• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Aničko ,ale bylo to zadarmo tak co bys chtěla :grinning: , ale víš jak by to štvalo kdybys za to dala 300 :grinning: :grinning: ty jsi Ondru rodila v Motole??? já jsem zvědavá na ty pokoje a vůbec co nám tam dají a co si na to miminko musím dovézt svého
20. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
Beru-neeeeeeeeee :confused: Asi jsem to spatne napsala.Ja jsem oba kluky rodila v MB alwe v Motole jsem byla s Ondrou na ORL na tahani nosnich mandli :wink: :wink: :wink: a byla to pohoda a vse fajn :wink:
Jj,zadarmo to je fakt.Tak to mela dr.narok se splest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
jen nakukuji co se deje s novou temou :grinning:
20. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme zpět z LBC, a jsem docela ráda, tady je jaro a u našich byl všude sníh, a když né tak bláto :frowning2:

Míšo, na mě taky nezapomeň :slight_smile:

Jinak já jsem dneska Ondrulovi udělala už jarní nebo spíš letní sestřih, strašně se potil. Teda je to uplně jiný kluk :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Ooo, Míšo, tak to jsem ráda, že na mě myslíš :dizzy_face: by mi bylo bez vás smutno.
20. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Teda, Berus, to koukám, 2 placenty ? Jak se to podařilo ? Neřekli ti ? A malá je napojená nějak na obě nebo jen na tu jednu a druhá je tam plonkovní ?? Nějak si to nedovedu představit :confused:
20. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jinak se teď povaluju České miss a vařím brambory na zítřek. Chystám se je na oběd zapéct. Mňam.

Jsem z toho dnešního lítání a cestování docela utahaná. Těším se do postele.
20. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
AHoj holkýýýý!!!

Tak já se tu zas nějak neorientuju, přišlo mi to předtím přehlednější.... TeĎ se mi to nějak divně roztahaně zobrazuje či co....

Beruško, to teda taky koukám, že mohou být dvě placenty... no hlavně, že to ničemu nevadí. Dia dietu teda nezávidím.... A ty máš normoš cukrovku, nebo jen tu těhotenskou? Šéfová totiž měla těhotenskou a říkali dietu držet jen do porodu, jak se porodí placenta bude zas vše v pořádku.... tak to jsem z toho teda jelen. Držím palečky, ať se vám s Karličkou v bříšku dobře vede.

Aničko, téééda, další maškarní!! TO máš super!!!

Míšo, bezva, že si MD užíváš a že Daník je zlatíčko :slight_smile: Že by Tě ta práce nakonec začala štvát jako mě?

Jako já fakt trpím a budu trpět ještě víc, venku bude nádherně, sluníčko bude svítit, všechno bude vonět a já budu muset být v práci, místo abych lítala s Májou po hřišti.... :frowning2:

Dnes jsme byly v cirkuse Berosini.. ale teda nic moc. Ještě, že jsem měla vstupenky zadara, jinak bych teda nadávala jak špaček, kdybych za něco takového měla ještě platit. Fakt slabota, ale Mája tleskala a byla ráda, že si může pohladit kozu, poníky a oslíka.

A už nevím, co jsem ještě chtěla napsat.....
AHoj holkýýýý!!!

Tak já se tu zas nějak neorientuju, přišlo mi to předtím přehlednější.... TeĎ se mi to nějak divně roztahaně zobrazuje či co....

Beruško, to teda taky koukám, že mohou být dvě placenty... no hlavně, že to ničemu nevadí. Dia dietu teda nezávidím.... A ty máš normoš cukrovku, nebo jen tu těhotenskou? Šéfová totiž měla těhotenskou a říkali dietu držet jen do porodu, jak se porodí placenta bude zas vše v pořádku.... tak to jsem z toho teda jelen. Držím palečky, ať se vám s Karličkou v bříšku dobře vede.

Aničko, téééda, další maškarní!! TO máš super!!!

Míšo, bezva, že si MD užíváš a že Daník je zlatíčko :slight_smile: Že by Tě ta práce nakonec začala štvát jako mě?

Jako já fakt trpím a budu trpět ještě víc, venku bude nádherně, sluníčko bude svítit, všechno bude vonět a já budu muset být v práci, místo abych lítala s Májou po hřišti.... :frowning2:

Dnes jsme byly v cirkuse Berosini.. ale teda nic moc. Ještě, že jsem měla vstupenky zadara, jinak bych teda nadávala jak špaček, kdybych za něco takového měla ještě platit. Fakt slabota, ale Mája tleskala a byla ráda, že si může pohladit kozu, poníky a oslíka.

A už nevím, co jsem ještě chtěla napsat.....
se mi to tam přidalo dvakrát a nevím proč......
20. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
ahojky holky,
Misulko, a na me taky nezapomenout. :grinning: :grinning:

verusko, teeeda, tak to taky koukam jak puk ..jak s placentama tak i s tim placenim pohlavi. :confused: ..ja asi fakt mela stesti a v pze jsem platila jen za obrazky utz ...a pohlavi mi zjistili taky zadara. ..se me zeptali na jednom utz, jestli chci znat pohlavi, tak jsme rekli ze jo ...a hned nam to v klidu rekli :sunglasses:

renco, asi proto ze se ti to tady nelibi, tak se ti to pomstilo a prispevek ti to vlozilo dvakrat :grinning: :grinning:

Ani, no tak doufam, ze nezapomenete fotky ...na baletaky jsem fakt zvedava. :grinning: :grinning: :grinning: ...a Matysek je fraja ...se nedivim, ze mas u sebe holky peceny vareny. :grinning: :wink:
20. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ani ...jooo,to bych taky byla naprdla, zaplatit 300 za pohlavi a oni se sekli....zadara je povolena 50ti procentni pravdepodobnost ze to bude holka nebo kluk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
no tak s tou placentou se to dozvím v úterý u své gyndařky a s tou cukrovkou těhu mi každý říká něco jiného. mě tady u nás taky řekli, že jakmile porodím placentu tak to bude dobré a v |motole mi řekla, že pokud budu kojit budu na inzulinu :astonished: takže nevím, ale v úterý se dozvím víc tak vám pak písnu co a jak :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Hani, asi jo, asi pomsta...... Jako mě nejdou dávat ani smajlíky, nevím jak na to, dřív jsem na ně klika a už se tam vložili... te'd mi to tak nejde jen klasika :frowning2: :slight_smile: a to je vše....

Jsem prostě technickej antitalent.....

Beruško, jsem fakt zvědavá, co Ti řeknou...

No nic, jdu do hajan, princezna usnula před osmou a tak bude určitě vstávat v pět..... a já jsem už dost unavená....

Hezký večer!!!!!!
20. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Holky :angry: mě máte za trotla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proč bych na vás zapomínala, na ty, co chodí pravidelně určitě nezapomenu, nebojte se prosím vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdu na to...

Renčo, práce mě určitě nezačne štvát :grinning: kdybych měla být zase pořád jen doma, tak se vše vrátí zase tam, kde to bylo a to nechci, nasratá já, nepříjemný Daník :unamused: :confounded: to už nee...a hlavně se mi líbí ty prašule :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak děfčata, je to tam v soukromých skupinách, naše téma má stejný název jako teď, jsme v prvním sloupci skoro nahoře, je to podle abecedy....tak to všechny zkuste a pak necháme toto uzamknout :wink:
20. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jsem tam :grinning: paráda :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
i já i já :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
no tak nevím kam dřív koukat jestli sem nebo do inkognita :grinning: ale asi je to jasný.
21. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky, já jsem z toho novýho webu jelen...... :confused: :sweat_smile: všechny zdravím a jdu si dát po obídku zmrzlinu.
22. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Adelko, tak já tě teda prásknu :grinning: a moc gratuluju. koukala jsem na nové prosincové téma, toto letí :slight_smile: tak ať jste všichni v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: Aha, tak jsem zase mimoň, teď jsem zjistila, že máme ještě jedno téma.......a nezrušíme tohle? Na co mít 2? Pak člověk neví, kam koukat dřív. Tak Adelko, to jsem teda rychlík, co? Tady se to už skoro týden ví a pak přijdu já a myslím, kdovíjakou novinu nerozhlašuju :grinning: :grinning: :grinning: tak nic :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.