám klidek, snad to bude takhle častěji
15. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
15. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Terko, díky, ká taky doufám, že mimísek bude a holky půjdou třeba jen na půl dne :wink:
Užijte si cvičení a výlet! :slight_smile:

Adel, já jsem měla asi posunutou ovulaci, takže na MS je asi ještě čas, ale doufám, že by to snad tentokrát mohlo vyjít :sweat_smile: břicho mě bolelo v sobotu a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, tak super, že kočár tak slouží! :dizzy_face:

Tak my jdem nakoupit a tochu se provětrat, večer zas nakouknu :wink:
15. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Jani, kočár vypadá pěkně! :wink: Kolik jsi za něho dala?
15. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Bzun 2000+750 za dovoz... paní ho měla krásnej, čistej, sama jsem byla překvapená, na madle je trochu škrábnutej a trošku špinavá boudička (respektive její světlá část), ale to se dá vytřít hadříkem, oproti němu je muj kočár jak od čuňátek, jak ted na něm sedává Janina na nohách Vládikovi...tak je celej od blata...jsem z něj fakt nadšená
15. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Kristy držím palce ať to vyjde... :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Jani, díky :wink:

Tak to je super cena, my jsem dali 2 tisíce jen za tašky na miminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: náš kočár je taky pěkně zrasovanej, tajk nevím, jestli ho bude vůbec někdo chtít :unamused: asi za pusu na zahradu, a to stál 22 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
tak jsme si s Janičkou prohlídli vaše albíčka, Janička to pěkně popisovala, co tam holky na fotce dělají... z těch tvých fotek číší Kristy taková pohodička...
15. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
AHoj holky!!

Tak máme střevní virozu už obě dvě... Marušce se k blinkání přidal včera i průjem a mě to večer chytlo taky, dnes i s teplotou, takže jsem zas zůstala doma, chjo. Patrik musel dnes sám zvládnout zapsat Maru do školky a pak s ní běžel ještě k dr., měli jsme strach, aby nebyla dehydrovaná, bo nechctěla nic nejenom jíst, ale ani pít. Vyfásli medicínu, ale je problém ji do Marušky dostat. ALe zdá se být lepší. Já jsem od rána ležela jak hadr, až teď jsem vstala, ale zas půjdu hají, tak dočtu příště. Bolí mě celej člověk, svaly, klouby, na WC nevím co dřív. Snad to brzy přejde a snad to od nás ještě nechytne Patrik, hezky se o nás stará. Ve středu chci už do práce, vzala jsem si NV, neschopenku už za nic na světě nechci.

Tak zatím papa.
15. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
janicko...jo hezky kocarek :dizzy_face:

renco..no ja to mela s petanem jen dva dny...ale petan asi 5 dni nejedl..ale piti mu slo...tak at jste brzo fit

petan uz usnul a tak dneska valim taky..dobrou :pensive: :pensive:
15. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky holky,

jen prolitavam. ...dam vecu a pak se pustim do ucta. ..dneska mi prisly doklady postou, tak se s tim jdu prohrabavat.

...dnes jsme s risou byli v tomhle roce prvne na pisku, tak si to risa paradne uzil. :dizzy_face:

renco ..to je mi lito ze stonate. :frowning2: ..tak snad je to jen ta strevni viroza ..a rychle prejde. ..jsme to meli minuly vanoce. ...takze vim jak ti je. ...fakt nezapomenutelnej zazitek. :rolling_eyes: 24.12. to mel risa. ..takze to jsme fakt vanoce nemeli a nas s radkem to postihlo hned dalsi den ve stejnou dobu, takze to bylo fakt peklo. ..naststi to asi risa vycitil a byl fakt zlatej.
...a super, ze ti patrik pomaha. ...snad se od vas nenakazi. ...i kdyz co si pamatuju na nas, tak jsme tim nakazili siroky okoli jen se kolem nas nekdo mihnul, tak do dvou dnu to mel taky. :zipper_mouth: :frowning2:

terko, s tim odrazedlem to mame u nas obdobne. :wink: ..ale nastesti ja nejsem tehu :sweat_smile: .. takze to mam o to lehci. ..ale i tak mi nekdy ujede. ...ale nastesti uz se pri prejezdech pres silnici zastavi a pocka na me. ...i kdyz se teda snazim, aby takovejch situaci bylo co nejmin, protoze clovek nikdy nevi, co se v ty maly kebulce zrodi a nahodou by nechtel do ty silnice vjet... :astonished: :pensive: :confounded:

Jani, jeee, tak to je dobry, ze kocarek ma uspech ...a hned i dobre vyuzit k uspani obou deticek. . .. :wink: :sunglasses: :grinning: ..a za takovou cenu je to skvely. :dizzy_face:

kristi, tak holky dobry ve skolce :grinning: :grinning: :grinning: ...jen skoda, ze to vypada s prijetim blede. :unamused: ..aspon ze mas v zaloze dalsi skolku :wink: ..to ja bych se mela dozvedet ve stredu, jak jsme dopadli. ..tak jsem zvedava :confused: ..i kdyz si to teda moc preju, aby to vyslo, ale davam si tak 25%, ze nas vezmou :rolling_eyes:

luco, jo jsem si vzpomnela, ze jsem ti posledne asi zapomnela napsat na to zivotni poj. :zipper_mouth: ...bohuzel tohle dodanovani neporadim, jsem to nikdy nedelala. :frowning2:
15. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Hani, díky, už jsem si to pozjistila :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
uz pisu asi po 3 a porad hovno..me to nejak nejde..tak snad se to ted ukaze :angry:
16. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojky,

nakukuju a jdu snídat. Co se týče školky, tak je u nás šance téměř nulová :frowning2: Příští týden jdeme k zápisu, máme tu 4 školky, tak uvidíme. Ale dětí je mraky.
16. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my byly u zápisu dneska. Ale prd vím, pže se paní jen poptala základní info, dala nám přihlášku, která se jim má vyplněná donést 30-31.3. a 8.4. máme přijít osobně pro rozhodnutí. Tak uvidíme, no.

Kris, super, že holky tak hezky zvládly zápis :slight_smile: Klárka na Dni otevřených dveří pak celou cestu domů tvrdila, že do školky nejde :sweat_smile: opice jedna :grinning: tak ještěže máš v záloze tu druhou školku. Letos to bude s tím přijetím asi bída.

Já včera docela přemýšlela, jestli jí tam mám dávat. Jestli, kdybych byla těhu, tak bych jí tam nedala až ve 4 letech a nechala bych si ji doma. Mno, uvidíme. Záleží, jak dopadne zápis a taky, jak nám to dopadne s těhu :confounded: zatím stále čekáme a čekáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Po zápise jsme hned valily do herny, pže jsme měly službu. Všechny maminy, ale dorazily až po desáté kvůli těm zápisům :slight_smile: tak jsme tam hoďku drbaly jen my služební maminy :grinning: to byl kšeft :grinning:

Odpo jsem chtěla taky do herny, ale malá nějak prudí, že nechce ani ven ani do herny. Tak nevím.

A to počasí už mě taky pěkně se.e :angry: každou noc sněží :angry:

Tak by mě zajímalo, Hani, kde jste byli na písku ? U nás jsou všechny hřiště zatím zavátá sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Renči, tak to je pech, že už to skolilo i tebe :frowning2: tak ještěže se má kdo postarat o malou a můžeš to vyležet. Bojím bojím, aby nás taky něco takového nedostalo, pže bysme se s malou asi léčily navzájem samy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jani, kočárek vypadá super :slight_smile: to se bude zase lépe cestovat :slight_smile: a vejdete se všude v pohodě ? Třeba do dveří nebo v obchodě ? Já o tom vždycky přemýšlela, jak to ty maminy dělají ? Pže třeba do sklepních dveří do kočárkárny bych se asi nevešla ?? Nemo se mi to jen zdá :confused: schválně se mrknu. Mi všechny ty dveře připadají tak úzké, to je děs. Ale ve Sparu jsem se dívala, že mají rozšířenou pokladnu pro vozíčkáře, takže předpokládám, že tamtudy jezdí i ty dvojčecí kočárky.
16. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahojky holky,

luco, tak to ses sikovna. :wink: ...to ja jak neco nepotrebuju vedet, tak to nevim. :sweat_smile:

Adel :grinning: :grinning: ti to ale vyslo s tim poslednim prispevkem. :grinning: :grinning: :grinning:

Ajo, u nas pred barakem sviti na hriste skoro celej den slunce, takze kdyz ted chvili svitilo, tak vsechno roztalo. ...jen miniaturni zbytecek snehu byl za okrajem piskoviste, kam slunce nesviti a na skluzavce, ktera je otocena taky na severni cast. :sweat_smile: ...ale jinak super. ...sice foukalo jak blazen, ale prave ze do toho svitilo slunicko, tak se to dalo. :sunglasses: ..ale risovi jsem pod nohy soupla aspon igelitku od hracek, protoze chtel furt klecet.

..jinak vcera...vlastne dnes ... jsem skoncila s praci nakonec v pul treti v noci :pensive: ..pak jsem nemohla zabrat. ...az nejak po treti ...a risa se dnes rozhl vstavat ve 3/4 na 6 :confounded: :rolling_eyes: ..nastesti byl doma jeste radek, takze nez odesel do prace, tak risovi pustil telku a udelal mliko a ja vedle risi chrnela jeste do sedmi. :sweat_smile: ...ale pak jsem musela s evidencakem na socialku. ...tak jsme se vypravili mhd. ..ale jaksi kdyz jsme tam prisli, tak jsem zjistila, ze nam ji presunuli z prahy 4 na prahu 3 :unamused: ..takze jsme pokracovali v putovani. ...s risou uz jezdim bez kocarku. ..preci jen na kazdym rohu tu mame zastavku, tak mi to prijde zbytecny se tahat s kocarkem. ...zvlast kdyz jeste hodne mist tu neni bezbarierovejch. ...takze jsme byli cca 2 a pul hodiny na cestach. ...ted risa spi a ja jeste dotelefonovavala par restiku z prace. ...a uz jen pockam na radka a vyrazime s risou ke tchyni a pak snad konecne koupit risovi velkou postel. :confused: :wink: ..jestli ji budou mit. ...maj v idee (ne ikee) slevu ze 2800 na 600 ...tak se na ni chcem mrknout, co to bude zac. :confused: ...jsem tam nikdy nebyla ...tak jsem zvedava na ala skandinavska made in china. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
ahojky, dnes jsem pěkně vylítaná...

ráno jsme byli s Janinou taky na hřišti a už jsme letos byli také 2x na pískovišti, dnes jsme byli na lanovejch prulezkach, sice jsme šli domu jako čuňata, ale chodíme ven za zábavou a ne pro parádu...

Odpolko jsem byla vyzkoušet novej kočár, musela jsem si jít nechat udělat klíče od kočárkárny, takže jsme jeli s kočárkem i busem i šalinou :grinning: (tramvají)... takže tím odpovídám Aji, Aji zatím jsem se vlezla všude, jen do výtahu u nás se nevejdem, ale taky by se dalo ho složit jako do auta a dole rozlořit , jinak 80cm dveřma projede...busy a šaliny u nás jezdí docela bezbarierový, teda spíš šaliny a busy si vyhledám předem na idosu

jinak Vládík se nám ted během 2 dní začal přetáčet ze zad na bříško, šikulínek můj:wink:

tak nic zítra chceme jet na domeček asi do čtvrtka, abychom nemuseli poslouchat to navrtávání a nabouchávání kotev, v pátek nám budou dělat vazníky na střeše (jako na paneláku, ne na domečku), tak jsem zvědavá, co to bude za rambjz, bydlíme hned pod střechou, tak se těším, až to budou navrtávat do atiky

v sobotu dojede babička z pardubek a pujdem všichni na vítání občánku, děti máme už sice napsaný v rozstání, ale tady nás chtějí vítat, tak M naznal, že si pujdem vyzvednout dárek , když už ho pro nás mají:grinning:

pomalu se loučím, ještě kouknu na FB a jdu něco uvařit s sebou na chaloupku
16. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Prvni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
...tak postylka vypadala super, ze by se nam presne hodila do pokojicka, az na to ze to byla postel na matraci 190x90 :unamused: ...a my mame uz pro risu klasiku 200x90 ... :frowning2: ...ale aspon jsme tam koupili obyc postel na chalupu pro me a radka ...tak aspon nejakej uspech. :sunglasses:
....zejtra. ...teda dnes :grinning: jdem s risou na plavco, tak snad se tam neutopim. ...uz melu z posledniho. ...a to me pak odpol jeste ceka skrabani stropu v risove pokojicku. ...tak kdyz se neutopim, tak slitnu ze zidle. ...to mam ale vyhlidky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

Jani, uzijte si domecek. :wink:...urcite to bude tisickrat lepsi nez v tom kravalu, co tam ted mate :rolling_eyes:

dobrou. :pensive:
17. bře 2010 v 01:10  • Odpověz
holky teda tady je ucast. ...jsme se vratili z plavca a ja se stavila ve skolce pro rozhodnuti ...a zaskrtla jsem, ze se proti rozhodnuti nebudu odvolavat, protoze jsme PRIJATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: ...jsem stastna jak blecha. ...ted jeste naucit chodit Risu na zachod. :sweat_smile:
17. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky.V rychlosti zdravím a dývám zprávy z dneška.Tak malá má už 5040g a 58cm a chuděrka dnes dostala dovjí očko.Hexu a pak to proti tomu pneumokokovi nevím jak se to jmenuje.No obrečela to chuděra a ještě pak dopoledne brečela.Ted jsem jí dala paralenový čípek páč docela hicuje.CHuděrka malá.To zas bude noc.A malej taky dostal druhou dávku proti spalničkám atd.A ten ani nepíp.A to jsem čekala histerii a řvaní a on nic.Byl zaraženej jak prd. :sweat_smile: Já jdu zítra na oční tak mi držte palce.

Hani no super tak ještě aby to vyšlo i nám.No malej chodí nanočník už si ho sám i donese tak myslím že do září ten záchod vypilujeme. :wink:
17. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.