• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani velikánská gratulace k příjmutí Rýši do školky :slight_smile:

Já jsem na nás zvědavá příští týden.
17. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
koukám, že Ríša udělal svoje první přijímačky :slight_smile: gratulujeme a zároveň držíme palce ostatním, ať to vyjde. :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
beny, tak vidíš, že to s nočníčkem nebylo takové drama - čím jsou děti starší, tím to líp pochopí. Teď si říkám, jestli mělo cenu takhle spěchat, na druhou stranu jsem ráda, že se tím nemusím zabývat a nemusím už prát milion počůraných slipů a tepláků a můžeme mít relativně mít oblečení.

včera jsme byli u dr. - vyfasovala jsem magnezium, protože mi co čtvrt hodinu tvrdne břicho, ale zatím to teda žádnej efekt nemá. S jiříkem jsem takové stavy neměla, nevěděla jsem co je tvrdý břicho a teď si to vyžírám....
17. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Marodům Renče a Marušce přejeme, ať jste rychle zdraví, střevní vizóza je prevít :confounded: hlavně pijte pijte pijte, holky a držte se.

beny, snad budete mít klidnou noc.......my jsme měli reakci jen jednou, jinak všechna očkování proběhla v pohodě. Tak snad vás Gábinka i Páťa nechají vyspat.
17. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky holky

teda jsem to tu nějak flákala :sweat_smile:

Tak v rychlosti

Hani veliká gratulace ke školce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost!!!!!Postel mě mrzí, že pro Ríšu nebyla, cena zněla velmi lákavě :sunglasses: a koukám, že si koleduješ o nějaké přepětí, když makáš do noci a pak ještě lítáš na plavčo apod. :confounded:

Renčo, moc na vás myslíme, aby bylo už dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To je prevít ta střev.chřipka :unamused: :unamused:

Terýsku, to mě mrzí s tím tvrdnutím, abys Ty nám vůbec vydržela alespoň do toho 40tt!!!To je možná kvůli tomu, že jsi pořád v kalupu za Jiřínem :pensive: tak ať Mg pomůže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peti, no super s nočníkem, šikula, to víš, že do září to dopilujete :sunglasses: to je ještě času!!!!!!!!!!!!!!!
Ať je Gabča ok a dneska se dobře vyspíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, no kočár parádní a bezva, žes ho projela, já si to vůbec s takovým tankem nedovedu představit v mhd :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: užijte si chaloupkování :dizzy_face: :dizzy_face: a Vládík šikulka s překulováním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kde je ANIČKA?????????????????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

a víc nevím, co jsem chtěla, tak pardon, zda jsem něco důležitého vynechala :sweat_smile:

U nás víc než pohoda :sunglasses: Daník je úplně úžasný, skvělý, prostě super...netrápí ho zuby, tak je vážně skvělý, tak moc si povídáme, tak moc toho má na srdci, co mi chce pořád vykládat :dizzy_face: tulí se, no poklad, konečně jsem na té mateřské tak moc spokojená :dizzy_face: a zrovna když už jsem v práci :pensive:
Dnes jsem byla a jdu až do pátku do půl 1 a příští týden celý, to zase bude záhul :wink:

Tak dobrou všem :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
ahojky holky,
vitam v novy verzi konika :wink: ...jsme akorat dojeli na chalupu ...v pze jsme meli 18 stupnu a tady bylo jen 6 a vsude kolem snih :sweat_smile: ...a ja si uz ani nevzala zimni bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ..nojo, blba prazanda vyrazi do podhuri. :grinning: ...aspon ze risovi mi i tak nedalo a vzala jsem zimni boty, rukavice i kalhoty na snih. :wink:

jinak dekuji vsem za gratulace k prijeti do skolky. ...a budu vsem drzet, aby taky meli to stesticko jako my. :wink:
19. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
ahojky...
no nova verze celkem dobra ale jeste jsem trosku zmatena....
:confused: :confused:
19. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Ja jsem tu teda pekne dlouho nebyla.Ale mame docela starosti s tim domeckem,zase nam padnul pozemek :frowning2: :frowning2:
A nejak jsem nemela naladu se priznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
Nova verze docela mazec-zatim zmatek :wink:
19. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Jeeeeeeee-hele to je dobry,jdou sem vkladat hned fotecky :slight_smile: :wink:
19. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: :wink:
Tak u nas budicek v pul seste :confused:
Dnes mame detske i dospelacke maskarni :slight_smile: Tak se s klukama tesime :wink:
Ja jdu za tu baletku a Zdenda za Harapese tak pak hodim fotecku kdyz to sem jde tak krasne :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 v 06:14  • Odpověz
autor
Jo a tady Vam posilam fotecku Matyska aby jste vedeli koho mame doma :grinning: :grinning: :grinning: Je to autoportret :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Jen mu musim udelat neco s tema bedakama pubertakovi :grinning: :confounded: Objednam ho ke kamosce kosmeticce :wink: :wink:
20. bře 2010 v 06:26  • Odpověz
autor
Hezký den - Obrázky a citáty na profil lide.cz
20. bře 2010 v 07:05  • Odpověz
autor
Chtela jsem prispet hezkym obrazkem ale nejde to-skoda :frowning2: :wink:
20. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
ahojky
je anicka nahradila aju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v samomluve :grinning:
dneska to vypada ze bude krasne :dizzy_face:
20. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
kurna mates jake ma haro :dizzy_face:
20. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky holky

nová verze se mi celkem líbí :dizzy_face: a ještě víc, že existuje utajená diskuze!!!!!!Takže se vyjádřete, zda chcete jít do utajení, kde si můžeme říkat vše a nikdo jiný tam nemůže vlézt :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdyžtak to založím, akorát nesmím na nikoho zapomenout a nahlásit tam všechny nicky :wink: :wink:

Ani, s pozemkem je mi to moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad najdete plnohodnotnou náhradu!!!!!Mates vypadá jak dvacetiletý :confused: :confused:
A užijte si dnes maškarní, letos se na fotky vážně těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Tak už vás mám všechny sepsané, akorát přesně nevím nick berusky - beruskaveruska?????
Takže stačí zavelet a založím to :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
miso..klidne zamkni..taky mam zpravy co je po nich jinemu hovno :grinning: jj beruskaveruska :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahojky koukám, že taky uzavíráte a moc děkuju , že na mě myslíte :slight_smile:
20. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my vegetíme u našich. Dopo jsme jeli pro jarní botičky, ať můžeme zimní už schovat. Lidí jak opic, ale botičky naštěstí máme. A Klárka si vybrala i gumáčky, takže zase litr v pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Juu, takže se budeme zamykat ? A název tématu necháváme stejný ?

Míšo, nezapomeň nickem i na mě :grinning: co bych bez vás dělala :sweat_smile:
20. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Musím večer v klidu nového koně propátrat. Vypadá hezky.

Jen je škoda, že se teď všichni zamknou, pže jsem některá témata měla ráda pro dobrou náladu, pro rady, pomoc a tak.
20. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Akorát by mě zajímalo, jak to, že se snížil počet příspěvků ? Jsem koukala, že jich mám najednou o dost méně. No aspoň nebudu vypadat jakože kafrám celé dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Míšo, tak pak dej echo, jak to vypadá se zamknutím. Večer zase nakouknu.
20. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Popis mé návštěvy v Motole kam jsem se vydala po nespokojeném jednání v rizikové poradně v Ústí nad labem

Takže jsem před 9h dorazili do Motola tam jsme teda koukali co a jak neb je to bludiště

Dorazii jsme do 5 patra a tam drobátko hledali neb to maj celkem blbě popsané , ale jelikož mám držtičku tak jsem jí otevřela a hned jsme věděli kam jít

Když jsme dorazili na správný uzel tak jsem myslela, že mě klepne bylo tam víc jak 20 těhulek
Zahlásila jsem se v kartotéce , dostala dotazník a pak jsem jen čekala.
Šlo to - už před půl 10 jsem byla u sestřiček na tlak, moč a pod.
Bylo přesně 10h co mě volala paní doktorka.

Drobátko jsme pokecaly, byly tam i dvě medičky a krafaly jsme.Co a jak a proč ....... Paní doktorka chtěla vědět jak nám miminko roste a tak nás vyslala na UTZ a holky tam teda děěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěs. Čekali jsme víc jak hodinu ,mě se začínalo dělat špatně maj tam všude přetopeno . No šlo to tam jako když sere a maluje jak se říká . No pak jsme se teda dočkali a zavolali mě. Šla se mnou dovnitř i ségra juknout na malou (má pozn. poznala prd byla totálně mimo nevěděla, která bije ) . Další hotovson sestra říká já mám jen těhu průkazku té paní nevím co chtějí za UTZ a nemá tu ani registraci. Mezitím zase volala dr. co po nich chce tak jsme se teda drobátko domluvily no jsme holky šikovný a na dotaz sestry kde ´budete rodit? říkám no asi tady u vás v Motole tak čučela jak puk . Tak říkám, že u nás se neregistruje a u nich, že jsem na doporučení . Tak prý to teda joo No pak mi ta UTZ dr. rejdila po pupíku , měřila a měřila a vše OK . Tak jí říkám, že jak tak jezdí jestli by nejukla na pohlaví a ona na to za třista jo no se ségrou jsme myslely, že si dělá prdel - holky ona si jí nedělala Fakt za určení pohlaví chtěj 300,-Kč a za pidi fotečku 100,-Kč tak jsem řekla díky v Žatci mi to řeknou zadarmo. Tak zasejc čuměla ona . A já jí říkám jo paní doktorko jinej kraj jinej mrav . No a pak teda šok, že se zarazila i sestra joooo. Holky máme na 90% dvě placenty, ale prý to není nebezpečné ani pro mě ani pro malou. V úterý jedu k mojí dr. do Prt tak se jí na to zeptám. Jinak naše dáma roste celkem pomalu a prý je to dobře a je vidět, že inzulín zabírá jak má. Paní doktorka na gyndě se bála abysme neměly cca 2kg a naše Kájinka má 1298g. Je to naše malý beruščátko. Jsem moc ráda, že nerosteme moc rychle. Takže na gyndě naprostá spokojenost - oboustranná. No a verdikt je kontroly co 14 dní a to u nich v Motole prý na gyndu ke své už ani nemusím, ale samozřejmě, že tam jedu jednak jsem na úterý objednaná a pak jsem moc ráda, že se mě dr. Řepková ujala a v Motole to vědět nemusí .

No a pak teda bylo cca 12:05h a my si to se ségrou mastlily na Dia poradnu. Hele tam jsme dorazily a venku sestřičká říká my ve 12h končíme no ono už bylo skoro 12:15 než jsme to našly. Tak jí říkám ježiš to je škoda ted mě semka poslala dr. Špálová a jsme ze Žatce . Holky o půl jedné mě paní doktorka vzala . Velice příjemná ještě jsme poklábosily a najednou byla jedna hodina . Taky jsme se domluvily, že mě přebere ona místo Žatce (zase v Žatci zůstávám - Motol to neví ). No a budeme kočírovat cukrovku a tlak co to půjde. No akorát mě dostala tím, že mi řekla, že pokud budu kojit budu na inzulínu. V Ústí mi řekla, že jak porodím placentu je s cukrovkou amen. Takže až půjdu v Žatci na kontrolu přeptám se co a jak .

No a na závěr nástup do porodnice - na gyndu nejdýl ve 38tt, ale myslí si, že to bude dřív - nejsem vůbec proti.

Takže jsem fakt moc ráda, že jsem se do Motola dostala a budu doufat, že to všechno dobře dopadne a do koncekvětna, že budeme mít doma naše zlatíčko Karličku.

Jo ještě na tom UTZ mi řekla, že malá se zase otočila takže jsme KP, ale prý je to zatím v klidu má čas se otočit. Před 14 dny byla dolů hůavičkou. No je to malá artistka

Takže zatím celkový dojem z Motola je suprový po porodu a péči tam uvidím zda jim nechám 100% hodnocení nebo ne

Konec románu od autorky beruškyvěrušky za případné chyby se omlouvám, ale neřeším
20. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Aji, no prosím Tě na tebe bych teda vážně nezapomněla!!!!!A kdybych náhodou na někoho zapomněla, stačí napsat IP a jde další člen dopsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beruš, teda to je román a koukám, že v tom mají teda pěkný bordel u vás :unamused: jsem ráda, že jsi v Motole spokojená a za určení pohlaví se fakt v Pze platí :stuck_out_tongue_closed_eyes: i za UTZ apod.tady platíš pomalu i to, že si prdneš v čekárně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dvě placenty???? :confused: Jakto???To jde??? :confused:
jinak s cukrovkou, co já vím, tak se ještě půl roku po porodu musí držet dieta, takže to, že porodíš a je po cukrovce je fakt blbost :angry:
20. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Míšo já vím, že bych po porodu držela dia dietu, ale moje dia doktorka i ta v Ústí se schodli na tom, že maminky po porodu inzulín nepíchaj :unamused: no ještě se na to poptám :slight_smile:

no já jsem byla jak v jiříkově vidění :grinning: fakt se u vás v Praze platí pomalu i za ten prd :grinning:
20. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
Miso-jj i ja at tam jsem pisnuta :wink: :wink: Ale vubec jsem to nepostrehla ze to jde utajit :confused:
Nejak jsem to poradne nepobrala-jinak se mi taky MK ted libi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jj,fotecky vlozim-nic se neboj-obezitus baletka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
berusko-to jsem docverla koukala na Motol-ja jsem tam byla max.spokojena kdyz jsem tam byla s Ondrou.Ale to je jina situace,ja vim :slight_smile: :wink:
U nas se taky za to neplati kdyz Ti reknou pohlavi.Ja jsem to mela taky zadara a jeste se spletli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
Fakt vypada Maty jak 20 lety jo?Tak mozna jo-me to neprijde ze ho vidim porad :grinning:
Jen ty bedary mu to kazi :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.