• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
No jo a za chvíli Aja, že chce taky IP, tak ještě vám, do placu nic neházím, nepotřebuju se zase dohadovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, šikulka, že chodí, taky je na čase skoro ve 2 letech :grinning: né, blbá sranda, je to šikulka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jo a ostříhat by Dáňa taky potřeboval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky to jsem ráda, že vás moje sracka pobavila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jdu koukat na čt1, minulý díl byl zajímavý :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Uz jsem to taky preplanez prijde Zdenda a zase si to prepne na Novu :wink: :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak snad spíme a spát budeme.Musím pouklízet bordel hračky atd.No a pak půjdu taky asi spát.Nadopuju se práškama a čajem a hurá do pelechu.
Jinak gratulace Ríšovi k tomu že je šikulka a chodí.Já tu kručím a sténám nad tím proč Patriček nezůstal to malé ležící miminko :grinning: :grinning: ted odsáhne už všude a všechno rabuje tak je to takový malý neposeda.Ikdyž je nemocnej ale řádí jak černá ruka.Jen když měl ty horečky tak chtěl jen maminku nebo tatínka a chovat a spinkat. :sweat_smile:

Ahoj Luci. :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
se nedej :sunglasses: tak už jsem teda taky regulerní bonzák,díky vám tady :grinning: vědí to už snad všechny :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
jsme taky kyselina :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž teda poslední dobou moc ne no.Spíš ted trpím nechutenstvím ale to zase přejde.NOrmálně jsem za poslední dva měsíce zhubla 5kg což teda není nic extra ale mě to potěšilo.Jsem na své váze před těhu.Dokonce nosím bokovky který jsem měla tak do 3měsíce těhu a padaj mi :grinning: :wink:

a zabíjačku bych brala taky akorát teda nevím koho bych zabila :wink: :grinning: :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
22. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Miško nevadí lepší teplej bonz než studená pochvala :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak mám dočteno :wink:

Peti, ahoj. A jaktože jsi tak zhubla? Myslíš, že tím, že lítáš do práce? Já jsem teda sežrala ten řízek a ještě přemýšlím o jitrničce. Ale už mám fakt ze sebe dost s tím žrádlem. Jsem normální prase. Pak rvu peníze do squashe, aquaaerobiku a ve finále jím jak chlap. Asi se nad sebou zamyslím a trošku si utnu opasek.
22. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
No, Míšo, ještěže jsi na mě nezapomněla, pže už jsem chtěla taky somrovat, že chci IP :grinning:
22. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
Luci, koukám, že jsme na tom stejně. Jak blbec chodím cvičit a pak stejně žeru jak prasátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a divím se, že vypadám furt stejně a kolem pasu nezměněná pneumatika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: nechce dolů, sviňa jedna :rolling_eyes:

Mno, jdu se nacpat chlebíčky...mňam mňam :sweat_smile:
22. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
anicko..ty jsi me neco posilala????????)
miso..diky mas IP :grinning:
22. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
Velká gratulace Ríšovi k chození :slight_smile: takže na příštím srazu spolu moc nepokecáme, pže budeme lovit děti ze všech možných a nemožných míst :grinning:
ja chci taky chodiiiiiiiiiiiiiit :cry:
Jéé gratulujeme Ríšovi k chození :dizzy_face: :dizzy_face: To u nás zatím hrozí jen kolem nábytku.

O jídle mi nemluvte,ted si jdu dát kafe a k němu věneček z cukrárny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale od zítra se fakt začínám krotit :sweat_smile: :pensive:
Jdu na Vesničku :wink:
Zítra nahlídnu,pa pa
22. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Adel, neboj, to přijde a pak bude lítat jak drak. Fakt to nehroť. Do školky půjdou všechny prosinčátka po svých :wink:
Tak už tlačím jitrničku :wink:
22. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Adel, já myslela, že chodíš už dááááááávno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Mišáku, ty "tyrane" :grinning: :grinning: :grinning: jsem si teda dala tu práci najít danou diskuzi, která to způsobila a teda valím oči :rolling_eyes: :confused: to má na tebe fakt takovou pifku, že si dala tu práci to překopírovat do jiné diskuze ??? To je hnus. Jen nechápu, proč to tam ta druhá rozpitvávala a pokud s tím měla takový problém, proč to neřešila přes IP nebo teda nevlezla do originál diskuze...tedy k nám. Proč vytrhávat něco z kontextu ??? No, asi to dělá některým lidem dobře jinak teda nevím.
22. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
dol.. uz aby to bylo
aji.. :grinning: :grinning: :grinning: no ja uz davno
ja jsem taky mela jitrnicku..mamka v patek mela zabijecku a dneska nam dovezla :grinning:
22. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Misooo-tak uz bezi Vesnicka teda no :grinning: :grinning: Takove male slovo ja tu mam :confused: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Ajo-jj lidi jsou ruzny ale odsud podsud :wink: :wink: :wink:
Ty vado Lucko-zroute jeden :grinning: :grinning: :sunglasses:
Adel-ale jenom ten odkaz sem na MK jsem Ti poslala o tom curani :wink: :wink: :wink:
22. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Holky ja se loucim a jdu spat jsem utahana jak kote a Vesnicku znam nazpamet tak je to dobry :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Dobrou noc preju :slight_smile: :pensive: :pensive:
22. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
ani..dobrou :pensive: :pensive:
22. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ani, dobrou :pensive:
22. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Adel :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jinak teda to počasí už mě pěkně sejří :angry: už zase sněží :angry: tak já vybírám malé pomalu věci na jaro/léto :grinning: a tady hernajz furt sníh :rolling_eyes:
22. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
no tak zhubla jsem asi díky těm nervům co jsem měla páč to okamžitě přestávám jíst jak mě chytnou nervy a taky že chodím do práce to taky dělá svoje. :wink: jinak ale teda jsem ráda že mi ty kalhoty zase jsou ale padají mi takže zase budu muset najít nějakej pásek.Tak nějak by ještě nějaký to kilčo neuškodilo dolů.Ale nehrotím to.Jsem spokojená.I prsa se mi zmenšili :grinning: :grinning: :grinning: mám podprdu před těhu a ta je teda na obvod dosti malá.A co jsem si kupovala v létě tak mi je velká :wink:
22. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky, dekujeme za gratulace. :dizzy_face:

Miso, ty ses ale zlaaaa, si s tebou uz nebudu povidat. :grinning: :grinning: :grinning: ....ti dam ve dvou letech. :grinning: :grinning: :grinning: ...jinak ted risa ma vlasu asi jako danik, jsme mu to trochu smikli :sweat_smile: :grinning: :grinning:

jsem jukla na druhej dil na ct1 ...teda musim rict, ze po dlouhy dobe se natocilo neco zajimavyho. ..a dalo by se rict i umelecky herecky hodnotnyho, coz uz tu dloooouho nebylo. :wink:

adel. ..tak si nekam zapis rok a ctvrt a tyden. ...a pak si povime. ...nas jeste predebehnete. :wink: :sunglasses:

ani, dobrou

a ja se jdu pustit do uklidu. ..radek uspava
22. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj Hani.Tak kdypak setu ukážete co? :grinning:
22. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky a zabijackovou zranici se krmite. ..ze se nestydite. ...se ani nerozdelite. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...no i kdyz ja od ty doby, co jsem videla zabijacku na zivo, tak jim jen ovar s krenem a jabkem. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
Peti, jen co risa bude vic chodit nez lizt. :wink: ..co jsme tam byli posledne, tak jsme to tam spis vsichni protrpeli. :frowning2:
22. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
dost už o té zabíjačce nebo taky někoho zabiju :grinning:

Hani já bych byla snad radši kdyby malej jen lezl než tak lítal jako ted to je hrůza.Musím mít oči všude! :unamused:
22. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.