• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
To uz bych SLA TEDA RADSI -mi to ucvaklo.To uz bych sla radsi do neceho levnejsiho-neco jsem nasla sice nic moc ale cena dobra,pac ta Janka v tom podle me chtet nebude byt
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/kocarek-pro-dvojcata-benesov-n-pl-o2346604.html
22. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Hele Jani-ja bych asi pockala-koukala jsem ze mimise cekas az v rijnu,a to bude Jance skoro 2roky.Me uz treba v tehle dobe Stepanek nespal a ze je spac.Pak bych si mozna radsi poridila ten skeybord-nevim jak se to pise :frowning2: :confused: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
jani..no to blinkani ti nezavidim..ja blinkala skoro cele tuhu :cry: jen prvnich pet mesicu asi 10x denne
tak se stavte na chlebicek..bude jich dost :grinning:

anicko..no doslo jak jsem byla u mamky a tady me to na icq nejde zobrazit :cry: :cry: trak mam smulu
22. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
jj já taky počkám až těsně před koupíme kdyžtak kočár, skateboard je fajn, ale mamka by s nima tahle ven nešla , to prostě vím, ona by nešla ani aby Janina lítala a ona vezla kočár, je posr. ze všeho, jako že na hřišti klidně, ale než někam dojdou na hřiště, nemohla bych jí nikdy dát obě najdnou....ani dnes ji ještě venku nevyndá z kočárku i když Janička sama už chodí krásně, prostě muže jen sedět nebo ležet a musí být připnutá, a víš jaký jsou děcka v tom věku jednou poslechnou, jednou ne....

mě zase ta sportovní korba nepřijde malá, tu co máme na Roanu, tak je dost velká na ležení,Janina ještě není ani přes celou délku, ale jak říkáš uvidíme až těsně před....
22. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Tak jasny kouknout muzes uz ted pro predstavu :slight_smile: :wink:
Adel tak ja ti to zkusim poslat znovu a rovnou sem :wink:
22. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
taky se mi líbí že mají oddělené ty boudy, pže Janička to už moc nad sebou nechce
22. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/kocarek-peg-perego-aria-twin-pro-dvojcata-brno-o2279705.html

ale tento by třeba šel... a do něj koupit tašku na mimčo.......hlavně u těch golfáku koukám aby měli spojený to madlo a neměli ty zadní kola uprostřed, by mi s tím taťka nechtěl jezdit
:sunglasses:
22. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
A je i peknej a dobra cena teda :wink:
22. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
tak ja jsem po O
chlebicky udelane a jeste vlitnu na obyvak a prdim na vse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anicko..no kdyz to najdes tak to sem hod :grinning: dekuji
22. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky

Jani, to je dilema s tím kočárem :confounded: Mě teda např.v krámě říkali, že na ziní mimčo mi tu vložnou tašku nedoporučují, že tam dost táhne...tak nevím, mě se taky líbí ty odkazy, co jsi posílala na min.stránce, ty dvojčatvý kočáry, malou mít v korbě a Janinu na sporťáku...

Ani, tak to byla paráda včera, co?? :dizzy_face: Co jsi pila, že ses prdla?? :grinning: :grinning:

Já tu mám dnes mamku, tak je klídek, daník max.spokojenej a maka mu přivezla toto http://detskyraj.mimishop.cz/detail.php?zbozi=849234 a je unešenej...Jani, vy máte pro Janinu ten pracovní ponk, viď????Hraje si s tím???
22. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Aničko, koukni na mail!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Ovsem tohlento je bomba a hraje si s tim i Stepanek :wink: :wink:
Miso-uz jsem koukla ale myslim si ze jsi to mohla dat i sem,dela si to vsechno sama reaguje neumerne a lidi napada-tak se nemuze divit :wink: :wink:
Jo a na plese jsem pila vinny strik a sem tam nejaky panak :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale mam uz klapku a bojim se jak budu reagovat kdyz se napiju moc-kvuli tomu jak tata umrel.Preci jenom ten alkohol je previt.uz jsem tam o tom zacaal mluvit tak jsem prestala pit a pak jsme sli domu.Nechci s tim nikoho obtezovat.
22. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
Aničko :grinning: já se nepotřebuju dohadovat a nejsem jako ona, abych jí bonzovala, kde co píše, proto jsem to poslala jen Tobě a Hance do ip.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jsem ráda, že je tu od ní klid :wink: :wink: :wink: :wink: A nejen já, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
Jo a jinak Aničko vám šlapeme na paty s titulem, kadič roku všudemožně :grinning: :grinning: včera jsme D.sundala asi 15 min.před koupáním plenu a punčochy, strašně rád tu před koupačkou běhá nahej a bodýčko jsme mu zapla rovnou přes holýho pinďu..běhal, běhal a co se nestalo :confused: pos*al se :grinning: :grinning: do toho bodýčka a děsná sranda, nedal se chytit jak běhal, já se bála, aby si ještě do toho nesedl, tak jsme ho chytli, povalili na záda a nešlo to bodýčko rozepnout :grinning: no nakonec jsme to zvládli, ale smrad všude a bodýčko celý pokajděný :grinning: jsem si hned vzpomněla na Ondru a koberec :grinning:

No a dnes jsem se registrovala do internet.obchodu na zdravou výživu, můžu si ty bezlaktozový věci objednat a pak si jen pro balíček na čerňák sjet..no a chtělo to přihlaš.jméno, dávala jsem KIM a nic, že to někdo má..to bych se divila, tak KIMIK, taky ne :angry: tak jsem se naprdla a říkám si, že to chce něco, co by nikdo neměl a tak mě napadlo "sracka" :sweat_smile: abych si to i zároveň pamatovala, jako, že po normálních mléč.výrobcích mám průjem, tak "sracka" :sweat_smile: no jenže mě nedošlo, že ta paní z krámu to jméno vidí :grinning: :grinning: :grinning: takže jí došla ojednávka od "sracky"Vančurové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se budu stydět s ní mluvit :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
kim tak to přihlašování je fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
a já chci taky ip! jsem hrozně zvědavá :grinning:
22. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
Maru, to teda jsi :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Právě jsem dodělala termix,to se bude malá zase oblizovat :grinning:

Míšo :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem se fakt nasmála :grinning:
22. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
Jo a tady se něco řeší před IP a já vím zas kulový :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
x přes :zipper_mouth: oprava
22. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
Holky :grinning: no tak teď to budou chtít vědět včechny, co??? :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Miso-IP :slight_smile: :wink:
22. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Marti-ja sen termix chystam delat taky ale asi to necham na zitrek-ted uz se tesim az prijedou kluci :slight_smile: :wink: :wink:
22. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Jo a sracko Vancurova :grinning: :grinning: :grinning: dost dobry Ty jsi taky pero vid???????No jo ale Vam tomu u Danika aby to spadlo na zem zabranilo bodicko-to my teda trousime :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
Ani u nás je termix moc oblíbený :slight_smile:
22. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
Míšo tak moje zvědavost je ukojena, super :grinning:
22. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
No tak holky kdyz se to tady uz proflaklo tak ja jsem teda reagovala a docela se mi ulevilo :wink: :wink:
22. únor 2009 v 16:58  • Odpověz
Ani četla jsem :slight_smile: Máš palec nahoru :wink:
22. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Nejsem nikterak krvelacna a myslim si ze zrovna ja jsem ji zastavala dost ale ceho je moc toho je prilis.Je mi jasny ze asi bude reakce-ale ja uz jsem si to za sebe vyresila a pro me to konci :wink: :wink: :wink:
Marti-jj Ondrulinkovi to taky docela chutna :slight_smile:
22. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
tak malá ho už zbodla a jestli jí taťka nechá,tak má i na zítra :grinning:
my asi půjdeme ještě ven,je tam nula a celkem bych se potřebovala vyvětrat :slight_smile: aspon na 20 min
22. únor 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.