• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky.Tak u nás tak nějak normal.Malej se začíná pomalu z marodění dostávat ale mě to pořád drží a Martin na tom není o moc líp.Prostě se nás to pořád drží.Jinak tak nějak zas mám nervy na pochodu a tak nějak starosti a trápení.Prostě beny nemůže mít asi nikdy klid. :unamused:
22. únor 2009 v 17:23  • Odpověz
Anino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mělas jen psát její nick, ne jméno, aby v tom něměly tamty holčiny zmatek :wink: :wink:
22. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
tak nějak jsem se snažila něco dočíst a jsem asi mimo.Vím že se tu probírá kočárek pro další mimi od Janičky,ale co tady řešili Miška s Aničkou kromě toho pokajdění :grinning: fakt nechápu :confused: a přimně doufám že se mě to netýká :grinning:
22. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Miso-jj taky jsem na to myslela ale chtela jsem aby to balo osobni tak jsem ji nazvala pravim jmenem. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Peti-ne netyka se Te to neboj,i kdyz.............. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
ahojky právě jsme přišly s JAničkou z bobování, venku to padá a padá...jdu tady dočíts ...asi nějaký drby :grinning:

čau Peťo :slight_smile: :wink:
22. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
A u nas prsi a prsi :grinning: :grinning: :grinning:
Ja o zadnych drbech nevim-Vy jo???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
no jasně chci to taky vědět....

Míšo... jsem se s taťkou už dlouho nezasmáli jako ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Marti-ono nejde o palec nahoru ale o to jak se k nam chova povysene-nesnasim to :frowning2: :angry: :angry: Ale dekuji moooooooooc jsi slunicko :wink: :slight_smile:
22. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
tak jo, jdu se s Janinou vykoupat, tak ať mám tady pak tu IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

asi jsme taky posraní, tak musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Jani-vid ta Misa je pakous co? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Jani IP :slight_smile: :wink:
22. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Jani-ty jsi blbaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
Ani já vím :grinning: :grinning: :grinning:njn, nikdo nejsme dokonalej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už fak jdu hrozně to tu msrdí, ať mě někdo nenařkne že mám 10minut dítě ve sračkách :grinning: , napsala jsi to pěkně
22. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
já chci taky IP :angry: :grinning:
22. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
no děkuju za IP už jsem v obraze :grinning: jinak asi půjdu koupat protože začínáme bejt mega protivný ale je znát že je mu už lépe.Už tolik nechrčí a nekašle tak snad se z toho dostane. :wink:
22. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
My uz mame vykoupano a cekam az se kluci najedi a pomazou spat.Musim jim zasit kombinezi at nejsou jak trhani :slight_smile: :wink:
22. únor 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Teda kombinezy-toho jsem si vsimla i ja :slight_smile: :wink: :wink:
22. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
22. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
tak čekám až budu moct odevzdat hafany zase o patro níž a půjdeme koupat dát atb a hajat
22. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
tak hlásím, že to byl jen prdík,takže pohoda...jsme myly hlavu, to je děs, řve u toho jako bych jí topila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Jani bud v klidu ja to mam doma duo jak myjeme hlavu a strihame nehty-vsak se taky dockas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A jestli Ti teda Janka smrdi po prdiku jak Rasuv pytel jak to vypada kdyz se opravdu posrajdi? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
ahojky holky,
nestiham vubec docitat. ...jen teda IP a odkaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...Ani si se hezky rozpovidala. :grinning: :grinning: :sunglasses:

a jen informuju ...chodiiiiiiiiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeeeeeeeee. :dizzy_face: ...teda ne furt, ale obcas se sam zvedne ze zeme a par kroku si nekam dojde. ..sikulka. :dizzy_face: :sunglasses:
zejtra jdem na priorix-tetra. ...a pak jedu k nasim. ..tak nevim, kdy vas doctu. :confused: :unamused:
za chvili jdem ostrihat risovi hlavicku, koupat a uspavat. ..a ja jdu umejt horu nadobi. ..se na to vubec netesim. . :confounded:

jo a s babou jsem se pohadala ...ale to je fakt pripad sam pro sebe. :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky tak oslava dobra..hodila jsem 3 fotky pac jsem nefotila vic nemam..
ja chi taky IP :grinning: :grinning:
petan uz spinka tak snad aspon do dvanacti
22. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
22. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Hani-jj ja jsem takovy brebta :grinning: :grinning: :grinning: Jinak veeeeelika gratulace Risovi.Vidis jak je sikovnej broucek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Adel hezky fotky-Peta je prdelka :wink: :wink:
22. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Holky-teda ted jsem az zaplakala.To nestesti na tom Slovensku je strasny :wink: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-ty smajliky tam nepatri samozrejme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
ani..no to je tema pro me :unamused: :unamused:
jsem zvedava kdy se bude chodit u nas..porad nic :confounded:
22. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj ženský!

Tak včera jsme měli zabijačku, dneska jsme ani venku nebyli, jen jsme jeli nachvilku ke známým na chaloupku. Už mě to počasí štve, už chci jaro!!! Už nás přešla rýma a kašel, tak se chystám v úterý na bazén, ať máme aspň nějaký vzrůšo.

Nadlábla jsem se teď řízkem a mám chuť na pivo.

Tak když už to koluje přes všechny IP, tak to hoďte rovnou do prostoru, ne? :wink:
22. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Adel-ne,ne ja jsem Ti neposlala o chozeni a nebo jo?Ale o tom curani jsem Ti posilala :wink: :wink: Chuzi vubec neres :wink: :wink: :wink:
Lucko-teda ty jsi kyselina opravdu,Ty a Aja-ale vy si to muzete dovolit no :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.