• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, to jsi teda měkká :grinning: :grinning: vesničku jste viděli min.20x :cry: na tý jedničce je to fakt zajímavý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aji, jak jsi věděla, kterou diskuzi hledat?? :confused: No ta holčina se mi pak omluvila, že jednala zkratkovitě a že se chtěla omluvit na prosinec, ale bylo to zrovna v den, kdy se to uzamklo a vznikla batolátka prosinec 2007, což jsem byla ráda, neboť byste všechny valily zraky, co sem kdo píše a o co se jedná a já bych musela vše vysvětlovat a nechtěla jsme bonzovat, což se dnes díky aničce stalo, no :sweat_smile: :sweat_smile: Věděly o tom jen Anina, Hanka a později Jana...

Hani, hoď foto z kadeřnického aktu :grinning:
22. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Miško jak píšu lepší teplej bonz než studená pochvala :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak ja to vypinam a jdu spinkat
jsem k.o. a petan ma tu rymu tak bude zase super noc :confounded: tak dobrou :pensive: :pensive:
jo u nas napadlo za hodku snad 5 cm snihu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Holky, mě je blbě, jsem se přežrala :angry:

Tak tu diskusi chci taky vidět :grinning: Ale fakt zbytečný rozbroje, ani to nestojí za to.
22. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Luci já bych se chtěla taky přežrat.Je fakt že tam jsou v lednici sýrový kllobásky ale jednujsem měla kolem 18h tak na to ted prdím.Dopiju čaj a povalím chrápat. :grinning:
22. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Míšo, tož jsem se trošku prohrabala fulltextovým vyhledávačem :slight_smile: a našla tu diskuzi s tvým zkopírovaným příspěvkem :wink: je to na pytel, když někdo vyhrabává z domácích diskuzí příspěvky a tahá to do jiných, kam to nepatří a rozvíří tam vášnivou debatu o tom, co dotyčná špatně udělala :angry: bohužel je to otevřené fórum, takže tomu člověk nezabrání :unamused: tak hlavně, že alespoň jedna z aktérek se ti omluvila.
22. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdu taky na kutě :pensive: dobrou :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky-u nas noc dovela dobra.Odvezla jsem Stepu do skolky a hlidam Milanka+Ondraska takze mame veselo :slight_smile: :wink: Stoji u Pc a hulakaji nanananana-chteji pustit Pavla Hornaka-Kdo vi :wink: :wink: :wink:
23. únor 2009 v 07:35  • Odpověz
dobre ranko :wink: u nas noc jako vzdy ale budicek az v 7 :grinning:
anicko..to mas veselo :grinning:
23. únor 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Adel-jj to mam teda :wink:
A my meli budicek v 5hod :grinning: :grinning: :grinning:
Ajo-tak jak to DVD uz neco vis? :wink: :wink: :wink:
23. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky tak noc u nás tak nějak klasika.Třikrát brečel a pak jsem si ho vzala k sobě a byl klid.Ráno v 5h zase řev tak pak ještě usnul no a pak dostal mlíko a hrál si a ted už tu čertí.Já funím jak lokomotiva páč mě ta rýma nějak dostihla.No zachvilku zase do práce takže se tu mějte hezky a opatrujte se.Pa pa :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky holky,

tak mi prijde, ze risa zacina nejak rozlisovat vikend a vsedni den. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning: ...o vikendu v oba dny budicek az po osme a dnes pondeli a on se probudil v 7 ...no ale jeste asi 20 minut lezel a povidal si, tak jsem to praktikovala taky. ..jen teda bez toho povidani. :grinning: :grinning:

Miso, kudlanku naboznou dam vecer.. :grinning: ..jeste jak se z toho vyspal a trcej mu ty vlasy vsema smerama jak jsou kratky. ...no ale je kouzelnej. :dizzy_face: ...se mi vic libi risa bez kudrlinek. ..takhle vypada uz jako velkej kluk.:wink:

u nas je ted pusteny teleblbies ...potrebuju nas vypravit na ockovacku ..s tim ze pak pojedem rovnou nakoupit a pak k nasim, tak abych nic nezapomnela.

Peti, ja musim mit taky oci vsude. ...on i po kolinkach je jak drak a to zacal lezt na gauc driv nez vubec zacal obchazet nabytek. ..jen jsem byla usetrena litani po venku. :sunglasses: ...coz teda jeste chvili budu, ale uz jsme risovi poridili prvni backurky a asi do mesice poridime boticky na chozeni po venku.
23. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holkýýýýýý, tak jsme zpět z Liberce :slight_smile: Bylo to super, byli jsme se podívat na mistrovství i s Ondrulkou a v pátek jedeme zase :slight_smile: Už se těším. Akorát jsem teda byla úplně z toho čerstvýho vzduchu táááááááák vyřízená, že jsem včera vytuhla už v osm večer :grinning: :grinning:

V rychlosti jsem vás dočetla, tak Hani Ryšánkovi gratulujeme k chůzi :dizzy_face: :dizzy_face:
A já bych taky chtěla být v obrazu, co se řešilo :slight_smile:
23. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Tak kluci sli nachvilku k Jolane tak mam trochu klidu :wink: Za chvilku jde Ondrasek hajat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
je luc...ja ti tak zaaaaaaaaaaavidim ja bych sla hned ja miluju lyze a vse kolem :grinning:
u na je taky budicek mezi 5 az 6 ale dneska v 7 :confused: :confused:
23. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Luco-me uz je Misi lito-verejne se ji omlouvam ze jsem to proflakla.A reknu to tu na plnou hubu at je zle a nebo ne.Stejne jestli sem dotycna chodi tak ji to musi byt jasny o kom se tu mluvi mezi radky-Jedna se samozrejme o Parybku a jeji povysene chovani a jak kazdeho napada.At vleze na jakoukoli diskuzi tak tam ze sebe udela panaboha a jinak jsme vsechny za blbce pac to s detma delame spatne.Ve finale vynasi a kopiruje do cizi diskuze co si tady piseme a je tost vytrzene z kontextu takze dela jenom zle.Ja uz jsem ji to do jedne diskuze napsala a snad bude klid.
23. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Luci-IP :wink:
23. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
Čus prďus

Aničko, neomlouvej se, mě je to jedno, zvlášť před holkama tady, protože, jak už jsme psala na tamtom tématu, tady můžu říct cokoliv a vy mě chápete a rozhodně víte, že nikoho netýrám..tak taky se známe už dost dlouho, že :wink: je mi líto paryby, že se to teda takhle provalilo, nemám ráda na někoho házet špínu, i když oprávněně, taky proto jsem to tu nepsala, je to vlastně už celkem dávno, ta aférka....tady to máte zvědavky, zvědavé :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=73777&vGroupOffset=0&vOffset=1050 od příspěvku Tannawe 13:17
23. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Miso- :slight_smile: :wink: Fakt me to mrzi vubec mi nedoslo za jsme tady sami baby zvedavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale na druhou stranu si myslim ze je dobre ze o tom vi ze my o tom vime-jezisi to je strasne napsany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
I kdyz v tomto pripade no........
23. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky

Malá spí,tak jsem v klidu poobědvala a jdu chystat oběd i jí.U nás je hrůza sněhu a pořád padá :confounded: :rolling_eyes:

Ještě se chci vrátit k té aférce,je mi líto,že Míša musela řešit takovou situaci,nechápu počínání té jisté osoby,nechápu o co jí šlo.myslela jsem si,že jsme tady parta a když si chce přijít někdo popovídat tak s dobrým úmyslem!Ani ve snu by mě nenapadlo někam jinam kopírovat příspěvky a vysmívat se nebo ukazovat co kdo napsal.To je pro mě nepochopitelné a hlavně dost pod úroveň.Člověk sem chodí rád,holky jsou tady fajn,popovídáme si o radostech i strastech a navíc získáme i fajn receptíky :grinning: :grinning: Míša to ustála dobře,před náma nic obhajovat samo nemusí.uf :dizzy_face: :grinning:
23. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
misko..no to me mrzi..ale tohle me vazne dost pobavilo..ja taky petana placnu po ritce a ruce kdyz zlobi a to je nekdy k nevydrzeni..a rozhodne nevidim nic na tom hrozneho..a at me nikdo nerika ze jednou to ditko neplacnou..to je blbost :confounded:
tak petan chrupka a ja si jdu delat oblicej :grinning:
23. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Ondrasek taky haja a ja jsem taky v klidu pobedvala :wink:
Marti-spravne.Pred nama se Misa obhajovat nemusi ale ja si myslim ze jako pred nikym.Jsou to nase deti a myslim si ze kazda delame pro toho sveho broucinka to nejlepsi a to ze obcas dostanou na prdel nebo pres ruku bych vubec neresila.Ja jsem byla rezana jak zito a nikdy by me nenapadlo ze jsem byla tyrana nebo ze by mi ublizovali-teda v ty dobe samo ze jako jo,to jsem byla ukrivdena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No kazdy ma svoje metody a at hodi kamenem kdo je bez vinny :wink: :wink: :wink: :wink: A me se teda nelibila ani reakce holciny co se pak omlouvala pac jako na nepodlozenem a useknutem clanku nekoho napadnout-vlastne pro nic za nic.Nevim no :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
Ani jak píšeš,nějaké plácnutí bych taky neřešila,já nevím ale nechat si dítě přerůst přes hlavu to bychom dopadli asi hodně špatně.a něco opakovat 10krát a víc,to je na blázinec.Já po zadku dostávala taky.Ale vůbec žádné obhajování výchovy není potřeba každá to děláme podle svého vědomí a svědomí :slight_smile:
Tam to bylo asi za účelem udělat peklo nebo nevím :confounded:
23. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
JJ,ja si taky myslim ze to bylo hodne osobni :wink: :slight_smile: :wink:
Ale my se za Misu bijeme jako kone-a ja i teda za sebe pac me to fakt stve :grinning: :confused: :confused:
Urcite bych si kluky taky pres hlavu prerust nechat nechtela,musi mit nejake hranice to se neda nic delat.To by nam za chvilku pres hu..... dat mohli oni taky :confounded: :angry: :angry: :confused: :confused:
23. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,

já jsem dopoledne lítala po úřaech, byla jsem na poště, nakoupit. Je tam teplo, už by to tak mohlo zůstat.

JInak jsem dočítala v odkaze, co sem hodila Míša. Jako opravdu nechápu, proč to někdo tak řešil. Kuba dostává po rukách a po zadečku taky. A je to hlavní věc, která na něj platí. Navíc, když tuší, co přijde, tak stačí, že zvýším hlas a než abych ho plácla, tak radši už přestane hned. Nemyslím si, že bych dělala něco neobvyklýho nebo něco, co by musel někdo řešit v jiných diskusích. My jsme jako děti taky dostávali a nemám pocit, že by mi to způsobilo nějakou fyzickou nebo psychickou újmu. A Kubu miluju nade vše a nikdy bych mu nechtěla ublížit, ale plácnutí přes zadek nebo po ruce podle mě je naprosto na místě, aby dítě, jak už jste tu psaly, nepřerostlo rodičům přes hlavu.

Holky, teď z jinýho soudku....nevíte, kde mám teď sehnat riflový 3/4ťáky? :sweat_smile: Chci je ke kozačkách a už jsem byla v Prostějově, oblítala jsem všechny obchody u nás a všude na mě hledí jak na debila, že chci v zimě 3/4ťáky :grinning: No, to je téma, co? :grinning: Asi vyrazím ve čtvrtek nebo pátek do Brna
23. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
tak ja jsem po O ted se petan probudil dam mu najist a jdeme ven..porad tam snezi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak odpolko pa pa
23. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
U nas zase prsi-ted zrovna ne ale jinak skoro furt :wink:
Ondrasek mi porad haja uz pres dve hodky :grinning: :grinning:
Luci-tak to nepomuzu.Ja vych asi prosmejdila MMB ale Ty chces urco funglovky vid? :confused: :sweat_smile:
23. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
U nás sněží jak blázen :unamused:

Luci mrkni se v Reservedu,včera jsem si tam kupovala jarní sáčko a myslím,že jsem tam nějaké zahlídla :wink:
23. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Aničko a i ostatní holky co rádi vzpomínáte na staré časy :grinning: Písněte mi do IP mailovou adresu,pošlu vám super mail co mi přišel,je plný vzpomínek :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20770905&tab=0
vic asi nestihnu budi se mi Ondrulacek :dizzy_face:
Marti-hned pisnu :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.